Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy kto sie ostanie pewnie, z drugiej strony oni nie maja juz czasu na ogrywanie mlodych a i tankowanie na przyszly sezon jest troche bez sensu.

 

ja jestem sceptycznie nastawiony do draftu, fajnych gosci bedzie ale ilu superstarow? Wiggins mial byc od czasu Lebrona kolejnym kozakiem a jakos spuscil troche z tonu, Embiid moze sie okazac nastepnym Odenem tyle, ze przez plecy, Parker najbardziej ready sie wydaje ale wszystko zweryfikuje parkiet.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft 08 wygląda slabiej tylko dlatego, że 4 top10picki są połamane. Inaczej 09 nie miałby najmniejszego startu.

Zresztą 10 graczy z tego draftu startuje w PO teamach

 

Ty jednak jesteś beznadziejny w argumentowaniu.

1 - W obru draftach mamy 5 All starów z czego w 08 Brook Lopez czy Hibbert to raczej będą rzadkimi gośmi na tej imprezie i na Zachodzie by się nie łapali do ASG podczas gdy w 09 spokojnie kilku z nich będzie notorycznymi starterami

2- W TOP 15 obecnej ligi masz na pewno Blake'a Curry i Hardena a z 08 masz Westbrooka i zdrowego Rose'a

3 - W obecnych PO z draftu 08 coś znaczy tylko Ibaka i Russell a z 09 Curry Blake HArden Teague i DeRozan. Każdy z nich jest liderem swojego zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy kto sie ostanie pewnie, z drugiej strony oni nie maja juz czasu na ogrywanie mlodych a i tankowanie na przyszly sezon jest troche bez sensu.

 

ja jestem sceptycznie nastawiony do draftu, fajnych gosci bedzie ale ilu superstarow? Wiggins mial byc od czasu Lebrona kolejnym kozakiem a jakos spuscil troche z tonu, Embiid moze sie okazac nastepnym Odenem tyle, ze przez plecy, Parker najbardziej ready sie wydaje ale wszystko zweryfikuje parkiet.

Los by w końcu się dał farta i jedynkę Kings ;) , przy nowym właścicielu byłoby to akurat. Dobrze by było gdyby 2 picki w TOP3 chociaż były dla drużyn ze wschodu bo trzeba podnieść poziom tej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragić w TOP 15 NBA ooo to jest już mega zabawne. Brook Lopez też ??? Center który ma problem ze zbiórkami ?

 

A więc porównujesz wyczyny tegorocznych PO G.Hilla do Teague'a?? a Batuma do DeRozana . Ty chyba jednak nie oglądasz NBA De Rozan robi 25 pkt średnio. Teague jest liderem Hawks która jest 2-2 z nr 1 Wschodu a co robi w tej chwili Batum czy G.Hill?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznego argumentu, to nie potrafisz użyć ty, postawiłeś tezę, że Love i Dragic nie są w top15 ligi nie poparłeś tego w żaden sposób.

 

nie chcę Wam za bardzo przeszkadzać bo prowadzicie wojny w 3 tematach Majdan (armia tchórzy), Draft i Clippers i idzie Wam coraz lepiej ale ... juz jedziemy o wyborach prezydenckich w USA ;-)

 

Love Dragic top#15? raczej nie

mentalnie łatwiej jest czarnemu znaleźć czas na zagłosowanie na "swojego" czarnego

z wojnami jest tak, ze w dobie broni palnej odwaga odwagą ale ważne było wyposażenie, logistyka, plan ogólny i wydaje mi się ze w tych elementach bardziej odstawała armia rosyjska niz jakieś tam chowanie się po lasach

 

tak czy siak poczytam jeszcze chętnie

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragić ma świetny sezon ale ... TOP 15  ??? Twój argument jest taki skoro jest tam Harden to powinien być i Dragić.

 

Dragic robi 20 pkt na TS 60% 4 zb i 5,9as

Harden robi 25 pkt na TS 62 5 zb i 6,1 as

 

Obaj są delikatnie mówiąc słabymi obrońcami. A ofensywnie Broda jest po prostu lepszy. Dragić w tej chwili nie jest TOP 25 tej ligi a co dopiero mówić o TOP 15. To samo Brook Lopez ?

 

To moze podaj swoje TOP 15 tej ligi włącznie z Lopezem i Dragiciem jestem ciekaw jak ono wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślalem że o tym kto jest TOP 15 to decyduje gra na parkiecie a nie opinia tego forum?

 

Melo robił 27,4 na TS 56 i do tego 8 zb. To są wyniki na TOP 10 tej ligi . To że w tym roku Knicks to był totalny syf to wpływa na wybór do all teamów ale na poważnie Dragić w TOP 15 ponad Melo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Lakers kto wie czy też jeśli będą w TOP 3 to nie będą brać Parkera bo przecież oni kolejnych wyborów draftowych nie mają

 

Lakers będą patrzeć pod kątem upside'u. Parker prawdopodobnie nie będzie na szczycie ich listy.

 

 

Masz kilku freshmenów którzy prawie na pewno będą All starami : (...) Vonleh

 

Mam nadzieję, że Jazz myślą tak samo i wezmą Vonleha z czwórką ;]

 

 

Chcieli, ale moim zdaniem Lakers wiedzieli więcej o "zdrowiu" Bynuma niż reszta i to wykorzystali. Oczywiście, że druga strona musi się zgodzić i zauważ, że ekipa menadżerska, która klepnęła tamtą wymianę ze strony Sixers już wyleciała z klubu. Prezydent, GM, trener. Ciekawe co? Zresztą, to nie był pierwszy raz. W 2008 Kobe chwilę popłakał i już cyk, dostali Pau Gasola na tamta chwilę niemal za friko. Pau się trochę zużył to Lakers znowu pokazali swoją twarz i zero lojalności, próbując go wypchnąć w trejdzie CP3 i kilku następnych. Poza tym jak pisałem, rozumiem, że Lakers muszą mieć jakąś gwiazdę. Po prostu nie podobają mi się ich metody. Przykładowo ja kibicuję Sixers od 14 lat i w tym czasie w klubie była w sumie 1 gwiazda. A jest więcej takich organizacji. Siłą NBA jest to, że rozgrywki mają dawać wszystkim w miarę równe szanse. Tylko LAL to jakoś nie dotyczy.

 

9b886743362c.jpg

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.