Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Z prostego powodu - ja mam czas, chęci itp, ale w razie gdyby coś mi wypadło że mnie trochę czasu nie będzie na necie, to żeby miał ktoś możliwość zatwierdzenia nawet głupiego trejdu.

OK, ale to moze konkretniej jak to ma dzialac w praktyce?

Umawiamy sie, ze mam puszczac trejdy gdy nie zrobiles tego przez np dobe?

Czy tylko w przypadkach gdy wczesniej dasz znac iz bedziesz mial mniej czasu czy wyjezdzasz czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale to moze konkretniej jak to ma dzialac w praktyce?

Umawiamy sie, ze mam puszczac trejdy gdy nie zrobiles tego przez np dobe?

Czy tylko w przypadkach gdy wczesniej dasz znac iz bedziesz mial mniej czasu czy wyjezdzasz czy cos?

 

Puszczaj jak tylko zobaczysz że wisi na yahoo, biorąc pod uwagę, że nie vetujemy trejdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. TOTALNA PRZEBUDOWA. Zgłaszać się, najlepiej na fb gdzie bywam co najmniej raz dziennie na minimum 5 minut. 607 784 943 - dzwonić, pisać smsy, przez forum się nie dogadamy. Jestem dziecinny, wiem, PiotrekSuper nadal ma zakaz.

 

Nie sprzedam Chandlera i Westbrooka, raczej nie sprzedam Jeffa Greena bo już chyba gorzej nie zagra. Reszta jak najbardziej na sprzedaż. West wiadomo, że przy takim składzie będzie robił 50 także drogo oddam, zapraszam bo już kilka ofert na niego dostałem. Żeby nikt potem nie płakał, że poszed za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. TOTALNA PRZEBUDOWA. Zgłaszać się, najlepiej na fb gdzie bywam co najmniej raz dziennie na minimum 5 minut. 607 784 943 - dzwonić, pisać smsy, przez forum się nie dogadamy.

Przez e-maila jest szansa?

 

Żeby nikt potem nie płakał, że poszed za tanio.

A mozna marudzic jak spartoliles zeszloroczna wymiane z ai3, ktora zepsula plany 2 druzynom??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przez e-maila jest szansa?

 

2. A mozna marudzic jak spartoliles zeszloroczna wymiane z ai3, ktora zepsula plany 2 druzynom??

 

1. Jest. Na PM Ci napiszę służbowy.

2. Marudzenie z powodu wymiany, w której się nie uczestniczyło, jest co najmniej podejrzane i dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Ale jak chcesz to, oczywiście, marudź. Obiecuję, że będę niezwykle przejęty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikola Mirotic #dziwki

Raczej #preseason ;-)

 

zapraszam do menage a trois z  Bruno i Otto 

kipia potencjalem i giannisatenokumstwem 

za miesiac po 3 pierwszych meczach RS moga byc dla was za drodzy ! nawet dla Ciebie Radzio !

Tlumaczenie tego ogloszenia: "dajcie mi cokolwiek za tych bolkow zanim ich wywale za pierwszego lepszego FAsa!" ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Doktorze, pacjentka do Pana ! 

- ładna czy paszczur ?

 

tak sie porozumiewamy

 

przeciez dobrze mnie znacie chlopaki, szrotem nie handluje, moi zawodnicy zawsze cos osiagaja za rok za dwa czy za 5 lat w chinskiej lidze ale zawsze 

moi zawodnicy w moim skladzie maja pewna marke i nosza moje imie a moje imie to moje imie 

wiec jesli mowie wam ze Bruno i Otto sa do wziecia to nie wiem czemu nie mam jeszcze zapchanej skrzynki 

it's freaking Christmas in October you guys ! for you only ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi zawodnicy w moim skladzie maja pewna marke i nosza moje imie a moje imie to moje imie 

wiec jesli mowie wam ze Bruno i Otto sa do wziecia to nie wiem czemu nie mam jeszcze zapchanej skrzynki

Swoja droga, handlowanie swiezo pobranym zawodnikiem wokol ktorego nie ma zadnych nowych newsow to nie jest szczyt trejdowej bezczelnosci? Bo w takim ukladzie rzeczywiscie mialby Twoja marke ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Doktorze, pacjentka do Pana ! 

- ładna czy paszczur ?

 

tak sie porozumiewamy

 

przeciez dobrze mnie znacie chlopaki, szrotem nie handluje, moi zawodnicy zawsze cos osiagaja za rok za dwa czy za 5 lat w chinskiej lidze ale zawsze 

moi zawodnicy w moim skladzie maja pewna marke i nosza moje imie a moje imie to moje imie 

wiec jesli mowie wam ze Bruno i Otto sa do wziecia to nie wiem czemu nie mam jeszcze zapchanej skrzynki 

it's freaking Christmas in October you guys ! for you only ! 

#Beaubois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.