Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

10. Dario Saric 20,00 [...] 10 > 11 więc jesteś drugi. p0zdr0 ;)

Czas wyboru sie liczy, a nie numer picku ;-P

 

Jak byś porównał do wirtualnej oferty", którą Ci złożyłem w tej lidze, a Ty odrzuciłeś czyli Lebron + Taj/Lance za Drummond + Leonard ?

Zakladajac, ze sprzedajacy LeBrona nie byl contenderem to wg mnie ta klepnieta jest lepsza niz w/w.

 

Jak dla mnie tylko to pokazuje, że Radzio dobrze robi nie sprzedając go za szrot, który mu proponujecie, a czeka na kogoś tak napalonego na Lebrona jak Buła.

A wg mnie wrecz przeciwnie, to pokazuje, ze da sie go korzystnie sprzedac i powinienbyl wysylac takie oferty od kilku lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy są zaktualizowane na 1 stronie tego tematu na moment po wyborze Warrena przez Clippers. Jest chyba tylko jeden błąd, w sensie Clippers mają picki wpisane których już nie mają, ale to zmienię przy następnej aktualizacji składów.

 

Wklepaniem składów na yahoo zajme się w momencie jak zakończymy draft tutaj, plus 48h które zespoły z przekroczonym salary mają na zejście poniżej limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy są zaktualizowane na 1 stronie tego tematu na moment po wyborze Warrena przez Clippers.

Sarica nie ma... wydaje mi sie, ze najlepiej bedzie go dopisac w kolumnie pickow draftowych ;-)

 

Plus wciaz intryguje mnie sytuacja marcosa z 510+fp, klepnie jakis trejdy czy wywali 3-4 zawodnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ekipe Sonics każdy jest do pozyskania. Nie zdecydowałem się jeszcze w którym kierunku będę szedł w przyszłym sezonie, dlatego poważnie przemyślę każdą ofertę. Mogę pomóc komuś zejść z salary, jak również przyjąć jakiś połamańców i/lub prospekty. Więc jeśli jest u mnie ktoś kogo widziałbyś u siebie, to zapraszam do rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam już wifi w domu wiec będę cześciej zaglądał, ale w pażdzierniku się obudze, bo jeszcze koncze remont itp.

 

ps. i do nikogo nie mam żalu co do sytuacji z wakacji, jestem dorosły i takimi rzeczami się nie przejmuje ale bronie swoich racji i tyle

 

kiedyś było napisanie że FBX#1 to liga dżentelmenów i każdy postępuje według włąsnych zasad, wiec uważam, że nie muszę mieć 1000 postów na forum czy odpowiedać na każdego PM, czasami po prostu nie ma na to czasu, w życiu są ważniejsze rzeczy niż FB i proszę o zrozumienie, człowiek ma swoje 33 lata na karku, i czasami ma wieksze problemy na głowie niż odpowiedzieć na PM, wiecie kredyt na 30 lat, dwójka dzieci, zarządzam ekipą 10 osób w pracy i ponad 100 klientów a to jest moj priorytet, FBX jest moją zabawą, moim hobby,  tak chciałbym wyjśc na prostą, wiec wybieram przebudowę przez draft i ewentualnie przez dobre terndy tak jak w zeszłym roku sprzedałęm pikc za wariata z pacer via hornets :)

a FA no cóż, w naszej lidze jest kilku sprinterów którzy dobrze działąją na tym rynku

 

wiec podsumowując, życzę panowie dobrej zabawy i traktuje tą grę jako zabawę a nie jak życie

 

ps. czy toś z was biega??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pewne wątpliwości, bo bulek wybrał Hooda ale nikogo nie wyrzucił ze składu a ma full, z drugiej strony na yahoo nie mogę mu wklepać do składu Danny Greena, bo go nie ma do wyboru, więc na ten czas wrzucam do składu Hooda w miejsce Greena.

 

Start sezonu na yahoo jutro punkt 10 - czasu na zejście z salary dla zespołów będących powyżej progu jest do 12:38 czasu forumowego we wtorek.

 

Aktualne składy wraz z pickami 2015 dostępne na 1 stronie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pewne wątpliwości, bo bulek wybrał Hooda ale nikogo nie wyrzucił ze składu a ma full, z drugiej strony na yahoo nie mogę mu wklepać do składu Danny Greena, bo go nie ma do wyboru, więc na ten czas wrzucam do składu Hooda w miejsce Greena.

Tzn w jakiej druzynie jest D.Green? Bo to brzmi jakby gdzies zniknal.

 

BTW, z jednej strony bulek mial troche pecha, ze obi tak szybko wyjechal ze swoim pickiem [czym oficjalnie zakonczyl draft, ale wybierajac z #19 z opoznieniem musial sie tego spodziewac], ale z drugiej mial na to wiele dni, wiec gdyby ktos chcial sie trzymac doslownie regulaminu to bulek dostalby bana za przekroczenie maxa ilosci zawodnikow...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.