Skocz do zawartości

NBA Draft 2014


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o Jamesie Young'u? Co z niego może wyrosnąć? Chłopak ma tylko 18lat więc pewnie dużo się może zmienić...

 

Smart, to w sumie dość dobry wybór. Randle też byłby OK, ale jednak Celtics mają już Sullingera i Olynyka. Zobaczymy co się teraz stanie z Rondo, niby Ainge, Brad i dużo innych ludzi twierdzi, że oni mogą grać razem. Zobaczymy, Smart ma chyba ma szansę na poprawę rzutu większe niż np. Rondo, więc może coś z tego wyjdzie. Za to Bradley pewnie nie zostanie przedłużony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiggy - bezpieczny i chyba dobry pick dla nich, ale jesli meili takie oferty jak Afflalo, 12, 4 na stole to mysle ze mogli skorzystac

2. Bucks są jednym z zespołów, które zdobywaja moje serce rok po roku. John Henson, Larry Sanders, Giannis, a teraz Parker - fenomenalny pick dla nich - pod względem potencjału, fitu - w koncu jakas gwiazda, w koncu ktos kto przyciągnie kibiców, rzuci 20ppg, da nadzieję. 

3. Embiid - w temacie o Sixers

4. Gordon - hardkorowo zagrali Magic. Gościu jest świetny, sporo oglądałem go bo przymierzano go z 10 do Sixers. Troszkę zazdroszczę.

5. Dante Exum w Jazz - myśle, że powinni być zadowoleni. Dostali gościa z naprawde dosc wysokim sufitem, w top 3 bylby ryzykiem, ale z piatką moze byc niezlym stealem

6. Marcus Smart - dla mnie steal Angie'go nakurwiac potential.

7. Lakers i Julius Randle - szkoda, ze poszedł do jezioranów... z tym pickiem również duży potencjał na steala. Dostanie dobry sztab, który pouczy go gry w D. podoba mi sie jego skillset, charakter, dla Lakers świetny wybór

8. Strauskas - dla mnie lekkie nieporozumienie, chociaż chłopak naprawde imponuje 

9. Vonleh - chyba nie byl jednak tak zajebisty jak się mowilo, ze ma byc skoro tak się obsunął. Niemniej jednak dosc bezpieczny pick Hornets - i dobry fit.

10. Elfrid Payton - Hennigana sporo ten pick kosztował - bo 2nd roundera przyszłorocznego i naszego 1-st z 2017, niemniej jednak świetny pick pod wzlgedem zarówno potencjału jak i fitu do Dipo, Gordona, Harlessa - 8 rękie monstrum defensywne.

11. McDermott do Bulls - jak dla mnie słono przepłacili. Doug jest spoko, ale nie warty 2 takich pickow...

12. Saric - czytaj w temacie o sixers

13. Mina Lavine'a mowila wszystko. nie jest to dobry prognostyk, Muhammad będzie miał towarzystwo na koncu lawki

14. TJ Warren - nie wiem, nei znam sie

15. Payne - przed draftem widzialem jego paczki z SDC - ma chłopak papiery na granie, szkoda ze nie trafił np. do Suns..

16. Rafał Juć yyy Nurkić - wybrali potencjał, albo potencjalnie białe drewno. 

17. Dla mnie znowu steal Angiego - Young ma fajne papiery na granie - z 17 pick jak talala

18. Tyler Ennis  - już widze jak Chytry się jara... szkoda, ze chlopak trafił do zespołu ktory ma (na razie) 2 dobrych PG w postaci Bledsoe i Dragicia

19.Garry Haris - kolejny swego rodzaju steal dla Nuggets - wymienic McDermotta na Harrisa i Nurkicia to wg mnie świetny deal.

20. yyyy ?? Giannis effect ?

21. nie znam sie

22. nie znam sie 

23. Koles, ktory przewijal sie w loterii idzie z 23 razem z 5 i Dante Exumem ? Jazz to kolejni wygrani tego draftu..

24. Pan swagger do Heat, czyli robimy laske LeBronowi. czuje ze znienawidze tego gościa ktoregos wieczora...

25. projekt

26. fajnie

27. Dragic-Bogdanovic - europejski zaciąg. dla mnie spoko.

28, 29 - nie znam człowiekow

30. Boooom Buford i Pop strikes again. Mniejsza, młodsza, ale równie wolna wersja Borisa Diawa. Ojjj bankowy steal. Fajnie chłopak trafił

31. nie znam sie

32. KJ McDanniels - jaram się.

 

dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później zrobię jakiś dłuższy wpis, a na szybko - zdziwiłem się rano, że nikt nie wybrał McAdoo, wydawał mi się pewniakiem do wzięcia w drugiej rundzie. A rok temu był w mockach nawet w loterii...

 

LaVine - pogra tyle, co Muhammad. 

 

Szkoda mi Robinsona, że trafił do Minny. Liczyłem po cichu, że może jakimś cudem trafi do LAL. Dali 1,8 mln za Clarksona, mogli równie dobrze za Robinsona. Minny by raczej na to poszła, a mielibyśmy materiał na świetnego rolsa na 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym McAdoo to śmieszna sprawa, bo swego czasu zapowiadał się na niezłego gracza. Został wybrany do najlepszej piątki mistrzostw świata U-17 i był niezłym prospektem swego czasu. Nikt by trzy lata temu nie pomyślał, że nie zostanie wybrany w loterii, a co dopiero że nie zostanie wybrany w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem  z Mc Adoo że on od pierwszego dnia na parkietach NCAA grał mega przeciętnie i praktycznie od razu w mockach obsuwał się i obsuwał. Więc myślał że skoro miał być pewny TOP 5 a tu mu grozi wybór ok nr 15 to zostanie rok bo się poprawi. A tu wyszło że on praktycznie jest tym samym surowym drewnem które weszło do UNC - no to kto miał brać kolesia który przez 3 lata nie rozwinął się kompletnie i dlatego nie powinno się już nigdy pozwolić na wybory prosto z HS bo jak widać zazwyczaj nie da się ocenić w wieku 17 lat zawodnika bo czasem atletyzmem dominujesz a potem w wieku 19 lat okazuje się że to nie wystarcza- coś Mayo w HSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym McAdoo to śmieszna sprawa, bo swego czasu zapowiadał się na niezłego gracza. Został wybrany do najlepszej piątki mistrzostw świata U-17 i był niezłym prospektem swego czasu. Nikt by trzy lata temu nie pomyślał, że nie zostanie wybrany w loterii, a co dopiero że nie zostanie wybrany w ogóle.

 

dla mnie to jest SZOK......

teraz każdy może sobie go brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie powinno się już nigdy pozwolić na wybory prosto z HS bo jak widać zazwyczaj nie da się ocenić w wieku 17 lat zawodnika bo czasem atletyzmem dominujesz a potem w wieku 19 lat okazuje się że to nie wystarcza- coś Mayo w HSie

coś w ten deseń dlaczego ja zaczekam z jaraniem się Exumem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Random shit:

 

1. Payton-Oladipo-Gordon to powinien być koszmar dla przeciwników (i dla oczu - w ataku). Ale c***, jaram się ALL HUSTLE ALL HEART MAGIC

 

2. Hornets w swoim stylu. Wybierają albo całkowicie surowy talent (MKG, Biyombo, Vonleh) albo w pewien sposób ukształtowanego gościa (Kemba, Zeller, Hairston). Co by jednak nie mówić - to jeśli gdziekolwiek potrzebowano gracza w stylu PJ Hairstona - to byli to tylko Hornets.

 

3. Randle w Lakers, Anderson w Spurs i Young w Celtics to cudowna sprawa, chyba nie mogłem wymarzyć sobie tego dla nich lepiej.

 

4. Bardzo mądre wybory Suns - bo jeśli dobrze pójdzie to dostali pure PG, scorera i shootera do rotacji. Hornacek coś z tego wykrzesa

 

5. Bulls chyba rzeczywiście szykują miejsce na FA, bo oddanie Harrisa i Nurkica (dwie najbardziej "gołe" pozycje w Chicago) za McDermotta - to ruch all in w kontekście Melo/Jamesa/Love'a

 

6. LaVine, Gentile i Exum nie mogli trafić gorzej jeśli chodzi o rozwój nieopierzonych talentów. Szkoda na maksa,

 

7. Sixers wybrali nowego Thada Younga w II rundzie, więc to już 100% pewne, że go będą trejdować.

 

8. Payne to powinien być spory upgrade do Antica, ale wybór Taversa i posiadanie praw do Nogueiry to trochę jak zamówienie dwóch talerzy tego samego dania.

 

9. Malone narzekał na brak defensorów w Kings i że "nie może zacząć budować takiej defensywy jakby chciał". No to trzeba przyznać, że nadal nie dostał tego, o czym pisał w liście do św. Mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wybory jak dla mnie:

 

14. TJ Warren - Suns | Świetny scorer, którego umiejętności ofensywne powinny się raczej przełożyć na next level. Contested jumpery to dla niego codzienność. Są lekkie obawy o szybkość i D.

 

16. Nurkic - Nuggets | Świetny deal uklepali z Bullsami. Powiem szczerze, że do wczoraj gościa nie widziałem w akcji, ale jak zobaczyłem to zrobił wrażenie, przy takim size taki skill i agility to rzadkość.

 

17. James Young - Celtics | Jak by nie było przed sezonem można go było zobaczyć nawet w TOP8 w mockach, talent ma niepodważalny, bardzo dobre warunki i solidny atletyzm połączone z rzutem i D muszą się sprawdzić.

 

18. Tyler Ennis - Suns | Nie widzę możliwości, żeby ten chłopak nie wypalił w lidze. Dojrzałość w grze + wszechstronny skillset muszą zdać egzamin.

 

19. Gary Harris - Nuggets | Harris był takim graczem, który spokojnie mógł iść z 11 pickiem, który Nuggets pierwotnie posiadali, więc wzięcie go z 19 jest rewelacyjną informacją. Two way SG z bdb mentalnością.

 

21. Mitch McGary - Thunder | Wolałbym Hooda na skrzydło, ale Mitch to fajny gość w typie Davida Lee(porównania do Collisona imho nie na miejscu), świetne ręce, po Embiidzie chyba najlepsze wśród wysokich. Get rid of Perkins!

 

22. Jordan Adams - Grizzlies | Dobry fit i fajny skillset. Strasznie przypomina Hardena zachowując odpowiednie proporcje. Miejmy nadzieje, że nie będzie go przypominał po bronionej stronie placu.

 

23. Rodney Hood - Jazz | No i tutaj chyba największy steal dzisiejszej nocy razem z wyborem SAS. Hayward może odejść.

 

24. Shabazz Napier - Heat | Miałem go w mockach w Heat, ekstra mi tam pasuje, mentalność zwycięzcy, wszechstronność i swagger.

 

30. Kyle Anderson - Spurs | Czy mógł lepiej trafić :) ?

 

Poza tym PJ Hairston, CJ McDaniels, Cleanthony Early, Jerami Grant, Glenn Robinson III, Russ Smith

 

 

Mogli wybrać lepiej:

 

1. Cavs - Obviously, Jabari Parker

8. Kings - za wcześnie na Stauskasa, szedłbym w best available. Poza tym mają Bena.

Ale biały i tak będzie lepszy niż wielu myśli, bo to nie jest typowy białas. 6'6'' z kozłem, passing skills i atletyzmem. All-Around gość.

11. Bulls - z punktu widzenia draftu słaby trade, może się to zmieni jak uda im się podpisać Melo/Love'a za kasę, którą zaoszczędzili.

13. Wolves - Lavine zginie na ławce, d-league to będzie jego drugi dom. Warren/Harris/Hood byliby lepszymi opcjami.

21. Thunder - jak już pisałem McGary jest spoko, ale były lepsze opcje do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bulls - z punktu widzenia draftu słaby trade, może się to zmieni jak uda im się podpisać Melo/Love'a za kasę, którą zaoszczędzili.

no właśnie nie zaoszczędzili bo z Mcderomottem poszedł tez Anthony Randolph. 

Kompletnie mnie zaskoczyli z tym wyborem i mam nadzieję że to faktycznie przystawka pod Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.