Skocz do zawartości

Nasze preferencje jeśli chodzi o kluby NBA i zawodników


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poprosić wszystkich na forum o krótka odpowiedź na topik, który uporządkuje nam wiedzę o nas....

 

Tzn. oczywiście po postach łatwo się na bierząco zorientować kto co lubi, co go wnerwia itp. Jednak chciałbym mieć to w jednym miejscu.

 

np.

Ignazz: ulubiony klub obecnie: SAS, wczesniej:SAS

kluby lubiane: NYK, Miami, clips, nuggets, Rakiety a i Pistons i Bulls

gracz: TD

nielubiane kluby: zasadniczo brak ale nie podoba mi sie w LAL

nielubiany gracz: kazdy leń, od Zacha po Browna

co mnie denerwuje na forum: zbytni optymizm fanów swoich zespołów

ulubiony styl gry: otwarcie ofensywne teamów ściśle obronnych np. SAS

 

OCZYWIŚCIE MODZI MOZECIE TEMAT PRZESUNĄC DO NP. INNE/POZNAJMY SIĘ wedle uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki15 ulubiony klub NJN (i z Carterem i ten wczesniejszy)

kluby lubiane: Indiana Detroit Bucks Clipps Cleveland

kluby nielubiane: SAS PTB Phoenix

gracze: VC Jason Kidd RJeff LBJ KG J O'neal Fred Jones Ben W

nielubiani: Wade Nash(no bo nie lubie :D ) Zach i inne obiboki (Wade to nie obibok wogole swietny koszykarz ale 2 razy przez niego nets zawalili PO :evil: )

co do forum: klotnie przewchwalki i ,,znawcy-nieznawcy"

styl gry twarda defensywa i fastbreaki np Nets z 2003 do dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp

Ulubione kluby: Raptors

Kluby lubiane: Nets, Sixers, Cavs bo spodziewam sie ze im kibicuje tylko dlatego ze sa tam moi ulubieni gracze. By sie przekonac czy jestem fanem ich czy zawodnikow to musza koszykarze odejsc wiec narazie daje ich tylko w klubach lubianych

nielubiane kluby: w sumie to nikomu nie zycze specjalnie porazki, nie mam antypatii ale jak juz cos to Lakers, Suns i Wizards.

gracze:Carter, Iverson, Lebron i Bosh

nielubiani gracze: wszystkie lenie i maksymalnie lecace na kase osoby + Kobe, ktorego nie moge zaliczyc do wyzej wymienionych kategorii. Szkoda ze jest sam wymieniony z imienia i nazwiska ale w pierwszej kategorii to wiadomo kto, Zach, Marbury, Curry itd

co mnie denerwuje na forum: zostawie to dla siebie :D

ulubiony styl gry: cos w stylu SAS i Mavs. Czyli duizy potencjał w ataku oraz przy tym świetna obrona. Lubie komplet a nie albo defensywe z zerem ataku albo odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal83:

Ulubiony klub:Charlotte Bobcats ponad wszystko!!! :D Wcześniej przez 10 lat Toronto Raptors...

Kluby lubiane:Toronto Raptors,Seattle Supersonics,Denver Nuggets,Minnesotta Timberwolves,Detroit Pistons (kolejność nie przypadkowa) :)

Kluby nielubiane:San Antonio Spurs,Dallas Mavericks,Utah Jazz,L.A :x Lakers,Philadelphia 76ers (kolejność nie przypadkowa)

Gracze:Gerald Wallace,Vince Carter...i jest jeszcze wielu...zbyt długo wymieniać... :D

Nielubiani gracze:Kobe Bryant,Allen Iverson...i jest jeszcze wielu...zbyt długo wymieniać... :x

Co mnie denerwuje na forum:zbyt rygorystyczne zasady :evil:

Ulubiony styl gry:Ofensywna koszykówka,zabawa koszykówką i czerpanie z niej radości co może być widoczne w grze...ale nie przecze ze podoba mi sie równiez intensywna,agresywna i skuteczna gra w obronie...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Cavs, wcześnej: Magic

Lubiane kluby: Magic, Warriors, Bobcats

Ulubiony zawodnik: LeBron

Nielubiany klub: w sumie nikomu specjalnie źle nie życzę, ale jeśli już, to chyba Nets i Rockets, średnio przepadam za stylem Spurs, których zdecydowanie za często widzę w C+ w trakcie sezonu

Nielubiani gracze: Marbury, Boozer

Co mnie denerwuje na forum: kierowanie się antypatiami

Ulubiony styl gry: twarda obrona i skuteczny, a przy tym efektowny atak - coś jak Cavs w ostatnich PO. :)

 

EDIT: Dodałem do lubianych klubów Bobcats, czego nie zrobiłem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocketsfan:

Ulubiony klub obecnie: Rockets

Kluby lubiane: NY Knicks, Hornets, Hawks, Wolves, Clips, SAS, Kings

Kluby nie lubiane: Cavs, Heat, Mavs

Gracze: T-Mac, Yao, Iverson, Okafor, KG, Bosh, Peja, Artest, Mobley, Paul, Baron Davis

Nielubiani gracze: Shaq, Zach Randoplh, Van Horn, Ben Wallace i kilku innych

Co mnie denerwuje na forum: narazie to nic

Ulubiony styl gry: Szybka ofensywna koszykówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB81:

Ulubiony klub: LAL, wcześniej: LAL :D:D:D

Nie lubiane kluby: PHX

Reszta zespołów jest mi obojetna.

Zawodnik: KB, JO#7, CP#3

Zawodnik nie lubiany: Nasz kochany 2-krotny MVP :twisted:

Co mnie denerwuje na forum: Brak jakiegokolwiek obiektywizmu, tzw. "eksperci"

Ulubiony styl: Solidna obrona, urozmaicony, pozycyjny atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Phili Sixers

Lubiane kluby - Nets, Denver, T-Wolves, Cavs

Nielubiany klub - Grizzlies

Ulubiony zawodnik - Iverson

Lubiani zawodnicy - niemal każdy kto gra w NBA, za wyjątkiem poniższych

Nielubiani zawodnicy - Starburry, Q.Rich, Zach, i zgraja leni którym kasa uderzyła do głowy

Co mnie denerwuje na forum. Raczej nic, chociaż czasem niektóre wypowiedzi, ale to są wyjątki

Ulubiony styl gry - obrona i atak oparty na solidnym, mądrym i skutecznym wymienianiu się piłką przez zawodników (raczej drużyna niż indywidualne popisy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Orlando Magic

Wczesniej: oprócz Magic to Raptors i Rockets

Kluby lubiane: Raps, Kings, Pacers, Hornets, Heat & Nets (ze względu na VC)

Gracz: Vince Carter... T-Mac, Francis, Baron Davis, Jermaine O'Neal, Wade, Webber

Nielubiane kluby: SAS, Blazers no i troche Lakers (szczególnie jak dominują)

Nielubiany gracz: Yao Ming

Co mnie denerwuje na forum: W sumie to nic

Ulubiony styl gry: Przedewszystkim offensywny styl gry, oczywiście bez obrony sukces trudno odnieść no ale Offensywa to jest to co lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbel

Ulubione kluby: Raptors

Kluby lubiane: Sixers, Heat, Wolves, SAS

nielubiane kluby: Mavs, Suns, Cavs, Celtics, Bulls

lubiani gracze:Bosh, Wade, Iverson, Horry, Shaq, KG

nielubiani gracze: gwiazdeczki + Amare

co mnie denerwuje na forum: przechwałki, głupie wypowiedzi i ciągłe kłótnie fanów różnych drużyn

ulubiony styl gry: koszykówka to dla mnie zabawa, nie lubie gry kiedy ktoś się nie przykłada i obnosi się po boisku, poza tym widowiskowość, extra podania, bloki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Philadelphia 76ers

Wczesniej: Sixers Forever 8)

Kluby lubiane: obecnie tylko Nuggets, Pistons i może trochę Spurs

Gracz: Allen Iverson, ulubiony gracz, ale też idol... daleko za nim też E.Snow, T.Kukoc, R.Miller, S.Dalembert, K.Korver i C.Anthony

Nielubiane kluby: Los Angeles Lakers (z powodu panów KB i PJ)

Nielubiany gracz: tylko Kobe Bryant, nie przepadam też za Dirkiem i KG, ale zdecydowanie mniej

Co mnie denerwuje na forum: Czasami zbyt mało luzu, czasami kłótnie między loverami/haterami wynikajace często z braku obiektywizmu.

Ulubiony styl gry: "Widowskowa defensywa" jak Pistons lub Spurs albo fajny atak jak kilka lat temu Kings czy teraz Nuggets

 

EDIT: Zapomnialem, do nielubianych graczy dodałem trzecie nazwisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Mniej lub bardziej ale zawsze Indiana.

Kluby lubiane: New Jersey, oniegdyś Chicago ale to bardziej była sympatia do zawodników którzy tam grali. Z obecnych może jeszcze... chociaż nie w sumie nikt :wink:

Kluby nielubiane: Przedewszystkim LAL głównie przez KB chociaż wczesniej także jakoś za nimi nie przepadałem, Minesota przez KG jak i wogóle zawsze mieli szczęście zatrudniać zawodników za którymi nie przepadałem czyli Gugliota, Marbury, Cassel... No i jeszcze Philadelphia też w sumie przez jednego zawodnika czyli AI. Tak to do klubów generalnie nic nie mam bo poprostu nie mieszkam w USA i jak nie lubie jakiejś drużyny to przez konkretnych graczy...

Ulubieni gracze: Jeśli chodzi o obecnych to zdecydowanie Vince i Jalen, no i Kidd. Tych trzech zmienia sie miejscami co chwila w mym TOP3 :wink: Oprócz tego jakichś specjalnych wyróżnień bym nie przyzanł. Co innego dawni zawodnicy... :wink: :roll:

Nielubiani gracze:Ooo tutaj jest całkiem sporo. Do tych których wymieniłem apropos nielubianych klubów, dodać należy m.in. Nasha, Dirka, Tracyego, Francisa, Sheeda (w PTB go nawet lubiłem), Barona, za Yao też nie przepadam, no i jakoś tak za LBJ, tzn. generalnie mi wisi, podziwiam go za grę, ale jakoś mnie do siebie nie przekonuje :wink:

Co mnie denerwuje na forum: Momenty przestoju, czyli dni w których nie ma co poczytać :wink:

Ulubiony styl gry: Przedewszystkim Houston z połowy lat 90-tych czyli in/out. Generalnie jestem zwolennikiem poukładanego ataku, długiej gry piłką, rozrzucania po obwodzie, ale też troszkę swobody nie zaszkodzi :wink: . Uwielbiam twardą defensywę, ale też żeby za bardzo nie przyćmiewała ataku. Ogólnie zbilansowany styl gry. No i żeby prowadził go Kidd :twisted: (chociaż on jak by mógł to wogóle by się nie zatrzymywał...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Utah, wcześniej (bardzo dawno temu): Detroit

kluby lubiane: właściwie to nie mam jakichś specjalnych sympatii poza Jazz, okresowo może Indiana czy Cleveland

ulubiony gracz: Karl Malone; lubiani (naprawdę sporo): Kirilenko, Ostertag, Mutombo, Hornacek, Nash, Tinsley, LeBron, Odom, Stockton, Ginobili, Arroyo, Horry, G. Hill, Yao, Mashburn, Kukoc, Rodman, Majerle, J. Rose, Croshere, ostatnio Nowitzki, Gasol; ogólnie gracze dobrze blokujący i utalentowani - tacy, którzy wiele potrafią zrobić z piłką

nielubiane kluby: San Antonio, nie przepadam też za Lakers ze względu na Bryanta (ale staram się być obiektywny w dyskusjach o nich); kiedyś nie lubiłem okresowo klubów, z którymi Jazz odpadali w PO (tak jak to jest teraz w przypadku kibiców Lakers z Phoenix), jak Chicago, Portland czy Sacramento ale teraz właściwie wszystkie kluby są mi obojętne

nielubiany gracz: McGrady, Bryant, Carter, ogólnie gracze, którzy grają dla siebie a nie dla zespołu; C. Anthony, J. O'Neal, Webber, kiedyś Walker, Shaq

co mnie denerwuje na forum: nienawidzę wynikających z braku obiektywizmu kłótni pomiędzy fanami różnych drużyn/zawodników

ulubiony styl gry: poukładana i wyrahowana gra w ataku i dobra obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Bulls, wcześniej Bulls

kluby lubiane: Sixers bardzo bliziutko na drugim miejscu od mniej więcej 98 roku, a tak to kilka zespołów, z którymi sympatyzuję jak Pistons, Spurs, Jazz, Kings Pacers czy Nuggets

ulubiony gracz: zawsze jedynką będzie Jordan z czym się raczej nie kryję, a z obecnie grających to Kirk i Answer. Poza tym zawsze podobałą mi się gra Kidda i R.Allena.

nielubiane kluby: LAL od zawsze był zespołem, którego nie zarzyłem sympatią (początkowo za styl, który mi poprostu nie pasował), ale po 96 roku przerodziło się to w jawną niechęć. Stało się tak za sprawą nielubianego przeze mnie Shaqa i jak się później okazało jeszcze bardziej nielubianego Bryanta. Okresowo zespołów, które prezentują poziom, lub styl gry, którego nie lubię czyli na dzień dzisiejszy NYK (epoka Thomasa) i Suns z Nashem. Wcześnij to było Mavs za czasów Nelsona czy Nets w epoce Cassella i Van Horna, choć u nich ceniłem J.Williamsa. Pewnie was zdziwię, ale wśród klubów, których nie lubię nie wymienię Heat, ale to z powodów, które zatrzymam dla siebie

nielubiany gracz: Bryant, choć koszykarsko ma właśnie te cechy za które cenię graczy, ale za całokształ poprostu mnie odrzuca. Oprócz niego oczywiście Nash za styl gry, którego poprostu nie trawię, oraz zdolnie lenie w osobach Currego, Zacha, Milesa (choć ten ma rozgrzeszenie- jest za głupi :P) czy Walkera. Z gwiazd tej ligi nie trawię Cartera

co mnie denerwuje na forum: przestoje spowodowene sezoniem ogórkowym i kłótnie fanów Sixers z fanami Lakers, które już dawno straciły jakąkolwiek wartość merytoryczną i skupiają się na wrzuceniu przeciwnikowi, a nie klubowi jakiemu kibicuje. Inne kłótnie da się przeyżyć, ale to wszechobecne napięcie między LAL i Phi mnie dobija

ulubiony styl gry: bilans pomiędzy obroną, a atakiem ale z dużym (a nawet bardzo dużym) akcentem na grę w defensywie. Dlatego też lubię zespoły takie jak Pistons czy Pacers, ale wzorem są oczywiście Bulls z Jordanem i Pippenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Sixers

wczesniej: W zasadzie kiedyś nie miałem faworytów, od '96 Sixers, do tego moznaby dodać jeszcze Portland za czasów Jail Blazers (bardziej ze względu na Sheeda, generalnie zawsze wolałem złych chłopców i ich zespoły)

kluby lubiane: Sixers, Pistons

gracz: AI , Sheed, Iguodala

nielubiane kluby: LAL

nielubiany gracz: KB, Shaq, Wade i LeBron z "nowych" twarzy

co mnie denerwuje na forum: to, ze nie mam na nie czasu ;-]

ulubiony styl gry: Larry Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Philadelphia 76ers

Kluby lubiane: Detroit Pistons, LA Clippers, Chicago Bulls

Nielubiane kluby: Los Angeles Lakers, Phoenix Suns

Lubiani gracze:Iverson, Ben Wallace, Rasheed Wallace, Chauncey

Billups, Andre Iguodala, Dikembe Mutombo

Nielubiany gracz: Nash, Bryant , Yao Ming, Dirk Nowitzki

Co mnie denerwuje na forum: Kłótnie i prowokacje niedotyczące NBA prowadzone między funami różnych drużyn (przeważnie LAL i 76ers :P) i ogólnie wymiany zdań bez pewnego poziomu.

No i gdy brak nowych postów do czytania ;)

Ulubiony styl gry: Ostry i skuteczny atak, twarda obrona - i to i to na równi bo nawet najlepszy atak nie pomoże jeśli obrona jest słaba jak i odwrotnie. I widowiskowe dunki, podania, bloki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRASO

Ulubiony klub obecnie: Nets

Kluby lubiane: Cavs, Raptors, Bulls, Nuggets

Nielubiane kluby: LAL, SAS, Jazz

Lubiani gracze:VC, LeBron, Carmelo, Wade, BigBen, K-Mart, Josh Smith

Nielubiani gracze: leniuchy+Bryant, Iverson, Kirilenko

Co mnie denerwuje na forum: kłótnie

Ulubiony styl gry: Skuteczna defensywa prowadząca do widowiskowego ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Lakers

wczesniej: na samym początku Magic potem już Lakers

kluby lubiane: Pacers, Wolves

gracz: w zasadzie po prostu gracze Lakers a z ulubionych obecnie to pewnie Kobe, Kwame, Odom i Turiaf a przynajmniej tych czterech chciałbym oglądać w Lakers dłużej. Poza nimi KG i JO a wcześniej oczywiście Shaq i Kemp

nielubiane kluby: Suns, Queens

nielubiany gracz: trudno nie lubić kogoś kogo się przecież nie zna, no ale powiedzmy, że ci gracze, z których robi się kogoś więcej niż moim zdaniem powinno czyli Nash, Wade i Iverson

co mnie denerwuje na forum: dyskusje bez argumentacji

ulubiony styl gry: nie lubię stylu gry Suns prezentowanego w zeszłym sezonie a tak w większym lub mniejszym stopniu każda drużyna gra zwykle coś interesującego, ale ulubiony to chyba to jak się grało w latach 90-tych zwłaszcza w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.