Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

tak jak wyżej, póki był Ivi to brak napastnika nie robił wielkiej różnicy, da się tak grać, aktualnie Raków nie ma czym grać z przodu i to nie tylko wina braku Iviego, tutaj nawet ten kasztan z Pogonii by robił roznice względem tego co tam teraz biega. 

 

Gutkovskis był niedoceniany, odwalał czarną robotę dla Lopeza. W sumie to się nie popisali, bo nie znaleźli nikogo, kto potrafi grać na szpicy tyłem do bramki, co jest dość istotne dla dna Rakowa zbudowanego przez Papszuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

pilkarsko nadal to lepszy zespół od Lecha

 

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

no to teraz sobie to przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem i pokaz mi gdzie ja pisałem o WIELKIM Rakowie.

Jesli tożsame do tego masz cto ze napisałem ze Raków był lepszy pilkarsko od Lecha i Legii, to cóż, nic dziwnego, ze takie komentarze zostawiasz. 

to była hiperbola - motyw stylistyczny polegający na celowej przesadzie w opisie czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Gutkovskis był niedoceniany, odwalał czarną robotę dla Lopeza. W sumie to się nie popisali, bo nie znaleźli nikogo, kto potrafi grać na szpicy tyłem do bramki, co jest dość istotne dla dna Rakowa zbudowanego przez Papszuna.

kadra Rakowa była cały czas mało utalentowana, Papszun wyciskał z tego maksa, Ivi i Tudor to jedyna dwójka z pola która odnalazłaby się w każdym klubie w Polsce, z reszta nie byłbym taki pewny czy gdyby wstawić ich do przysłowiowego Piasta za tamtejszego gracza różnica byłaby zauważalna. W tym roku Raków poszerzył przede wszystkim kadre i to jest super ruch długofalowo, ale brakuje jakości w ataku, to dopiero pierwsze ich tak mocne okienko, to Polska, wiec wiadomo ze o trafienie diamentu łatwo nie jest 

2 minuty temu, LAF napisał(a):

 

to była hiperbola - motyw stylistyczny polegający na celowej przesadzie w opisie czegoś

dobra Laf, wroc do oglądania Anwilu, jego nikt poza Tobą nie ogląda wiec można wierzyc w Twoje ekspertyzy, a tutaj się doedukuj trochę, chcesz to pomogę, ale nie dzisiaj, bo już grzeje mi się Sukcesiliana a Jamesonik pięknie miksuje z colą zero, elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Gutkovskis był niedoceniany, odwalał czarną robotę dla Lopeza. W sumie to się nie popisali, bo nie znaleźli nikogo, kto potrafi grać na szpicy tyłem do bramki, co jest dość istotne dla dna Rakowa zbudowanego przez Papszuna.

Gutkovskis to szmaciarz. Wciśnięcie go Japońcom za 700 tys euro to był złoty interes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

dobra Laf, wroc do oglądania Anwilu, jego nikt poza Tobą nie ogląda wiec można wierzyc w Twoje ekspertyzy, a tutaj się doedukuj trochę, chcesz to pomogę, ale nie dzisiaj, bo już grzeje mi się Sukcesiliana a Jamesonik pięknie miksuje z colą zero, elo

Easy , Ja już skończyłem.

Myślę, że brak Ci taktu na forum i jak ktoś tylko zaneguje Twoje słowo to atakujesz, wyzywasz.

A i przez Twój brak taktu january odszedł z beGM. Miałem tego nie pisąć, ale po tym jak odpisałeś mi to powiem to co inni uważają cicho.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Easy , Ja już skończyłem.

Myślę, że brak Ci taktu na forum i jak ktoś tylko zaneguje Twoje słowo to atakujesz, wyzywasz.

A i przez Twój brak taktu january odszedł z beGM. Miałem tego nie pisąć, ale po tym jak odpisałeś mi to powiem to co inni uważają cicho.

wyleje morze łez teraz, usnąć nie usnę, przed snem poproszę Boga o wybaczenie, a od jutra zaczynam 40dniowy post

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Kosta przekombinował z brakiem Muciego, słabe te AZ ale widać spadek formy jednak

nie takie słabe, Legia dobrze odcinała te skrzydła, tutaj dwa głupie błędy… Elitim i Pankov, ale widać ze Legia teraz zaczyna grać bardziej ofensywnie, wiec fajnie,

o i jest już Muci za Guala, czekam jeszcze na Portugalczyka, chociaż Kun złe nie gra, ale tytaj trzeba odrobine szaleństwa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

słabe jak na półfinaliste ostatnich rozgrywek

o jest czerwo, dobrze

nie gra zle Alkmar, to Legia gra dobrze mimo wyniku, 30 minut w przewadze, lidze ze wyciągną ten remis

ale Gil Dias jaki kasztan xd  Póki co to Kunowi moze buty wiązać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

słabizna straszna, gdzieś w puszczy Białowieskiej ten hart ducha poszedł się kochać

nom, słabo grali po tej czerwonej kartce, Gil Dias kasztan straszny xd Kramer tez, szkoda wyniku bo mecz typowo na remis, zabrakło trochę energii :(  

Slabo wypadły zmiany w tym meczu, Kramer z jedna niezła okazja, ledwo trafił w piłkę, Muci słabiutki, Rosołek to nawet nie wiedziałem ze wszedł bo chyba nie miał ani 1 kontaktu z piłka xd a Gil Dias to serio kasztan czystej wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Gutkovskis to szmaciarz. Wciśnięcie go Japońcom za 700 tys euro to był złoty interes. 

Lekkie drewno. Ale kawał chlopa, dobrze grał tyłem do bramki i zapierdalał w przy wysokim pressingu. Dla Papszuna był kluczowym graczem. W jego schemacie sprawdzał się lepiej niż zrobiliby to Ishak czy Gytkjaer, gdzie, szczególnie Duńczyk, przy pressingu nie był tak aktywny.

No i liczby mial nienajgorsze - 119m/46 g+a.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAMKARZE: Drągowski, Skorupski, Szczęsny 

OBROŃCY: Bereszyński, Cash, Kędziora, Kiwior, Peda, Puchacz, Walukiewicz, Wieteska

POMOCNICY: Dziczek, Frankowski, Grosicki, Kamiński, Marchwiński, Piotrowski, Slisz, D. Szymański, S. Szymański, Wszołek, Zieliński

NAPASTNICY: Buksa, Milik, Świderski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

BRAMKARZE: Drągowski, Skorupski, Szczęsny 

OBROŃCY: Bereszyński, Cash, Kędziora, Kiwior, Peda, Puchacz, Walukiewicz, Wieteska

POMOCNICY: Dziczek, Frankowski, Grosicki, Kamiński, Marchwiński, Piotrowski, Slisz, D. Szymański, S. Szymański, Wszołek, Zieliński

NAPASTNICY: Buksa, Milik, Świderski

Tam jest gość z 10. drużyny Serie C??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.