Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak patrzę na czołówkę tego draftu wg DX, to próbuję sobie wyobrazić jakąś gorszą wersję danego gracza - takie negatywne NBA comparison:

Andrew Wiggins - nie ma typu,

Jabari Parker - Michael Beasley

Joel Embid - Oden/Sampson

Dante Exum - nie mam typu

Noah Vonleh - Andrea Bargnani

Marcus Smart - Steve Francis (?)/ Raymond Felton (?)

Julius Randle - Greg Davis/Greg Monroe

Aaron Gordon - Stromile Swift/Tyrus Thomas/Al-Farouq Aminu

Doug McDermott - Luke Jackson

Nik Stauskas - Luke Babbitt

 

Chyba najbezpieczniej wybierać tych bez typu, no chyba, że jakiś zaproponujecie, bo patrząc na moją wyliczankę draft jest słaby.

Nie twierdzę, że taki jest, bo też się jaram i wyczekuję go jak krowa porannego dojenia.

 

Jak macie swoje typy to dawać - niewiele czasu zostało...

Pozwój, żę zLOLuję kilka tych comparisons :grin:

 

Vonleh - Bargnani. Nie wiem skąd to wymyśliłeś, ale n

ie potrafię znaleźć jednej wspólnej cechy u tych graczy. Jeśli już miałbym szukać to bym powiediał Vonleh - Cedric Simmons/Brandan Wright/Jordan Hill/Ekpe Udoh

 

Z Parkerem poleciałeś równo :smile: Najgorszy możliwy scenariusz to gracz pokroju Gaya,

 

Tutaj ja polecę nieźle, bo Wiggins - Corey Brewer/Rodney Carney chociaż też sądzę, że Gay to jego podłoga.

 

Exum - Javaris Crittenton(tylko bez mordowania ludzi)/Quincy Douby/Acie Law

 

Aaron Gordon - Al Thornton/Julian Wright

 

Stauskas - DaeQuan Cook

 

Smart - Stuckey

 

A najgorszy scenariusz Randle'a - Monroe chyba nie jest taki zły co? :smile: Chociaż też w ogóle nie trafieni charakterologicznie gracze.

 

 

Tak w ogóle to śmiechowe trochę, że draft miał być taki mocny a tymczasem gość z anonimowej uczelni Elfrid Payton prawdopodobnie pójdzie w TOP10.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard też był z anonimowej uczelni ;]

 

Ale nie mówię, ze on jest zły. Tylko po prostu w tak mocno hypowanym drafcie, TOP10 powinno być okupowane przez pewniaków z dużych szkół.

 

Ja jebie, właśnie się dowiedziałem, że szwajcar Capela jest czarnoskóry :D Od razu kilka pozycji w górę w mockach.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mówię, ze on jest zły. Tylko po prostu w tak mocno hypowanym drafcie, TOP10 powinno być okupowane przez pewniaków z dużych szkół.

 

Ja jebie, właśnie się dowiedziałem, że szwajcar Capela jest czarnoskóry :grin: Od razu kilka pozycji w górę w mockach.

 

 Moze to poprostu efekt prezentacji przeddraftowych zawodnikow. Pewniacy sa od miesiecy ci sami, ale na ich tle ci mniej znani wypadaja czasem nadspodziewanie dobrze, wiec ida w gore (patrz Payton na tle Smarta). Zawsze tak jest, ze ktos niemal w ostatniej chwili idzie ostro w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonleh - Bargnani. Nie wiem skąd to wymyśliłeś, ale n

ie potrafię znaleźć jednej wspólnej cechy u tych graczy. Jeśli już miałbym szukać to bym powiediał Vonleh - Cedric Simmons/Brandan Wright/Jordan Hill/Ekpe Udoh

 

Z Parkerem poleciałeś równo :smile: Najgorszy możliwy scenariusz to gracz pokroju Gaya,

 

Tutaj ja polecę nieźle, bo Wiggins - Corey Brewer/Rodney Carney chociaż też sądzę, że Gay to jego podłoga.

 

Exum - Javaris Crittenton(tylko bez mordowania ludzi)/Quincy Douby/Acie Law

 

Aaron Gordon - Al Thornton/Julian Wright

 

Stauskas - DaeQuan Cook

 

Smart - Stuckey

 

A najgorszy scenariusz Randle'a - Monroe chyba nie jest taki zły co? :smile: Chociaż też w ogóle nie trafieni charakterologicznie gracze.

Te moje typu nie były jakoś specjalnie przemyślane, raczej takie na szybko...

Vonleh - Jordan Hill trafiony jak najbardziej, ale Simmons/Wright? Toż oni wszystko kończą z góry, a piłkę klepną o parkiet maks raz i to jak mają autostradę do kosza... Vonleh poklepie jak trzeba przodem i tyłem do kosza, rozciągnie trójką, ale nie można o nim raczej powiedzieć, że gra over the rim - tutaj skojarzenie z Bargnanim... Dodatkowo również oboje mają alergię na oddawanie piłki.

 

Z Monroem to poleciałem - fakt, chyba pod koniec posta już zapomniałem co pisałem na jego początku... :panda:

 

Smart - Stuckey to fajne porównanie. Kolejne dobre trafienie.

 

Stauskas ma coś takiego, że go lubię, a Cooka nie mogłem znieść, jak grał dla Byków. Nie wiem czy trafione - wiem że się mnie nie podoba wcale... :panda:

 

Ogólnie nie jestem wielkim zapaleńcem NCAA - jak przychodzi MM i w dobrej godzinie jest mecz z jakimś prospektem, który ma być wybrany w najbliższym drafcie, to oblukam przy nadmiarze czasu, ale generalnie wiedzę czerpię z DX-owych filmików, które łykam na bierząco, jak się tylko pojawią. W związku z tym nie należy brać tych predictions zbyt poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moze to poprostu efekt prezentacji przeddraftowych zawodnikow. Pewniacy sa od miesiecy ci sami, ale na ich tle ci mniej znani wypadaja czasem nadspodziewanie dobrze, wiec ida w gore (patrz Payton na tle Smarta). Zawsze tak jest, ze ktos niemal w ostatniej chwili idzie ostro w gore.

Ale przecież Payton nie jest nieznanym zawodnikiem - rok temu na MŚ U-19 był głównym rozgrywającym kadry i już wtedy wyglądał nie gorzej od Smarta. Inna sprawa że podobno na każdym workoucie facet wymiatał  i w gierkach 3 na 3 deklasował każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Payton nie jest nieznanym zawodnikiem - rok temu na MŚ U-19 był głównym rozgrywającym kadry i już wtedy wyglądał nie gorzej od Smarta. Inna sprawa że podobno na każdym workoucie facet wymiatał  i w gierkach 3 na 3 deklasował każdego

 

 Jednak we wszelakich mock draftach jeszcze kilka tygodni temu byl w 3 dziesiatce. A teraz ponoc ma byc w top 10. Spory skok jak na kogos "znanego". Podobnie zreszta LaVine skoczył w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo nieźle, tylko kto tam będzie zdobywał punkty

 

Burke bo on olewa obronę  :nevreness:  Ogólnie pod względem obrony jakoś to ma ręce i nogi ale po tym całym g. sezonie i gadaniu że trzeba przecierpieć to zbudujemy contendera i poźniej dostajesz Gordona to jakoś tak ręce opadają :uncomfortableness:

ponoć Malone ma wznowić karierę :grin: Jazz tak pięknie sezon zaczęli i gówno z tego wyjdzie pewnie ;)

 

to typowe czarnowidztwo, też tak od wczoraj mam ;)

Pozwój, żę zLOLuję kilka tych comparisons :grin:

 

Vonleh - Bargnani. Nie wiem skąd to wymyśliłeś, ale n

ie potrafię znaleźć jednej wspólnej cechy u tych graczy. Jeśli już miałbym szukać to bym powiediał Vonleh - Cedric Simmons/Brandan Wright/Jordan Hill/Ekpe Udoh

 

Z Parkerem poleciałeś równo :smile: Najgorszy możliwy scenariusz to gracz pokroju Gaya,

 

Tutaj ja polecę nieźle, bo Wiggins - Corey Brewer/Rodney Carney chociaż też sądzę, że Gay to jego podłoga.

 

Exum - Javaris Crittenton(tylko bez mordowania ludzi)/Quincy Douby/Acie Law

 

Aaron Gordon - Al Thornton/Julian Wright

 

Stauskas - DaeQuan Cook

 

Smart - Stuckey

 

A najgorszy scenariusz Randle'a - Monroe chyba nie jest taki zły co? :smile: Chociaż też w ogóle nie trafieni charakterologicznie gracze.

 

 

Tak w ogóle to śmiechowe trochę, że draft miał być taki mocny a tymczasem gość z anonimowej uczelni Elfrid Payton prawdopodobnie pójdzie w TOP10.

Zawsze tak było nieważne jak hypowany i mocny draft, plus Payton był znany od dawna i chyba te mocki dały go nisko bo włąśnie jest z małego uni ale workouty potwierdziły że ma warunki i się nadaje, plus dobre porównania ja może Gordona bym zestawił trochę z Igoudalą ale to raczej nienadaje się na in- chociaz zalezy co kto sobie po nim wyobraża :)

"The Cavaliers, Bucks, Sixers, Celtics and Lakers reportedly have access to Joel Embiid's medical records, but several other teams may be attempting to buy them from those teams."

 

Ciekawe po ile taki raporcik chodzi. Drożej/taniej niż pick drugorundowy?

 

Dostep jak do nagrań naszych politikierów, tylko do wtajemniczonych,  pewnie martwią się żeby nie spadł poniżej 10 dlatego tylko kilku top ekipom dadzą luknąć, słyszałem też że dają popatrzeć tylko przez kilka sekund i w zaciemnionym pokoju :P

 Moze to poprostu efekt prezentacji przeddraftowych zawodnikow. Pewniacy sa od miesiecy ci sami, ale na ich tle ci mniej znani wypadaja czasem nadspodziewanie dobrze, wiec ida w gore (patrz Payton na tle Smarta). Zawsze tak jest, ze ktos niemal w ostatniej chwili idzie ostro w gore.

 

dokładnie

 Jednak we wszelakich mock draftach jeszcze kilka tygodni temu byl w 3 dziesiatce. A teraz ponoc ma byc w top 10. Spory skok jak na kogos "znanego". Podobnie zreszta LaVine skoczył w górę.

znanego dlatego go do 2 rd nie wywalili, z małej uczelni Mocki żadko kogoś "lansuja" nawet jak ktoś ma staty obłędne to go dadzą pod koniec 2 dychy pewnie Gmowie tez tak myślą, że konkurencja gorsa to sobie nastukał, zobaczom co typ potrafi to wiedza czy nastukał czy serio potrafi tak jak z Lilardem który faktycznie był z marginalnego uni a jednak widać że skilsy niemal idealnie przeniósł do NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.