Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Miami widzę starczyło siły i wiary tylko na pierwszą kwartę. W drugiej i trzeciej zdobyli lącznie tyle samo punktow, ile w pierwszej. Było chyba 35-2 w punktach z ławki dla Spurs (po 3 kwartach) i to mowi wszystko. Spoelstra zdjął Chalmersa ze S5, ale zapomniał chyba jeszcze o Wadzie, bo ten do czwartej kwarty grał padakę (1/10 z gry). A ponoć gdy inni mieli wolne, to on ćwiczył na siłce...

 

Z drugiej strony Spurs zajęło 1 1/3 karty odrobienie strat z poczatku meczu, czyli to, czgo Heat nigdy się nie udało w poprzednich dwóch meczach. Piękne było, gdy Leonard trafił za 3 dając Spurs pierwsze w meczu prowadzenie, a publiczność dała owację na stojąco przez dobrą minutę, albo i więcej. No i te trójki Millsa...

 

Nie wiem dla kogo MVP, dałbym raczej Leonardowi, ale Parker wydaje się mieć na to większe szanse (przez większość dzisiejszego meczu myslałem inaczej, ale po tym jak Parker wrócił ofensywnie w 4Q to już chyba nie).

 

Hurra San Antonio wygrało!!!  Nikt się takich finałów chyba nie spodziewał (tzn. stylu w jaki to zrobią, nie ich zwycięstwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 mecze gdzie gości zaczęli od wysokiego zwycięstwa. Różnica taka że Miami się z tego nie podniosła a San Antonio wzmocniło obronę i rozjechało Miami.

 

San Antonio zagrało kosmiczną koszykówkę. A pomyśleć że klnąłem czemu Spurs dali 7mln/sezon dla Manu

 

Sypie teraz głowę popiołem.

 

I MVP dla Kawhi - brawo brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ginobli wypowiedzial kluczowe slowa, z kazdym musieli grac inaczej, Miami kryje tak ze musieli ich pokonac kiloma podaniami, Dallas atakujac obrecz, Spoelstra mogl zaryzykowac troche strefy, zmienic troche system dawac mniej pomocy z rogow, ale tez z drugiej strony jak zmienic tozsamosc i nawyki druzyny po tylu meczach w tym samym systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie całe piękno tych playoffów polegało na tym, że spurs zmianiali swoją grę z każdą rundą.

I co też istotne na przestrzeni tych wszytskich lat spurs popovicha to ich gra się również zmianiała z roku na rok.

 

Niesamowita przygoda! Niebywałe i fantastyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Spurs. Walec.

Kawhi tez sie wybil, choc zostal beneficjentem zbalansowanej gry Spurs. To jakie on mial staty w RS? ;-) Kurde i teraz MVP finalow... Piekna historia, ale kole to w oczy i warto bedzie obserwowac jego rozwoj. Przeciez znalazl sie w doborowym towarzystwie MJa, Duncana, Magica :-) Mylilem sie nazywajac go rolsem i twierdzac, ze to doswiadczone trio SAS musi wygrac mistrza i zaden mlodziak ich nie pociagnie. Co to Miami narobilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Spurs. Nie kibicuje im, ale muszę przyznać, że wygrała najlepsza obecnie drużyna w lidze. Buzia mi się śmiała kiedy widziałem wzruszenie Duncana, to ile dla niego znaczył ten tytuł.

Świetna obrona, genialny atak. Oglądało się to z przyjemnością. Szkoda że było tylko 5 meczów.

Podoba mi się wybór MVP finałów. Lepszym byłby tylko Pop ;).

Teraz trzeba się przenieść na z góry upatrzone pozycję, okopać i wyczekiwać końcówki października i następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala ta seria... wow

przed seria pisalem, ze spurs zasluguja na rewanz jak malo kto. caly sezon mieli w glowach g6, tytul... udalo sie odegrac, przepedzili demony, zrobili swoje, udowodnili. fajnie. serio sie ciesze. za stary jestem na hejting a spurs swoja ladna zespolowa gra zbyt ladnie grali by im nie zaczac dobrze zyczyc.

 

zdemolowali heat. zespol zbudowany nie dla 2,3,4,5,6,7 czy 8 mistrzostw.

4-1, 4 blowouty i 1 close game. bywaly rozne finaly. pamietam jak nets przegrywali z lakers i spurs ale nets na zachodzie nie przeszliby pewnie 1 rundy wtedy. tu mielismy heat.

 

gratki dla duncana, popa a takze dla diawa czy kawhiego.

ten ostatni nagle wyrosl na mvp, co jest dla wielu szokiem.

 

g3 i g4 to cos co jest taka wisienka na torcie. pojechali, po utracie HCA, wygrali 2 mecze w takim stylu, na terenie, gdzie heat byli bez porazki w playoffs, gdzie wszyscy sie spodziewali tego, ze to w tych meczach heat wygraja 2 razy i zapewnia sobie praktycznie kolejny tytul. przed g3 chyba tylko kilku optymistow i fanow spurs (byli tu tacy) pisalo o 2 wygranych w miami.

 

co do heat. nie wiem co dalej. potrzebuja swiezej krwi. nie zawinil lebron. zawinilo praktycznie cale pozostale wsparcie, gameplan itd.

wade czy bosh to nie gracze na 22 banki w tej chwili. musza zbudowac zespol praktycznie od podstaw i jezeli ma to miec sens, to liderzy musza zredukwac po raz kolejny zarobki. potrzebny gosc pokroju jamala crawforda czy nicka younga ale 1 podpisany a 2 szukac bedzie kasy. stephenson bedzie mocno przeplacony. carmelo ok ale tu potrzeba wsparcia na pozycjach PG SG i C.

 

2/4 heat wyglada slabo. za rok wcale moze nie byc latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KBJ

 

Genialne - naprawde

 

Miami zostali upokorzeni - taka jest prawda, na pewno Spurs byli na nich przygotowani na pewno Heat powinni inaczej grać Boshem bo kiedy ten w 3 q dostawał piłki rolując do kosza to był skuteczny a oni z niego dużą część finałów robili strzelcem z rogu za 3 i praktycznie zawsze ktoś zdążył dopaść do niego

 

Nie zgodzę się że Miami potrzebuje przebudowy - na pewno potrzebują ciut innych zadaniowców bo Allen czy Battier się skończyli a Beasley to idiota jakich mało

 

Problem jest taki że teraz magnesem na FA jest Spurs i już taki choćby Pau Gasol przebąkuje że chciałby grać dla San Antonio

 

Ja bym prosił by nei oceniać na zasadzie jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz bo rok temu większość tego forum śmiała się ze mnie czy Ignazza jak broniliśmy kontraktu Tiago , każdy chyba klnął na kontrakt Manu bo obaj w finałach wyglądali tragicznie. Dziś obaj są bohaterami , obaj byli niewiarygodnie ważni w drodze po 5 tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.