Skocz do zawartości

Nasze preferencje jeśli chodzi o kluby NBA i zawodników


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ulubiony klub: Orlando

Lubiane kluby: Hm kiedys Houston za czasow Drexlera, i Portland Pippena.

Ulubiony zawodnik: Oczywiscie Penny...dalej Pippen, Grant Hill.

Nielubiany klub: Jakos nigdy nie przepadalem za Dallas.

Nielubiani gracze: AI, Stackhouse, Carmelo.

Co mnie denerwuje na forum: Hm malo ostatnio czytam, malo pisze, ale zbyt czesto pojawiaja sie tutaj spory KB Vs. AI, szczegolnie te o AI mnie denerwuja...jak mozna byc tak slepym :twisted:

Styl gry: Przede wszystkim DEFENSE DEFENSE DEFENSE przechwycik, bloczek, a gdy juz mamy pile to rzucik z poldystansu i dobry wjazd, badz POST PLAYER a'la Penny. Poza tym walka, zacietosc polaczona z dobra zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: od 97' wiernie na dobre i złe New York Knicks

 

Kluby lubiane: Bulls, Bucks, Pacers, Celtics i kiedyś Charlotte Hornets jak widac zawsze preferowałem Eastern Conference

 

Gracze ulubieni: Lee, Robinson, Starks, Larry Johnson, Latrell Spreewell, Childs,

 

Gracze nielubiani: Rodman, Bradley, Nowitzki, Yao Ming

 

Kluby nielubiane: w sumie większych antypatii nie żywie do nikogo ale nie przepadam za Pistons, Nuggets

 

Co mnie denerwuje na forum: Nowi/młodzi wszechwiedzący

 

Ulubiony styl gry: dobrze poukładana defensywa i spokojnie rozegrany atak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedziałem Maxec, że mamy tyle wspólnego..:

 

Ulubiony klub: LOS ANGELES LAKERS

 

Lubiane kluby: Jazz (za walki z Chicago, niezapomniane Play-Offy. To ojciec rozbudzil ciepłe uczucia do tego klubu i ciągle gdzieś tam we mnie są. Knicks z Ewingiem, Sprewallem i Houstonem. Syntement z młodości (początków zainteresowania NBA i kojarzenia klubów przez loga i kolory) mam dla Hawk's i Celtics.

 

Ulubiony zawodnik: Kobe Bryant, Arenas, Deng, Jeff Hornacek ( i te przecieranie PKSów [baków, baczków - dla nie wtajemniczonych] przy rzutach wolnych), Szaq 8) , Ewing no i bardzo, bardzo lubiłem i ceniłem Tima Hardaway'a (dziwne, ze nikt go nie wymienił) - a zapewnie o kimś zapomniałem..

 

Nielubiany klub: SPURS, GSWSixers, Quenns, no i teraz Suns :wink:

 

Nielubiani gracze: Wade, Nash, Tim Thomas ANTHONY (nigdy mnie nie przekonywał) oraz CARTER, T-MAC (za nieprzykladanie sie do swojej pracy).

 

Co mnie denerwuje na forum: Dwie osoby mnie denerowały, teraz jakoś znikneły - otwarcie im o tym powiedziałem. Sam siebie denerwuje często, no i denerwuje mnie brak "Michasia" (Loqsh chyba go nie zabanowałeś?).

 

Ulubiony styl gry: Styl gry Lakers (Kobe-Shaq - aż się łezka w oku kreci) no i teraz trójkąty, oraz Jazz w latach 1997-98 - wszystko przez te finały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub : Philadephia 76ers

 

Wczesniej: Bulls ( jak byl MJ ale w tedy to bylem maly i znalem 3 graczy MJ, PIPPEN i Barkley :) )

 

Kluby lubiane : New Jersey Nets, Indiana Pacers, Chcago Bulls, Denver Nuggets.

 

Nielubiane kluby: LAL

 

Nielubiany gracz : Kobe Bryant

 

co mnie denerwuje na forum : te klotnie z fanami LAL

 

ulubiony styl gry : zeby byl widowskowy i skuteczny, zarowno w obronie i w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub : New Jersey Nets

Wczesniej: Toronto Raptors

 

Kluby lubiane :Toronto Raptors, Golden State, Hornets, Denver Nuggets.

 

Nielubiane kluby: LAL, Cavs

 

Nielubiany gracz : Kobe Bryant, Lebron

 

co mnie denerwuje na forum : rygor

 

ulubiony styl gry :offens : obwód i rzut za 3 Defens: szybki powrót i efektowny blok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: MIAMI HEAT

 

Wcześniej: SIXERS (do 2001), potem przerwa aż do D-Wade'a (2003/2004) i kibicowanie HEAT

 

Lubiane kluby: Sixers, Mavs, Chicago

 

Ulubiony Zawodnik: D-Wade, Allen Iverson

 

Nielubiane kluby: GSW, LAL, DET, SAS

 

Co mnie denerwuja na forum: Jeszcze nie wiem, jestem nowy :D

 

Nielubiani gracze: Kobe Brynt, LBJ, Paul Gasol oraz Steve Nash(za te niezasłuzone MVP :[ )

 

Ulubiony styl gry: Atak: D-Wade , Obrona: Michael Jordan (nieporównywalnie najlepszy defensor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul Gasol(wielki gwiazdor <lol2>, pokazał co potrafi na ASG 06 <lol2>)

Oceniasz umiejętności zawodników na podstawie występów w ASG?

 

PS Witamy na forum. Od razu 3 rady od admina:

:arrow: Nie odkopuj starych tematów jeśli nie masz nic wartociowego do dodania

:arrow: Zapoznaj się z regulaminem

:arrow: Nie pisz całych postów pogrubioną czcionką

 

pzdr

 

MOD (J)

A Ty P używaj PMów lub opcji Edit (nabijacz) :wink:

EDIT PI3TR45: używam, ale tego posta i tak bym napisał (patrz początek posta, cytat i pytanie). Przy okazji napisałem 3 rady.

 

[ E D I T ]

Ulubiony klub: LA Lakers

Widzę, że sporo się w tej kwestii zmieniło od czasu 21 marca, kiedy to po nazwaniu Cię fanem LAL...: :P

 

Wypraszam sobie... ja w pierwszym rzędzie jestem kibice Shaqa i Heat.

No cóż, nadal jestem przede wszystkim kibicem Shaqa, ale Heat nigdy nie polubię tak jak Lakers :) pokręcone to wszystko :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub obecnie: Nets

wczesniej: Bulls, szczegolnie za czasow Rodmana

 

kluby lubiane: Pistons

 

Ulubiony zawodnik: Jason Kidd

wczesniej: one only mj, earvin j.

 

Lubiani: Vince Carter... Kirilenko, Ben Wallace, J.Smith, Dikembe

 

nielubiane kluby: Spurs, Suns

 

nielubiany gracz: Duncan, T.Parker, A. Walker

 

co mnie denerwuje na forum: haterstwo klubow

 

ulubiony styl gry: dzielenie sie pilka, zbilansowany atak, defense.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub, Los Angeles Lakers oczywiście, od 99 roku, wcześniej podziwiałem wiadomo, Bulls, Jordana, ale tego nie można było nazwać kibicowaniem

Kluby Lubiane- Oprócz Lakers, lubię Sonics, Nuggets i to chyba wszystko.

Gracze Ulubieni- Kobe Bryant niekwestionowany numer 1, daleko za nim Melo, Ray Allen i KG.

Gracze Nielubiani- Nie trawię Bena Wallace'a i zawodników typu Francis, Marbury, a i jeszcze ten biały, który pajacował dwa razy z rzędu w konkursie wsadów, a ostatnio zawesili go za palenie zioła. :twisted:

Kluby Nielubiane- Kings, Suns, Spurs

Co mnie denerwuje na forum- użytkownicy piszący często, krótkie, nic nie wnąszące posty, na szczęście nie jest takich wielu. :wink:

Ulubiony Styl Gry- Oczywiście szkoła Texa Winera, czyli trójkąty.

 

 

P.S. Tak przeglądając ten temat, dośc często, nawet bardzo często w kategoriach nielubiane kluby i zawodnicy, pojawiają się LAL i Kobe. jakie to smutne... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Los Angeles Lakers od 1996 roku, wczesniej nie bylo nic i podejzewam ze nic sie juz w tej kwestii nie zmieni. Do konca bede kibicem LAL.

 

Kluby lubiane: najbardziej sympatyzuje z Boston Celtics ale za jakiegos zagozalego fanatyka sie nie uwazam. Generalnie moje kibicowanie innym zespolom ma raczej charakter sezonowy. Lubie Wizards, Bucks, ale za kilka lat moge juz o tym nie pamietac. Na ten przyklad do niedawna uwazalem sie jeszcze za kibica Pistons, ale lanie sprawione Lakers w finalach spowodowalo, ze polecieli na dno mojego rankingu.

 

Kluby nielubiane: Haterem nie jestem. Trudno tez mi wskazac druzyne, ktorej szczegolnie nie lubie. Nie przybieram takiej postawy jak inni fani Lakers, ktorzy z urzedu nienawidza Sacramento, czy tez co jest widoczne zwlascza na tym forum - 76ers. Podobnie jak w poprzedniej kategorii moja wrogosc do oponentow Lakers ma charakter tymczasowy. Generalnie nie lubie tych, ktorzy sa dla nich najwiekszym zagrozeniem. Na poczatku mojego kibicowania byli to Utah Jazz, pozniej San Antonio Spurs, Portland czy Sacramento Kings. Z racji tego, ze na jakis czas LA odpadli z walki o mistrzostwo, nie ma obecnie druzyny w NBA, z ktora mialbym jakis problem. Moze tuz po I rundzie tegorocznych Playoffs byli to Suns, ale juz mi przeszlo.

 

Gracze lubiani: Przede wszystkim jestem kibicem Lakers, dopiero pozniej konkretnych graczy. Lubie wszystkich ktorzy biegaja w purpurowo-zoltych koszulkach, bez wyjatkow. Przez te wszystkie lata z NBA zauwazylem, iz zazwyczaj jest tak, ze ktos jest fanem Iversona, Vinca, Kobego itd. i dlatego kibicuje konkretnej druzynie. Dla mnie nie ma wiekszej swietosci ponad nazwe Lakers. Staram sie rowniez nie przywiazywac do nazwisk, dlatego nie mialbym pewnie problemu, gdyby odszedl np. Kobe, a mialoby to przyniesc korzysc druzynie. Z niektorymi graczami ktorzy odchodza z Lakers dalej sympatyzuje, jak np. Caron Butler, Kareem Rush, Tyronn Lue czy wczesniej Eddie Jones. do pozostalych mam neutralny stosunek. Jesli mialbym wskazac ta jedna osobe, to jest to oczywiscie Devean George.

 

Gracze nielubiani: Identyczna sytuacja, co w przypadku nielubianych teamow. Nie lubie liderow druzyn najwiekszych rywali Lakers.

 

Co mnie denerwuje na forum: to ze nie ma takiej atmosfery jak przed paroma laty i nie chce mi sie tu pisac :twisted:

 

Ulubiony styl: Jak ogladam Lakers nie obchodzi mnie czy graja ladnie dla oka, wazne zeby bylo skutecznie i przynosilo zwyciestwa. Jesli ogladam inne zespoly, to wole bardziej ofensywny styl gry, ale nie koniecznie ala Phoenix Suns.

 

Generalnie jak latwo zauwazyc wszystko w moim przypadku sprowadza sie do kibicowania LAL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Kiedyś Houston Rockets. Coraz mniej je lubiłem, gdy przyszedł Yao. Po zamianie Steve - T-Mac, strojów i loga został tylko sentyment za dawnymi czasami, bo koszykarzy nie mają tam fajnych. A co do teraźniejszości, to niestety nie mam ulubionego. Było Orlando, ale tylko ze względu na Hilla i Francisa. Od zawsze lubiłem też Knicksów i mimo tego debila dalej coś do nich czuje...

 

Kluby lubiane: Tak jak wspomniałem jest sentyment do Houston za przeszłość, Knicksów za paru graczy i też jakąś dziwną sympatię, poza tym to Heat za grę... Clippers polubiłem ostatnio, bo naprawde fajnych zebrali ludzi.

 

Kluby nielubiane: Dallas za Novitzkiego i... właściwie nie wiem co. Ale ich nie lubie :P Dalej to San Antonio za okropną nudę, Detroit za to że lubie tam tylko jedną osobę (Rasheeda) i nie moge patrzeć na tą ich zespołowość, Lakers za Kobasa i długo długo nic oraz Cleveland za tego szpanerka.

 

Gracze lubiani: Zdecydowanie Hill. Za piękny styl gry, inteligencję (nie tylko boiskową), poświęcenie i wytrwałość w dążeniu do celu i pecha, który mu się przytrafił. A poza nim trudno mi kogoś teraz wymyślić. Według mnie NBA strasznie straciło przez ostatnie pare lat. Nagle odeszło całe pokolenie koszykarzy, z których lubiłem prawie wszystkich. A tych których nie lubiłem, bardzo szansowałem. Teraz tych szpanerów poprostu nie umiem polubić i nic na to nie poradze... A, przypomniałem sobie - Iverson. Bo jest w swoim szpanerstwie naturalny.

 

Gracze nielubiani: Na pierwszym miejscu zdecydowanie LeBron. Miałem go dosyć zanim zobaczyłem jak gra. Nie jest to tylko jego wina. Poprostu nie lubie, jak ktoś mi coś wciska na siłę, a jego tak właśnie promowano. Poza tym denerwuje mnie jego styl bycia i siłowa, szarpana koszykówka.

 

Co mnie denerwuje na forum: Tak jak u Qpy - forum straciło atmosferę. Albo może inaczej - ja jej nie czuje. Może jest tak dlatego, bo tu nie pisze. A może nie pisze, bo przestałem je lubić... Nie wiem. Ale napewno 3-4 lata temu było fajniej :] Trochę też pewnie przez Ligę, która wtedy była zupełnie inna, IMO lepsza.

 

Ulubiony styl: Nie będe tu pisał o stylu koszykówki, tylko o stylu koszykarzy. A ten się ostatnio bardzo zmienił. Gwiazdy typu Miller, Houston, Hill, czy Hardaway zastąpił LeBron, Kobe, T-Mac, czy Wade. Nie są słabsi, ale jak dla mnie to już nie to samo. Nie umiem ich polubić (chociaż się staram), nie mogę patrzeć, jak się ubierają, jak szpanują, jakie bzdury opowiadają. No i - co najważniejsze - o wiele brzydziej grają. Tylko błagam - nie mówcie mi, że robią lepsze wsady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Denver Nuggets i Chicago Bulls

Kluby lubiane: Washington Wizards, Indiana Pacers, Cleveland Cavaliers,

NO/OK Hornets, Dallas Mavericks, Boston Celtics, NJ Nets, Orlando Magic

Kluby nielubiane: LA Lakers, LA Clippers, SA Spurs, NY Knicks

Gracze lubiani:Carmelo Anthony(No.1), J. Kidd, Dwight Howard, Gilbert

Arenas, Vince Carter, Ben Gordon, Paul Pierce, Chris Paul, Josh Howard ...

Gracze nielubiani: Shaq O'Neal, Sam Cassell, Tim Duncan, Stephon

Matbury, Chris Andersen, Carlos Boozer, Pau Gasol, Chris Webber...

Ulubiony styl: Uwielbiam patrzec na gre zespolow zgranych, w ktorych panuje dobra atmosfera, to widac na boisku graja wtedy bardzo zespolowo. Lubie tez ogladac mecze w ktorych jest dobra obrona i kontrataki(specjalnosc Nuggets). Jednak najlepsze sa mecze o stawke tam jest wszystko a przede wszystkim walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: od zawsze Filadelfia 76ers, za wolę walki i piękne mecze, za obronę i ciąg na kosz, za AI i Willa Smitha :)

Kluby lubiane: Utah Jazz za rodzinny sentyment i Adriana Dantley'aKluby nielubiane; nie mam wielkich zastrzeżeń do żadnego klubu, ale jako kibic Sixers jestem genetycznie uwarunkowana żeby nie przepadać za LA Lakers

Gracze lubiani: AI(za to wszystko, co zostało juz wspomniane, ale przede wszystkim za umiejętność wybicia się pomimo niewielkiego wzrostu i pokazanie, ze marzenia mogą się spełniać) + Sixers Team (za przynależność klubową, walkę i czynienie, ze moje poranki mogą być bardzo ekscytujące) oraz Wilt Chamberlain, Manute Bol, Darrell Armstrong i Sebastian Telfair za to, że są (byli)

Gracze nielubiani: Shaquille O'Neal, bo mnie przeraża

Co mnie denerwuje na forum: że znikłam, ale to chyba nie jego wina

Ulubiony styl: szybki i dynamiczny, coś w rodzaju "idź na całość" oraz "gra do ostatniego gwizdka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniważ pomysłodawca tematu nie pokusił się o podsumowanie (bo może uznał że to zbyt wcześnie lub poprostu mu sie nie chciało) więc ja sie za to zabrałem.Uważam że statystyki lepiej nam zobrazują jakie mamy sympatie i antypatie jeśli chodzi o NBA.Musicie mi uwierzyć na słowo że siedziałem nad tym 1,5 godziny aż wkońcu mam wyniki i musicie mi uwierzyć że są prawdziwe...Oto one: (jako pierwsza podana jest liczba głosów na dany klub lub zawodnika)

ULUBIONY KLUB

10-L.A Lakers

8-Philadelphia

5-Chicago,Orlando

4-N.J

3-Utah

2-Indiana,Toronto,Phoenix,Miami,N.Y

1-San Antonio,Charlotte,Cleveland,Houston,Detroit,New Orlean,Seattle,Sacramento,Denver

Naszymi ulubionymi klubami jest tylko 20 spośród 30 drużyn NBA.Nie było dla mnie niespodzianką że najwięcej jest fanów Lakers i Sixers...ale nie moge zrozumieć na czym polega fenomen tych drużyn...

 

LUBIANE KLUBY

14-Detroit

13-Chicago

11-Denver

10-L.A Clippers,Indiana

9-Boston,Cleveland,N.J

8-Miami,New Orlean,Minnesota

7-Philadelphia

6-Orlando,Houston

5-Sacramento,Milwaukee,San Antonio

4-N.Y,Toronto,Utah,Washington

3-Seattle,Dallas,Phoenix

2-G.ST,Charlotte,Atlanta,L.A Lakers,Memphis

1-Portland

Okazuje się że jednak lubimy Detroit wciąż dażymy symaptią Chicago,Clippers choc kiedyś chyba nikt im nie kibicował teraz są na 3 miejscu...i wymieniliśmy wszystkie 30 druzyn...

NIELUBIANE KLUBY

25-L.A Lakers

23-San Antonio

12-Phoenix

8-Detroit

6-Philadelphia,Cleveland

5-Dallas,Utah

4-N.Y,Miami

3-G.ST,Denver,Chicago

2-Houston,N.J,Portland,Boston,Atlanta,Charlotte,Indiana,Sacramento

1-Minnesota,Memphis,Washington

Jakoś spodziewałem się tego że jest równie dużo fanów Lakers jak i ich "wrogów"...Nie zdziwiło mnie Nudne (moim zdaniem) San Antonio na drugim miejscu...ale jakoś tej słynnej walki fanów Sixers z fanami Lakers tutaj nie widać...

LUBIANI ZAWODNICY

13-Iverson

10-Carter

9-Garnett,Bryant

8-S.O'Neal

7-Wade

6-Kidd,L.James

5-R.Allen,B.Wallace,Mutombo,Anthony,D.Howard

4-Paul,Iguadola

3-R.Miller,Bosh,Billups,R.Wallace,Odom,Nash,B.Bowen,A.Stoudamire

2-6 zawodników

1-11zawodników

Jedni lubią Iversona inni Bryanta...tak już jest i pewnie bedzie...troche mnie zdziwiło że tak lubiany jest Mutombo...ale ja tez go lubie...

NIELUBIANI ZAWODNICY

16-Bryant

11-L.James

9-Marbury

8-Nash,Randolph

7-Iverson,S.O'Neal

5-Anthony,Nowitzki,McGrady,Duncan

4-Wade,Francis,E.Curry,R.Wallace

3 lub mniej-13zawodników

Jedank wielki Bryant jakoś nie jest lubiany...ciekawe czemu?... :wink: ...James tez co akurat mnie osobiście troche dziwi...najciekawszy wydał mi sie przypadek Randolpha...czemu go nie lubicie?(mi jest obojetny)

No to tyle narazie bo i tak już pewnie pozanudzałem wszystkich i znó za coś dostane ostrzeżenie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że było podsumowanie to wtrące swoje 3 grosze.

 

Ulubiony klub obecnie: Memphis Grizzlies Wcześniej: New York Knicks

Kluby lubiane: New York Knicks, Utah Jazz, Hornets, LAC, LAL, Nuggets, Cavs, Magic, Bobki, Sonics

Kluby nielubiane: Mavs

Lubiani gracze: Pau Gasol, Stro, Damon Stoudmire, Marcus Camby, Carmelo, Felton, Joe Johnson, Pierce, Okur, Boozer, Jordan, Pippen, Shawn Marion, Stockton&Malone, Brand, Kobe, Kwame, Mobley, Payton, Ray Allen.

Gracze nielubiani: Shaq, Dirk, Horry, Rodman, Vince Carter, T-Mac, Zach Randolph.

Co mnie denerwuje na forum: Narazie nic

Ulubiony styl gry:Gra zaespołowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal83 świetna robota, jeszcze nikt Cię nie pochwalił, wiec ja muszę :)

 

A co do wyników, to najbardziej cieszy mnie wynik klasyfikacji na najbardziej lubianego gracza i drużyny. Oby było tak jak najdłużej!

 

Ale nie ma co ukrywać, że chociaz spodziewałem się kto wygra w kategorii najbardziej nielubianych graczy i drużyn, to i tak sprawiło mi to niezłą satysfakcję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wyników, to najbardziej cieszy mnie wynik klasyfikacji na najbardziej lubianego gracza i drużyny. Oby było tak jak najdłużej!

 

Ale nie ma co ukrywać, że chociaz spodziewałem się kto wygra w kategorii najbardziej nielubianych graczy i drużyn, to i tak sprawiło mi to niezłą satysfakcję :twisted:

To teraz chwila refleksji Montas... czemu Sixers mają tylu fanów? bo są to fani AI. Smutne... Czemu AI ma tylu fanów? bo ludziom w przedziale wiekowym 10-15 imonuje taka ilość tatuaży, opaski, rękawy, kolczyki, szerokie ciuchy i bycie gangsta. Czy jest się z czego cieszyć? Ja tam jestem zadowolony, że wśród kibiców KB czy Lakers takich fanów jest dużo mniej (choć po 81 zdecydowanie więcej), a wśród kibiców Shaq'a to już wogóle niewiele...

 

Oczywiście nie odbieram takim kibicom jak Ty, master czy jeszcze paru tu na forum bycia prawdziwym kibicem. Nie zrozumcie mnie źle. Nie zmienia to jadnak faktu, że ogólnie to tacy ludzie pompują wam klasyfikacje popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panom za odzew, stawili się wszyscy, jako pomyslodawca topiku wybaczcie ale chciałem abyśmy o sobie wiedzieli lepiej a nie było mpoim zamierzeniem dyskutować kto najlepszy, kto ile głosów zebrał,

 

bo nie interesuje mnie statystyka KB vs AI tylko wasze opinie,

więc skorzystam z prawa, ślicznie dziękuję kto sie przedstawia niech pisze ale kto oddał głos niech juz nie podlicza i komentuje

 

cieszę się że zdecydowana większość a na pewno cała śmietanka odpisała

 

see ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie podsumowania są cholernie przekłamane właśnie z uwagi na różnego rodzaju boomy na graczy/zespoły. Przerabiałęm to z Chicago, póxniej przerabiali to kibice Lakersa a teraz Sixers i Cavs. Dlatego też takie wskaźniki popularności ie powinny być brane pod uwagę i ignazz dobrze zrobił nie podsumowując tego. Oczywiscie jeśli ktoś ma przyjemnośc to takie przeliczenia może robić i się nimi w pewien sposób sugerować, ja po epoce lat 90tych jestem sceptycznie nastawiony, zwłaszcza od kiedy widziałem "prawdziwych kibiców Bulls" w koszulkach Lakers w okolicach 2000-2002 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.