Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To nie byłby zespół ala Lakers 2013,bo nie byłby to zlepek różnych zawodników którzy nigdy ze sobą nie grali.Wyobraźcie sobie Miami 2014,tylko zamiast Lewisa w S5 jest Melo.Masakra jakaś,o ile ta plotka ma cokolwiek wspólnego z prawdą,liczę że to się nie zdarzy,już wole go w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley to hipokryta i nie chcę go jakoś bardzo bronić, ale pamiętajmy, że miał wtedy 33 lata i coraz większe problemy z plecami. Hakeem i Clyde byli nawet o rok starsi. To mimo wszystko nieco inna sytuacja, niż obecne gwiazdy, które szukają wsparcia kumpli będąc swoich prime;ach.

 

Mi to nie wadzi, niech nawet dogadują się w 10 i grają za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczynali jako Big 3 Wade miał 29, LeBron i Bosh po 26. Jest różnica.

 

Precisely.

 

Hakeem rocznk 63 styczen

Clyde rocznik 62 styczen

Barkley rocznik 63 luty

 

Wiec w PO 97 mieli 34-35 lat tak jak napisałem.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio to 2011 Miami miało 2 superstarów. Bosh jeśli chodzi o bycie "gwiazdą" nigdy nie osiągnął poziomu choćby Drexlera.

 

No i tych 2 superstarów to mieli cały rok, bo potem to już Wade się popsuł. Tak więc mówienie, że Miami to jakiś przekręt był/ zaburzeniem rywalizacji w lidze to jeden z największych bullshitów w historii. Liga to była nierówna jak do Bulls przyszedł Kukoc i Rodman, ale wtedy nikt nie płakał bo nie stało się to tak nagle jak stworzenie big3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 5 z 7 sezonów w Toronto, Bosh kręcił się wokół 22/23 punktów i 9/10 zbiórek na mecz, na tym etapie kariery był już także pięciokrotnym all-starem i złotym medalistą olimpijskim. Superstarem faktycznie bym go nie nazwał, bo niczego nie wygrał i nie był wybitnym liderem, ale dla mnie kogoś takiego spokojnie można nazwać gwiazdą. Jasne, że nie miał bogatego doświadczenia w PO i trudno aby był na poziomie starego Glyde;a, ale z drugiej strony dopiero wchodził w najlepszy wiek dla sportowca.

 

Kukoc został wydraftowany, a Rodman przyszedł jako największy headcase w lidze. W Miami mamy trzech all-starów, miłych chłopców z okładek, którzy dogadali się co do wspólnej gry. Nie twierdzę, że to coś złego, ale zachowajmy zdrowe proporcje.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe zażądał maxa

 

Na miejscu Phoenix w życiu bym mu nie dał takiej kasy - nie dość że zagrał tylko pół sezonu na pełnych obrotach to tak naprawdę trudno powiedzieć czy w najbliższych latach rozwinie się w super gracza po obu stronach parkietu czy jednak pozostanie takim wolnym elektronem typu Lance czy JR Smith który potrafi ci wygrać mecz  po czym kolejne 2 spieprzy idiotycznymi egoistycznymi zagraniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Liga to była nierówna jak do Bulls przyszedł Kukoc i Rodman, ale wtedy nikt nie płakał bo nie stało się to tak nagle jak stworzenie big3.

Luki, serio porównujesz Rodmana i Kukoca do Bosha lub Wade'a?

 

Kukoc na poziomie NBA to bardzo dobry roles i tyle. A Rodman to non factor w ataku i psychol którego myślę nie wzięłaby wtedy większość klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że zdrowy Bledsoe to będzie gracz, robiący wielką różnicę z obu stron parkietu. Taka znacznie lepsza wersja Mike Conleya. Nie wiem czy to jest warte maxa, do tego może być podatny na kontuzje, ale 12 mln za sezon moim zdaniem zasługuje.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.