Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, ale od czegoś trzeba zacząć, trzeba podjąć decyzję, ustalić strategię i konsekwentnie działać w obranym kierunku. Oczywiście po drodze przydaje się elastyczność bo różne sytuacje mogą się przytrafić, ale ja jestem zdania, że ten napływ nowych GM-ów to generalnie dobra rzecz i zwiastun lepszych czasów dla wielu ekip. Ciekawe są też te nowe oferty z pełnią władzy dla trenerów, czyli to co dostał Doc w Clippers i teraz SVG w Detroit. To może dobre rozwiązanie jeżeli na stanowisku GM-a brakuje odpowiedniej osoby.

 

Presti wykonał w Oklahomie fantastyczną robotę, ale jestem skłonny uwierzyć, że inne klubu mogą pójść tą drogą z podobnym skutkiem. Największą różnicę zrobi szczęście i zdrowie, ale na to ludzie wpływu nie mają i te czynniki nie powinny mocno rzutować na ocenę danego managementu czy konkretnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nah, Gordon myśli

 

Josh też myśli... żeby rzucić jakąś hero trójkę. A poważnie, to najbardziej mi się z nim kojarzy pod względem atutów. Atletyczna czwórka, świetny dunker, dobry w obronie i fatalny FT%. Ale wiadomo, że każdy gracz jest inny i te porównania nigdy nie pokryją się w 100%. A już szczególnie te z draft.net, gdzie mocno ponosi ich fantazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to wolałbym zeby ktos podpierdolił nam wigginsa z wyzszym pickiem. troszkę mi gościu smierdzi, nie wiem czy nie będzie to taki poor man's lebron - troche chudszy, nie do konca nastawiony na trafienie tego ostatniego rzutu...

 

gdyby wrazie wypalił w innym zespole zawsze byłoby wytłumaczenie -mielismy za niski pick :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to wolałbym zeby ktos podpierdolił nam wigginsa z wyzszym pickiem. troszkę mi gościu smierdzi, nie wiem czy nie będzie to taki poor man's lebron - troche chudszy, nie do konca nastawiony na trafienie tego ostatniego rzutu...

 

gdyby wrazie wypalił w innym zespole zawsze byłoby wytłumaczenie -mielismy za niski pick :grin:

 

poor man's lebron to akurat bardzo optymistyczny scenariusz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na nba tv bedzie losowanie?

Moje zyczenie na top 3 to

#1 Celtics, stara milosc nie rdzewieje.

#2 Jazz, po odejsciu Sloana zycze im jak najlepiej bo poki co to kicha w Salt Lake City

#3 76ers, bo moga miec swietny zespol na nastepne kilka lat jak ogarna

Pozniej Bucks z przydzialu i LAL.

Chce Suns jak najwyzej

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.