Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje 8 zespołów [...] Najgorzej sprawy się mają z tymi których na forum nie widziano od dawien dawna i ostatnie logowania były nie raz i po dwa miesiące temu.

Zadziwiajace, pomimo iz draft jest zawsze w tym samym terminie to i tak co roku kogos zaskakuje ;-)

 

Najlepszy jest Findek, który wpadł 7 sierpnia, napisał że w weekend obczai skład i to było jego ostatnie logowanie :smile:

Sklad rzeczywiscie trudno obczaic...  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilqu, dla mnie zegar powinien wystartowac, od wtedy kiedy pojawil sie post Roga (komisarza w przypadku podobnej sytuacji w innym przypadku) w temacie draftu.

OK, ale konsekwencja tego jest taka, ze [czysto teoretycznie] Roger moglby celowo lub nieswiadomie poczekac pare dni i Radzio dostalby zawodnika z automatu pomimo iz dokonal wyboru i o tym kogos poinformowal?

Pytam o to wszystko bo to co sie stalo jest logiczne i sensowne, ale to chyba byla jakas nowosc, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziewczęta, postanowiłem zrobić coś z tym letnim zastojem.

 

mamy dwie wymiany:

 

1. Amir Johnson + #10 do Bulka, Brandon Jennings do mnie

 

2. Michael Carter-Williams, Omer Asik, Tyler Zeller do Loraka; LaMarcus Aldridge, Trevor Ariza, Joe Johnson do mnie


edit: kurde, bulek, chciałem mieć efektowne wejście ;]

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.