Skocz do zawartości

Nasze preferencje jeśli chodzi o kluby NBA i zawodników


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ulubiony klub: Sonics Wczesniej: Sonics

 

Kluby lubiane: Bucks, Jazz, Lakers, Cavs, Magic, Hornets, Bobcats

 

Ulubiony gracz: Gary Payton, Shawn Kemp, Ray Allen

 

Lubiani gracze: Rashard Lewis, Wilcox, Redd, DH#12, Braynt, Shaq, Okafor, G-Wallace, Lebron, C.Paul, Baron Davis, T-Mac, Francis, Miles

 

Kluby nielubiane: Blazers, Nuggets, Clippers, Pistons

 

Gracze nielubiani: Dooling, Melo, Big Ben, C-Webb, Randolph, Abdur-Rahim, Wells.

 

Ulubiony styl gry: Coż mam powiedzieć lata 90'te, zwłaszcza to co się grało w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Lakers

Lubiane kluby: Bulls, Jazz

Nielubiane kluby: Suns, Spurs

Ulubiony zawodnik: K8 aka K24

Lubiani zawodnicy: Rodman, Hill, ZO, Barkley, P. Hardaway, D. Robinson, Shaq, Big Ben, Payton, Odom, Gasol, Kidd, Paul, Carter, Garnett, Howard

Nielubiani gracze: Nash, Wade, LeBron, Carmelo, R.Miller, Duncan, Iverson

Uubiony styl gry: Zbilansowany atak oraz obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ulubiony Klub: L.A Lakers

Wcześniej: W latach 96-98 fascynacja kiedyś NYK i Ewingiem, ale to nie było kibicowanie.

Kluby lubiane: Knicks, Hornets, Wizards, Blazers, Sonics, Hawks, Clippers

Kluby nielubiane: Kings, Suns, Nuggets, GSW

Ulubiony zwodnik: Kobe, Ewing, Magic

Lubiani zwodnicy: Kwame, Odom, George, Arenas, CP#3, Shaq, Jamison, Josh Smith, Joe Johnson, Ray Allen, Brand, Mobley, Randolph, T-Mac

Nielubiani zawodnicy: Ben Wallace, Raja Bell, Bowen, Melo, Iverson, Webber, Wade, Lebron (Bron tylko za postawę poza boiskiem).

Co mnie denerwuje na forum: NIC, narazie :wink:

Ulubiony styl gry: Tex Winer = Trójkąty :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam!!! Odgrzebałem temat mam nadzieje że nikomu to nie przeszkadza. 8)

 

Ulubiony klub: Sacramento Kings i wcześniej również

Lubiane kluby: Clippers, Heat, Bobcats, Hawks, Sixers, Magic, Bulls, Suns

Nielubiane kluby: LA :x Lakers (aka Lakierki), Spurs, Jazz

Ulubiony zawodnik: Kevin Martin

Lubiani zawodnicy: Mobley, Arenas, Paul, KG, Pierce, Durant, Joe Johnson, Iggy, G-Wallace, Felton, Baron Davis, Nash

Nielubiani zawodnicy: Shaq, Kobe, Fisher, Odom, Ben Wallace, Duncan, Tony Parker

Co denerwuje mnie na forum: Nic

Ulubiony styl gry: Run n Gun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Minnesota Timbervolves

Lubiane kluby: Orlando Magic, Philadelphia 76ers,Chicago Bulls

Nielubiane kluby: Clippers, Heat, Celtics, Rockets

Ulubiony zawodnik: KG

Lubiani zawodnicy: Arenas, T-Mac,Bryant,Iverson,Carter, Big Ben,Parker

Nielubiani zawodnicy: Wade,Kirilenko,James,Pierce

Co denerwuje mnie na forum:nic na razie

Ulubiony styl gry: strefa 2-3 w obronie i Run n Gun w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Miami Heat

Ulubiony zawodnik(cy): Wade i Shaq

Lubiani zawodnicy: Jest ich sporo ale m.in KG, Pierce, Iggy, Lebron, Duncan, Corey Maggette, Boozer,Kidd, Deke; z niegrających: Malone, Jordan, Rodman, Kukoc, Mitch Richmond, Tim Hardaway.

Kluby lubiane: Sixers, Nuggets, Kings, Cavs (ze względu na LJ), Nets (ze względu na Kidda i VC), Hawks, Clipps, Magic

Nielubiani zawodnicy: Kobe, Bell, Tony Parker, Ben Wallace, Nowitzki

Nielubiane kluby: Lakers, Mavs, Pacers (lubiłem ich do trejdu z GSW, ale lubie JO)

Co mnie denerwuje na forum: Narazie nic

Ulubiony styl gry: Zbilansowany atak oraz obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Spurs

 

Kluby lubiane: Lakers, Bulls, Jazz, Nets

 

Gracze ulubieni: TIM DUNCAN, Tony Parker, Manu Ginobili, Kobe Bryant, Wade, Kidd, Jordan, Jordan, Jordan

 

Gracze nielubiani: NOWITZKI, STOUDEMIRE, NASH, BELL, TERRY. DAMPIER, LEBRON, CARMELO, AI, Yao Ming

 

Kluby nielubiane: PHX, MAVS, NUGGETS

 

Co mnie denerwuje na forum: Nic

 

Ulubiony styl gry: Twarda obrona, gra zespołowa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: San Antonio Spurs

 

Lubiane kluby: zakochałem sie w SAS i nie lubie innych klubów :D

 

Nielubiane kluby: LAKERS :evil: i Miami Heat :evil:

 

Ulubiony zawodnik: Tony Parker

 

Lubiani zawodnicy: Arenas, Baron Davis, Iverson, R.Allen,Gary Payton(za czasów gry w Sonics)

 

Nielubiani zawodnicy: Shaq, Kobe, Fisher, Odom,LBJ, D-Wade,Gasol e,Navaro sraro,Jasikievicus oraz reszta tych rusków serbów czy co tam jeszcze jest :evil:

 

Co denerwuje mnie na forum: jestem nowy to na razie sie nie zdenerwowalem :D

 

Ulubiony styl gry: Wszystko co robi Tony Parker na boisku i gra zespołowa SAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: I love Cleveland Cavaliers

 

Kluby lubiane: I like Hornets, Warriors, Knicks, Blazers, Raptors

 

Gracze ulubieni: LeBron James, Michael Jordan

 

Gracze lubiani: Chris Paul, Kobe Bryant, Dwight Howard, Jason Kidd, Tracy McGrady, Tim Hardaway, Dennis Rodman, Shawn Kemp, Anderson Varejao, Daniel Gibson, Tyson Chandler, Michael Redd, Allen Iverson, Dwyane Wade, Shaq, Alonzo Mourning, Chris Bosh, Igoudala, Tim Duncan, Al Harrington, Maredbor, Emeka Okafor, Rajon Rondo, Pau Gasol, Baron Davis, Gerald Green, Deron Williams, Mehmet Okur, Kirk Hinrich, Tyrus Thomas, Gilbert Arenas, Nate Robinson, Robert Traylor, David Lee, Al Jefferson i jeszcze kilku, mogłem pominąć.

 

Gracze nielubiani: Nowitzki, Marbury, Boozer (on wie za co), Ilgauskas, Wesley, Pollard, Newble, Marshall, Billups, Hamilton, Webber, Rasheed Wallace'a, Rashard Lewis, Anthony, Jefferson, Yao Ming, Grand Hill, Larry Hughes, Maciej Lampe, Cezary Trybiański, Jianlian Yi, Darko Milicic, Eric Snow, Szczerbiak i inne jędze, marudy, kaleki i pomyłki, które w ogóle w kosza nie powinny grać.

 

Gracze neutralni: Cała reszta :lol:

 

Kluby nielubiane: Mavs, Hawks, Sonics, Pistons, Grizzlies, Heat, Wizards, Clippers, Pacers tak po prostu.

 

Co mnie denerwuje na forum: Nic mnie nie denerwuje.

 

Ulubiony styl gry: Głównie silniejsza obrona ze zrównoważonym atakiem.

 

Z listy graczy nielubianych usunąłem Dalemberta i Korvera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze nielubiani: Nowitzki, Marbury, Boozer (on wie za co), Ilgauskas, Wesley, Pollard, Newble, Marshall, Billups, Hamilton, Webber, Rasheed Wallace'a, Rashard Lewis, Anthony, Jefferson, Dalembert, Korver, Yao Ming, Grand Hill, Larry Hughes, Maciej Lampe, Cezary Trybiański, Jianlian Yi, Darko Milicic, Eric Snow, Szczerbiak i inne jędze, marudy, kaleki i pomyłki, które w ogóle w kosza nie powinny grać :)

Wymieniłeś moją trójkę ulubionych graczy Sixers poza Iversonem. Czemu? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Miami Heat

 

Lubiane i nielubianie kluby: Właściwie to nie mam żadnych urazów, jestem pozytywnie nastawiony do każdej drużyny

 

Ulubiony zawodnik: Dwyane Wade

 

Lubiani zawodnicy: Zo, Bosh, D. Mason, Kobe (w szczególności za te fade-awaye)

 

Nielubiani zawodnicy: Nie ma takich, jestem troche negatywnie nastawiony do Nowitzkiego ale toleruje i podziwiam jego rzut.

 

Co denerwuje mnie na forum: najazdy bez podstaw na pewnych graczy :wink:

 

Ulubiony styl gry: Podoba mi się styl run&gun - podziwiam, że bez obrony Suns prawie zdobyli Misia w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze nielubiani: Nowitzki, Marbury, Boozer (on wie za co), Ilgauskas, Wesley, Pollard, Newble, Marshall, Billups, Hamilton, Webber, Rasheed Wallace'a, Rashard Lewis, Anthony, Jefferson, Dalembert, Korver, Yao Ming, Grand Hill, Larry Hughes, Maciej Lampe, Cezary Trybiański, Jianlian Yi, Darko Milicic, Eric Snow, Szczerbiak i inne jędze, marudy, kaleki i pomyłki, które w ogóle w kosza nie powinny grać :)

Wymieniłeś moją trójkę ulubionych graczy Sixers poza Iversonem. Czemu? :roll:

Zauważ Monty, że Iversona i AI2 wpisałem do koszykarzy, których lubię :) A poza tym jeśli chodzi o tą trójkę Snow-Korver-Dalembert już tłumaczę. Wielki respect dla Erica za to jak działa poza sportem i za to co prezentował w Sixers, ale ja pamiętam go najbardziej z Cleveland. Jeszcze do niedawna potrafił rozegrać naprawdę super mecz, a teraz... średnio rzuca osobiste, jest coraz wolniejszy, coraz mniej asyst. Wiadomo to z biegiem lat, a wkurza mnie to, że nadal jest pupilem Browna mimo to mam jeszcze kilka innych przyczyn. Jeśli chodzi o Dalemberta, to jakoś nigdy za nim nie przepadałem podobnie jak za Korverem i ogólnie to jestem nastawiony do nich neutralnie, ale wpisałem ich. - jeszcze nad tym się zastanowię. A ogólnie to Sixers to nawet lubię... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze nielubiani: Nowitzki, Marbury, Boozer (on wie za co), Ilgauskas, Wesley, Pollard, Newble, Marshall, Billups, Hamilton, Webber, Rasheed Wallace'a, Rashard Lewis, Anthony, Jefferson, Dalembert, Korver, Yao Ming, Grand Hill, Larry Hughes, Maciej Lampe, Cezary TrybiaDski, Jianlian Yi, Darko Milicic, Eric Snow, Szczerbiak i inne jdze, marudy, kaleki i pomyBki, które w ogóle w kosza nie powinny gra :)

WymieniBe[ moj trójk ulubionych graczy Sixers poza Iversonem. Czemu? :roll:

Zauwa| Monty, |e Iversona i AI2 wpisaBem do koszykarzy, których lubi :) A poza tym je[li chodzi o t trójk Snow-Korver-Dalembert ju| tBumacz. Wielki respect dla Erica za to jak dziaBa poza sportem i za to co prezentowaB w Sixers, ale ja pamitam go najbardziej z Cleveland. si zastanowi. A ogólnie to Sixers to nawet lubi... :roll:

Monty ty masz sile przebicia!!!!!!

Po twoim pytaniu zmieniona zostala lista nielubianych??????

 

Maredbor wiecej konsekwencji bo albo. Nielubimy albo nie, a i trudno lubic zespol nielubiac jego 3 i tu podstawowych w sumie graczy! Dalemberta nielubic? Dziwne bo taki sympatuczny. Do tego ta dosc dluga lista tych nielubianych.....sporo

 

 

Dziwi mnie odrobine fakt |e je[li si uwiebia sas to si lubi jazz i lakers, toc to wrog od ponad dekady!!!!!

Tak|e w innym przypadku je[li jest si wielkim fanem duncana to jak nie mozna lubic sas? Ktorzy nie istnieja bez TD i odwrotnie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no rzeczywiscie ignazz widzę że ma trochę racji. Maredbor, co do Erica, to starość nie radość, ale Eric ostatnio mniej minut grał a zauważ, że tego typu gracz pełni ogromnie ważna rolę w zepsole nawet wtedy, gdy nie gra albo mu nie idzie. Stad jest zapewne ulubieńcem Browna, ale czy można nie lubić kogoś za to, że jest czyimś ulubieńcem?

 

Moja lista, bo trochę się zaktualizowała:

 

Ulubiony klub: Sixers

Lubiane kluby: Spurs, Nuggets

Ulubiony zawodnik: Allen Iverson

Lubieni zawodnicy: Snow, Korver, Dalembert, Duncan, Anthony, Camby, Louis Williams, Billups, McKie

 

Nielubiany klub: Lakers, Mavericks, Rockets

Nielubieni zawodnicy: Bryant, Artest, Nowitzki, Garnett, Ming, McGrady, Arenas, MArbury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zaprezentuje:

 

Ulubiony klub: Nets

Lubiane kluby: Cavs, Bulls, Nuggets

Ulubiony zawodnik: Vince Carter

Lubiani zawodnicy: LeBron James, Carmelo Anthony, Gerald Green, Josh Smith, Jason Kidd, Ben Gordon, Ben Wallace

 

Nielubiany klub: Spurs, Mavs, Jazz

Nielubieni zawodnicy: Bryant, Nowitzki, Ginobili, Brent Barry, Yao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Magic (na forum realgm.com już od 2002 roku, a w realu od 1993!)

Lubiane kluby: w zależności od sezonu

Ulubiony zawodnik: D12, rzecz jasna

Lubiani zawodnicy: kilku by się znalazło, przeważnie walczaki w stylu Bo Outlawa :D

Nielubiany klub: Lakers

Nielubieni zawodnicy: wszyscy grający w danym meczu przeciwko Magic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie odrobine fakt |e je[li si uwiebia sas to si lubi jazz i lakers, toc to wrog od ponad dekady!!!!!

To zapewne odnośnie moich gustów ignazz :), już tłumacze, nie jest dla mnie istotnym faktem, że to wrogowie od ponad dekady, istotnym jest dla mnie fakt, że obie te drużyny mają graczy, których lubie, Jazz ma Derona, a Lejkery maja Kobiego, poza tym każda seria SAS vs LAL była świetnym widowiskiem, starcie Tima z Szakiem, osobiście uważam że lepsze widowisko pokazał tylko MJ vs barkley, malone, ewing, dla mnie poza tym najgorszym wrogiem San Antonio jest Dallas wraz ze swoim Niemcem na którego widok mam atak agresji, jak z resztą na całe Dallas, no i po playoffach 07 taki sam odruch mam na całe phoenix bez wyjątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze nielubiani: Nowitzki, Marbury, Boozer (on wie za co), Ilgauskas, Wesley, Pollard, Newble, Marshall, Billups, Hamilton, Webber, Rasheed Wallace'a, Rashard Lewis, Anthony, Jefferson, Dalembert, Korver, Yao Ming, Grand Hill, Larry Hughes, Maciej Lampe, Cezary TrybiaDski, Jianlian Yi, Darko Milicic, Eric Snow, Szczerbiak i inne jdze, marudy, kaleki i pomyBki, które w ogóle w kosza nie powinny gra :)

WymieniBe[ moj trójk ulubionych graczy Sixers poza Iversonem. Czemu? :roll:

Zauwa| Monty, |e Iversona i AI2 wpisaBem do koszykarzy, których lubi :) A poza tym je[li chodzi o t trójk Snow-Korver-Dalembert ju| tBumacz. Wielki respect dla Erica za to jak dziaBa poza sportem i za to co prezentowaB w Sixers, ale ja pamitam go najbardziej z Cleveland. si zastanowi. A ogólnie to Sixers to nawet lubi... :roll:

Monty ty masz sile przebicia!!!!!!

Po twoim pytaniu zmieniona zostala lista nielubianych??????

 

Maredbor wiecej konsekwencji bo albo. Nielubimy albo nie, a i trudno lubic zespol nielubiac jego 3 i tu podstawowych w sumie graczy! Dalemberta nielubic? Dziwne bo taki sympatuczny. Do tego ta dosc dluga lista tych nielubianych.....sporo

 

 

Dziwi mnie odrobine fakt |e je[li si uwiebia sas to si lubi jazz i lakers, toc to wrog od ponad dekady!!!!!

Tak|e w innym przypadku je[li jest si wielkim fanem duncana to jak nie mozna lubic sas? Ktorzy nie istnieja bez TD i odwrotnie?????

Ok, mam kogoś kogo lubię, lubię mniej, nastawiony jestem neutralnie i nie lubię. Snowa po prostu nie darzę sympatią, a jeśli chodzi o Korvera i Dalemberta to przyznaję się popełniłem błąd, nie uwielbiam ich ani nie nienawidzę, ale po prostu tak jak do wielu jestem nastawiony neutralnie, więc postanowiłem bo głębszym namyśle zmienić zdanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.