Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Sklady wklepane, wiec czas na coroczna zabawe w bledne przepowiednie ;-)

 

Ale najpierw garsc uwag technicznych odnosnie mojej ponizszej listy...

- celowo rozbilem to po 5 druzyn do kazdej grupy zeby wyraznie zaznaczyc skale oczekiwan

[i mialbym prosbe zeby wszyscy ze swoimi projekcjami tak robili to latwiej bedzie porownywac!!].

- kolejnosc w samej grupie jest wlasciwie losowa chociaz przy niektorych granicznych przypadkach sie zastanawialem czy nie umiescic w grupie wyzej/nizej.

- w tym sezonie sobie darowalem probe zgadywania kontuzji, wiec jak czyjs zawodnik z 50+fppg zlapie powazna kontuzje to jego druzyne mozna zsunac w dol o oczko i zastapic pierwsza druzyna z brzegu.

- uwzglednialem, ze beda jeszcze uzupelnienia druzyn z FAsow tzn np ai3 ma marna druga polowe skladu, ale zakladam, ze szybko ich zastapi jakimis solidniakami 25-33 fppg.

 

Po tym wstepie czas na main event ;-)

 

Contenderzy do mistrzostwa: Cavs, Knicks, Mavs, Heat, Clippers

Gorna czesc srodka tabeli: Bulls, Celtics, Magic, Kings, Rockets

Dolna czesc srodka tabeli: Pistons, Sixers, Suns, Sonics, Spurs

Contenderzy do picku: Grizzlies, Lakers, Nuggets, Pacers, Bucks.

 

Garsc komentarzy odnosnie wyniku...

- wydaje mi sie, ze w tym roku jest wyjatkowa mocna grupa contenderow. Tzn wg mnie pierwsza czworke wlasciwie tylko kontuzje moga pozbawic Top5. Co do Clips mialem najwiecej watpliwosci bo maja najwiecej do uzupelnienia, wiec to glownie znak wiary w aktywnosc ai3 ;-)

- swoja druzyne widze w gronie contenderow tylko w optymistycznym wariancie, a ze na cos takiego nie powinno sie liczyc to z bolem sie nie zaliczylem do tego grona.

- w tym roku jakos wyjatkowo malo druzyn mi wyglada na pewnych tankerow bo tylko 2.

Takze zapowiada nam sie duzo wieksza walka w srodku tabeli niz to bywalo wczesniej...

 

Jakies uwagi? I jak wyglada Wasza lista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem, kogo wyoutować, stąd Green. Najwyżej w trakcie sezonu Bassa czy Middletona też się wywali.

 

Co do tych rozważań, to o ile pamiętam, rok temu też byłem nisko notowany, a jednak zająłem przyzwoite miejsce. W tym roku o ile top5 mi może nie grozi nadal, to miejsce poniżej 10, to bez przesady, ale jednak również, także Wilq, słaba ta prognoza:)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche badziewia jest na FA - depth chart Sixers wyglada ciekawie szczegolnie 

 

mysle ze co uniemozliwi repeat w tym roku to to ze sklad jest wymax outowany i nie widze tam opcji na progress na tyle istotny by mialo to cos zmienic w tym co jest 

 

duzo na pewno zmieni w tym sezonie nie za bardzo wyhypowany draft ktory zwyczajnie rozjebal sezon i stworzyl sklad loraka 

wiec tutaj tez nie bedzie prezentow 

nie lubie zadnego skladu z zerowym capem - mysle ze to najwiekszy blad taktyczny Jendrasa - ukul sklad w wakacje - wiadomo ze kontuzje sie zdarzaja ale wolalbym zobaczyc co kto prezentuje na wstepie niz zakladac jak bedzie 

 

MVP byli juz Josh Smith , Goran Dragic i Kyle Lowry - co MVP, jestem ciekaw kto bedzie w tym roku - Drummond ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że zespoły które są ponad capem mają 30 minut na zejście poniżej progu. W praktyce wygląda to tak, że tylko Heat na ten czas mają przekroczone salary i w przypadku gdy toudi nie wykona żadnego ruchu do 12:38 dziś, to wyrzucam ze składu 4 zawodników licząc od dołu (Randolph, Miller, Prince, Scott).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że zespoły które są ponad capem mają 30 minut na zejście poniżej progu. W praktyce wygląda to tak, że tylko Heat na ten czas mają przekroczone salary i w przypadku gdy toudi nie wykona żadnego ruchu do 12:38 dziś, to wyrzucam ze składu 4 zawodników licząc od dołu (Randolph, Miller, Prince, Scott).

Jak to tylko Heat? A Cavs to co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras ukules sklad juz dzis,  nie zostawiajac miejsca na wymiane pozostalych assetow gdyby to nie wypalilo 

do tego chcesz powalczyc a pomagasz Lorakowi - nie trejduje sie z rywalami chyba ze jestes bezwzglednie pewien ze ten trejd wygrasz tzn lorak musialby byc po 2 browarach, miec niedotleniony mozg 

gosc ma Anthony Davisa a Anthony Davis bedzie robil 90 fpg i bedziemy sobie tylko siedziec i patrzec i dotykac sie po kroczu i zazdroscic 

w momencie jak ma przyzwoity support spisujesz nas na pozarcie - o Tobie nie wspominajac 

zrobiles ruch jak Buss , Jim Buss 

nie dziwi mnie to ale smuci wielce 

zapisz sie do mnie na nauki i wszystko zrozumiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.