Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

btw. Panowie, Radzio ostatni raz na forum był w czerwcu. ma z nim ktoś jakiś kontakt?

To jest obiecywana wieksza aktywnosc, wiec nie wiem o co Ci chodzi ;-) 

A powazniej, w tym tygodniu Radzio odrzucil mailem moja oferte za pick, wiec o drafcie wie na pewno.

Chyba, ze nie czytal w ogole maila tylko odrzucil z automatu, ale to bylby wtedy inny problem ;-)

 

logiczne by bylo jakby Radzio wzial Embiida, wytrejdowal Lebrona za George'a i pick do lk1

Ej, to nawet nie jest zly plan.

Z drugiej strony moglby on poglebic najgorsze tendencje Radzia do zignorowania sezonu, a to nigdy nie jest dobry plan.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tym ruchem lk rozpierdala lige bo ma przekozacki sklad

Bez przesady, mialby fajny 5-osobowy fundament, ale to zdecydowanie za malo by zmiesc lige. Musialby wykonac kawal dobrej roboty by uzupelnic sklad z FAsow i o ile byloby to mozliwe o tyle nijak nie byloby pewne.

 

ale mysle tez ze ruch jest zbyt radykalny dla radzia ktory na pewno miewal 'lepsze' oferty albo inaczej oferty w ktorych by sie mniej napracowal na lepszy sklad

Heh... nie wiem jak sie do tego odniesc bez docinka lub zlosliwosci, wiec nic nie napisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze to by oznaczalo, ze przez sezon nie znalazl nikogo godnego zatrzymania majac az 9[!] slotow do wykorzystania... czyli bylby kolejny rok zmarnowany.

No właśnie by nie był, bo i tak ostał się gracz, który jako jedyny daje szansę na 1pick mając Lebrona. Więc ma szansę na swoje big3: Lebron + gwiazdy(1picki), wspierani przez pewnych Lance'a i Taja. Dodatkowo może być satysfakcja z pickowania mając Lebrona, co nie wiem czemu uważacie za niemożliwe.

 

 

to skąd założenie, że Marvin, Olynyk, Vasquez czy Humphries nie osiągną więcej niż 15?

Każdego z nich można spokojnie wywalić na FA i wziąć w zamian podobnie perspektywicznego gracza co będzie miał te 15FP liczone.

 

Te założenia są jakieś irracjonalne. Bez trejdu Lebrona szanse na 1 pick w granicach 20%.

irracjonalne to by było wymienianie Lebrona. Ja np nie wymieniłbym go za całą Twoją drużynę.

 

Trzymanie zarówno picku jak i LeBrona wydaje się praktycznie pozbawione sensu.

A wymiana Lebrona na ogóra ma sens?

 

Kogo mu proponujecie za Lebrona? Jedynymi wartymi rozpatrzenia są Durant czy ADavis - tylko że oni też będą robić sporo FP.

 

W tym roku miałby 15280 co dałoby 1pick. Więc to chyba jasno pokazuje, że można mieć Lebrona i 1pick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na wszelki wypadek napomnę, że jak skończy się draft, to Ci co mają przekroczone salary będą mieć 48h na zejście poniżej progu.

 

Drużyny z przekroczonym salary:

New York Knicks (lorak) - 526,80

Miami Heat (drtoudi) - 460,55

Cleveland Cavaliers (marcos) - 527,20

Chicago Bulls (mar) - 497,95

Phoenix Suns (bulek) - 465,70

Sacramento Kings (piotreksuper) - 465,30

 

Sprzedam tankerom Hicksona, na sprzedaż też Chandler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie by nie był, bo i tak ostał się gracz, który jako jedyny daje szansę na 1pick mając Lebrona. Więc ma szansę na swoje big3: Lebron + gwiazdy(1picki), wspierani przez pewnych Lance'a i Taja. Dodatkowo może być satysfakcja z pickowania mając Lebrona, co nie wiem czemu uważacie za niemożliwe.

Nie chodzi o to, ze jest niemozliwe, a ze to kiepski plan. Wg mnie jak druzyna zaczyna sezon z 4 sensownymi zawodnikami i konczy z 5 to znaczy, ze zmarnowala rok.

 

W tym roku miałby 15280 co dałoby 1pick. Więc to chyba jasno pokazuje, że można mieć Lebrona i 1pick?

Mozna, ale to jakis dziwny cel do osiagniecia. Z LeBronem powinno sie byc contenderem, a nie walczyc o #1.

 

Drużyny z przekroczonym salary:

New York Knicks (lorak) - 526,80

Cleveland Cavaliers (marcos) - 527,20

Koszty wygrywania sa wysokie, huh?

Sam jestem ciekaw co zrobia bo czeka ich sporo roboty... albo i nie jesli planuja wywalic z 4 zawodnikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem do obu z 'moimi' ofertami 

chca zamienic kijek na siekierke ale to moze dlatego ze rozmawiali z wielkim ai3 

ale o dziwo biedni ktorzy maja wiele do zaoferowania nie sa chetni powalczyc - zespolow z zapasem salary jest troche - ponizej 400 fp to jak dla mnie powinni stac w kolejce i doic te dwie krowy 

o dziwo bulek ktory jeczy o rownosc jednosc braterstwo ma taka sytuacje ze nawet nie moze na tym skorzystac 

 

nie wiem jak mozna skonczyc sezon na ntym miejscu nie miec perspektyw nie miec cap space i nie miec opcji 

 

tak gadacie na radzia a tymczasem cala liga nic nie robila w wakacje, nie pamietam sensowengo trejdu wiec mysle ze mozemy mu zluzowac peto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, nie wszystkie krowy chcą być dojone

 

ja byłem aktywny, po prostu z nikim się nie dogadałem


W tym roku miałby 15280 co dałoby 1pick. Więc to chyba jasno pokazuje, że można mieć Lebrona i 1pick?

 

i co to daje? marnujesz ostatnie lata prime'u LeBrona czekając na rozwój młodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego z nich można spokojnie wywalić na FA i wziąć w zamian podobnie perspektywicznego gracza co będzie miał te 15FP liczone.

Olynyka też? Życzę powodzenia znaleźć bardziej perspektywicznego gracza na FA.

 

 

irracjonalne to by było wymienianie Lebrona. Ja np nie wymieniłbym go za całą Twoją drużynę.

Odgrażasz się jak przeciętnej klasy bokser przed walką o tytuł. Zarówno Twoje, jak i jego hasła nie mają poparcia w rzeczywistości. Nie wymieniłbyś Lebrona za mój team? No i dobrze, ja też nie.

 

Wymieniłbyś Lebrona tylko za Duranta lub Davisa? A nie lepiej pozyskać dwóch-trzech prospectów, zyskać na picku, aniżeli łudzić się, że kiedyś Lebron będzie miał niezłe towarzystwo, mimo braku możliwości wygrania 1 picku na loterii?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olynyka też? Życzę powodzenia znaleźć bardziej perspektywicznego gracza na FA.

Niestety nie mam dostępu do Waszej listy FA. Ale w tym drafcie widzę ponad 20 bardziej perspektywicznych graczy.

 

 

Odgrażasz się jak przeciętnej klasy bokser przed walką o tytuł. Zarówno Twoje, jak i jego hasła nie mają poparcia w rzeczywistości.

Wstawiłem wyliczenia, które dobitnie pokazały, że można było mieć 1pick z Lebronem. Nie chciałem urazić Ciebie i Twojej ekipy. Lebron to top10 graczy all-time, do tego niezniszczalny, mogący spokojnie przejść na PF w późniejszym etapie kariery. Wymień mi graczy, którzy są pewniejsi od niego na najbliższe 10lat?

 

 

Wymieniłbyś Lebrona tylko za Duranta lub Davisa? A nie lepiej pozyskać dwóch-trzech prospectów, zyskać na picku, aniżeli łudzić się, że kiedyś Lebron będzie miał niezłe towarzystwo, mimo braku możliwości wygrania 1 picku na loterii?

Grasz z ai3 i nie czytałeś gm manifesto?? Prospect, który jest wart Lebrona to garstka ludzi, którzy z reguły też tankują.

 

i co to daje? marnujesz ostatnie lata prime'u LeBrona czekając na rozwój młodych

Wyjaśniłem co to daje - przyszły sezon podobnie jak Ty będzie szorował dno, ale już w następnym po nim będzie miał Lebrona + zdrowego embiida + 1-2 pick w drafcie (czyli mundiay lub okafor).

Swoją drogą widzę, że masz Noela i MCW - aż prosiło się o wybór Joela - zwłaszcza że go kiedyś lubiłeś.

 

zauważyłem, że na yahoo jest opcja "Invite Co-Manager":

 

jak Radzio nie ma nic przeciwko - to chętnie z niej skorzystam - zaznaczam, że nie chcę mu zabrać zespołu. p0zdr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły sezon podobnie jak Ty będzie szorował dno

 

nie będę już szorował dna

 

ale już w następnym po nim będzie miał Lebrona + zdrowego embiida + 1-2 pick w drafcie (czyli mundiay lub okafor).

Swoją drogą widzę, że masz Noela i MCW - aż prosiło się o wybór Joela - zwłaszcza że go kiedyś lubiłeś.

 

nie mam zamiaru inwestować top3 picku w kogoś, kto może nigdy nie rozegrać pełnego sezonu.

 

"zdrowy Embiid" to skrajnie optymistyczny scenariusz. Mudiaya lub Okafora widziałeś chociaż na oczy? jesteś w stanie z jakimś prawdopodobieństwem stwierdzić, że od pierwszego sezonu będą istotnymi graczami w FB?

 

a nawet jeśli tak, to nadal masz pół składu szrotu. zanim ta ekipa zacznie o coś walczyć, LeBron będzie past prime.

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dostępu do Waszej listy FA. Ale w tym drafcie widzę ponad 20 bardziej perspektywicznych graczy.

Nie przeceniam Olynyka i jest to możliwe. Problem w tym, iż ci gracze perspektywiczni, z wyjątkiem Wigginsa i Parkera, to melodia dalekiej przeszłości. Nawet Exum na tą chwilę mnie nie jara.

A Olynyk z powodu świetnego powiązania wzrostu i motoryki jest co najmniej graczem intrygującym.

 

 

 

Wstawiłem wyliczenia, które dobitnie pokazały, że można było mieć 1pick z Lebronem. Nie chciałem urazić Ciebie i Twojej ekipy. Lebron to top10 graczy all-time, do tego niezniszczalny, mogący spokojnie przejść na PF w późniejszym etapie kariery. Wymień mi graczy, którzy są pewniejsi od niego na najbliższe 10lat?

Jasne, że ich nie wymienię, bo tacy zawodnicy jak Lebron nie przewijają się przez NBA co roku.

Natomiast to zupełnie nie o to chodzi. Lebron właśnie jest takim atutem w garści, że za niego można dostać naprawdę dużo, co się w perspektywie długoterminowej po prostu opłaci. Trzeba tylko mieć w sobie żyłkę dobrego stratega. A sorry, ale Radzio do tej pory przez całą swoją kadencję w FBX#1 tym akurat nie zaimponował, a liczbę jego trejdów można policzyć na palcach jednej ręki. W zasadzie jego gra ogranicza się do trwania, bo od ilu lat gram w FBX#1 Lebron ciągle istniał w jego teamie, a przesadnych sukcesów na koncie nie miał od 2006 r. 8 lat. Bez sprzedaży Lebrona ich już nie osiągnie, a czasem trzeba zrobić krok w tył, by potem wykonać 2 do przodu. Jeżeli plan "A" mający na celu oparcie składu na Lebronie nie przynosi efektu, może trzeba wykonać plan "B"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zdrowy Embiid" to skrajnie optymistyczny scenariusz. Mudiaya lub Okafora widziałeś chociaż na oczy?.

ech, OD ciebie taki tekst? Ile osób widziało w Sacto Cousinsa czy Tyreke by móc od razu ich skreślić? Oglądasz coś poza Lakersami? Nie możesz wyrobić zdania na temat innych graczy na podstawie innych czynników niż obejrzenie kilku meczy?

 

A Olynyk z powodu świetnego powiązania wzrostu i motoryki jest co najmniej graczem intrygującym.

Każdy gracz w NBA na tle zwykłego człowieka jest taki. Na tle innych zawodników już nie koniecznie - ale np Drummond taki jest..

 

Cały czas piszecie o to ile można dostać za Lebrona, stąd takie pytanko dla Wilq:

 

Dałbyś za Lebron + (Lance lub Taj) Leonarda + Drummonda ?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo wygląda dołączanie na jahu.

 

Brakuje 8 zespołów - antek, chytruz, mar, ik, radzio, findek, drtoudi i krzemyk.

 

Najgorzej sprawy się mają z tymi których na forum nie widziano od dawien dawna i ostatnie logowania były nie raz i po dwa miesiące temu. Najlepszy jest Findek, który wpadł 7 sierpnia, napisał że w weekend obczai skład i to było jego ostatnie logowanie :)

 

Miałbym prośbę - jak ktoś ma możliwość w jakiś sposób poinformować przede wszystkim mara, findka, ik i drtoudiego, to niech tozrobi. Wysłałem co prawda PMa na forum, no ale tak jak napisałem wcześniej - niektórych dawno tu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, OD ciebie taki tekst? Ile osób widziało w Sacto Cousinsa czy Tyreke by móc od razu ich skreślić? Oglądasz coś poza Lakersami? Nie możesz wyrobić zdania na temat innych graczy na podstawie innych czynników niż obejrzenie kilku meczy?

 

jak chcesz sobie wyrobić zdanie na temat dwóch 18-latków, którzy nie wystąpili nawet w jednym meczu na szczeblu uniwersyteckim?

 

ilu masz debiutantów, którzy od początku dają znaczące wsparcie w FB?

 

btw. od 6 lat wykupuję ILP, także zdarza mi się obejrzeć "coś poza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszecie o to ile można dostać za Lebrona, stąd takie pytanko dla Wilq:

Dałbyś za Lebron + (Lance lub Taj) Leonarda + Drummonda ?

Teraz nie. Ale na tym przykladzie sam widzisz jak latwo sklecic oferte, w ktorej warto oddac LeBrona! Co bylo prawda takze rok temu i dwa lata temu i... a ogolnie piszesz, ze mozna z LeBronem miec #1, a wg mnie duzo lepszym planem byloby szukanie perelek po FAsach i wysylanie tego typu ofert po lidze w roznych momentach sezonu, az w koncu ktos [pewnie contender] by sie zlamal. Ale to wymaga troche zaangazowania, pokombinowania i timingu... czyli jak kazdy dobry trejd. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to wiazace, ale dostalem od Radzia takiego maila...

 

Wczoraj robiłem przeprowadzkę a dziś jestem na targach zostaje przy swoim piku i możesz na forum wpiąć tego maila

 

Wybieram połamane z  philadelhpi  a wywala dadleya z lac

 

Będę wdzięczny za pomoc na i nie chce was przetrzymywania za długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.