Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

I niech mi ktoś powie że Cuban jest normalny? Rozpieprzył drużynę mistrzowską aby po 4 latach wrócić do Chandlera który od dwóch lat już jest cieniem samego siebie. I to jeszcze w pakiecie z baryłką Feltonem.

 

Jak dla mnie to pewnie pierwsza wygrana wymiana Knicksów od lat - w końcu tam pojawi się ktoś kto potrafi rozgrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Jamesa chcą w Cle

 

Myślę, że jakby Lebron powiedział Gilbertowi, że pójdzie grać do Cavs pod warunkiem, że ten mu zrobi laskę, to jedyne nad czym Dan by się zastanawiał, to czy użyć modlitewnika, czy od razu kleknąć i przejść do czynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas = treadmill team do czasu emerytury Dirka, szkoda. W 2012 to byłby świetny ruch, ale nie teraz. Za to Knicks pozbywają się najgorszego startującego PG w lidze, a dostają Jose, który akurat w trójkątach powinien się odnaleźć. W sumie niezła wymiana dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pewnie pierwsza wygrana wymiana Knicksów od lat - w końcu tam pojawi się ktoś kto potrafi rozgrywać

Czyli kto? Calderon z kontraktem do 2017? Jak dla mnie panic move, tylko po to, żeby Melo poczuł, że coś się dzieje i może został. Te picki w drugiej rundzie można spokojnie kupić, a reszta towarzystwa jest niewiele warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers mają w tym roku 5 picków, Wolves np. 3. Mało prawdopodobne, że będą chcieli podpisać wszystkich, myślę, że za rozsądną cenę byłyby do kupienia.

 

Tyson Chandler nie był moim ulubionym zawodnikiem Knicks w ostatnim sezonie, ale za tak mizerną cenę okupioną przyjęciem kontraktu Calderona zostawiłbym go w NYC stawiając przy okazji jego pomnik w okolicach Penn Station.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks i tak by z nim nic nie ugrali. 
Fajnie, że spakowali z nim Feltona, Phil wziął się do roboty, tylko czekać aż podsunie Amare'mu jakies misterne książki i ten znowu wskoczy na poziom all-star.... przynajmniej w pierwszych dwóch miesiącach rozgrywek zanim się rozsypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chnadlera mozna bylo pchnac jakos lepiej tzn. za jakies 1st rund pick czy cos.

 

Moze te 2 2nd round plus jakas kasa i wyczaruje sie na jakis 1st round nie wiem, chcal Jackson wywalic Feltona to wywalil ale kontrakt Calderona "nie jest najszczesliwszy"

 

Nie widze mozliwosci zeby Jose zostal na dluzej, leci dalej przy pierwszej okazji.

 

 

P.s. to wszysto z Turcji?

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyskanie Chandlera to super sprawa. Wciąż jest czołowym defensorem ligi, a tego Mavs bardzo brakowało. Jako fan Mavs też go bardzo lubię, wszak to było prawdziwe serce drużyny podczas mistrzowskiego sezonu.

 

Calderon? Bardzo niedoceniany gracz przez większość kariery, ale w Mavs nie rozegrał wielkiego sezonu i mam wrażenie, że powoli będzie się staczał.

 

Cuban ciągle wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy Gej wykorzystał swoją PO w Kings, marne $19.3M. I w sumie nie ma co się dziwić.

 

Poza tym, Cavs nie są już zainteresowani Love'm, bo ten oświadczył, że z nimi nie podpisze nowego kontraktu.

 

A Morey rzekomo kombinuje Harden/Melo, żeby LBJ zachęcić. Harden, Amare & Bargs... Cudo :smile:

Edytowane przez the4yeast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.