Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Melo to pikuś, ja bym chciał wiedzieć czemu Dragic >> Conley w tym sezonie na przykład ??

Dragic>/>Conley. Uważam ich za dość blisko siebie w rankingu zawodników. Conley jest w moim top20. A teraz wyjaśnienie - Conley to floor general i first pass pg. W obecnej nba się to mnij sprawdza, a szczególnie i w Suns i w Memphis lepiej pasuje Dragic, on ściąga na siebie uwagę, wymaga kontroki i ograniczania, poprzez wjazdy świetnie kreuje. Rozgrywający na współczesną nba. Conley z kolei ma spodą przewagę w D i świetnie potrafi odnaleźć gracza i dograć piłkę, ale jednak nie jest takim scoring threat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponitka powinien pójść do NCAA zwłaszcza po tym jak miał fantastyczne Hoop Summit i bardzo dobre opinie po MŚ U-19 gdzie bardzo doceniano jego obronę i Givony z DraftExpress dużo pozytywów pisał na jego temat. Wiadomo że pozostał w notesach GMów i na pewno ktoś odwiedzał mecze Ostendy więc kto wie może dostał obietnicę od jakiegoś klubu że jak dobrze wypadnie na testach to go wezmą w drugiej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers będą patrzeć pod kątem upside'u. Parker prawdopodobnie nie będzie na szczycie ich listy.

 

 

 

Mam nadzieję, że Jazz myślą tak samo i wezmą Vonleha z czwórką ;]

 

 

 

 

Inglis potwierdził że będzie brał udział w tym drafcie to może jego Lakers sobie wezmą skoro tak na upside patrzą :tongue: Fakt branie Parkera to byłby strzał w kolano, Kobe mógłby się obrazić że ma obok siebie grajka który rzuca i nawet zdarza mu się trafiać :tongue::smile:

 

inaczej to nie widzę sensu by w takim mocnym drafcie się zgłaszać jak nie ma jakieś obietnicy, przeciez mógł poczekac jeszcze rok skoro tyle czeka

tak samo uważam że mógł do NCAA pojśc to mogłoby podnieść jego wyniki

mocny czołówką, mówi się że jest dosyć płytki draft więc teoretycznie zrobił dobrze plus w jego wypadku też zbyt długo czekać nie można jak jest jeszcze młody to będą pokłądać w jego rozwoju nadzieję.

 

ps. Nie jestem jakimś wielkim fanem Vonleha ale w sumie to znacznie bardziej wolałbym jego wybrać niż choćby takiego  Randlea, z tego dzieciaka może być naprawdę steal jeśli pójdzie gdzieś w okolicach tego 7 picka

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponitce rok dłużej w Belgii by nie zaszkodził, a i draft 2015 na dziś wydaje się nieco słabszy niż tegoroczny. Dziwią mnie te opinie o płytkim drafcie, może ciężko będzie w drugiej rundzie znaleźć all-stara, ale można wyłowić masę solidnych rolesów po pełnej edukacji na collegu.

 

          A Lakers przy swoim wyborze powinni patrzeć na erę postbryanowską, a nie dopasowywać swój wybór do Kobego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się okaże czy ten draft będzie taki mocarny.

Poprzedni okazał się raczej klapą. Z rookasów w tym sezonie warto by wymienić paru:

2 - Oladipo

7 - McLemore

9 - Burke

11 - MCW

13 - Olynyk

15 - Antotekounmpo

21 - Dieng

22 - Mason Plumlee

24 - Hardaway jr.

38 - Wolters

48 - Kelly

I tyle. Trzech z top10. Co niektórzy GMowie się nie popisali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1984 było siedmiu all starów a w 2003 ośmiu (ale trzech to Kaman, Mo Williams i Josh Howard) więc nie bardzo widzę powód do płaczu jak się okaże że teraz będzie "tylko" 6-7 takich. Ilu byś chciał Tizz, trzydziestu?

Przyznam jednak że ciężko mi sobie wyobrazić że choćby jeden z trójki Wiggins, Embiid, Parker osiągnie poziom Olajuwona albo LeBrona. Kanadyjczyk i Mormon trochę przygasili hype tym sezonem, Embiid co prawda wystrzelił niczym z nebelwerfera ale czy to Haakem 2.0? Trudno, ktoś mnie potem nie wpuści na bandwagon ale nie oczekuje od nich więcej niż bycia szeregowymi all starami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem sobie mecze finałowe final 4 Ligi Adriatyckiej. Albo ja coś przeoczyłem ale Sarić nie wydawał mi się dobrym obrońcą a w tych  meczach wyglądał na bestie po obu stronach parkietu. Świetnie zbiera, blokuje, ma dobry rzut za 3, ma bardzo dobrą pracę nóg. Gdyby nie to że nie grał w NCAA to na poważnie można się zastanawiać czy nie jest lepszy od Randle'a. Bo od Gordona to na pewno

 

8/16 za 3

22/13/6,5

 

Po obejrzeniu tego stwierdzam że jeśli jakimś cudem będzie dostępny do picku Detroit to powinni brać go w ciemno bo facet w tej chwili już jest porównywalny do Monroe a za 2-3 lata na 100% będzie lepszy od niego ( mógłby trochę nabrać masy ale i tak fantastycznie ustawia się do zbiórek i wypycha graczy wyższych i cięższych spod kosza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego stwierdzam że jeśli jakimś cudem będzie dostępny do picku Detroit to powinni brać go w ciemno bo facet w tej chwili już jest porównywalny do Monroe a za 2-3 lata na 100% będzie lepszy od niego ( mógłby trochę nabrać masy ale i tak fantastycznie ustawia się do zbiórek i wypycha graczy wyższych i cięższych spod kosza)

Dlaczego akurat Detroit? Drużyna, która ma i tak nadmiar talentu na PF ma brać kolejnego? UTAH style

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni okazał się raczej klapą. Z rookasów w tym sezonie warto by wymienić paru:

2 - Oladipo

7 - McLemore

9 - Burke

11 - MCW

13 - Olynyk

15 - Antotekounmpo

21 - Dieng

22 - Mason Plumlee

24 - Hardaway jr.

38 - Wolters

48 - Kelly

I tyle. Trzech z top10. Co niektórzy GMowie się nie popisali:)

Steven Adams?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams i jego 14.8 MPG są trudne do sklasyfikowania, momentami wyglądał spoko i kiedy grał to raczej robił co najmniej przyzwoite wrażenie, ale Brooks nie za bardzo mu ufał bo jest Brooksem.

Ale skoro można wymieniać Dienga to i Adamsa jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.