Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolega chyba faktycznie nie rozumie ocb w drafcie, albo może tak niezbyt jest obeznany z koszem akademickim i samym naborem, fakt w zeszłym roku oddawać Lova czy Favorsa za #1 to było by dziwne ale w tym sezonie z racji tego jak wysoka jest skala talentu jest to już jak najbardziej zrozumiałe

 

ale to do mnie się odnosisz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to do mnie się odnosisz teraz?

bynajmniej poprostu podpinam się pod twoją odpowiedź :)

 

ps. imo to co daje Jazz Cavs jest więcej warte niż oferta Magic; Fav to jednak rewelka def center Burksa wartość jest zbliżona albo wyższa od #12; ale myślę że Cavs musieli by upaśc na głowę jeśli by poszli po którąkolwiek z tych ofert, po tylu dziwnych draftach to nie dla nich, Bucks to już inna historia już prędzej licze na ruch z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak taka reweleka to czemu go Jazz oddają :P

 

jak dla mnie najlepsza opcja to i tak sixers bo mają jeszcze szanse na kogoś z top 3 a i tak biorą Younga

mimo wszystko brałbym Wigginsa/Parkera bo takich ludzi się nie trafia co rok zwłaszcza do takiej biedy jaką jest Cleavland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Cavs wszystko zależy od tego czy LBJ podpisze z nimi czy nie. Jeżeli tak to najsensowniej wygląda trade z ORL zakładając ze w przeciwną stronę udałby się np Vareajo lub Jack. Wtedy mieli by ok 10-15 mln na podkoszowego i rezerwowego SF.

 

Wiggins wygląda intrygująco ale im dłużnej go oglądam i czytam o nim tym bardziej mam wrażenie że jest sporym ryzykiem ze nie wypali.

Jednak gdyby przyszedł LBJ miałby 2-3 lata spokojnego rozwoju jak kiedyś KB.

 

Bez LBJ oferta Utah dobrze wygląda bo wtedy 12 mln Favorsa nie obciąża tak salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlatego nie pisałem na forum gdy nie miałem żadnej wiedzy. 

Dlatego też pytam i nie uczestniczę w większych dyskusjach. Chyba lepiej pytać o te podstawy i błahe informacje. W ogole zastanawiam sie o jakie podstawy i banaly Ci chodzilo ?  Nie wiedzialem ,ze Love nie bardzo chce zostac w Minnesocie i za rok mu sie kontrakt konczy czy ze druzyna Cavs nie ma talentow ?

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kiedy ten draft w końcu, się pogubiłem jak zwykle w amerykańskim czasie. W nocy dzisiaj, na 26-ego, czy z czwartku na piątek 27ego?

 

Adison serio uderz w inny temat, ew. inne forum na start jeśli nie trollujesz i naprawdę masz na takim poziomie wiedzę, no bo trochę spamujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kiedy ten draft w końcu, się pogubiłem jak zwykle w amerykańskim czasie. W nocy dzisiaj, na 26-ego, czy z czwartku na piątek 27ego?

 

Adison serio uderz w inny temat, ew. inne forum na start jeśli nie trollujesz i naprawdę masz na takim poziomie wiedzę, no bo trochę spamujesz.

Z Czwartku na piątek :) O 1 rano zaczyna sie sam Draft a jakieś studia czy coś to pewnie z 1h przed :) Cos czuje , że w tym roku w Drafcie będzie od groma wymian i pierwszy raz draft obejrze na siedząco a nie leżąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też pytam i nie uczestniczę w większych dyskusjach. Chyba lepiej pytać o te podstawy i błahe informacje. W ogole zastanawiam sie o jakie podstawy i banaly Ci chodzilo ?  Nie wiedzialem ,ze Love nie bardzo chce zostac w Minnesocie i za rok mu sie kontrakt konczy czy ze druzyna Cavs nie ma talentow ?

Ponieważ jesteś fanem Jazz to ci to ze spokojem wyjaśnie

 

Normalnie to nikt normalny nie oddaje zawodnika z TOP 20 nawet za nr 1 ( no chyba że jest to Tim Duncan albo Le Bron ) ale sytuacja Soty nie jest różowa. Kevin może odejść za 12 miesięcy. Ba jego agent wręcz to zapowiedział. Więc skoro i tak go tracisz no to w sumie jak ktoś ci proponuje wysoki pick to masz szanse zbudować coś na nowo zwłaszcza że jak na razie wielki Kevin Love ani razu nie poprowadził Leśnych Wilków do pozytywnego bilansu więc tak jakby Sota ma powody aby tak kombinować

 

Gdyby Thunder chciało oddać Westbrooka za pick nr 1 to mimo że nie jestem fanem Russella to bym powiedział że GM Oklahomy po prostu zgłupiał

 

Co do transferu Jazz o którym się mówi to wynika ona z 2 powodów

 

1 - Jazz nie ma nikogo w tej chwili kogoś kto może być pewną opcją nr 1 - tam masz mnóstwo graczy którzy mogą być opcją nr 2

2 - z nr 5 do wyboru będą głównie PF-y - i choć większość może świetnie pasować do Favorsa to wtedy jest duży problem co z Kanterem - nie da się mieć tyle talentu pod koszem i biedę na obwodzie. Ewentualnie Smart który jest świetnym obrońcą ale nie ma kompletnie rzutu za 3 a na dodatek jak na razie HAyward i Burks to raczej sg niż sf czy pg. Więc znów jest zonk.

 

Stąd swego rodzaju desperacja Jazz aby pójść w górę po kogoś z pary Wiggins/Parker ( podobno Jazz stawia na Wigginsa) .

Czy jest to sensowne ? Nie wiem ja bym wolał zostać z parą Vonleh-Favors z drugiej strony Jazz kombinuje że jak weźmie Wigginsa to będzie mieć kasę na wolnych agentów i zgarnie kogoś z rynku - jak dla mnie Jazz raczej może się odbudować przez draft niż przez rynek wolnych agentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.