Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

2. Michael Carter-Williams, Omer Asik, Tyler Zeller do Loraka; LaMarcus Aldridge, Trevor Ariza, Joe Johnson do mnie

Moja pierwsza reakcja na ten trejd sa gratulacje dla loraka. Za jednym zamachem zalatwil masywne zejscie z pensji, sciagniecie PG i przy okazji sie jeszcze odmlodzil? Wow, majstersztyk. Twoj ruch marcos...

 

Odnosnie Jendrasa mam mieszane uczucia. Z jednej strony to wyglada jakby sie znudzil przebudowa i postanowil ja na sile przyspieszyc co na dzis doprowadzilo do przecietnej druzyny ze starym fundamentem, ale z drugiej sam tak zaczynalem swoja przebudowe, wiec przynajmniej nie wypada mi sie czepiac bo tu trzeba ocenic co bedzie dalej. Jak uda mu sie wyrzezbic z tego contendera to tez wyjdzie na wymianie na plus, a jak nie to za 2 lata znowu zacznie tankowac ;-)

 

P.S. Poniewaz wlasnie klepnieta wymiana zostawila mnie na negocjacyjnym lodzie to ze swoim wyborem draftowym poczekam 2-3 dni by dac szanse komus zainteresowac sie pickiem lub pickami. A jak nie lub oferty beda slabe to [ironicznie] wydraftuje 3 zawodnikow, ktorych planowalem miec przed draftem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że Jendras tym ruchem praktycznie uczynił z siebie contendera. Nie zapominaj Wilq, iż ma Sullingera, Jonesa, Noela, a więc podstawy do upside'u tu są i to duże. Pewniacy + młode proscpety, to musi zafunkcjonować.

W takim razie albo inaczej definiujemy contendera albo inaczej oceniamy potencjal jego zawodnikow bo wg mnie bez wiekszych zmian w skladzie nie powacha Top5. Na dzis w zaleznosci od zdrowia jego druzyny i pozostalych oszacowalbym Houston na 6-10 miejsce. To duza poprawa w stosunku do zeszlego sezonu, ale to wciaz o polke nizej niz to wystawia coponiektorzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej definiujemy. Ja tu jednak widzę liderów Aldridge'a i Kobasa (no tutaj to niewiadoma, zgoda). Świetna druga linia z Sulingerem, Jonesem, Noelem, Arizą, Jenningsem czy JJ. Do tego dochodzą gracze zadaniowi jak Gallo, Barnes, Harkless - no tu kokosów nie ma, ale jeśli Barnes weźmie się do roboty, może być wartością dodaną.

Zgadzam się, dużo zależy od zdrowia (rekonwalescenci Kobas i Gallo), ale Jendras ewidentnie z tankowania poszedł w wynik i sposób, w jaki to zrobił, godny naśladownictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to wyglada jakby sie znudzil przebudowa i postanowil ja na sile przyspieszyc

 

na tym polega przebudowa, że kumulujesz assety i wymieniasz na gotowe produkty

 

co na dzis doprowadzilo do przecietnej druzyny ze starym fundamentem

 

Kobe nie jest moim fundamentem.

 

A kiedy zawiesi buty na kołku, Randle z Noelem zajmą jego miejsce

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj ruch marcos...

Nie żebyś musiał mnie mobilizować, bo rynek sprawdzam od dawna ale ...

W Cavs bez wielkich rewolucji - core zostaje, odmładzać go specjalnie nie trzeba.

Drobne korekty jednak wymagane w związku z nadwyżką sc, dlatego jest deal:

 

Robin Lopez do Miami Heat za Darrena Collisona.

 

Poza tym do oddania Meeks, Marshall, Young, Harris jak ktoś lubi.

Niedrogo, mile widziane 15-ki, może być 2 za 1 optymalnie SF lub PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poźniej wrzucę aktualizację składów po tych wszystkich trejdach i wyborach w drafcie.

 

Nadal nie wiem co z Findkiem - wygląda na to, że nawet jak się zapisze do ligi (a jako jedyny tego nie zrobił), to słabo to będzie wyglądac w kwestii zaangażowania i wykorzystania slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal został zablokowany. Więc niekoniecznie można go dobrze sprzedać :smile:

A jednak przeszedl... 

 

Nadal nie wiem co z Findkiem - wygląda na to, że nawet jak się zapisze do ligi (a jako jedyny tego nie zrobił), to słabo to będzie wyglądac w kwestii zaangażowania i wykorzystania slotów.

Czyli jak zwykle... 

 

kto to kj mcdaniels ?

Bulek zaklada, ze starter na skrzydle w Sixers...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.