Skocz do zawartości

Offseason 2014


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Warriors przydałoby się nieco zejść z płac- Singler, Datome, Mitchell za Barnesa? Nie jest to dużo, ale Warriors mają Greena, a gracze z Pistons nieco poprawiliby ich skromną ławkę. Barnes w MoTown dostałby miejsce w s5, może pokazał ile jest wart.

 

Elton Brand zadeklarował, że będzie grał w przyszłym sezonie. Pójdzie znowu do zespołu typu Hawks za większą kasę, czy jakieś minimum w Miami albo Spurs?

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli Cuban przyatakuje po Gortata to Heat mogli by moze Dalemberta chwycić..

 

Jakiś czas temu myslalem tez o Barnesie w MoTown, niech wyslą Monroe a Warriorz spuszczą na drzewo Lee, Moose pogra sporo na srodku tez w razie kontuzji Boguta a przeciez jest tam wciaz Draymond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes to fajny zawodnik, ogromny potencjał (miał przecież być nr. 1 draftu zanim poszedł do collegu), ale dostaje mało minut głownie przez Iggy'ego, w playoffach 2013 zagrał na prawdę świetnie przecież. Szkoda, że nie trafił do Bobcats, bo mieliby tam teraz niezły skład, do tego pograłby sobie dużo. Barnes ma też trochę problemy mentalne, w tym sezonie mocno stracił swoją pewność siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Barnesa powinno popytać parę ekip: Hawks za Carrolla i Muscalę + 2 round pick ; Grizzlies za Koufosa i Leuera ; Magic za Nicholsona/Maxiella, Harklessa, Price'a.

 

Wizz , Mavs zapewne będą najbardziej walczyły o Marcina, ale kto jest w stanie dać więcej? Myślę, że MG raczej wolałby zostać na wschodzie, zawsze powtarzał, że lubi jak jest bliżej domu w Orlando.

 

Derek Fisher poważnym kandydatem na coacha Knicks, ciekawe czy pójdzie w ślady Kidda? Dwie drużyny z NYC, obie trenowaliby PG tuż po zakończeniu karier.

 

Już wiadomo co będzie robił Battier

 

Shane Battier has agreed to join ESPN next season as a college basketball analyst on a multi-year deal.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że czas wielkich wymian już minął

z nowym cba to każdy boi się testować rynek (jako gracz) i ściągać ryzykownych graczy (jako GM)

wydaje mi się że prawie wszyscy po podpisuje w swoich starych klubach i tak Lance, Greg, Eric zostaną tam gdzie są

może Marcin zmieni klub jak mu Mavs rzuca kasę ale coś tego nie widzę

 

ogólnie spodziewam się raczej status quo

i tacy np. Warriors nie puszczą Barnesa a raczej zostaną przy tym co mają, może coś z draftu wyjmą na ławkę i może kogoś dokoptują + nowy coach i to by było na wszystko

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że czas wielkich wymian już minął

z nowym cba to każdy boi się testować rynek (jako gracz) i ściągać ryzykownych graczy (jako GM)

 

 

 

myślę że przede wszystkim tzw spadające kontrakty, które kiedyś były bardzo poszukiwane, nie są już tak rzadkie i poszukiwane jak kiedyś, bo większość kontraktów, o ile nie są w pierwszym roku jego trwania, spada  najdalej za 2 lata 

 

kiedyś dla najbardziej chorej wymiany dołożyło się parę spadających kontraktów i jakoś to było

dzisiaj lepiej poczekać do końca i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Barnesa powinno popytać parę ekip: Hawks za Carrolla i Muscalę + 2 round pick ; Grizzlies za Koufosa i Leuera ; Magic za Nicholsona/Maxiella, Harklessa, Price'a.

 

Warriors przydałoby się nieco zejść z płac- Singler, Datome, Mitchell za Barnesa? Nie jest to dużo, ale Warriors mają Greena, a gracze z Pistons nieco poprawiliby ich skromną ławkę. Barnes w MoTown dostałby miejsce w s5, może pokazał ile jest wart.

 

Mam w piwnicy stary rower bez jednej opony i szczerze mówiąc to niepotrzebnie zajmuje mi tam miejsce. Myślisz, że Warriors puszczą za niego Barnesa? Tylko daj szybko znać, bo słyszałem że pan Józek z bloku obok przebił ofertę Grizzlies, oferując dwie wędki i przynętę dla karpia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w piwnicy stary rower bez jednej opony i szczerze mówiąc to niepotrzebnie zajmuje mi tam miejsce. Myślisz, że Warriors puszczą za niego Barnesa? Tylko daj szybko znać, bo słyszałem że pan Józek z bloku obok przebił ofertę Grizzlies, oferując dwie wędki i przynętę dla karpia.

 

dodajmy do tego że GSW to fajne miejsce do grania i wychodzi że ten dil słaby...

szybciej Barnes pójdzie w trejdzie za Love'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez barnes cofnal sie w rozwoju przez ostatni rok.

 

Nie cofnął się tylko ugrzązł w rotacji i cholera wie czy w innym teamie będzie grał na miarę PO 2013. Warunki ma do tego tylko potrzebuje kogoś kto w niego zainwestuje czas i da odbudować pewność siebie - na moje oko inwestycja z niezłą szansą powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w piwnicy stary rower bez jednej opony i szczerze mówiąc to niepotrzebnie zajmuje mi tam miejsce. Myślisz, że Warriors puszczą za niego Barnesa? Tylko daj szybko znać, bo słyszałem że pan Józek z bloku obok przebił ofertę Grizzlies, oferując dwie wędki i przynętę dla karpia.

 

Może wymiany niezbyt dobre, ale to tak na szybko. W tej lidze wszystko możliwe, a nie każdy musi dostać pełną wartość danego gracza.  Barnes jak wspomniano nie zrobił jakiegoś skoku, więc nie do końca wiadomo jak z jego wartością.

 

Parsons na dłużej

 

The Rockets hold a $960,000 option on Chandler Parsons for 14-15, but this move will allow the club to sign him this summer to a long-term deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.