Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

13mln to sporo, ale to już magia obecnej NBA w przepłacaniu.

 

Wolves nie czują się uwięzieni, aby dokonać tylko wymiany z Celtics z KL. Cavs są zainteresowani KL, LMA i Noah, ale chyba żaden z nich nie jest wart 1 picku. Gdyby wzięli Embiida to może powinny spróbować z Davidem Lee, były plotki, że Warriors mogą go oddać - Varejao/TT ; Jack ; Gee ? Mam nadzieje, że teraz nie przesadziłem w jedną ani drugą stronę.

 

 

The Boston Celtics, Los Angeles Lakers, Sacramento Kings, Charlotte Hornets, Minnesota Timberwolves and Phoenix Suns are all open to offers for their lottery picks, according to sources.

The Milwaukee Bucks, Atlanta Hawks, Dallas Mavericks, Portland Trail Blazers and Toronto Raptors are expected to be especially busy looking to move up or to acquire a second pick.

Chciałbym, aby Nets albo Kings zrobili jakiś dobry deal, a tym pierwszym przydałby się pick w drafcie. Dobrze by było jakby SK pozbyli się Gaya. Kings nadal chcą Love'a, ale Demarcusa za niego nie oddadzą.

 

Paul George dostał bonus w wysokości 7mln za dostanie się do 3rd all-NBA team.

 

Anthony Morrow dokona opt out , parę ekip może się na takiego pokusić za tego shootera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13mln to sporo, ale to już magia obecnej NBA w przepłacaniu.

 

Wolves nie czują się uwięzieni, aby dokonać tylko wymiany z Celtics z KL. Cavs są zainteresowani KL, LMA i Noah, ale chyba żaden z nich nie jest wart 1 picku. Gdyby wzięli Embiida to może powinny spróbować z Davidem Lee, były plotki, że Warriors mogą go oddać - Varejao/TT ; Jack ; Gee ? Mam nadzieje, że teraz nie przesadziłem w jedną ani drugą stronę.

 

Chciałbym, aby Nets albo Kings zrobili jakiś dobry deal, a tym pierwszym przydałby się pick w drafcie. Dobrze by było jakby SK pozbyli się Gaya. Kings nadal chcą Love'a, ale Demarcusa za niego nie oddadzą.

 

Paul George dostał bonus w wysokości 7mln za dostanie się do 3rd all-NBA team.

 

Anthony Morrow dokona opt out , parę ekip może się na takiego pokusić za tego shootera.

 

to że Cavs kogoś tam chcą to czyste fantasy nie ma szans, na marginesie to jesli z extension to wszyscy są warci 1# pick jak się starasz za rok o powrót LBJ (który nie nastąpi ale to byłaby dobra historia)

 

a co do Lee to nie sądzę by Warriors robili takie grube roszady, raczej dokoptowanie paru wet na ławkę i sporóbuja z nowym trenerem chuchając na Boguta,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara ale przecież rok temu T.Evans dostał 11 baniek  a Parson jest od niego lepszy pożyteczniejszy i mniej szkodliwy.

 

Takie Bobki sorki Hornets czy Tłoki mają sporo kasy i duże potrzeby na skrzydle

 

Z drugiej strony Rakiety nie mają wyboru bo jeśli Parson jeszcze rok u nich zagra to zgodnie z nowym CBA za rok będzie niezastrzeżonym wolnym agentem i Houston będzie go jeszcze trudniej zatrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze kuszą Hinricha, będą mieli s5 z jednego draftu. Na ławkę mogą odkurzyć Milicicia i jazda, draft class 2003 atakuje! 

 

No to i Chris Kaman, który będąc graczem LAL mówił, że najbardziej chciałby grać z Lebronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sklad robi wrazenie na papierze nazwiskami ale wiemy, ze nazwiska nie graja. zreszta widac to doskonale w tegorocnzych playoffs czy finalach w zeszlym roku czy 2011 roku.

 

potrzebny jest zespol i rolesi. miami w tej chwili przegrywaja serie rolesami. liderzy tez swojego nie daja ale to spurs sa zespolem. same indywidualnosci nie wystarcza.

 

mnie zreszta jako fana lakers czeka pare(nascie?) lat posuchy wiec mam wyje.... gdzies to mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo Anthony nie osłabiłby Miami, bo to byłby świetny ruch. Oglądałem wszystkie IO z Melo w kadrze i przy natłoku gwiazd on gra swój najlepszy basket, bo wtedy gra mniej iso i pałowania gry, a żyje z kreowania LeBrona lub innych dobrych partnerów. Grałby pewnie podobnie jak w tegorocznym All-Star Game, kiedy kreowany rzucał sobie wiele trójek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest tam jakaś wielkość zawodników, że potrafią zgodzić się na parę baniek mniej (bez problemu do odbicia poprzez reklamy etc.) i być przyszłym mistrzem, takie przeciwieństwo Kobe, który bierze 50 milionów za dwa lata i zamyka wiele fajnych opcji jeśli chodzi o zakontraktowanie jakiś głodnych pieniędzy i tytułów graczy...

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.