Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi jeszcze "ej stary gdzie jest Sistars przecież to też hip-hop" widze że hip-hop odróżniasz jak ci co rozdają fryderyki.

Dla niewtajemniczonych Sistars to R'n'B takie polskie możnaby powiedzieć :wink:

A taki znawca jesteś a jakoś Tetrisa nawet nie kojarzysz.

 

Napisałem, gdzieś, że Sistars to hip-hop ?? Więc nie próbuj przeinaczać moich wypowiedzi.

Po drugię, nie kojarzę Tetrisa bo nie byłem na WBW i nie jara mnie to jak 2 gości najeżdża na siebie (ale to już moja subiektywna opinia). Chociaż Ty pewnie też nie byłeś na WBW, jak i na żadnej innej imprezie tego typu (Pewnie obejrzałeś tą bitwę na Vivie i teraz robisz za kozaka) bo sądząc po Twoim wieku mamusia nie pozwoliłaby Ci na coś takiego.

Nie powiedziałem że to twoje słowa.Wyraźnie jest napisane "ej to powiedz mi jeszcze". Nie mieszaj w to mojej matki. Byłem na paru koncertach, poza tym nie trzeba być na WBW żeby znać Tetrisa wystarczy się interswoać podziemiem. Poza tym tam nikt na siebie nie najeżdżał każdy miał temat i się go trzymał wszystko było przyjacielski a jeżeli ktoś na kogoś najechał (rodzina i te sprawy). Kozaka to ty z siebie robisz.

Poza tym pozdro dla Krzysia Kozaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na WBW na siebie nie najezdzaja? polecam przesluchac jeszcze raz flesz-dolar ;) o pociagu włoskim ;)

 

http://www.wbw.pl :twisted: :twisted: :lol:

tego nie slyszalem ale w dalszych fazach było to na podstawie zabawy były najazdy ale wiesz nie po rodzinie i dziewczynach, no ale byly takie przypadki. Ktoś tam z kimś sobie najeżdzał od Frytki i Gulczasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem ocb Quickly.. jesli nie slyszales to sciagnij ze stronki i posłuchaj puierwszych rymow flesza...:):D

Sie robi panie kapitanie, jak wróce z turnieju to ściągne. Poza tym wszystkim polecam finałowom walke jak jesteśmy przy WBW gdy Duże Pe "rozgniatał Tetrisa jak jajko z niespodzianką", a Tetris pytał się warszawiaka "po co ci Mezo??"

 

Ale i tak najlepsze było (nie słyszałem tego tylko słyszałem z relacji tego eme) jak chyba Vitowi VS czy komuś "pojechał" Pan Duże Pe. Miał temat o jakiejś telefonie zaufania chyba i było to mniej więcej coś takiego:

"Cześć jestem (tu ksywa tego emce), mam problem, mam słabe rymy" to już wszyscy oszaleli.

 

 

http://www.slizg.com.pl/index.php?act=n ... d=36&Apg=0 a tu możecie sobie zobaczyć moją recenzje Encyklopedi Polskiego Hip-Hopu :wink:

 

http://www.slizg.com.pl/index.php?act=r ... d=14&Apg=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy emce 2004r. nominacje:

 

1.- O.S.T.R

2.- Pezet

 

 

Najlepszy skład 2004r.nominacje:

 

-Pezet/Noon

 

Najlepszy debiut 2004r. nominacje (debiut w sensie legala):

 

- PCP- „Deluks/JWP/Intoksynator”

 

 

Najlepsza płyta 2004r. nominacje (postanowiłem nie dodawać tu „debiutantów”):

 

- Pezet/Neon- „Muzyka poważna”

- O.S.T.R- „Jazzurekcja”

 

 

Najlepszy producent 2004r. nominacje:

 

- O.S.T.R

 

Najlepsza wytwórnia 2004r. nominacje:

 

 

- Asfalt Records

 

 

 

Najlepszy kawałek (singiel) 2004r nominacje:

 

- Pezet/Noon- „Szósty zmysł”

 

 

 

Najlepszy fristajlowiec 2004r. nominacje:

 

- Dolar

 

 

To chyba tyle .. w niektórych podałem 2 typy bo nie potrafilem się zdecydować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepszy emce 2004r.:

 

1. O.S.T.R- 73pkt.

2. Pezet- 52pkt.

3. Łona 43pkt.

3. Tede 43pkt.

5. Fu- 18pkt.

6. Abradab- 16pkt.

7. Numer Raz- 14pkt.

8. PIH- 13pkt.

9. Wigor- 7pkt.

10. Onar- 6pkt.

 

Najlepszy skład 2004r.:

 

1. Pezet/Noon- 59pkt.

2. PCP- 38pkt.

3. Mor W.A- 35pkt.

4. Hemp Gru- 34pkt.

5. Zipera- 30pkt.

6. Analogia- 28pkt.

7. Afront- 10pkt.

 

 

Najlepszy debiut 2004r.:

 

1. PCP- „Deluks/JWP/Intoksynator”- 58pkt.

2. Duże Pe+ IG+ DJ Spox- „Sinus”- 51pkt.

3. Analogia- „Esencja czysta”- 36pkt.

4. Afront- „A miało być tak pięknie”- 22pkt.

5. Dialektyka- „Na trzy sposoby”- 14pkt.

6. 1z2- „Nic co ludzkie”- 8pkt.

6. Procente- „Znaki zapytania”- 8pkt.

 

 

Najlepsza płyta 2004r.:

 

1. O.S.T.R- „Jazzurekcja”- 65pkt.

2. Łona- „Nic dziwnego”– 43pkt.

3. Pezet/Noon- ”Muzyka poważna”- 32pkt.

4. Tede- „Notes”- 31pkt.

5. Mor W.A- „Dla słuchaczy”- 23pkt.

6. White House- „Kodex II- Proces”- 22pkt

7. Abradab- „Czerwony album”- 16pkt.

8. Numer Raz- „Muzyka, bloki, skręty”- 10pkt.

9. PIH- „Krew, pot i łzy”- 7pkt.

10. Onar- „Osobiście”- 6pkt.

 

 

 

Najlepszy producent 2004r.:

 

1. Waco- 53pkt.

2. O.S.T.R- 52pkt.

3. Noon- 44pkt.

4. 600V- 42pkt.

5. White House- 30pkt.

6. Webber- 17pkt.

7. Dj Decks- 12pkt.

8. Kociołek- 6pkt.

 

 

 

Najlepsza wytwórnia 2004r.:

(nominowany był jeszcze BLEND, ale punktu nie zdobył)

 

1. Wielkie Joł- 48pkt.

2. Asfalt Records- 47pkt.

3. PROSTO- 17pkt.

4. Embargo Nagrania- 14pkt.

5. Camey Studio- 13pkt.

6. UMC Records- 9pkt.

 

 

Najlepszy kawałek (singiel) 2004r.:

(tutaj natomiast uznania nie zdobyła Analogia)

 

1. Pezet/Noon- „Szósty zmysł”- 58pkt.

2. Łona- „Rozmowy z cutem”- 46pkt.

3. O.S.T.R- „Odzyskam hip-hop”- 37pkt.

4. White House feat. WWO- „Każdy ponad każdym”- 33pkt.

5. Hemp Gru- „To jest to”- 26pkt.

6. Tede feat. Sośnicka- „Jak żyć”- 22pkt.

7. Mor W.A- „Dla słuchaczy”- 16pkt.

8. PIH- „Nigdy już nie wróci”- 14pkt.

9. PCP- „Grooby melanż”- 7pkt.

 

Najlepszy fristajlowiec 2004r.:

( tutaj ani jednego głosu nie zdobyli: Vito WS, Kamel, Rober i Tybet)

 

1. Duże Pe- 59pkt.

2. Rufin- 26pkt.

3. TeTris- 18pkt.

3. Flesz– 18pkt.

5. Dolar- 16pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

3 post z rzędu no ale z deka powinno się ożywić ( :?: tak to się pisze :?: ) atmosfere. Więc jakbyście chcieli sprawdzić jak Quickly sprawdza się na majku to zapraszam na http://psychol.mp3.com.pl/ narazie jeden utwór do pobrania, ale będą następne.

Poza tym polecam sprawdzić nową płytkę Endefisu- "Być albo nie być"

 

To taki post żeby tak podrespiratorować (wiem, wiem, wiecie o co Be :wink: ) ten temacik. Bo tracimy go powoli.

 

 

Edit: Jakby komuś się widziało a umie robić bity to zapraszam do współpracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za hip-hop.pl

 

"Raper Houston usiłował popełnić samobójstwo. Gdy próba nie powiodła się, wydłubał sobie oko.

 

Według Capitol Records, wytwórni Houston'a, raper chciał skakać z okna hotelu w Londynie. Próbę tę udaremnili jego ochroniarze. Potem, pozostawiony w pokoju sam Houston wydłubał sobie oko.

 

Przyczyny samookalecznia się rapera nie zostały podane."

 

i tutaj efekt jego dzialania :

 

http://www.allhiphop.com/dumbpix/HOUSTON.jpg

 

 

 

moze i to nie polski hh, ale co sie na tym swiecie wyrabia, ciekawe co chlopak sobie zarzucil ze takie jazdy mial....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja myśle no puytka bardzo dobra. Na 13 kawałeczków w sumie mi nie przypasił jeden- W tej grze. Ogólnie najbardziej mi się widzi Przestępcze myśli z Włodim, Sąsiędzi z Ero i Sokołem (ten pierwszy słabo ale Sokół jak zywkle na poziomie), Piszę tekst z Mesem, One z Eisem (kiedy puytka??), no i przekozacki ostatni bratowy numer z Pezetem "Trzeba żyć" jak dla mnie najlepszy kawałeczek. Jeśli chodzi o Ajrona to pokazał że jest jednym z najlepszych producentów w Polsce, a jego bębny wymiatają. Ogółem warto było wydać 30 zeta na ten projekt.

Teraz mam tylko problem co mam kupić bo 60 PLN zostało, a 4 dobre puytki się szykują ViP- Autentyk 3, SLU- Najlepszą obroną jest atak, Grammatik- 3, donGuralesko- Drewnianej małpy rock. Trzeba będzie motać jeszcze jedną 60 chyba :wink: .

 

Wesół a słyszałeś nowych Endefisiaków (kur...czę co za odmiana)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeczka nie zaczaiłem wypowiedzi bo nie wiem czy się odnosi do puytek czy do Endefisu. Jak do Endefisu to bez problemu bo ja to już zakupiłem 2 dni po premierze. A co do tych puytek to w sumie też już wiem jakie wybiore: Vienia i Pelsona, Grammatik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sponio 8)

 

a własnie wracając do Eisa czekam z utęsknieniem na płytke, mówię Ci do tej pory wracam do eis- Gdzie jest eis?

szkoda,że płytka się tak kiepsko sprzedawała, naparwdę gdyby więcej ludzi by ją posłuchało, naprawde byłoby o Niej głośno naparwdę super.. ale,że nie sprzedawała się najlepiej to coś słyszałem,że na razie eis pasuje.. ale to było 2003! 2 lata już minęły, myślę, że tak przed wakacjami to dobry moment,żeby płytka wyskoczyła.. kurde mógłbym pogadać z kimś kto wie co jest na rzeczy, bo takie plotki tylko kiedy wyda to wiesz ;/ jestem serio ciekaw i czekam na płytke Eis jak ktoś nie kojarzy to kiedys tworzył jako AE np. w składzie ELEMER ;)

 

pozdro Qouickly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sponio 8)

 

a własnie wracając do Eisa czekam z utęsknieniem na płytke, mówię Ci do tej pory wracam do eis- Gdzie jest eis?

szkoda,że płytka się tak kiepsko sprzedawała, naparwdę gdyby więcej ludzi by ją posłuchało, naprawde byłoby o Niej głośno naparwdę super.. ale,że nie sprzedawała się najlepiej to coś słyszałem,że na razie eis pasuje.. ale to było 2003! 2 lata już minęły, myślę, że tak przed wakacjami to dobry moment,żeby płytka wyskoczyła.. kurde mógłbym pogadać z kimś kto wie co jest na rzeczy, bo takie plotki tylko kiedy wyda to wiesz ;/ jestem serio ciekaw i czekam na płytke Eis jak ktoś nie kojarzy to kiedys tworzył jako AE np. w składzie ELEMER ;)

 

pozdro Qouickly ;)

2 lata będą po wakacjach :wink: ogólnie to jeszcze to Eis będzie na Vienio i Pele więc nie pasuje jeszcze :) A teraz tak powiem może co mnie najbardziej denerwuje. Eldo/Beatnix "Człowiek który chciał ukraść alfabet" słysze od październmika że ma być w grudniu 2004 na Eterni tak pisze a tu taka kupa że tak się brzydko wyraże, mamy luty a nowy Eldo póki co tylko na "3" Grammatiku. Nie poważni ci ludzie naprawdę obiecują ja sobie robie nadzieje i potem mi psują dzieciństwo. Tak widze Wesół że orient masz w tym polskim hajpe-haope tu to jak cos to zapraszam na pogawędke przy kawuni i herbatuni :wink: na gg którymś tam razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jak mogłem nie zauwazyc takiego tematu , a widze ze sa na tym forum zioomy które znaja sie na dobrym HipHopie PL i nie tylko 8)

 

Nie wiem o czy teraz jest mowa ale ja do tematu moge powiedziec co polecam ... z najnowszych produkcji to oczywiście Hemp Gru - Klucz której chyba wychwalac nie musze 8) i Małolat/Ajron ... a czekam na Mixtejp Deszcza i przede wszystkim nowe 3 WWO które ma wyjśc w polowie 2005 :!: Same Prosto, ale nic dziwnego bo to dobra wytwórnia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jak mogłem nie zauwazyc takiego tematu , a widze ze sa na tym forum zioomy które znaja sie na dobrym HipHopie PL i nie tylko 8)

 

 

No widać że się znają, tu się każdy zna (patrz: Misiale i motyw z szukaniem rapera do piosenki :wink: )

Coś widze że udało się pod respiratorować temacik :D. LinKs jak się jakoś specjalnie "... hajpe haope bez reszty oddany..." to wbij na pogaduche na gg.

 

Powracjąc do tradycji- cytac pod postem zacytuje Psychola (to ja?? :wink: ):

"... Wiesz ile dzieciaków nie poszłoby do pierszej komuni

gdyby nie prezenty z kórych są dumni..."

Z góry sorki że przytoczyłem samego siebie, no ale jakoś się trzeba promować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.