Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ale zrobilem ten trejd po czesci dlatego by nie czekac 3 x 96 wiec ruchy ziomek

Prosze Cie bardzo...

 

i wybierz prosze w kolejnosci od najzajebistszego i najvaluable do najmniej to bede mogl sobie pluc w brode albo nie z tym Porterem

Tu Cie rozczaruje bo wpisalem ich w kolejnosci wydraftowania w NBA... Ba! Miedzy innymi dlatego chcialem czwarty pick by nie byc zmuszonym do wybierania... a w ten sposob wzialem wszystkich prospektow na moim celowniku ;-)

 

BTW, uwazam to za bardzo stosowne iz inauguracyjny draft-and-stash w FBX#1 byl z mojej strony dokladnie rok po tym jak zaproponowalem ta koncepcje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty ze mna bo Tj Warren to byl moj numer 3 draftu po Randle i Paytonie jesli chodzi o podjarke

Serio? Wzialbys go w Top5? Z jakiego powodu? Jestes fanem jumperkow mid-range i ligi letniej?

 

co to jest draft and stash

forsujesz tam sobie dla siebie pod siebie reguly i sie dowiaduje po roku

Huh? Chyba zartujesz... Zagladasz na forum, nie?

http://www.e-nba.pl/topic/2989-update-regulaminu-fbx-draft-and-stash/

http://www.e-nba.pl/topic/1363-fbx-aktualny-regulamin-fbx/page-16?do=findComment&comment=262446

 

BTW, rok temu nie mialem pojecia, ze z tego skorzystam w 2014.

Ot tak wyszlo, ze mialem duzo pickow i trafil sie Saric z kontraktem w Europie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wymyślił kworum, chociaż takie głosowania muszą odbywać się na początku offseason, kiedy połowy ludzi nie ma na forum? Great.

Huh? Kluczowy nie byl czas glosowania tylko jego rozklad tzn zbyt wiele osob poparlo zostawienie Radzia by go usunac. A glosow od wszystkich nie zbierzesz chocby ankieta wisiala miesiacami [jak bylo w tym przypadku]...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 7-6 za usunięciem.

Co nic daje gdy wymaganym minimum jest 10.

Tworzac ankiete zakladalem, ze to bedzie niemal jednoglosna decyzja, a stalo sie inaczej. Chociaz nie wydaje mi sie to byc problemem, jak ankieta obudzi Radzia do wiekszej aktywnosci to tez spelni jakas funkcje, a jak znowu bedzie w lidze rzadkim gosciem to sie ja powtorzy za rok kiedy pewnie wiecej osob straci cierpliwosc i/lub nie bedzie mialo ochoty dac n-ta szanse.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na czym polega ten draft and stash bo nie moge nie chce sie wczytywac w dyskusje

prosze mi powiedziec jak to wyglada

sam planowalem brac Sarica (po Warrenie) ale jak jest ten stash to juz wogole super pomysl !

juz rozeslales milion ofert po lidze ? bo prawde mowiac kierunek jaki obrales tym draftem jest dla mnie zagadka z tym skladem co masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na czym polega ten draft and stash bo nie moge nie chce sie wczytywac w dyskusje

prosze mi powiedziec jak to wyglada

IV.6. Dozwolone jest wydraftowanie rookiego, którzy nie podpisał kontraktu z drużyną NBA i spędzi następny sezon poza nią [np w Europie]. W takim przypadku GM zachowuje do niego prawa bez utraty slota dopóki nie podpisze on kontraktu z drużyną NBA. Pensja takiego zawodnika będzie taka jaka była w dniu draftu.

sam planowalem brac Sarica (po Warrenie) ale jak jest ten stash to juz wogole super pomysl !

Dlatego warto bylo go wprowadzic?

Jest dodatkowy wybor co robic z pickiem, a przy poprzednich zasadach Saric nie mialby zadnego sensu.

Teraz tacy gracze moga byc atrakcyjniejsi niz szrot, ktory zwykle zostaje pod koniec draftu.

 

juz rozeslales milion ofert po lidze ? bo prawde mowiac kierunek jaki obrales tym draftem jest dla mnie zagadka z tym skladem co masz

Dlaczego? A czas na wysylanie ofert byl do pickow i nic z tego nie wyszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzajac temat z zeszlego tygodnia...

Bardzo dobrze bo

 

Z FBX#2...

Da sie sprzedac dobrze LeBrona? Jak pisalem oczywiscie, ze sie da....

W FBX2 pewien użytkownik dał ogłoszenie o sprzedaży Derona Williamsa za top10 pick. Tak się składa, że ja w fbx3 mam/miałem top10 pick, a Derona Williamsa mój dobry ziomal QAS. Mimo tego, nawet mu takiej propozycji nie składałem.. Inne porównanie: tam z 10pickiem poszedł Marcus Smart, podczas gdy tu jakiś bolek z drugiej rundy.

Jak byś porównał do wirtualnej oferty", którą Ci złożyłem w tej lidze, a Ty odrzuciłeś czyli Lebron + Taj/Lance za Drummond + Leonard ? Jak dla mnie tylko to pokazuje, że Radzio dobrze robi nie sprzedając go za szrot, który mu proponujecie, a czeka na kogoś tak napalonego na Lebrona jak Buła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.