Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam powiem, że zdrowy Bledsoe to będzie gracz, robiący wielką różnicę z obu stron parkietu. Taka znacznie lepsza wersja Mike Conleya. Nie wiem czy to jest warte maxa, do tego może być podatny na kontuzje, ale 12 mln za sezon moim zdaniem zasługuje.

 

Bo ja wiem. W Obronie tak ale ofensywa jego jest oparta na szaleństwie na łamaniu zagrywek na graniu trochę poza drużyną. No i mówimy o kolesiu który drugi raz na 4 zalicza tylko połowę sezonu z powodu kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, serio porównujesz Rodmana i Kukoca do Bosha lub Wade'a?

 

Kukoc na poziomie NBA to bardzo dobry roles i tyle. A Rodman to non factor w ataku i psychol którego myślę nie wzięłaby wtedy większość klubów.

Ale w tamtej drużynie już był Phil i Pippen. Więc bardziej porównanie Kukoca i Rodmana do przyjścia Battiera i Lewisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba porównania są mocno abstrakcyjne.

 

Bulls wychowali sobie Jordana, Pippena i Kukoca. Rodman na tym etapie kariery był już chodzącym problemem i San Antonio chciało mieć go z głowy, a Phil był jednym z niewielu trenerów w lidze, którzy mogli go wkomponować do ekipy.

 

Porównanie Miami do Bulls jest nietrafione pod każdym kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że kibicowałeś Miami, Rappar. (Chyba, że Spurs to twoja ulubiona drużyna od kiedy zdobyli 5 mistrzostwo :grin:)

Nigdy nie kibicowałem Miami. Kibicowałem Lebronowi w Miami odkąd tam przeszedł z Cavs, do samych Heat nigdy nie pałałem specjalną sympatią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kibicowałem Miami. Kibicowałem Lebronowi w Miami odkąd tam przeszedł z Cavs, do samych Heat nigdy nie pałałem specjalną sympatią.

 

miby LBJ w SAS nie wadził;-)

jedyna zmiana przedmeczowa byłaby taka:

 

3sędziowska ten ten i ten

dobrze bo lubią rozdawać star bonusy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowym sezonem stare regulacje podparte jedynie korektami....

zaraz zacznie się szał podpisania nowych umów FA,zamian w klubach,handli itp.

 

myślę, że pytania czy drużyna A może sprzedać B gracza Y dostając Zbędzie miało swoje miejsce..

 

najważniejsza zmiana to zapowiadane limity w SC.

 

he NBA has informed teams that it is projecting a rise in the salary cap of nearly $5 million for next season, which could aid clubs such as Chicago and Houston in their attempts to steal free agent-to-be Carmelo Anthony from the New York Knicks, according to sources familiar with the forecasts.

Sources told ESPN.com that all 30 teams were informed this week via league memorandum that an increase in the cap from this season's $58.6 million to $63.2 million in 2014-15 -- thanks to increased revenues -- is now expected. A corresponding rise in the luxury-tax threshold from $71.7 million to $77 million is also projected, sources said.

 

TAK WIĘC maniacy propozycji trejdów pamiętajmy:

$63.2 million

luxury-tax threshold  $77 million

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dla ligi byłby hardcap na poziomie 80-100mln$. Połączony ze zniesieniem jakichkolwiek maksymalnych limitów pensji. Dwight pewnie grałby dalej w Magic przykładowo jakby mu z 30mln$ za sezon sypnęli

 

 

cap jest zawsze połączony z przychodzami ligi, jako ich %, więc pewnie nawet gdyby go nagle podnieść to small markets nawet by do niego nie dobiły, czyli w sumie niewiele by to chyba zmieniło

 

a skoro magic by proponowali Howardowi 30 baniek to pewnie jakiś inny franchise też by zaproponowoał podobnie, więc czemu niby Howard miałby koniecznie wybrać Magic ? 

ciekawe jakby się sprawdził NFLowy franchise tag i/lub utratra praw Birda w przypadku zmiany klubu w ramach transferu 

 

poza tym hard capu właściciele przez najbliższych kilka CBA raczej nie będą w stanie przeforsować skoro liga prosperuje tak dobrze [vide: post ignazza gdzieś obok że salary znowu wzrosło o bodajże 4 czy 5 baniek]

 

jedyniedzisiejszezwycięstwoSpurs

 

dokładnie, a tak ogólnie  to mi się zdaje że  dla ligi taki upset jak porażka miami jest na dłuższą metę spoko, więc tym bardziej dojśćie Melo - które, fakt, zwiększyło by ich firepower ale jeszcze zachwiało balans drużyny [w dwóch płaszczyznach: atak/obrona, gwiazdy / rolsi] i nie wiem czy koniec końców tak bardzo by ich wzmocniło, nie byłoby prawdopodobnie na dłuższą metę dla ligi takie złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Bulls proponują pakiet Gibson+Snell + picki za Love. No to Noah chyba będzie musiał tak zapieprzać za 3.

 

Frye postanowił zrezygnować z 7 mln i testować rynek. Dziwne to bo pewnie Phoenix weźmie Payne'a i niekoniecznie będę chwili mieć go z powrotem.

 

Le Bron zostanie raczej w Heat . Cavs jest jakąś tam opcją ale pamiętajmy że tam jest zespół w rozkładzie. Nie wierze że Le Bron porzuci zespół który ma duże szanse znów iść na finał bo Wschód jest tak beznadziejny że ja nie widze nikogo kto by tam miał im przeszkodzić.

 

Byki potrzebują zdrowego Rose a to coraz bardziej przypomina hasło Blazers są o jedno zdrowe kolano Roya od finału. Indiana wygląda jakby się miała rozsypać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.