Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak zszedł z kasy by wcisnąć Melo do rosteru to wy wszyscy mu przyklaśniecie?Sorry ale facet ma gdzieś parenaście baniek skoro podpisuje kontrakty reklamowe na setki milionów dolarów.Mam nadzieje, że ta kasa pójdzie na obudowanie się fajnymi rolsami ,a nie takiego Melo.Mówcie co chcecie ale dla mnie to będzie niepoważne łączenie się 4 gwiazdek w jednym teamie by dokopać 40-letniemu Duncanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to bullshit. Jordan po latach niepowodzeń z Pistons nie pokazał Bullsom fucka, nie odwrócił się od organizacji plecami, nie zadzwonił po kryjomu do Magica i Larry'ego z tekstem "dogadajmy się" tylko spuścił im w końcu wpi***l (no ok tak naprawdę tylko temu pierwszemu, ale można to podciągnąć pod teorię). A i nie było wtedy salary cap, żeby trzeba było obniżać swoje zarobki, więc teoretycznie było o taką schadzkę łatwiej. Ale decydowała wielkość jąder.

 

I nie próuj porównywać statusu jaki 4 lata temu mieli w lidze Wade i Bosh do statusu Pippena, Granta, czy później Gasola i Odoma. Nie wygrasz.

Chciałbym zobaczyć zachowanie Kobiego i Jordana, gdyby przez całą karierę w macierzystym klubie nie mieli dobrych graczy. Bo jeden za swoich czasów sporo mówił o Plutonie, mimo, że wcześniej już grał z primem Shaqiem, Malonem, Paytonem czy Horry, a drugi prosił o lepszych graczy, z tym że mial w rosterze lekko licząc top20 alltime gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć zachowanie Kobiego i Jordana, gdyby przez całą karierę w macierzystym klubie nie mieli dobrych graczy. Bo jeden za swoich czasów sporo mówił o Plutonie, mimo, że wcześniej już grał z primem Shaqiem, Malonem, Paytonem czy Horry, a drugi prosił o lepszych graczy, z tym że mial w rosterze lekko licząc top20 alltime gracza.

nie chce sie czepiac ale wtedy Pippen był cieniutki i to samo zreszta Grant, dopiero później Collins a nastepnie jax zrobili z nich All-Starów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen był chimerycznym patyczakiem, który był tak słaby ze na początku Jordan nie bardzo miał chęć podawać mu piłkę (zresztą wtedy monopolizował ja bardzo)

 

zresztą przypomnę Ci ze MJ o lepszy skład krzyczał już przed draftem , w którym przyszli Pipp i Horace tak gwoli wyjaśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippen był chimerycznym patyczakiem, który był tak słaby ze na początku Jordan nie bardzo miał chęć podawać mu piłkę (zresztą wtedy monopolizował ja bardzo)

 

zresztą przypomnę Ci ze MJ o lepszy skład krzyczał już przed draftem , w którym przyszli Pipp i Horace tak gwoli wyjaśnienia

No to jestem pewien, że MJ spokojnie by dograł do końca kariery mając za całe wsparcie Mo Williamsa i Jamisona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeden za swoich czasów sporo mówił o Plutonie, mimo, że wcześniej już grał z primem Shaqiem, Malonem, Paytonem czy Horry,

pomijając to, że pominąłeś to, że Kobe grał jeszcze z Mitchem Richmondem to czy mógłbyś powiedzieć czym się różni granie przez niego z Malonem czy Paytonem od grania przez Lebrona z Big Benem czy później Shaqiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając to, że pominąłeś to, że Kobe grał jeszcze z Mitchem Richmondem to czy mógłbyś powiedzieć czym się różni granie przez niego z Malonem czy Paytonem od grania przez Lebrona z Big Benem czy później Shaqiem ?

Tym, że Malone i Payton mieli być rolesami w Lakers, a nie grać drugie skrzypce?

W ogóle Malone wtedy to wciąż kozak, przychodził jako gracz 20/8/5, był dużo lepszym stanie niż Ben czy Shaq.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malone nie był w stanie praktycznie biegać,w playoffach grał na jednej nodze,przecież w tych finałach z Detroit to było widać,nawet komentatorzy ciągle o tym gadali.

Miał kontuzję już wtedy

http://www.detroitbadboys.com/2012/5/3/2996852/john-hollinger-04-pistons-got-lucky-championship-should-come-with-an

 
Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pewien, że MJ spokojnie by dograł do końca kariery mając za całe wsparcie Mo Williamsa i Jamisona 

a co to ma wspólnego przeszłość z Cavs sytuacja i tym co pisałem o LBJu?

Generalnie to co to w ogóle za argument i co ważniejsze argument na co?

zapomniałeś wziąć leki?

 

 

Co do Malone'a to tylko Ci przypomne ze malone połamał sie w RS i cudem wrócił na PO, co niestety bardzo go ograniczyło a w Finale praktycznie wyeliminowało ze skutecznej gry

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że Malone i Payton mieli być rolesami w Lakers, a nie grać drugie skrzypce?

W ogóle Malone wtedy to wciąż kozak, przychodził jako gracz 20/8/5, był dużo lepszym stanie niż Ben czy Shaq.

super, a Shaq przychodził jako gracz 17/8 będący wciąż jednym z najlepszych centrów w lidze, do zespołu, który miał już na środku Ilgauskasa. Wallace przychodził jako jeden z wciąż najlepszych obrońców chyba dwa lata po ostatnim DPOTY, taki Jamison przychodził zdaje się też jako gracz robiący 20/8, nie moja wina, że tak pechowo różni gości dopasowując swoją grę do Lebrona niestety obniżali loty czy nie spełniali oczekiwań jakie w nich pokładali w momencie ich przyjścia jego wyznawcy.

 

Nie chce mi się z tobą ciągnąć tych dyskusji bo wiem, że to strata czasu po prostu rozbawiłeś mnie bardziej niż zwykle wyskakując z Paytonem czy Malonem, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar kto wg Cibie byłby NAJLEPSZYM supportem dla LeBrona w dzisiejszych czasach? Takim, żebyś skończył z tego typu farmazonami co teraz i uznał, że "OK, MJ i KB mieli gorsze teamy".

Zastanówmy się, Kobe miał w 09/10:

Odoma Gasola Bynuma Artesta/Arizę i dobrych rolesów

Więc porównywalni gracze patrząc na obecną ligę to:

Gibson Marc Ibaka Butler i dobrych rolesów

Wszystko co powyżej to upradge

Jordan miał Pippen/Rodman/Kukoc i rolesi

Tutaj trudniej dopasować nazwiska, coś w stylu George/Noah/zdrowy Gallinarii

 

No i jako trener Pop, skoro oni mieli Jaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.