Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Serio to piszesz? Te picki II rundy są niewiele warte i jeżeli jeden z tych 5 da zawodnika który będzie w lidze za 3 sezony to będzie OK.

 

tak zdaje sobie z tego sprawę, że one są mało warte, dlatego pisałem, żeby oddać też Younga,  poza tym Sarić to nie top3 ale najprawdopodobniej druga 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka dysproporcja miedzy konfami, a niektorzy z Was chca jeszcze 2 z TOP3 dac na zachod? szczerze mowiac najlepiej by bylo jakby TOP3 poszlo na wschod (76ers, Bucks i Celtics), to moze za jakis czas troche sie co nieco wyrowna,a le i tak nie wierze, zeby LA mialo byc poza TOP3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzeniowo:

 

1. Sixers

2. Magic

3. Jazz

4. Bucks

 

Nie mam specjalnie wielkiego żalu do tankujących ekip, to jeden ze sposobów budowy zespołu, bogatsze zespoły mają więcej możliwości i tyle. Temat rzeka do którego nie warto chyba teraz znowu wracać.

 

Nie lubię Bucks jako organizacji i nie widzę widoków na poprawę w najbliższym czasie, ale poniżej TOP4 wypaść nie mogą :P Zsyłałbym najlepszych na Wschód, kibicuję mocno przebudowie Sixers, ale Jazz też źle nie życzę więc niech mają trójkę i swojego mormona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kibicuje temu, by cała pierwsza trójka wyleciała z hukiem poza top3. Nie trawię ordynarnie tankujących ekip.

 

LAL, C's, Jazz może (kolejność dowolna)

 

Chyba sam sobie tu przeczysz. Jeśli nie trawisz tych tankujących, to top3 powinno być w stylu Suns, Pistons, Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lover

 

Dwa pierwsze picki na mocarny zachód? O czym ty mówisz...

 

Co to zmienia? I tak siła konferencji jest o wiele bardziej zależna od zarządzania drużynami. Nie bez powodu wśród najlepiej zarządzanych ekip wymienia się Spurs, OKC Portland. 

 

Szczęście w drafcie na pewno się przyda, ale bez przesady.

 

A jeśli chodzi o moje TOP3 - to po prostu tak bym to widział, patrząc z perspektywy sympatii do drużyn i zawodników.

 

Generalnie nie chcę TOP3 dla Lakers, a chciałbym żeby Suns zostali nagrodzeni za ekstra sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcreativo.pl kiedy zrozumiesz, ze 76ers nie wejda za rok do PObo starca pick, a na to sobie nie pozwola? Maja inny plan i go nie zmienia.

 

1. Jazz - Parker - byloby zdrowo, bo oni go chca, on chce do nich

2. 76ers - Wiggins - hype sie bedzie zgadzal, niech gra na 2/3 i buduja zespol wokol niego

3. Magic - Exum/Smart - niech biora jednego z nich, Oladipo na 2 i koniec tankowania, pora zaczac wygrywac.

4. Bucks - Embiid - jezeli bedzie mial szklane zdrowie to przynajmniej organizacja jako tako na tym nie straci. Ale zycze mu zdrowia, niech gra, niech Sandersa opchna w noc draftu lub pozniej za cokolwiek i buduja zdrowa organizacje.

 

Co do LAL I BOS, to oni i tak niech dostana te nizsze picki, bo zaraz beda wymieniac kombinowac etc. Jak sie uchowa Exum lub Smart to niech Bos ich bierze, bo Bradley troche na glowe upadl ze wycena swojej wartosci. Lal niech biora co tam sobie Det chce i daja im Nasha, biora ich pick i Smitha, ktorzy od razu niech leca do Soty, a Love do Lal. Mitch chyba i tak nie bedzie wiazal z tym pickiem dlugich planow, a tak juz skonczymy Love story. Smith pasuje do Peka. Pistons podpisza Monroe bo nim mu nie da sporej kasy, a Nash im zaraz zejdzie. Tak bym to widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niektórzy się bawią w typowanie TOP 3 to i ja powiem. Lakers bankowo według mnie, dalej to już czyste strzały: Pistons i Sixers.

 

Celtics dostaną najniższy możliwy, zobaczycie. :(

 

sprytnie

 

jinx na Lakersów i antyjinx na Celtów. nieładnie!

 

ciekawe jak zareagują wszyscy zwolennicy teorii spiskowych, jak LA zostatnie na 6. albo spadnie jeszcze niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym w sumie chciał top 3 dla Lakers i zobaczyć te najazdy na kilka stron, kompletnie bez powodu. Bo najlepsze jest to, że fani LAL wcale nie piszą o tym picku w trójce (ba, nawet bardziej spodziewamy się zjazdu na #7, niż top 3), to inni się wzajemnie nakręcają i o tym piszą bez przerwy, szukając sensacji. 

 

Pozdrawiam i polecam poczekać do 2:00, niż urządzać teraz koncert życzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety takie przeczucie, że LAL zostaną z 6 albo spadną na 7 miejsce. Typować nic nie chcę, bo to loteria i wszystko może się zdarzyć. 

 

Nawet jak LAL będą mieli 7 pick to nie chcę, żeby go oddawali za Love'a na którego jest szansa za rok. A LAL pick w loterii mają raz na 10 lat albo rzadziej więc fajnie by było poogrywać tego młodziaka, którego wybiorą. Tym bardziej , że jeśli dobrze wybiorą to jest szansa na all-stara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raf85, @d-fence

 

Normalnie: Wiggins(ich pick), Gordon(pick od NOP), Saric(handlowac jakoś Youngiem, 5 pickami drugiej rundy, żeby pozyskać 3 wysoki pick na Sarica i ew  pickoem NOP żeby wystarczyło do Gordona)

 

Potem 3 FA - Anthony, Lowry, Gortat.

 

Gortat pomógłby mentalnie ogarnąć młode talenty. I na pewno chciałby przyjść do takiego rostera.

Melo tez rozważyłby taki roster poważnie.

Możliwe, bo tak zrobiłem... ale w 2k14.. wiesz każdy ma marzenia, a tjakby do tego jakimś cudem doszło to zbyt dużo talentu na metr kwadratowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.