Skocz do zawartości

Nasze preferencje jeśli chodzi o kluby NBA i zawodników


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ulubiony klub: Lakers, wcześniej Lakers

Kluby lubiane: Celtics, Wizards, Clippers, Magic...

Kluby nielubiane: Spurs, Jazz

Ulubiony zawodnik: Kobe...poza tym lubie wielu zawodnikow, dlugo by pisać, wspomne jeszcze tylko o K.G :).

Nielubiani zawodnicy: A.I, Shaq...

Co mnie denerwuje na froum: Bezsensowne i nic nie wznoszące do dyskusji posty

Ulubiony styl gry: Osobiście bardzo lubię twardą defensywę, sam grając w koszykówke lubie bronić, jednak najprzyjemniejszy dla oka był Showtime w wykonaniu Lakers w latach 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Sonics, wcześniej Sonics

kluby lubiane: wszyscy te, które dawaly cien nadziei na zdetronizowanie dynastii za czasow mojego kibicowania tj glownie Jazz (druga polowa lat 90-tych) oraz Kings (w cale nie tak dawno). Obecnie to do lubianych nalezy Pistons (choc juz bez Bena to nie to samo) i podobala mi sie tez gra z przed dwoch laty Pacers (pamietny ECF).

ulubiony gracz: Payton, Kemp, Detlef Schrempf, Sheed, Mutombo, Big Ben, Prince, Reggie Miller, Alonzo Mourning, Malone, Stockton, Hornacek, Stormile Swift, Nash, Pippen, Olajuwan.

nielubiane kluby: LAL od zawsze i jako tako nie mam zadnych takich choc na nerwy bardzo dziala mi Atlanta.

nielubiany gracz: Bryant, Shaq, McGrady,Carter, a ponadto ogolnie placzki i mieczaki.

co mnie denerwuje na forum: Ogolnie to brak merytoryki

ulubiony styl gry: Zbilansowany atak z obrona, przy czym twarda i zazarta obrona kazdy kazdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Jazz, wcześniej Jazz

kluby lubiane: Wizards, Celtics, Bulls, Pacers, Clippers, Magic

ulubiony gracz: StcoktonToMalone, a po cała zgraja z SLC (Kirilenko, Williams, Okur, Boozer, Fisher, Eaton, Dantley, Maravich, Marshall, Hornacek, Ostertag...) to J. O'Neal, P. Pirce, R. Bell, A. Jamison, K. Hinrich (bo jest taki stocktonowaty :wink: ) S. Nash, U. Haslem, C. Paul etc.

nielubiane kluby: Lakers, Kings, Blazers, Spurs, Bobcats, Knicks

nielubiany gracz: K. Bryant, T. Duncan,T. McGrady,Y. Ming, S. Starberry, S. Franics

co mnie denerwuje na forum: Pokemany!

ulubiony styl gry: taki nudny, z samymy skutecznymi layupmi, zasłonami, twardą obroną i dużym białym człowiekem pod koszem, poprostu Mormoński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Orlando Magic oni i tylko oni:) zawsze

kluby lubiane: Pistons, Boston, New Orlean, Dallas, Phoenix, Seattle, Minesota, Denver

kluby nielubiane: LA Lakers, Miami, New Jersey, Houston, San Antonio, Philadelphia, Chicago, Utah, Clevland,

ulubiony gracz: Penny Hardeway

nielubiany gracz: Kobe, Michael Jordan, KArl Mielony, Diesel, Olajuwan, Iverson, Lebron James!!!!

ulubiony styl gry: twarda obrona i taki statyczny atak czyli to co Orlando grało w połowie lat 90 szalejący Penny rozciągnięcie na Scotta lub Andersona i trójka

Co mnie denerwuje na forum: to że tylko czytam a nie piszę:) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub : Los Angeles Lakers

kluby lubiane : Pistons, Cavaliers,Wolves,Heat,Bulls.

kluby nielubiane : Sixers , Spurs,Jazz no i jeszcze Bobcats.

ulubiony gracz : Kobe Bryant

nielubiany gracz : Marbury , Nash , YAO , Novitzki .

co mnie denerwuje na forum : bezsensowne kłótnie ( o byle co ) które mało kiedy konczą sie zgodą :lol:

ulubiony styl gry : zrównowazony atak i defensywa no i lubie podawac oraz poprostu przeprowadzac całe akcje ( nie samemu :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo1q:

 

Ulubiony klub: PHX Suns, dawniej Rockets

Kluby lubiane: Rockets, Heat

Kluby nielubiane: SAS, Pistons, Clippers, LAL

Ulubieni zawodnicy: Amare Stoudemire, Dwight Howard

Nielubieni zawodnicy: Tim Duncan, Tim Duncan, Tim Duncan [:)], Kobe, Rip Hamilton, Nowitzki, wszyscy "kwadratowi" podkoszowi, jak np. Kaman, Duncan

Co mi nie pasuje na forum: Idiotyczne spory

Ulubiony styl gry: dosc szybki atak oparty na wjazdach pod kosz, obrona man-to man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwwd:

 

Ulubionz klub: Philadelphia

kluby lubiane: Detroit, Miami, NETS, Chicago

kluby nielubiane: Phoenix, Hawks, NJK

Ulubiony zawodnik: Andre Iguodala

Bielubiani zawodnicy: Bogut, Duncan i Parker

Ulubiony styl gry: szybki atak, wejscia pod kosz, crossovery, a w obronie tak jak slo1q man to man i duzo blokow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierap

 

ulubiony klub obecnie(i wcześniej także) : Chicago Bulls

 

kluby lubiane : Denver Nuggets,76'ers,Suns

 

kluby nielubiane : LAL,SAS,Miami Heat,Pistons i pewnie wiele innych

 

ulubiony gracz : MJ,Barkley,G.P(ale z SS) a z obecnych to AI,Kirk,Ben Gordon i Carmelo Anthony,J.Williams,i oczywiście ulubieniec Earl Boykins(strasznie lubię gościa)

 

nielubiany gracz : Kobe,Wade,LeBron i inne "gwiazdki" bo jakoś nie tak "prawdziwi" jak gwiazdy z lat 80 i 90ych

 

co mnie denerwuje na forum : chyba nic,sam jestem małomówny

 

ulubiony styl gry : Byki z lat 90ych,a teraz lubię popatrzeć na szalone ataki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem jeszcze statystyki ale są elementy:

 

- nie lubi spora część forum SAS! ( rozumiem trudny 3-4 lata temu styl ustawionej nudy ale obecnie z szybszym tempem gry? rozumiem że chodzi o porazki z poprzednich lat waszych klubów)

 

- nie lubimy bezprzedmiotowych kłótni Sixers vs Lakers

 

- nie ma słowa o większości klubów tylko istnieje wymienna 10 tka!

 

- oj mało szacunku dla MJ'a! krótka pamięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Miami Heat

Wczesniej:LA Lakers

Kluby lubiane: LA Lakers, LA Clippers (bo to Kopciuszek), Memphis Grizzlies (jakiś czas temu fajnie zbudowana drużyna, w której lubiłem głębię składu)

Gracz: Shaquille O'Neal

Nielubiane kluby:Indiana Pacers i Detroit Pistons (za butę), Spurs (podświadomie)

Nielubiany gracz: Rasheed Wallace, Ron Artest, Andres Nocioni :wink:

Co mnie denerwuje na forum: To, że z czasem odpadają różne cenne, można by powiedzieć markowe, ksywy :( Wprawdzie pojawiają się nowi ludzie, ale najlepiej byłoby mieć i jedno i drugie.

Ulubiony styl gry: Zbalansowana, kombinacyjna, gdzie akcja kończy się rzutem z czystej pozycji. Jak się zastanowię, to musiałbym wskazać na Suns i Spurs. Ale pierwsi na dłuższą metę z tą bieganiną są męczący, a Spurs mnie z jakiegoś powodu nudzą. Tyle teoria. W praktyce lubię też obejrzeć gwiazdy przejmujące kontrolę nad przebiegiem meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Sacramento Kings

Kluby lubiane:Phoenix Suns, Orlando Magic, Houston Rockets, Minnesota Timberwolves, Chicago Bulls, Hornets

Ulubieni gracze: cała ekipa Sacramento + dawni gracze tj. Peja, Webber, Bobby Jackson, Evans, Turkoglu + Yao, Dwight Howard, Amare, Arenas, Joe Johnson, Shawn Marion, KG, Kidd

Nielubiane kluby:Pistons, Spurs, LAL, Denver

Nielubiany gracz: Rasheed Wallace, Tim Duncan, Tony Parker, Rip Hamilton, Bruce Bowen, Eddie Curry, Stephon Marbury, LeBron James,

Co mnie denerwuje na forum: Chyba raczej nic, moze czasem mala liczba nowych postów do poczytania ;)

Ulubiony styl gry: Coś takiego co grało Sacramento za Webbera i Divaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: LA Lakers

Kluby lubiane: Miami Heat. Może troszkę Bulls, ale to tylko z wdzięczności, że już Jordan odszedł :)

Gracz: Shaquille O'Neal. A z tych mniej to KB i Wade. Żeby było 5ciu to dodam jeszcze Qi Chandlera :) no i jest S5. Ogólnie to cenię jeszcze dobrych obrońców jak Artest.

Nielubiane kluby: Queens i Pistons przede wszystkim.

Nielubiany gracz: Iverson, Rasheed Wallace, Webber. Pewnie o kilku zapomniałem :)

Co mnie denerwuje na forum: To, że wszyscy gdzie tylko mogą doczepiają się do Lakers, a potem mówią z wyrzutem, że wszędzie pojawia się tylko temat Lakers :)

Ulubiony styl gry: Obejrzyjcie 1 mecz Shaqa z czasów 3 peat to będziecie wiedzieli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Bulls

Kluby lubiane: coż nie mam jakis stałych innych klubów, którym bym bacznie sie przygladal ileś tam sezonów, kibicował. Raczej z sezonu na sezon lubie pooglądac inne ekipy. Na ten sezon zaplanowałem sobie Bobcats, lubie popatrzec na LA jak radzą sobie bez Shaqa, Rok temu Heat po wyczynach Weada lubiłem przyjąć. tak więc różnie z tym bywa.

Gracz: zwyczajowo któryś w trykocie Bulls, oo ten meksykanin Najera tez fajniutko na ekranie wygląda. Oczywisce czasami człowiek ma chęc na coś z naprawdę górnej połki: Kobas,Wade, R.Allen(tu technika rzucania z dystansu i za to żę Bowen go kopie po nerkach :wink: )

Nielubiane kluby: chyba nie mam, nie wymiotuje, gdy zobacze jakies mało sympatyczne uniformy.

Nielubiany gracz: moze Bowen, ale nie chybatylko lekka niechęc po nieczystych zagraniach. Shaq mnie trochę irytuje swoją niedbałością o forme, gdyby miał etyke pracy innego gracza byłby naprawdę centralną postacią NBA, a tak się trochę rozmył, choć i tak osiągnieć ma sporo.

oo Jeszcze Piatkowski mnie irytuje bo nie umie dwutaktu skończyć celnym rzutem, ale to już zmartwienie SUNS.

 

Co mnie denerwuje na forum: chyba aktulanie nic, w czasie playoffs był lekko irytująco, ale było minęło :roll:

Ulubiony styl gry: dobrze zorganizowany i ustawiony atak i niezgorszą obrone, która gdy jest coraz lepsza pozwala na szybszą i skuteczniejszą grę w ataku. Lubie nieustępliwośc ,zacietosć w czasie spotkań, chęc wygrania meczu nawet w kwietniu gdy myślami sa juz w playoofs a mecze praktycznie o pietruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony Klub - Bulls (od 93') i Lakers (od 96'), tak bylo zawsze i na wieki wiekow ;-) w miedzyczasie kilkusezonowe kibicowanie Wolves (tak za czasow duetu SM-KG) i Raptors za czasów Vince'a.

 

Kluby Lubiane - tutaj bywa roznie, czasem bardziej, czasem mniej, ale generalnie nie wadzą mi Magic, a i przyjemnie sie patrzylo na ich zwyciestwa pod koniec poprzedniego RS.

 

Gracze Ulubieni - MJ po kres zycia 8) Niemal na równi z nim KB. Za ta dwojką w tyle choc tez darzeni wielką sympatią: Gordon, Kwame, Odom, Hinrich. Dalej... nawet Tim Duncan w ostatnich playoffach, Ty Chandler, Penny Hardaway, Paul Pierce, a kiedys Vince Carter, KG i in...

 

Gracze Nielubiani - Iverson (choc z niego to sie bardziej podsmiewam ;-) ale fakt faktem im wiecej czasu mija i im dosadniej pokazuje on swoj charakter tym antypatia większa, kiedys mi nie przeszkadzał), Dalembert, Iguodala, Wade (bo juz mu co poniektorzy posąg marmurowy postawili, bo jest/był traktowany jak swieta krowa), L.James, Yao (bo straszne drewno a sie nim ktos jest w stanie podniecac), Nash, Bell (bo cham i burak, a przy tym wybujałe ego bez realnych podstaw), Bosh no i rzecz jasna R.Wallace...poki co tyle, ale jeszcze by sie znalazlo kilku ;-)

 

Kluby Nielubiane - Queens, Sixers, Suns, Clippers, Pistons, Pacers (w sumie to mi sie troche powypisywalo ;-))

 

Co mnie denerwuje na 4um - ze czasami nie mam czasu a Wam sie zbiera na wypracowania (zart oczywiscie ;-) ). A tak powaznie - ze z niektorymi ni cholery nie da rady pozartowac bo od razu leci foch albo ze niby kogos obrazam, czyli jednym slowem sztywniactwo (czasami).

 

Ulubiony Styl Gry - trójkąty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony Klub - Magic od 1993 roku (przyciągnął mnie do nich Penny). Wcześniej byłem młody i skakałem z kwiatka na kwiatek, ale kibicowałem Portland i Drexlerowi, Phoenix i KJ oraz trochę Spurs i Robinsonowi.

 

Kluby Lubiane - nie mam więcej sympatii, poza Orlando, ale z racji sentymentu (mam zdjęcie przed Bradley Center ;)) czasem poczytam sobie o Milwaukee Bucks

 

Gracze Ulubieni - nie jestem fanem zawodników, ale drużyny, więc moimi ulubionymi graczami się ci, którzy występują w mojej ulubionej drużynie. Pośród nich są oczywiście też tacy, którzy mnie denerwują ;). Na dzień dzisiejszy kibicuję rozwojowi Dwighta, a w dalszej kolejności Jameera i Darko.

 

Gracze Nielubiani - dla mnie im gracz ma więcej fanów, im bardziej się na niego bezkrytycznie patrzy, tym większą antypatię do niego czuję. Obecnie chyba najbardziej denerwuje mnie postawa na parkiecie Wade'a. No i Shaqowi nigdy nie wybaczę, że zostawił drużynę z potencjałem na "majstra".

 

Kluby Nielubiane - tak jak i przy graczach nielubianych. Nie lubię zakochania w sobie z wzajemnością fanów niektórych drużyn, przede wszystkim Lakers, którym wydaje się, że wszystko wolno, bo udało im się kiedyś ściągnąć Chambelaina, potem Jabbara i wreszcie Shaqa.

 

Co mnie denerwuje na 4um - że niektórzy stosują retorykę ala PiS.

 

Ulubiony Styl Gry - zarówno w NBA jak i grając samemu lubię zbilansowanie drużyny, czyli każdy broni i każdy atakuje, wszyscy są zaangażowani w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub - to chyba jasne :twisted: . Od dawien dawna Magic, gdyż spodobała się mi ich hala i stroje, a konkretnie kolory :lol: . Serio. Człowiek był młody i głupi, więc dlaczego nie :?: A od przyjścia Shaq'a nie istnieje żadna drużyna. No i chwilę potem przyszedł Penny i Horace. Właśnie niedawno obejrzałem sobie pierwszy mecz finałów z 1995 r. z Rockets. Jak to wszystko mogło inaczej się potoczyć, gdyby Anderson trafił chociaż 1 z 4 rzutów wolnych w końcówce meczu :cry: . Kto wie, czy nie mielibyśmy wtedy do czynienia z pewną, tj. magiczną, dynastią. Kto wie... Rozmarzyłem się :D .

 

Lubiane kluby - Jest Orlando, a potem... długo długo nic. Ostatnio kibicuję trochę Cavs, ale wyłącznie ze względu na LeBron'a. Gdyby grał w Magic, to byłaby drużyna.

 

Ulubieni gracze - Kiedyś liczyła się dwójka Shaq-Penny, a teraz: cała (no może niemal cała :wink: ) drużyna Orlando. Mam nadzieję, że po tym sezonie tacy gracze jak Howard, Nelson i Milicic zyskają znacznie większe grono fanów, również na tym forum. Z pozostałych graczy to LeBron.

 

Nielubiani gracze - tu nie mam jakichś faworytów. Każdy zawodnik coś sobą reprezentuje, byle nie był w sobie zadufany. Bardziej chodzi mi o coś innego - nie lubię przepłacanych graczy (np. Marbury, Francis, Randolph), którzy jeszcze marudzą jak im źle. Mógłby się z nimi zamienić :wink: . Ale tu chyba bardziej zarzut do tych, co ich przepłacają. I jeszcze jedno co do Kobe - można go lubić lub nie, ale wart jest swoich pieniędzy.

 

Nielubiane kluby - tu też nie mam swoich preferencji, większość klubów jest mi obojętna, a najbardziej takie zupełnie bez wyrazu (nie będę ich wymieniał, bo nie o to tu chodzi).

 

Co mnie denerwuje na forum - nie pamiętam czy to padło, ale mnie najbardziej denerwuje brak obiektywizmu co poniektórych uczestników, którzy nie potrafią przyjąć, że inni mogą mieć odmienne zdanie i nie trafiają do nich żadne argumenty.

 

Ulubiony styl gry - każdy kto pamięta o tym, jak Shaq w swoim debiutanckim sezonie rozbił jedną tablicę w pył, a drugą ściągnął na siebie, aż zegar uderzył go w bark, to wie o czym mówię :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Knicks, wczesniej Bulls i Magic

Lubiane kluby: Cavs, Celtics, Nets, Hornets, Sixers - w sumie to wszystkie 28

Ulubiony zawodnik: Carter oczywiscie

Nielubiany klub: Lakers :P

Nielubiani gracze: Kobe

Co mnie denerwuje na forum: ze nie mam czasu przeczytac ciekawych tematow tylko takie sondy jak ta (oczywiscie no offence do tematu :wink: )

Ulubiony styl gry: run n gun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja walnę swoje emeryckie 3 grosze :wink:

 

Ulubiony klub: Jazz, chyba od zawsze, tzn. od 1989 r. ale kiedyś Rockets z Hakeemem, Knicks z Ewingiem, Charlotte z Johnsonem, Bi Zo i zawodnikiem o twarzy krecika z czeskiej animki czyli Masona, Pacers z Millerem i Smithem

 

Lubiane kluby: obecnie jest to trudne, ale lubię Indianę, bo walczą do końca i mają fajnego GM-a :wink:, Memphis bo mają ... fajnego GM-a :wink:, ale naprawdę ich lubię, New Jersey bo twoirzą fajną paczkę i Clippers bo to samo.

 

Ulubiony zawodnik: Karl&Stock, Hornacek, Jabbar, Magic, Dr J, Drexler, Robinson, Hakeem, a obecnie Shaq, KG, AK-47, D-Will, Okur, młode wilczki z Bulls szczególnie kopia Stocka czyli Hinrich, Ty Prince, Billups, Iguodala i AI, Nash, Amare, Diaw, Villanueva, Ray Allen...

 

Nielubiany klub: SPURS, SPURS, SPURS... a poza tym GSW bo tam zawsze burdel jest, NY Knicks bo Izajasz burdel zrobił, Magic bo mają talent i aspiracje a grają jak w burdelu (i mówię to jako niegdyś umiarkowany sympatyk tej ekipy), Celtowie bo to kpina z historii i nabijanie się z fanów. Aha i jakieś Bobcatsy i Nuggetsy.

 

Nielubiani gracze:

 

kategoria I

 

spaślaczki: Carmelo Anthony,

spaślaczki i lenie: Zach Randolph,

spaślaczki, lenie i debile: Eddy Curry

 

kategoria II

 

strzelby bez głowy: Francis

strzelby bez głowy i bez serca: Marbury

strzelby bez serca, głowy i jaj; T-Mac

 

Co mnie denerwuje na forum: ze nie mam czasu przeczytac, że nie mam teraz czasu pisać i rzadko mogę korzystać z Waszej chłopaki zbiorowej mądrości, poważnie

 

Ulubiony styl gry: Jazz style w latach

 

 

Aha zapomniałem - I HATE THE MANEQUIN DUNCAN :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.