Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Straszna surowizna z tego Clinta. Z filmu dowiadujemy się jedynie, że dobrze biega i skacze. Mam pewne skojarzenia z Mouhamedem Sene, co poważnie studzi mój entuzjazm.

 

Liga francuska jest specyficzna, cieplarniane warunki dla takich wyskakanych bambo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu mówimy o gościu w okolicach 25 picku takze nie ma sie co cudów spodziewać. Rama jest, długie ręce są, atletyzm wybitny, pogra jeszcze rok w europie i moze bedzie z niego dobry roles. W City League Hoops widniał tytuł "Clint Capela Shines in World Team Scrimmage" także chyba takiej wielkiej tragedii nie było. W samym meczu vs USA miał 5pkt, 3zb, 1as, 1stl, 1blk w 14min to i tak nie źle patrząc na fakt że w international tylko dwóch graczy osiągneło <10pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak btw. czy ktos sledzący/orientujacy sie w tym euro baskecie moglby powiedziec jak tam sie sprawa ma z Lucasem Nogueira?

 

Bebe miał w tym sezonie problemy z kolanami, zagrał w ACB tylko 13 czy 14 spotkań. Generalnie nie wiemy nic, bo Ferry zostawił go w Hiszpanii by ten nabierał doświadczenia, tymczasem Lucas miał przerwę od grudnia do marca i po powrocie gra po 15 minut. Podobno Brazylijczyk przebiera nogami by grać w NBA (nawet rehabilitację przechodził w USA), co z kolei nie podoba się w Madrycie.

 

Na boisku Nogueira nie odnotował jakiegoś olśniewającego postępu. 6 pts, 4 rbs i 1,5 blk w ok. 16 minut. Biega, skacze, dunkuje, w Hiszpanii doceniają jego grę w obronie. Wciąż chudy jak patyk i surowy.

 

Podobno jego postawa w Summer League będzie decydująca. W ATL chyba widzą w nim większy potencjał niż w Muscali.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna surowizna z tego Clinta. Z filmu dowiadujemy się jedynie, że dobrze biega i skacze. Mam pewne skojarzenia z Mouhamedem Sene, co poważnie studzi mój entuzjazm.

 

Liga francuska jest specyficzna, cieplarniane warunki dla takich wyskakanych bambo.

 

spurs pick #30 przyszykują jakby co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogueira już dawno powinien dać sobie spokój, rozmienia się na drobne, jest wolny na nogach i jego defensywa, od zawsze podejrzana, teraz już praktycznie nie istnieje.

 

Oglądasz dużo ACB? Pytam, bo to skrajna opinia, więc może coś mnie ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam w ogóle, tego Nogueiry nie widziałem na oczy, znam tylko tego co się składa jak deska do prasowanie na gifie.

 

taki żarcik ;]

 

Minotauro Nogueira

 

Dobra, załapałem :smile:

 

Dać się wkręcić jak dziecko...

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie najczęściej Kings lub 76ers na czele z Wigginsem. Nie podoba mi się Smart w Jazz (najczęściej dobierany dla nich) jeśli miałoby to tak się zakończyć to średni pick jak dla mnie.

Bez obaw - równie często wstawiają Randle do Jazz a z tego co piszą kolesie z niektórych forum z Salt Lake to Jazz celuje w Exuma jeśli będą poza TOP 3. Exum to urodzony sg a jego rozstaw ramion jak na jego wzrost to wymiata. Nie ma takiej opcji że będzie brany Smart w TOP5

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z jedyną wskoczyli Pistons - jestem jak najbardziej na tak, ale jakim cudem ten programik przyjął, że wzięliby Jabariego to nie mam pojęcia.

Myślisz, że wzięliby Wigginsa w przypadku wygranej w loterii? SF jest im na pewno potrzebny, a Parker wydaje się być bardziej gotowy do NBA, patrząc na gotowość "od zaraz". Wtedy wystarczyłoby powalczyć o jakiegoś solidnego rolesa za Monroe i dobrze wykorzystać cap space i kto wie - na wschodzie PO prawdopodobnie mieliby zapewnione. Zwłaszcza, że Stan będzie nimi kierował.

 

Jennings-KCP-Jabari-Smith-Drummond

 

Mają jeszcze do zdecydowania co zrobić z Villanuevą i Stuckeyem, więc w lecie może się podziać u nich, jeśli faktycznie wylądowaliby w top3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.