Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

zrobiles ruch jak Buss , Jim Buss

 

architekt dwóch tytułów? dzięki

 

nie wiem, o co tyle krzyku - Lorak dostał MCW, który może będzie napieprzał +50, może nie, a może rozegra 50 meczów na sezon. Jak w zamian możesz dostać takiego pewniaka jak Aldridge, to po prostu to robisz i nie oglądasz się na rywali. moim zdaniem Lo nie wygra ligi trzema zawodnikami, ale jak chcesz trząść portkami, to twoja sprawa. ja mam 3/4 składu poniżej 26 roku życia i sporo czasu na roszady, jak nie wypali, to bez trudu zorganizuję sobie elastyczność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waiver nigdy nie byl tak slaby , NIGDY 

pamietam ze co roku szly po 2 rundy waiverow czasami nawet 3 , w tym roku jakas bieda 

 

Twoj draft wg mnie mega slabo - przez na front a wziales zawodnikow ktorych nawet jak rok potrzymasz to nie nabiora wartosci 

zaden z nich nie jest Giannisem a nawet Giannis po 7 meczach mial upside PGeorge polaczonego z LJamesem 

 

wiec jak dla mnie masz 3 martwe sloty i Ala Horforda raczej nie pozyskasz za pick 11-12-13 

wiec tu mega przestrzeliles , ale to tylko moja szklana kula 

 

co do topu 

to 

Front Runner

Lorak - bo Davis 

Contenders 

Clippers, Celtics, 

2nd tier

Heat, Roger, Cavs

Pretender 

Rockets

 

wild card 

lk1 - jak dobrze opchnie George'a 

Geddo - jak mu ktos przeszczepi jaja 

 

rok temu to bylby wild card 

Pewee - patrz jak sie Lorak dorobil 

 

tegoroczny MVP 

Andre Drummond - bo skok z 50 na 65 

 

nummmmer 1111111111 

Antony Davis 

75fpg - kwestia tylko w ilu meczach 

 

najrowniejszy team from top to bottom 

Wilq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj draft wg mnie mega slabo - przez na front a wziales zawodnikow ktorych nawet jak rok potrzymasz to nie nabiora wartosci

Przesadzasz ze skutkami, w miare szybko sie okaze czy to byly steale czy wtopy. Jak to drugie to ich wywale i tyle. Chociaz rok temu z Gobertem trafilem, ale sie chyba pospieszylem z wywaleniem, wiec moze wieksza cierpliwosc mi sie przyda...

 

Ala Horforda raczej nie pozyskasz za pick 11-12-13 wiec tu mega przestrzeliles , ale to tylko moja szklana kula

To juz bylo dawno wiadomo, ale nie uwazam, ze problemem byly trejdy tylko pozniejsze niewypalone negocjacje.

Trudno sie mowi, czasem nawet w dobry plan sie wmiesza jakis ai3 ;-)

 

Front Runner, Lorak - bo Davis

Co z tego, ze ma Antka skoro nie bedzie nawet numerem 1 w lidze?

 

nummmmer 1111111111

Antony Davis 75fpg - kwestia tylko w ilu meczach

Aaaaa, czyli zakladasz, ze to juz bedzie jego sezon totalnej dominacji. Wg mnie zbyt optymistycznie.

 

Contenders : Clippers, Celtics,

Wow, serio widzisz mnie w Top3???

 

tegoroczny MVP Andre Drummond - bo skok z 50 na 65 [...]

najrowniejszy team from top to bottom Wilq

Aha, to wyjasnia dlaczego ;-) Dobrze wiedziec, ze postrzegasz moja druzyne bardziej optymistycznie niz ja... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje prognozy, to przedstawiają się następująco:

 

TOP5: Cavs, Knicks, Rockets, Clippers, Celtic

Grupa 6-10: Mavs, Heat, Kings, Pistons, Suns

Grupa 11-15: 76ers, Magic, Bulls, Sonics, Nuggets

Grupa 16-20: Lakers, Spurs, Grizzlies, Pacers, Bucks

 

TOP5:

- Cavs mają szansę obronić tytuł, jednak wiele będzie zależało od zdrowia niektórych zawodników.

- Knicks to chyba jedyna ekipa która może im zagrozić. MCW raczej utrzyma poziom, Wade wróci raczej do średniej około 59, Antek dobije około 70, a Jordan też będzie się kręcił około 50. Jeśli Antek i Wade będą zdrowi cały sezon, to są spore szanse na majstra.

- Rockets, Clippers i Celtics będą walczyć o ostatnie miejsce na pudle. Różnice mogą tutaj być niewielkie.

 

Grupa 6-10: tutaj również różnice będą niewielkie i decydować będą drobiazgi. Każdy ma szanse wskoczyć do TOP5, a największe szanse mają chyba Mavs.

 

Grupa 11-15:

- 76ers, Magic, Bulls - powinni znacznie odskoczyć i walczyć pierwsze miejsca w drugiej dyszce. A przy dobrym układzie, może nawet ktoś wskoczyć do TOP10.

- Sonics, Nuggets - Denver aby ugrać coś więcej muszą dobrze sprzedać PG. U mnie natomiast musi zdrowie dopisać, inaczej będzie niższa pozycja.

 

Grupa 16-20:

- Lakers, Spurs, Grizzlies - raczej ze znaczą przewagą nad tymi co są niżej i dość blisko do Sonics i Nuggets. Jednak na przeskoczenie kolejnego trio, raczej nie mają szans.

- Pacers, Bucks - liderzy w walce o 1 pick. Myślę, że Bucks mają największe szanse, gdyż w Pacers jest Lebron.

 

Tak na szybko wyglądają moje prognozy :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz ze skutkami, w miare szybko sie okaze czy to byly steale czy wtopy. Jak to drugie to ich wywale i tyle. Chociaz rok temu z Gobertem trafilem, ale sie chyba pospieszylem z wywaleniem, wiec moze wieksza cierpliwosc mi sie przyda...

przecież Gobert w tym sezonie bedzie robil mniej niz byle ziutek z FA, więc byś go tak trzymał długo?

Ile według Ciebie Kyle będzie dostawał minut w mega szerokiej kadrze SAS? wywalisz go, bo nie dostanie minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki GeDDo za zachowanie grup po 5 ;-) Najwieksze roznice mamy w Rockets vs Mavs [moze oczekiwania wobec Kobo?] i Suns vs Bulls/Magic [wieksza regresja w starszych druzynach?], ale ogolnie dosyc podobnie.

 

przecież Gobert w tym sezonie bedzie robil mniej niz byle ziutek z FA, więc byś go tak trzymał długo?

Ma pensje 15. Na lawke potencjalny breakout jest idealny...

 

Ile według Ciebie Kyle będzie dostawał minut w mega szerokiej kadrze SAS?

Przeciez mega szeroka rotacja oznacza, ze wiele zawodnikow dostanie minuty ;-)

 

wywalisz go, bo nie dostanie minut?

Zalezy od sytuacji z moja druzyna, ale jak zaczne mocno i Kyle bedzie grzal lawe to nie bedzie innej opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki GeDDo za zachowanie grup po 5 ;-) Najwieksze roznice mamy w Rockets vs Mavs [moze oczekiwania wobec Kobo?] i Suns vs Bulls/Magic [wieksza regresja w starszych druzynach?], ale ogolnie dosyc podobnie.

Bulls vs moje Suns? Z całym szacunkiem dla teamu Mara, ale poza Lovem i Noahem, który na moje zanotuje regres (z Gasolem inaczej być nie może), może poza Gayem, ja tam nic ciekawego nie widzę. Lokata poniżej TOP10 i to przy dobrych wiatrach.

Ja tu brałbym się do odbudowy, zwłaszcza mając Love'a, za którego można dostać wiele. Uzyskać wynik to tu nie ma za bardzo kim. No ja też nie mam, ale będę się upierał - potencjał nadal jest.

 

Orlando ma coś w sobie i na dziś to silniejszy team niż mój. Brygada weteranów, którzy jeśli teraz nie zrobią wyniku, to już nigdy. Ale to są pewniacy i jeśli chcę z nimi powalczyć - muszę podziałać, jednocześnie nie bawiąc się w dziadków.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki GeDDo za zachowanie grup po 5 ;-) Najwieksze roznice mamy w Rockets vs Mavs [moze oczekiwania wobec Kobo?] i Suns vs Bulls/Magic [wieksza regresja w starszych druzynach?], ale ogolnie dosyc podobnie.

Dlaczego Rockets tak wysoko?

Ponieważ Bryant raczej wróci do formy i przynajmniej te 58 zrobi. Aldridge formę powinien utrzymać czyli 60. Jennings te 45 wyciągnie. Ariza, Jones i Sullinger kręcić się będą w okolicy 40. Noel 35 moim zdaniem robić też powinien. A są jeszcze inni co te 30 powininni wyciągnąć. Czy to da im miejsce na podium? Może tak, a może nie. Roszady lub ich brak w trakcie sezonu wiele nam powiedzą.

 

Suns mają troszkę młodszy skład i niektórzy deliktanie mogą poprawić wyniki. Jednak najwięcej będzie zależało od Bledsoe. Jeśli będzie zdrowy to te 50 spokojnie powinien robić. Ibaka, Gortat, Morris, Jackson powinni utrzymać formę. Burke jest młody i powinien się rozwijać. Więc zakładam, że do 40 może podjechać. Troszkę również podskoczy Chalmers w nowych Heat.

 

Magic mają skaruszków. No a jak długo mają oni grać na wysokim poziomie? Millsap raczej straci troszkę fp przy grze z Horfordem. Dirk i Duncan nieznacznie oblniżą loty. Walker i Lee powinni kręcić się na tym samym poziomie. Za to Hill nieznaczny skok. Ilyasova i Meeks zanotują spadek, pytanie tylko jak duży.

 

Bulls raczej najwięcej stracą na Love. To pewne, że nie będzie kręcił średniej w okolicy 70fp. Moim zdaniem może być w okolicy 62. Noah te 58 wyciągnie, Gay natomiast coś około 48. Parker i Thomas to okolice 42. Nelson, Diaw i Green to max 30.

 

Tak naprawdę różnice pomiędzy tymi trzema ekipami będę niewielkie. No i jakaś kontuzja, czy też rotacja składem może okazać się kluczowa. No i tak jak napisałem, przy dobrym układzie, może nawet ktoś wskoczyć do TOP10 kosztem Suns, albo innej ekipy.

 

A jeśli chodzi o Mavs, to na chwilę obecną brakuje im zawodników do rotacji. Jeśli uda im się ustrzelić 8, 9 i 10 zawodnika co te 30 kręcić będą, to mogą włączyć się do walki o majstra. W przeciwnym wypadku może być problem ze znalezieniem się na pudle.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls vs moje Suns? Z całym szacunkiem dla teamu Mara, ale poza Lovem i Noahem, który na moje zanotuje regres

Pewnie, ze zalicza regres, ale... wg mnie wciaz beda lepsi niz Twoja najlepsza dwojka. Do tego Gay + Parker i Top4 Mara jest wg mnie znacznie lepsze od Twojego Top4. Fakt, ze masz w tej chwili lepsza glebie, ale akurat to sie najlatwiej uzupelnia z FAsow i dlatego wg mnie upside Mara jest wyzej niz Twoj.

 

 

Dlaczego Rockets tak wysoko?

Ponieważ Bryant raczej wróci do formy i przynajmniej te 58 zrobi.

Czyli dobrze przypuszczalem, ze w tym jednym zawodniku tkwi cale wyjasnienie ;-)

 

Magic mają skaruszków. No a jak długo mają oni grać na wysokim poziomie?

Nie musza dlugo, wystarczy, ze w najblizszym sezonie ;-) Bo tylko jego tycza sie przepowiednie.

 

A jeśli chodzi o Mavs, to na chwilę obecną brakuje im zawodników do rotacji. Jeśli uda im się ustrzelić 8, 9 i 10 zawodnika co te 30 kręcić będą, to mogą włączyć się do walki o majstra.

W swoich przewidywaniach zakladam, ze mu sie uda. Bo dla aktywnych managos to zadna sztuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze przypuszczalem, ze w tym jednym zawodniku tkwi cale wyjasnienie ;-)

Nie tylko w nim, ale Kobe mało kosztuje, a na pewno będzie dużo więcej robił. No a taki zawodnik to skarb.

 

Nie musza dlugo, wystarczy, ze w najblizszym sezonie ;-) Bo tylko jego tycza sie przepowiednie.

Ich problem polega na tym, że od kilku lat już grają na wysokim poziomie. Więc kiedyś musi nastąpić spadek. Może to być ten sezon. Nie mówię, że spadną o 20fp od razu. Jednak nawet jak spadnie każdemu produkcja o 5fp, to ani ich nie sprzeda (bo nikt nie weźmie starych), ani nie ma szans na wysoką lokatę.

 

W swoich przewidywaniach zakladam, ze mu sie uda. Bo dla aktywnych managos to zadna sztuka.

Sztuka jest, bo ogranicza niektórych salary cap. No i wszystkiego nie uda się pogodzić.

 

 

Wysłałem jednemu z gmów propozycję związaną z Durantem, ale biorąc pod uwagę że handluję najlepszym zawodnikiem fb, to wysłucham też propsy od innych.

 

Poszukuję większej głębi składu kosztem +70, ale też nie 2x40 za 70 :]

Roger, ja chętnie Duranta mogę ściągnąć do siebie :smile:. Tym bardziej, że brakuje mi SF :smile:. Sprzedawałem go w jednym celu, aby zyskać w drafcie lepszą pozycję. Po drafcie już jestem i Durant może spokojnie wrócić do Seattle. Pozostaje jedynie kwestia dogadania się :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się pobawię szklaną kulą, choć podzielę to trochę inaczej.

 

Walka o mistrza:

Cavs, NYK - Na pierwszy rzut oka Lorak ma więcej upside, ale z drugiej strony mniej pewnej produkcji na poziomie +40. Zdecyduje to ile meczy opuszczą gwiazdy i kim uda się uzupełnić te sloty. Marshall ver. 2.0 mile widziany ;)

 

Walka o ostatnie pudło:

Heat, LAC, Celtics, 

 

Szansa na walkę o TOP5:

Mavs, Magic, Kings, Suns, Rockets, 76ers, 

 

Teamy na rozdrożu lub w przebudowie:

Bulls, Pistons, Spurs, Sonics, Nuggets 

 

Walka o pick:

Bucks, Pacers, Memphis, LAL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.