Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Z realnie dostępnych było mnóstwo lepszych, po prostu uparto się na jakieś trzecioligowego Polaka

Fajnie tylko, że wiadomo było, że w tej sytuacji gdzie masz jeden trening przed następnym meczem musi być Polak, więc dlatego pisałem o Polakach. 

Obecnie nie ma żadnych szkoleniowców stojących specjalnie wyżej, niedostępny Skorża, Papszun i koniec. Nawałka jest na Kulesze obrażony bo wydymał go jak Papszuna (podobno na umowie Santosa był adres Nawałki bo ktoś zapomniał zmienić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Fajnie tylko, że wiadomo było, że w tej sytuacji gdzie masz jeden trening przed następnym meczem musi być Polak, więc dlatego pisałem o Polakach. 

Obecnie nie ma żadnych szkoleniowców stojących specjalnie wyżej, niedostępny Skorża, Papszun i koniec. Nawałka jest na Kulesze obrażony bo wydymał go jak Papszuna (podobno na umowie Santosa był adres Nawałki bo ktoś zapomniał zmienić)

I wybrano Polaka, co nie oznacza, że Probierz ma kwalifikacje, bo Probierz ma CV za słabe na trzecią ligę na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

To ciekawe, bo ma chyba najlepsze zagraniczne CV w ostatnim 20leciu

Probierz took over as manager of Aris Thessaloniki during the 2011–12 season, taking over after Sakis Tsiolis. Probierz's time there was short and following a string of poor results, he left the club by mutual consent on 5 January 2012.

 

O tym mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

I wybrano Polaka, co nie oznacza, że Probierz ma kwalifikacje, bo Probierz ma CV za słabe na trzecią ligę na zachodzie

Realnie to w Polsce ciężko zrobić CV poza Legią, Lechem i teraz Rakowem czy kiedyś Wisłą . Trzeba poczekać i zobaczyć jak Probierz to ogarnie. Trochę martwi mnie fakt, że w swojej historii trenerskiej ma dużo przypadków konfliktów z graczami. Trener raczej powinien budować drużynę i zaufanie a widać, że jemu nie wszędzie się to udawało. W zasadzie udało mu się tylko w jednym klubie.

No i taktyka - zobaczymy czy do tej pory miał złych wykonawców czy też po prostu podchodzi do spraw zbyt optymistycznie.

Skreślać go - bez kilku przynajmniej rozegranych spotkań - nie zamierzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Probierz took over as manager of Aris Thessaloniki during the 2011–12 season, taking over after Sakis Tsiolis. Probierz's time there was short and following a string of poor results, he left the club by mutual consent on 5 January 2012.

 

O tym mówisz?

Nom, nikt z tego co pamiętam nie pracował w niczym lepszym, ale jeszcze mogę z Tobą pogadać o realiach, bo widzę, że Wiki Ci spoko hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nom, nikt z tego co pamiętam nie pracował w niczym lepszym, ale jeszcze mogę z Tobą pogadać o realiach, bo widzę, że Wiki Ci spoko hula

Obstawiam, że przez ostatnie 20 lat tysiące trenerów pracowali w czymś lepszym od dołów tabeli w Grecji przez kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Obstawiam, że przez ostatnie 20 lat tysiące trenerów pracowali w czymś lepszym od dołów tabeli w Grecji przez kilka miesięcy

to świetnie, szkoda, że to nie ma już znaczenia, żaden szanujący się trener nie podejmie się takiej padaki na półrocznej umowie mając do dyspozycji jeden trening i mus wygrania trzech meczów by uniknąć baraży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Obstawiam, że przez ostatnie 20 lat tysiące trenerów pracowali w czymś lepszym od dołów tabeli w Grecji przez kilka miesięcy

akurat polscy trenerzy za granica to jest ewenement xd 

W sumie tutaj jakkolwiek śmiesznie to brzmi to pol sezonu Probierza w Grecji to może być faktycznie jedno z największych osiągnięć polskiej myśli szkoleniowej w Europie w XXI wieku xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to świetnie, szkoda, że to nie ma już znaczenia, żaden szanujący się trener nie podejmie się takiej padaki na półrocznej umowie mając do dyspozycji jeden trening i mus wygrania trzech meczów by uniknąć baraży

Probierz podpisał przecież umowę do końca eliminacji, ale do mundialu 2026. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to świetnie, szkoda, że to nie ma już znaczenia, żaden szanujący się trener nie podejmie się takiej padaki na półrocznej umowie mając do dyspozycji jeden trening i mus wygrania trzech meczów by uniknąć baraży

Czyli zgadzamy się, że Probierz to żaden szanujący się trener z żadnym sensownym CV

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

akurat polscy trenerzy za granica to jest ewenement xd 

W sumie tutaj jakkolwiek śmiesznie to brzmi to pol sezonu Probierza w Grecji to może być faktycznie jedno z największych osiągnięć polskiej myśli szkoleniowej w Europie w XXI wieku xd

Nie mówiłem o Polakach, ale faktycznie ciężko serio znaleźć coś stanowiącego większe dno od naszych trenerów. Serio jakby nie patrzeć, ciężko znaleźć ewenement. Przecież na ich tle nasza reprezentacja, liga czy piłkarze to takie lepsze Niemcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Skorza, Kasperczak, Smuda, Piotr Nowak, Jan Urban

Smuda? spadek z drugiej bundes bodaj, nie wiem po co on tu

Kasperczak ostatni sensowny klub prowadził w 98

Nowak rzeczywiście, zapomniałem o nim pewnie przez MLS, ale obecnie ma fatalną passę

Urban Osasunę pewnie sam z checią by wymazał, ale naciągana może być, choć to znowu antyreklama dla nas

Skorża faktycznie, w zasadzie jedyny, którego można stawiać wyżej z czystym sumieniem

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli zgadzamy się, że Probierz to żaden szanujący się trener z żadnym sensownym CV

To Ty zacząłeś wyśmiewać jego CV na podstawie niezłych jak na kluby osiągnięć by potem poröwnywać wszystko do europejskich realiów w których jesteśmy niczym, więc w sumie się chyba nie zgadzam

15 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Probierz podpisał przecież umowę do końca eliminacji, ale do mundialu 2026. 

W KS na pewno mówili inaczej a, że siedziało ich tam z 5ciu to wziąłem to za pewnik. Jeśli to prawda, to rzeczywiście nie chciałbym być na miejscu Papszuna, Kulesza to gad nad gady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Smuda? spadek z drugiej bundes bodaj, nie wiem po co on tu

Kasperczak ostatni sensowny klub prowadził w 98

Nowak rzeczywiście, zapomniałem o nim pewnie przez MLS, ale obecnie ma fatalną passę

Urban Osasunę pewnie sam z checią by wymazał, ale naciągana może być, choć to znowu antyreklama dla nas

Skorża faktycznie, w zasadzie jedyny, którego można stawiać wyżej z czystym sumieniem

Smuda jednak ta druzyne prowadzil w 12 meczach.

Probierz Aris w 8.

Po to on tu.

Kasperczak - napisales zagraniczne CV nie napisales zagraniczne klubowe.

Nowak - no ma teraz fatalna passe ale sam pisales o ostatnich 20 latach.

Urban/Osasuna antyreklama? No jasne bo Probierz w Arisie to normalnie "ciezarowka Coca-Coli" xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie Papszun i Skorża to Jan Urban wydawał się dużo lepszym wyborem.Właściwie co przemawia za Probierzem? Jasne, coś tam wygrał x lat temu z Jagiellonią i puchar, superpuchar z Cracovią ale w Krakowie miał pełnię władzy jako trener i dyrektor sportowy i? Nie zbudował przez te lata choćby sensownego stylu w tej drużynie, sprowadzanie zagranicznego szrotu, wieczne wojenki ze wszystkimi, odchodzenie i powracanie do klubu - istna szopka.W młodzieżówce nawet nie zdążył pokazać jeszcze czy nadaje się na selekcjonera, jakie on ma argumenty na tak? Dobrze wiemy że został selekcjonerem tylko i wyłącznie przez Kuleszę i w ogóle mnie to nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

W KS na pewno mówili inaczej a, że siedziało ich tam z 5ciu to wziąłem to za pewnik. Jeśli to prawda, to rzeczywiście nie chciałbym być na miejscu Papszuna, Kulesza to gad nad gady.

Na konferencji, zaraz na początku o tym było mówione. Na pół roku to chyba tylko Czesław, by to wziął xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Smuda jednak ta druzyne prowadzil w 12 meczach.

Probierz Aris w 8.

Po to on tu.

Kasperczak - napisales zagraniczne CV nie napisales zagraniczne klubowe.

Nowak - no ma teraz fatalna passe ale sam pisales o ostatnich 20 latach.

Urban/Osasuna antyreklama? No jasne bo Probierz w Arisie to normalnie "ciezarowka Coca-Coli" xD

 

"coraz bliżej święta"

jeśli clue tej debaty na być, że Urban ze Smudą to nas lepiej wypromowali na ryneczku to faktycznie - wygrałeś :D

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Na konferencji, zaraz na początku o tym było mówione. Na pół roku to chyba tylko Czesław, by to wziął xD

Nie no już wiem, oni ten program przed konfą zaczynali, a wtedy latało fake info, że do Euro jedynie

już mi się mniej to podoba, Kulesza przed wypi****leniem ogarnął robotę ziomkowi, a przy okazji zostawił wielką kupę na dywanie dla szczęśliwego następcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

"coraz bliżej święta"

jeśli clue tej debaty na być, że Urban ze Smudą to nas lepiej wypromowali na ryneczku to faktycznie - wygrałeś :D

Nie, clue tej debaty jest to ze jak na laika przystalo rzuciles teze z pupy, a teraz obracasz wszystko w żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Nie, clue tej debaty jest to ze jak na laika przystalo rzuciles teze z pupy, a teraz obracasz wszystko w żart.

nie, teza z pupy byłaby gdyby Skorża, Kasperczak i Nowak pracowali w Europie, a o niej myślałem głównie pisząc o 20leciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie, teza z pupy byłaby gdyby Skorża, Kasperczak i Nowak pracowali w Europie, a o niej myślałem głównie pisząc o 20leciu

Ja nie wiem o czym myslales xD Mozemy warunki zacieśnić do ligi greckiej w ostatnim 20leciu wtedy nie mam nic do dodania wychodzi na Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.