Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

tak patrze na ten draft i te plotki 

 

1) nie wiem co odpieprzaja w Cavs - maja sklad ktory nie mogl wejsc w tym roku do playoffs i moga wybrac z numerem jeden w jednym z najlepszych drafcie od lat i martwia sie o sezon przyszly i jakiegos Kyrie Irvinga ktory nic nie umie wygrac i jest jednym wielkim head achem 

 

2) Carmelo - LEbron to to raczej nie jest ale tak sie zastanawiam nad tym to Carmelo zawsze lepiej umial grac w koszykowke ale byl tym baltimore gangsta ktory w wieku 28 lat po jebnieciu trojki jebie sobie w glowe i topi medal w jeziorze i no snitchin a na dodatek rzadzi nim zona 

ale tak sobie wyobrazmy ze Carmelo ma w glowie poukladane - mial troche wiecej farta - Karl nie zachorowal na raka w 2009, Nene nie zachorowal na raka, byl lepszym liderem i lepszym teammatem , albo inaczej byl liderem. 

 

Bo tak naprawde caly ten draft to bazuje na tym ze Jabari to Melo a Wiggins to LEbron 

tylko ze Jabari to tak naprawde Odom, Larry Johnson, Melo, Derrick Coleman - usmiechniety, prozespolowy i nienacpany i nienapity ktory bedzie mial swoje mysle ze ze 3 etapy kariery i odcienie - poor man Melo, ultra super duper Odom, hiper Grandma (po kontuzji plecow)  

a Wiggins to kanadyjczyk syn bylego koszykarza a nie syn bylego wieznia prowadzonego przez zyciowego doradce Mavericka

 

widze dla nich obu naprawde swietne kariery 

 

3) Embiid - jedyne w co jestem uwierzyc a troche sie naczytalem i nasluchalem podcastow to to ze EMbbid jadał w afryce zarcie dla żyraf i innych roslinolubnych przez to jego kosci sa zbudowane troche gorzej i jak tylko podje pare double whooperow z serem przez rok to mu witaminki wapno wejda w szpik tak ze go czolg nie przesunie - wymiana szkieletu kostnego - moge uwierzyc ta teorie w tym wieku co Embiid - w tym tempie co tak szybko wzrosl - moze sie rzeczywiscie nie zsiadl chlopak - mysle ze jak ma sie potencjal Olajuwona to nie moze posjc nizej niz 5

 

4) Noah Vonleh - brzmi jak bust , jak Ekpe Udoh 

 

5) Julius Randle - jak dla mnie ma cos z Barkleya

6) Marcus Smart - za maly, za wolny i nie skoczny - wiec pomyslmy jaki gosc ma sufit- atleta nie jest wiec Tony Allen czy Lance z niego nie bedzie, kariera jak JAson Terry to max jedyne co sie nauczylem przez lata to to ze te prognozy skautow sa naprawde niezle charakter-wise

Marcus Smart wejdzie do ligi zbierze baty, podrosnie, nauczy sie walczac o swoj pierwszy kontrakt, dostanie kluczyki do prowadzenia zespolu, zabije ze 2 trenerow po drodze, i mysle ze w wieku 25 lat zacznie przegrywac cos na wzor tegorocznego sezonu - kopac foteliki i okaze sie ze dali mu 13mil rocznie a MArcus potrafi wygrac 27 gier w meczu- wiecie kogo mi to przypomina ?

OJ Mayo

 

7) nie wiem jak mozna oddac Love'a za gorzej niz top3 pick to samo tyczy sie Rondo

8) mdli mnie jak slucham jaki to Hinkie to geniusz - co jest takiego genialnego w zbieraniu fantasy teamu przez 3 lata ktory nie wchodzi do playoffs tylko sie ciagle uczy po czym trzeba podpisac kontrakty i nadal nie wiadomo co masz w rece bo ciagle odkladales na pozniej - patrz Utah

9) Zachod jest tak gleboki ze ja bym sie tam nie pchal - z ambicjami, z gwiazdami z czymkolwiek , jesli Flip Saunders wierzy ze wejdzie do playoffs z tym co dostanie za Love'a w draftday to chyba go pogielo  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój człowiek Kyle Anderson trafił w odpowiednie miejsce i można być spokojnym o to, że jego przyszłość w NBA zależy tylko i wyłącznie od niego.

 

Chyba w przeciwieństwie do fanów Sixers, mnie się ich wybory podobają. Ryzyko z Joelem jest wiadome, albo się uda albo nie, ale na Saricia warto czekać te 2 lata, zwłaszcza, że w Philly nikomu się jeszcze nigdzie nie śpieszy. KJ McDaniels i Jerami dostaną z miejsca minuty i czas na rozwój, minusem jest to, że fanów czeka kolejne 82 mecze ogólnej żenady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem niektórych teamów nie rozumiem

Atlanta mając All Stara w postaci Millsapa i okropne dziury na skrzydłach bierze Payne'a ??? Mając wciąż dostępnego Hairstona lub Hooda ?

 

Raptors to są geniusze - biorą z nr 20 kolesia o którym nikt nie słyszał, do tego że nawet Woj nie był w stanie podać tego na tweecie. Przecież spokojnie by go mogli brać w drugiej rundzie

 

I przyznam się że nie do końca kupuje wybory Orlando - ok dawałem im w mockach Paytona. Ale wybrać dwóch atletów z których żaden nie potrafi rzucać . Ja wiem w obronie to wygląda na zasieki które będzie cięzko przejść Payton-Oladipo-Harris-Gordon-Vucević ale ofensywnie to może być ból zębów

 

Ale za to fani Charlotte o ile tacy są mogą być wniebowzięci

 

Vonleh. Hairston idealne pasują do składu

 

Fani Jazz zresztą też - Exum nam pasuje i pierwsze wywiady pokazują że nie jest on aż tak nieszczęśliwy jak co niektórzy w tym drafcie że trafił w zimową scenerie

a Hood to jest rabunek tego draftu - gościu powinien pójść kilka pozycji wyżej - świetny strzelec za 3, świetnie gra bez piłki ( obrona taka sobie)  - lubię te wybory dla Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets najlepiej. Mega uzupełnienie. Zastanawiam się, czy podpiszą jeszcze te 2 drugo rundowe picki, czy sobie odpuszczą. W sumie zostaje jeszcze ogarnąć z FA jakiegoś dobrego SG i jest niezły zespół. Zastanawia mnie jeszcze co z Bostonem. Jak nie oddadzą Rondo to mają Rondo i napakowanego Rondo.

 

@Ely 

 

Atlanta uznała, że jak działało im całkiem nieźle w PO ustawienie z samymi wysokimi z dobrym rzutem to dzięki temu teraz mają jeszcze rotacje pod tego typu grę : D Brakuje im tylko Ryana Anderson! ;d

 

@Koelner - nie martw się. Mogło być gorzej ; p Był do wzięcia Doug i Saric: )

PRzecież już oddali swój pick podobno do Thunder tego rozgrywającego z Xavier Sameja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors to są geniusze - biorą z nr 20 kolesia o którym nikt nie słyszał, do tego że nawet Woj nie był w stanie podać tego na tweecie. Przecież spokojnie by go mogli brać w drugiej rundzie

 

Marc Stein @ESPNSteinLine  ·  5 godz.

As story goes, Raps promised to take Brazilian project Caboclo w/No. 37 & that's why he skipped all workouts. Grabbed him at No. 20 instead

Marc Stein @ESPNSteinLine  ·  5 godz.

Indications are Caboclo never would've made it to 37, so Raps wise to gamble if they like him that much. Other teams were quietly in hunt

 

Widocznie byli na chłopa napaleni, podobno Spurs go chcieli. Nie zmienia to faktu że jak usłyszałem kogo wzieli to spadłem z krzesła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.