Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

W tej zabawie do każdej drużyny jest ustalona kolejność graczy. Dlatego niektórzy prawie zawsze lecą właśnie do danego teamu, nawet jeśli teoretycznie lepszy jest dostępny, to jest on widocznie dla danej drużyny przypisany na dalszej pozycji od innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że wzięliby Wigginsa w przypadku wygranej w loterii? SF jest im na pewno potrzebny, a Parker wydaje się być bardziej gotowy do NBA, patrząc na gotowość "od zaraz". Wtedy wystarczyłoby powalczyć o jakiegoś solidnego rolesa za Monroe i dobrze wykorzystać cap space i kto wie - na wschodzie PO prawdopodobnie mieliby zapewnione. Zwłaszcza, że Stan będzie nimi kierował.

 

Jennings-KCP-Jabari-Smith-Drummond

 

Mają jeszcze do zdecydowania co zrobić z Villanuevą i Stuckeyem, więc w lecie może się podziać u nich, jeśli faktycznie wylądowaliby w top3.

 

Na teraz może jest bardziej gotów, ale jak się ma do wyboru takiego Wigginsa to się go bierze 'no matter what'. Jabari ma dodatkowo z top3 największy potencjał na busta imo więc ja bym go nie tykał. 

 

Dlatego też mam nadzieję, że nie wezmą go jacyś Kings gdzie jego talent na pewno przepadnie...

 

Ale mi się w ogóle wydaje, że Parker to może spać nawet poza top4. W tym drafcie jest 3 gości z otencjałem na superstarów - Embiid, Wiggins i Exum. Jako czwartego brałbym Smarta bo jego styl gry na pewno się sprawdzi w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabari ma dodatkowo z top3 największy potencjał na busta imo więc ja bym go nie tykał.

 

Ale mi się w ogóle wydaje, że Parker to może spać nawet poza top4. W tym drafcie jest 3 gości z otencjałem na superstarów - Embiid, Wiggins i Exum. Jako czwartego brałbym Smarta bo jego styl gry na pewno się sprawdzi w NBA. 

 

Czy na pewno Parker ma większy potencjał na busta niż Embiid ze swoim zdrowiem pod znakiem zapytania? Wątpię, aby Jabari wyleciał poza TOP4, prędzej Embiid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na teraz może jest bardziej gotów, ale jak się ma do wyboru takiego Wigginsa to się go bierze 'no matter what'. Jabari ma dodatkowo z top3 największy potencjał na busta imo więc ja bym go nie tykał. 

 

Dlatego też mam nadzieję, że nie wezmą go jacyś Kings gdzie jego talent na pewno przepadnie...

 

Ale mi się w ogóle wydaje, że Parker to może spać nawet poza top4. W tym drafcie jest 3 gości z otencjałem na superstarów - Embiid, Wiggins i Exum. Jako czwartego brałbym Smarta bo jego styl gry na pewno się sprawdzi w NBA. 

No bez przesady. Niby w czym ma potencjał na bust ???? Przecież on zdobywa punkty na tak różnorodne sposoby że nie widziałem jeszcze ani jednej analizy która by mówiła że on będzie miał z tym problem na poziomie NBA . Są wątpliwości co do jego obrony ale tegoroczne Duke to był mizeria podkoszowa nikt za to nie wątpi że od pierwszego roku on będzie robił ok 20 ppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinny ten Smart, nie spodziewałem się bo ma warunki trochę jak czołg albo strong safety z futbolu amerykańskiego: 188cm bez butów i 102 kilogramy.

Mi bustem śmierdzi Randle. Nie jest to opinia znawcy, ncaa oglądałem tyle co nic ale Randle wydaje mi się za niski by przełożyć swoją grę z college'u do NBA. Jak dla mnie to może być kolejny Beasley albo Bennett.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw - równie często wstawiają Randle do Jazz a z tego co piszą kolesie z niektórych forum z Salt Lake to Jazz celuje w Exuma jeśli będą poza TOP 3. Exum to urodzony sg a jego rozstaw ramion jak na jego wzrost to wymiata. Nie ma takiej opcji że będzie brany Smart w TOP5

Nie jestem jeszcze wstanie określić kto przydałby się drużynie Jazz,ale patrząc na roster to tych SG trochę jest w drużynie. Czy Exum da rade się wykazać przy boku chociażby Burksa czy Clarka,a tak poza tym to on nie jest PG ? Wiem ,że drużyna raczej nie będzie straszyć w lidze i te oczekiwania nie są zbyt duże ,ale picka można być może lepiej wykorzystać. Napisałem ,że wybór PG będzie słabym pickiem ,ale patrząc na Lucasa ,który też młody nie jest to może wybór Smarta takiego małego tanka to nie głupi pomysł. Gdyby Smart okazałby się charakterem podobny do np Conleya to mogłoby być ciekawie.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Jazz chcą grać w końcu Hayem? Na 2 czy 3? Od tego moim zdaniem sporo zależy.

 

Exum ma warunki Kobe, będzie grał na 2 i ustawianie go na siłę na 1 będzie głupotą. Z kolei branie Smarta po wybraniu w zeszłym roku Burke też mija się z celem. Parker mi tam pasuje, mógłby pograć na 3 i 4, a sami Jazz byliby naładowani talentem na każdej pozycji. Na papierze nawet całkiem do siebie pasującym.  

 

Ale chyba jeszcze nie mają trenera? Nie wiem dlaczego, ale pasuje mi tam Hollins i dziwię się, że jeszcze go nie podpisali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker w tej chwili akurat jest tym graczem z top10 draftu, który do tej ligi wchodzi i będzie grał najlepiej z tej klasy więc robienie go bustem jest lekko chore. Bennett został bustem, bo wybrano go z nr 1, jakby poszedł tak jak w mockach czyli ok. 10 nr to tak już byśmy go nie oceniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Jazz chcą grać w końcu Hayem? Na 2 czy 3? Od tego moim zdaniem sporo zależy.

 

 

Hayward jest uniwersalny ma mniej więcej takie same statystyki ofensywne kiedy gra jako sg i jako sf. Zasadniczo lepiej gra w obronie jako trójka

Więc Jazz powinno brać albo sg i tu Wiggins /Exum albo SF i tu Jabari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam i tak zawsze zastanawia jak oni mierzą ten Body Fat %, gdzie ponad połowa zawodników ma mniej tłuszczu niż pro bodybuilderzy wychodzący na scenę...

Bzdury niesamowite.

Wydaje mi się że gdzieś czytałem że mają jakąś nietypową metodę mierzenia tego, ale nie mogę tego teraz znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker w tej chwili akurat jest tym graczem z top10 draftu, który do tej ligi wchodzi i będzie grał najlepiej z tej klasy więc robienie go bustem jest lekko chore. Bennett został bustem, bo wybrano go z nr 1, jakby poszedł tak jak w mockach czyli ok. 10 nr to tak już byśmy go nie oceniali.

większość mocków jednak dawała go w top 5, zresztą po ostatnim sezonie to on by musiał z 2rd być żeby go bustem nie nazywać :tongue:

 

A jak Jazz chcą grać w końcu Hayem? Na 2 czy 3? Od tego moim zdaniem sporo zależy.

 

Exum ma warunki Kobe, będzie grał na 2 i ustawianie go na siłę na 1 będzie głupotą. Z kolei branie Smarta po wybraniu w zeszłym roku Burke też mija się z celem. Parker mi tam pasuje, mógłby pograć na 3 i 4, a sami Jazz byliby naładowani talentem na każdej pozycji. Na papierze nawet całkiem do siebie pasującym.  

 

Ale chyba jeszcze nie mają trenera? Nie wiem dlaczego, ale pasuje mi tam Hollins i dziwię się, że jeszcze go nie podpisali. 

już murzyn był raz trenerem w Utah :tongue::grin: Jakby Wig i Parker byli poza pulą to brałbym Smarta ponad Randlem pomimo posiadania w składzie Burka, którego zawsze można gdzieś opchnąć albo zrobić rezerwowym jeśli Smart by wypalił. Exum wporzo chłopak i niezłe warunki ciekawe tylko co z niego będzie, niemam zaufania do typów z poza ncaa, no i typ musiałby conajmniej z 2/3 sezony być ogrywanym.

 

ps. Smart ma niezły wing chyba nawet na 2 by się nadał

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.