Skocz do zawartości

Nasze preferencje jeśli chodzi o kluby NBA i zawodników


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ulubiony klub: Cavs

Lubiane kluby: New Orleans Hornets i właściwie za historię Boston i Bulls'ów

Ulubiony zawodnik: LeBron James

Lubiani zawodnicy: Chris Paul, Daniel Gibson, Allen Iverson(głownie za jego dawne crossovery :) )

Nielubiany klub: nie mam w sumie takich :wink:

Nielubiani gracze: w sumie to tez nie mam, ale jak już to kobe mnie wkurza ;) Kiedyś mówił, że wszedzie lepiej niż w LA nawet na Marsie, a teraz jak doszli do finałow to siedzi cicho :D Ale nie to ze go nielubie tylko troche dziwny jest :P

Co mnie denerwuje na forum: Puki co nic :D

Ulubiony styl gry: Szybko, skutecznie, i efektwonie czyli wsady,bloki i rzuty za 3 :D Czyli to co jest w Cavs wsady i bloki LeBron i za 3 "Boobie" Gibson :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wtrace - slowa 'szybko, skutecznie' i 'Cavs' w jednym zdaniu nie powinny wystepowac :roll: Niewiele maja wspolnego :|

To co Cavs to pisałem wsady LeBrona i trójki Gibsona, a to co szybko i skutecznie to chodziło mi, że tak jak Suns przed pozyskaniem Shaq'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ulubiony klub:Boston Celtics!!! Już długo kibicuje tej drużynie, aż nawet nie pamiętam od kiedy :lol:

Kluby lubiane: New Orleans Hornets, Portland Trail Blazers, Detroit Pistons, Dallas Mavs, Philadelphia 76ers

Kluby nielubiane: raczej nie ma, ale troche nie lubię SA Spurs

Ulubiony zawodnik:Pierce, Garnett, R. Allen, Wade, Iverson, D.Howard, L.James i Rafer Alston

Nielubiani zawodnicy: Duncan, Ming, Artest

Co mnie denerwuje na forum: ogólnie mówiąc to cwaniactwo i bezsensowne posty, a na tym forum nie wiem bo jestem nowy :)

Ulubiony styl gry: od czasu do czasu twardy styl obronny, ale glownie szybka, efektowna koszykówka z kontratakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ulubiony klub:Portland Trail Blazers

Kluby lubiane: Sixers,Rockets,Nuggets,Pistons

Kluby nielubiane: Lakers

Ulubiony zawodnik:Allen Iverson

Nielubiani zawodnicy: Kobe

Co mnie denerwuje na forum:Kłótnie kibiców klubów,które się nie lubią :roll:

O kibic Blazers :) To niestety rzadkość :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony Klub: od zawsze Jazz :)

Ulubiony zawodnik: Patrz zdjęcie

Kluby nielubiane: Nuggets i to chyba tyle, mam czasem przelotne antypatie do np. LAL ale nie nazwał bym tego jakas szczegolna niechęcią

Nilubiani Zawodnicy: Kobe oczywiście :) a pozatym Melo i James, plus wszyscy nowo promowani na Jordana :)

Co mi sie na forum nie podoba: No ostatnimi czasy to frekwencja forumowiczów :) i "wszystko wiedzący" goscie, z których niektorzy mają nawet zdolnosci jasnowidzstwa ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ulubiony klub obecnie: Jaszczębie z Atlanty

wczesniej: też razem z Sonics '96

kluby lubiane: Bulls, Celtics, Phila i Denver

gracz: Dominique Wilkins, Mookie Blaylock, Bibby, J-Will, Penny, Ray Ray...z młodych podoba mi się gra Melo i Rose'a

nielubiane kluby: Dallas, Utah, San Antonio

nielubiany gracz: The Chosen One za to że nie ma ani trochę pokory,Nowicki i przede wszystkim Detlef Schrempff :twisted:

co mnie denerwuje na forum: a bo ja wiem...

ulubiony styl gry: run n' gun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo :twisted:

Zdałem maturę z polskiego :mrgreen: na 4

wolałem spytać bo nick to jedno a wypisanie ulubionej ekipy w poście to drugie?

matury gratuluję!

 

BTW witam na forum tym bardziej ze zapowiada sie niezła walka miedzy Bulls raps a hawks o seed4 wiec fana Hawks nigdy za mało jako przeciwwaga tych licznych Bykomaniaków!

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

moją ulubioną drużyną byli ponaddźwiękowcy z seattle, ale odkąd ich nie ma czuje się pełnowymiarową sierotą, to smutna historia, ale prawdziwa. pewnie nie wiecie jak to jest kiedy rano odpalasz yahoo, chcesz zobaczyć na box scory, ale nie ma tam twojej drużyny, nie ma tam twoich zawodników, są tylko obce drużyny do których nie czujesz żadnej sympatii, nie możesz znaleźć sobie miejsca wśród innych kibiców, czujesz się wyobcowany i nie potrzebny. oto właśnie moja historia kibicowania.zawsze pod górke. cieszcie się że macie drużyny którym możecie z przyjemnością kibicować, bo jak ich zabraknie to nie bedzieci mieli komu kibicować, a zapewniam was że nie to jest fajne uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW witam na forum tym bardziej ze zapowiada sie niezła walka miedzy Bulls raps a hawks o seed4 wiec fana Hawks nigdy za mało jako przeciwwaga tych licznych Bykomaniaków!

 

:wink:

a mnie nikt nie wital na forum 8) Jaszczebiu czuj sie wyrozniony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub:Los Angeles Lakers

Kluby lubiane:Chicago Bulls, Detroit Pistons,

Kluby nielubiane: Mavs, Spurs

Ulubiony zawodnik:Kobe, Garnett, Wade, Artest, Derrick Rose

Nielubiani zawodnicy: Shaq, LeBron

Co mnie denerwuje na forum: Jestem tu nowy, wiec jeszcze nie okreslilem co mnie denerwuje. Wczesniej bylem na e-basket, mam nadzieje ze sie nie zawiode

Ulubiony styl gry: twarda obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

moją ulubioną drużyną byli ponaddźwiękowcy z seattle, ale odkąd ich nie ma czuje się pełnowymiarową sierotą, to smutna historia, ale prawdziwa. pewnie nie wiecie jak to jest kiedy rano odpalasz yahoo, chcesz zobaczyć na box scory, ale nie ma tam twojej drużyny, nie ma tam twoich zawodników, są tylko obce drużyny do których nie czujesz żadnej sympatii, nie możesz znaleźć sobie miejsca wśród innych kibiców, czujesz się wyobcowany i nie potrzebny. oto właśnie moja historia kibicowania.zawsze pod górke. cieszcie się że macie drużyny którym możecie z przyjemnością kibicować, bo jak ich zabraknie to nie bedzieci mieli komu kibicować, a zapewniam was że nie to jest fajne uczucie.

 

no to najwyższy czas znależć sobie kolejna ofiarę swojej sympatii choć czytałem że paru senatorów cos wtam seattle kombinuje wiec nie trać nadziei

 

wybór za Allenem Bostonu lub Lewisa Magic jest trywialny ale moze klimatowo podobne Thunders tym bardziej że w linii prostej jest to nastepca SSS? bedzie twoim klubem?

 

po sąsiedzku PTB

 

obie druzyny zwyzkuja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW witam na forum tym bardziej ze zapowiada sie niezła walka miedzy Bulls raps a hawks o seed4 wiec fana Hawks nigdy za mało jako przeciwwaga tych licznych Bykomaniaków!

 

:wink:

a mnie nikt nie wital na forum 8) Jaszczebiu czuj sie wyrozniony :wink:

chciałbym Ciebie serdecznie przywitać.......................... :D

w Spurs Keith'cie Bogansie

przypomne tylko że otrzymałeś w San Antonio nr 10

:wink:

 

http://www.nba.com/spurs/roster/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.