Skocz do zawartości

Nasze preferencje jeśli chodzi o kluby NBA i zawodników


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Ulubiony klub: Atlanta Hawks Wcześniej: Atlanta Hawks

Kluby lubiane: Sonics, Blazers, Kings, Wolves, Hornets, LAC, Bobcats, Nuggets, SAS, Jazz, Memphis.

Kluby nielubiane: Mavericks, Heat, Rockets

Ulubiony gracz: Deke, Steve Smith, Mookie, Henderson, Terry, Joe Johnson,

Josh Smith, Bosh, Jordan, Pippen, CP#3, Baron Davis,AK#47, Stockton, Malone, Payton, Sheed, Mighty Mouse, KG, G-Force, Duncan, Gasol, Melo, Peja, Allen, Divac, Bibby, Malone&Stockton, Kemp, Artest, Francis, CM#50

Gracze nielubiani: Shaq, Wade, Dirk, T-Mac, Starbury, Z-Bo, Yao, A.Walker

Co mnie denerwuje na forum: Nic

Ulubiony styl gry: Gra Hawks 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Dominique Wilkins pominięty, dla mnie to najlepszy jastrząb w historii!

Wstyd się przyznać jak na kibica Hawks, ale zupełnie zapomniałem o Wilkinsie i o Webbie. Obydwaj wielcy gracze, a ja on nich zapomnialem. Wstydze sie sam za siebie, ale każdemu się może zdarzyć. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: New York Knicks

Lubiane kluby: Bulls, Pistons, Magic, Wizards, Grizzlies, Hornets, Bobcats, Jazz, LAC, Raptors.

Nielubiane kluby: Nuggets, Suns, Dallas, Rockets(odkąd przyszedł T-Mac)

Gracze lubiani: Ewing, Starks, Houston, Larry Johnson, Spree, Childs, Kurt Thomas, Frye, Curry, Jeffries, Marbury, Nate Roninson, Malone, Jordan, Kirilenko, Arenas, Jamison, Okur, Dwight Howard, Peterson, KG, Carter, Baron Davis, Franics&Mobley, Battier, Gasol, Jason Williams, Kidd, Gordon.

Gracze nielubiani: Melo, J.R, T-Mac, Wade, Yao, Alonzo Mourning, Bogut, Lebron.

Co mnie denerwuje na forum: Nic

Ulubiony styl gry: Gra Knicks w latach 90tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ulubiony klub: Chicago Bulls Wcześniej: NY Knicks

Kluby lubiane: Knicks, Wizards, Magic, LAC, Sonics, Mavs, LAL, Hornets.

Kluby nielubiane: Jazz, Suns, Heat, Cavs, Pistons.

Gracze lubiani: MJ, Pippen, Rodman, Hinrich, Gordon, BigBen, Bowen, Artest, Mobley, Kidd, Allen, Brand, Kobe, Duncan, D.Howard, Nelson, Spree, Crawford, Ewing, Terry, Nowitzki, Arenas, Jamison, Baron Davis, CP#3.

Gracze nie lubiani: AK, Boozer, Shaq, Lebron, Billubs, Rip, Q-Rich, Marbury.

Co mnie denerwuje na forum: nic

Uubiony styl gry: Zbilansowany atak i obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulubiony klub: NEW YORK KNICKS

kluby lubiane: Atlanta Hawks, Detroit Pistons, Portland Trail Blazers, Golden State Warriors, Washington Wizards

kluby nielubiane: ogolnie to lubie wszystkie, ale ze wzgledu na grajacych tam graczy moge wyruznic - Utah Jazz (Kirilenko, Giricek, Okur), Dallas Mavericks (Dirk Nowitzki), Toronto Raptors (za bialy sklad maja)

ulubieni gracze: Michael Jordan, Allen Iverson, Grant Hill, Jamal Crawford, Kevin Garnett, Darius Miles, Gilbert Arenas, Poul Pierce, Ray Allen, Mookie Blaylock, Steve Smith, Chris Crawford, Christian Laettner, Dikembe Mutombo

gracze nielubiani: wszyscy z Europy i Argentyny

co mnie denerwuje na forum: jeszcze nie wiem, sie okaze

ulubiony styl gry: run'n'gun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Portland Trail-Blazers

Lubiane kluby: LAC, Kings, Warriors, Wolves, Celtics, Knicks, Wizz, Magic, Mavs, Bulls.

Kluby nielubiane: Jazz, Lakers, Heat, Nets.

Lubiani gracze: Avrydas Sabonis, Isaiah Rider, Steve Smith, Scottie Pippen, Terry Porter, Cliff Robinson, Sheed, Mighty Mouse, Derek Anderson, Wells, Brian Grant, Jeremine O'Neal, Artest, Bibby, Brand, Mobley, KG, Szczerbiak, J-Rich, Baron, Starbury, Nate, Michael Jordan, Toni Kukoc, Pierce, Arenas, Jamison, Hughes, Terry, Nowitzki, Peja, Bosh, T-Mac, Grant Hill.

Nielubiani gracze: Kobe, AK#47, Harpring, Wade, Shaq, Carter.

Co mnie denerwuje na forum: jeszcze nic

Ulubiony styl gry: Trochę obrony i ataku, ale lepiej jak jest więcej

obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony Klub : Trudno powiedzieć nie mieszkam w USA więc raczej kibicuje graczom nie drużynom , ale miłe wspomnienia mam z okresu Magic ( Shaq & Penny a póżniej T-Mac ) i Lakers ( najpierw nienawiśc -bo młody byłem- za odejście Shaq'q a pózniej cholerny Bryant którego promowano a który jest teraz moim ulubionym playerem)

 

Kluby nielubiane : Teraz mi przeszło ale kiedyś czystą nienawiścią dażyłem Utah Jazz

 

Lubiani Gracze : Kobas,Penny, T-Mac,Shaq,Billups,Kidd

 

Nielubiani Gracze Carter ( bo to 90 % slamy które kiedyś na tvn' pokazywali tyle razy że miałem dość + niwykorzystany potencjał)

 

Ulubiony styl gry Chce powrotu połowy lat 90!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Los Angeles Lakers(od zawsze).

Lubiane kluby: Bulls, Blazers, Wizards.

Kluby nielubiane: Heat, 76-ers, Clippers .

Ulubiony gracz: Kobe Bryant.

Lubiani gracze: Michael Jordan, Dikembe Mutombo, Dennis Rodman, Marcus Camby, Karl Malone, Gilbert Arenas.

Nielubiani gracze: Allen Iverson, Stephon Marbury, James Lebron, Tracy McGrady.

Ulubiony styl gry (oglądania): dużo paczek, twarda obrona, celne rzuty, dużo bloków.

Ulubiony styl grania: dużo podań, celne rzuty, obrona na całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub - Philadelphia 76ers od 96/97, chociaz zainteresowalem się NBA dzięki LA i Bulls - i jest to chyba jedyna rzecz za ktorą jestem Lakers wdzięczny... :wink:

 

Kluby lubiane - Hornets (ci nowi, bez Barona), Nuggets, Clippers, Magic, odrobinę sympatii mam rowniez do Atlanty i Indiany, swego czasu kibicowalem tez na 2 miejscu po Philly Pistons

 

 

Kluby nielubiane - LAKERS :) do tego NJN, Cavs (lubilem za czasów Dre' Millera), Celtics, wlasciwie tyle... nie przepadam tez za Houston....

 

Ulubiony gracz - Iverson i Iguodala na równi juz chyba...

 

Lubiani zawodicy - Lubię wielu graczy z wielu klubów, szczegolnie darzę sympatią tych młodych atletycznych i nastwionych na obronę - typu AI2, ale takze walczaków jak AI3. Ze starszych na listę moglbym wpisac Julius Erving (tyle, ze z legend raczej bo gry nie mam prawa pamietac), Reggiego Millera, Scottie Pippena (zawsze bardziej za nim przepadalem niz za MJem), Granta Hilla, Zo Mourninga, Mutombo, Hakeem, BARKLEY, Rodman i pewnie paru innych... z obecnych zawodnikow: Chris Paul, Bosh, Livingston, Camby, Deng, Jameer Nelson, ak47, prince, Allen, Marion, Odom, Sheed, za walecznosc Nocioni i Boykins, Dre Miller i pewnie wielu innych, o ktorych zapomnialem... a i moze Shaq, za barwność....

 

Nielubiani gracze - KOBE, Kobe, kobe, Billy King :lol:, VC, Tmac, Baron Davis - przez niego przestalem lubic NOH, teraz nie lubię GSW.... Marbury, LeBron, generalnie drewienka, chociaz Bradleya lubiałem...

 

Co mnie denerwuje na forum - ogólnie bardzo nie lubie podczepania sie - czyli pod Lakers, LeBrona, Spurs, Heat i wsyzstkich na topie... zaliczają się tez do nich fani AI, ktorzy kibicują mu od roku, bo robi fajne crossy i ma dużo opasek...

 

Wkurza mnei też, ze odchodzą od nas ludzie - sam z braku czasu i internetu na rok zawiesilem pisanie... nie ma juz z nami praktycznie MuM'a, ktorego jeszcze na początku tylko czytalem, NY-PiXo, prawie Keya i kilku innych... [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Golden State Warriors - po przejściu Barona

Wcześniejszy klub: NO Hornets

Kluby lubiane: Hornets, Grizzlies, Lakers, Clippers, Kings, Magic, Hawks, Wolves, Rockets, Bulls, Bobcats, Wizards.

Kluby nielubiane: Jazz, Heat

Lubiani zawodnicy: Baron Davis, J-Rich, T-Mac, Kobe, Cassell, KG, Chris Paul, Pierce, G.Wallace, D.Howard, G.Hill, Jamison, Arenas, Bibby, Peja, Okafor, Josh Smith, Gasol, Mighty Mouse, Artest, C-Webb, Peja, Wesley, P.J Brown, M.Jordan, T.Hardaway, L.Johnson, Magic Johnson, Pippen,

Rodman, A.Mason, Rice

Nie lubiani zawodnicy: Wade, AK, Starbury, Z-Bo, Carter

Co mnie denerwuje na forum: Nic

Ulubiony styl gry: Gra z lat 90-tych... To były czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ulubiony klub: Hornets Wcześniej: na początku troche Bulls a potem tylko Hornets

Kluby lubiane: Bulls, Knicks, Wizz, Clips, LAL, Hawks, Wolves, Pacers

Nielubiane kluby: nie jestem haterem ale za bardzo nie przepadam za Jazz, Pistons i Bucks

Lubiani zawodnicy: Jordan, Pippen, Magic, Divac, Larry Johnson, CP#3, David Wesley, P.J Brown, Eddie Jones, Baron, Hinrich, Gordon, Artest, JO#7, Kobas, Brand,

Maggette, Arenas, KG, Bosh, Jamal Crawford.

Nielubiani zawodnicy: Lenie m.in Z-Bo, Q-Rich, Starbury, Miles itd.

Ulubiony styl gry: gun n run

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ulubiony klub: LA Lakers

Kluby lubiane: Hawks, Bulls, Wolves, Pacers, Wizards, Clippers, Knicks, Sonics, Bucks, Raptors.

Kluby nielubiane: Jazz, Suns, Pistons, Queens, Heat

Lubiany zawodnicy: Kobe, Odom, Kwame, Radman, Smush, Melo, Artest, Mobley, Brand, Redd, KG, Arenas, Joe Johnson, JO, Payton, Ray Allen,

Bosh, Brand, Eddie Jones, Van-Exel.

Nielubiani zawodnicy: Shaq, AK, Sheed, Billups, Nash, Bell, Wade.

Co mnie denerwuje na forum: nic

Ulubiony styl gry: Trójkąty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich miłośników najlepszej zawodowej ligi na świecie.

Dlaczego kocham ten sport?

a dlaczego Michael Jordan kochał ten sport?

no właśnie

 

wciąż mam sentyment do chicago bulls

 

EDIT(KarSp)

Witamy na forum, polecam jednak zapoznac sie z regulaminem i na przyszlsoc pisac bardizej rozbudowane i zawierajace wiecej tresci posty-mogles jescze napisac kogo z zawdonikow lubisz , kogo nie z playerow i z klubow itd . wtedy napisalbys na caly temat a nie zdawkowo na jego częsc

Post zostawiam bo jestes nowy i na zachete.

Link do regulaminu forum :)

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=6

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: Nuggets

 

Kluby lubiane: Bulls, Hornets, Knicks, Magic

 

Kluby nielubiane(a w zasadzie te za którymi nie przepadam): Jazz, Clippers, Bucks

 

Lubiani zawodnicy: Carmelo, Earl Boykins, Marcus Camby, Ben Gordon, Chris Paul, Dwight Howard, Nash, T-Mac, Pippen, Rodman, Magic, Kemp

 

Nielubiani zawodnicy: Nowitzki, Yao Ming, Garnett, Stockton, Hornacek, Peja, Rasheed Wallace, Zach Randolph

 

CO mnie denerwuje na forum: Jestem członkiem od niedawna i byłem troche nieobecny więc nic na razie

Ulubiony styl gry: Rebound & Fast Break

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub: LA Clippers

Kluby lubiane: Kings, Blazers, Wizards, Raptors, Rockets, Knicks, Hornets

Kluby nielubiane: Jazz, Nuggets, Lakers, Suns, Heat, Pistons

Lubiani zawodnicy: Elton Brand, Maggette, Mobley, Chris Paul, A. Jamison, Baron Davis, T-Mac, Bosh, Webster, Hinrich, Sheed, Bibby, Starbury

Zawodnicy nielubiani: AK#47, Wade, Kobe, Nash, Rip Hamilton, Deron Williams itd.

Ulubiony styl gry: run'n'gun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony klub - Minnesota Timberwolves (duet KG i Marbury spowodował, że zacząłem sie interesować NBA)

 

Kluby lubiane - ostatnio pod wrażeniem Orlando (może przez G.Hilla i Darko Milicic(świetna wymiana z Pistons)), Bulls

 

Kluby nielubiane - chyba jedynie Spurs(z czsów Robinsona i Duncana, obecych oczywiscie również), Indiana (z czasów Reggiego Millera), Jazz (z czasów Malona i tego z fryzurą boczną Hornaceka i Stoctona). Reszta mnie ani ziębi, ani chłodzi.

 

Ulubiony gracz - Kevin Garnett i Dennis Rodman

 

Lubiani zawodicy - ostatnio Paul Pierce (łudze się, że powie "Dosyć" i zarząda wymiany. Jakims cudem trafii do Wolves. Czyste mżonki ;-] ). Marcus Banks (szkoda, że odszedł do Suns - byłby pierwszym rozgrywającym i pewnie by nie było Jamsa), Trenton Hassell

 

Nielubiani gracze - Mike James, Mark Blount, Marko Jarica (bo grają w Wolves, a na to nie zasługują i trener Dwane Casey), Antonie Walker, całej ekipy Spurs(Duncan, Ginobili, Parker itd.)

 

Co mnie denerwuje na forum - pewnie będzie mnie to denerwowało, bo to się pojawia wszędzie. Mianowicie masowe pojawianie się kibiców drużyn, którym idzie.

 

Co lubię na forum: Spekulacje wymian, oparte o realne salary i picki do dyspozycji. Kto za kogo, komu się to bardziej będzie opłacało.

 

Ulubiony styl gry: Obrona i zbilansowany atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ulubiony klub: Indiana Pacers

 

Ulubiony zawodnik: Jeremine O'Neal, Reggie Miller

 

Lubiani zawodnicy: Al Harrington, Tinsley, Artest, Kobe, Nate Robinson, Joe Johnson, Iverson, Bosh, Boozer, Derek Fisher, Ray Allen, L.Hughes, Arenas

 

Lubiane kluby: Knicks, Wizards, Jazz, Lakers, Hawks, Sonics, Kings, Blazers

 

Nielubiane kluby: Cavs, Pistons, Mavs, Nuggets

 

Nielubiani zawodnicy: Lebron, Big Ben, Shaq, Wade, Melo, Nowik, Mourning, Peja

 

Co mnie denerwuje na forum: Narazie to nic

 

Ulubiony styl gry: Zbilansowany atak oraz obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.