Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chodzi o polski hip-hop da sie go polubic , naprawde da sie go polubic , ale np. Vienio Pele WWO z tą piosenką "U Ciebie w miescie" niczym mnie nei zachwycają , piosenka jest taka żałosna że szok , ona była chyba na siłe robiona , i jak słysze to w VIvie to wyłączam głos :lol:quote]

Aaa tY SIE LEPIEJ Sam Wyłacz a Nie Vive!!!!! A Nie Swiruj Pawiana Pozdr!!!

 

Akurat to jest zawalista piosenka !!! WWO i Vienio & Pele Pokazali co umia pozatym byłem Na RBK w Katowicach w Mega jak była ich trasa było zawakiscie poprostu Ok.

 

 

A co do WWO pochodzaca z Kodexu 2 oiosenka ich Kazdy Ponad Kazdym Jest poprostu wyrabana w kosmos :twisted: Ciekawe jak wam sie ona podoba To juz nie jest gówniany Meza czy Jeden Osiem Cw*l

 

Obejrzyj Sobie Wiadomosci....To nie Sa Momenty Wyrwane Ze Snu ...Te Rzeczy Dzieją Sie NAprawde Tu!!!..

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespoł NAS jest jednym z najciekawszych jakie slyszałem

WTF? Nas to nie jest żaden zespół (chyba, że mówimy o nagłym ataku..) tylko jeden gość: Nasir Jones :)

co do mistrzostwa świata, to o wiele lepsza niż god son jest illmatic i to jest absolutne musisz-przesłuchać. ja mam :)

ale god son też dobra - btw muszę kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie nie mówimy tutaj o Nagłym Ataku Spawacza tylko o NAS :) Gość jest przej... ja mam pare płytek NAS illmatic też (Dziś zassałem, razem już 10 płytek w tym 4 singielki chyba ... ) niestety mało co orginalne 8) ... :cry: na uwage tez zasługują płytki Nastradoomus, Death Of Escobar, jak dla mnie każda piosneka ma w sobie coś, coś niesamowitego, po prostu mistrzu.. hmm ale nie wiedziałem ze nazywa sie Nasir Jones dobrze sie coś dowiedziec , respekt loqsh1 :P

 

Ps.A jak słucham Warrior song z Alicia Keys to normalnie aż mnie bierze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem sobie bardzo nowa plytke :D jest to plytka xzibita "Restless" .Co z tego ,ze wyprodukowana w 200 r.?? :DNawet fajna strasznie mi sie podoba utwor "X".Nastepna ktora sobie kupie bedzie Xibit "Man vs Machine" Nawet fajna strasznie mi sie podoba utwor "X" Od niedawna zaczalem sie na powaznie interesowac hh i jednak wole czarna muze....

Ta muza jest zajebista.Tak pomaga..Teraz jak przychodze do domu od razu wlaczam muze.Slucham tylko hip hopu....

 

Teraz oglaszam jesli kos ma jakies oryginalne plytki do sprzedania no to do mnie pisac 1343629...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zassałem, razem już 10 płytek w tym 4 singielki chyba ...

hmm do tej pory nas nagrał: illmatic, it was written, i am, nastradamus, stillmatic, lost tapes, god's son czyli 7, do tego na bootlegach ukazało wspomniane death of escobar. z tym ostatnim to dziwna sprawa bo niektóre piosenki są dziwnie ponazywane (np. nature shines to tak naprawdę poppa was a player, a wanna play to take it in blood, które było na it was written, przy czym tu jest wzięte z jakiegoś mixtejpa..), a część to wogóle nie wiem co to jest.. mam jeszcze na dysku płytę I Am (Advanced Promo) czyli wykradzione piosenki ze studia..

na uwage tez zasługują płytki Nastradoomus, Death Of Escobar

ja bym od siebie dodał, że nastradamus (..doomus - dobre ;):P ) jest jedną ze słabszych płyt, tak naprawdę dobre są illmatic, stillmatic, god's son i i am. potem it was written i nastradamus na końcu :)

acha, może to wyglądać tak jakby nas był moim ulubionym wykonawcą... otóż nie, moim ulubionym jest AZ, o którym wiem tylko jak się nazywa, gdzie się urodził i ile wydał płyt. do tego nie mam żadnego jego oryginału :)

Ps.A jak słucham Warrior song z Alicia Keys to normalnie aż mnie bierze :lol:

o tak! chociaż ta płytka już trochę mi się znudziła, to jednak zawsze fajnie wrócić do takich dobrych piosenek..

 

EDIT:

Teraz oglaszam jesli kos ma jakies oryginalne plytki do sprzedania no to do mnie pisac 1343629...

do kupowania oryginalnych płytek polecam używać allegro.pl - często można znaleźć coś taniej niż w sklepie, a zazwyczaj jakość też jest dobra.. ja teraz kupuję właściwie tylko tam, no i czasem jak w sklepie się trafi jakaś okazja (czasem sprzedają oryginały po 10-15 złotych :) ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm do tej pory nas nagrał: illmatic, it was written, i am, nastradamus, stillmatic, lost tapes, god's son czyli 7, do tego na bootlegach ukazało wspomniane death of escobar.

Ja mam z jego płytek

 


Nas - Death Of Escobar

Nas - Gods Son

Nas - I am

Nas - Illmatic

Nas - It Was Written

Nas - Nastradoomus

Nas - Pre Illmatic

Nas - Soulmatic (nie wiem co to jest dokładnie, pisoenki są podpisywane Soul Supreme ale słuchać tam gloś od NAS i wg.płytka jest podpisana NAS..)

Nas - Stillmatic

Nas - The Lost Tapes

Nas - Thiefs Theme

Więc nie 7 tylko 11 :D

 

 

 

ja bym od siebie dodał, że nastradamus (..doomus - dobre ;):P ) jest jedną ze słabszych płyt, tak naprawdę dobre są illmatic, stillmatic, god's son i i am. potem it was written i nastradamus na końcu :)

Ja bym powiedział ze najgorszą płytą jest The Lost Tapes, krótka i jakaś taka dla mnie bez wyrazu... a Nastradoomus jest OK a Death Of Escobar ma sój klimat i trzbea się w nią wsłuchać.. dla mnie bdb płyta..

 

PIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas - Death Of Escobar - bootleg

Nas - Gods Son - 2002

Nas - I am - 1999

Nas - Illmatic - 1994

Nas - It Was Written 1996

Nas - Nastradamus 1999

Nas - Pre Illmatic (nie wiem)

Nas - Soulmatic (nie wiem co to jest dokładnie, pisoenki są podpisywane Soul Supreme ale słuchać tam gloś od NAS i wg.płytka jest podpisana NAS..) (nie wiem co to jest, ale tego raczej nie było w sklepach :) tak jak pre illmatica, death of escobar i thief's theme)

Nas - Stillmatic - 2001

Nas - The Lost Tapes - 2002

Nas - Thiefs Theme (zapewne 2004 - thief's theme to tytuł najnowszego kawałka nasa, promujący nową płytę 'street disciple' która ukaże się we wrześniu - październiku. jakbyś mi napisał jakie tam są kawałki to może bym coś wiedział. pewnie jest to singiel).

 

dodatkowo, jeśli już trzymamy się tak ściśle tego, to nie 11 tylko 12, bo jeszcze 'from illmatic to stillmatic: remixes' której nie mam.

jak dla mnie płyty to te, które są w sklepie, nie jakieś promo albumy, bootlegi albo single. policzmy więc jeszcze raz: illmatic, it was written, i am, nastradamus, stillmatic, god's son, lost tapes - wychodzi 7, plus remixy to 8 :)

 

(http://ohhla.com/YFA_nas.html)

 

Ja bym powiedział ze najgorszą płytą jest The Lost Tapes, krótka i jakaś taka dla mnie bez wyrazu... a Nastradamus jest OK a Death Of Escobar ma sój klimat i trzbea się w nią wsłuchać.. dla mnie bdb płyta..

co do death of escobar - może i jest dobra, bo jest zbiorem piosenek z innych płyt, jednak nie jest to wydawnictwo oficjalne. natomiast lost tapes jest krótka, bo są to piosenki (jak sama nazwa wskazuje) nagrane, ale nigdy nie zamieszczone na płytach z różnych względów.

nastradamus zaś jest spośród wszystkich płyt nasa określana zawsze jako gorsza.. chociaż nie powiem, jest na niej masa piosenek, które dla mnie są OK. MOF najgorsza płyta nasa jest dla mnie lepsza niż najlepsza płyta wielu raperów :)

ale to wszystko jest już kwestią gustu, więc nie będę się tu z nikim spierał.... no chyba, że szafa by twierdził, że tede jest lepszy (albo sokół, bo jest wyczapisty ;) )

 

ps. na it was written najlepszy jak dla mnie jest bonus track i to jest dopiero zabawne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwaa npisałem posta na 2/5 strony i mi sie skasował :cry: :cry: Wiec teraz krótko i szczerze :

 

wychodzi 7, plus remixy to 8

Spoko już się nie spieram ja mam 11 a jutro bedzie 12sta, tak mi przypomniałeś i się zmobilizuje wejde na dc i jest moja płytka.. kiedyś będe miał kase to kupie orginały.. 8)

 

 

MOF najgorsza płyta nasa jest dla mnie lepsza niż najlepsza płyta wielu raperów  ale to wszystko jest już kwestią gustu, więc nie będę się tu z nikim spierał

AA tutaj się godze bez słów.. taka jest prawda i cieszy mnie to ze nie jestem w tym sam [tym twierzeniu] :)

 

NOo i tym mozemy kończyć powoli rozmowe o NAS.. nikt wiecej oprócz nas nic nie pisze na ten temat, chyba ze jeszze ktoś się włącza do rozmowy o NAS i płytach? :D

 

pISska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szkoda, że się skasował bo jestem ciekaw co tam takiego napisałeś długiego (jakby co to moje gg: 3194548 :) ) :)

a soulmatica skąd mogę wziąć? :)

 

Mich@lik jeśli lubisz nasa, to spróbuj tego: AZ - I Feel For You - powineneś polubić. w końcu AZ był jedynym gościem na illmaticu i to o czymś świadczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw co tam takiego napisałeś długiego

Nic ciekawego i mało konkretnego , zmiściło sie w tych paru ktrótszych zdaniach..

 

 

soulmatica skąd mogę wziąć?

 

jezeli chesz to zapodam ci linka, spakuje i scianiesz, lecz jest to nielegalne :P i musisz usunac to po 24 h :P hahaha :D

 

 

piS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chesz to zapodam ci linka, spakuje i scianiesz, lecz jest to nielegalne :P i musisz usunac to po 24 h :P hahaha :D

jasne, że chcę, a w ramach odwetu też Ci zapodam linka do jakiegoś albumu (również nielegalnie :) ) tylko zgłoś się do mnie na gadu: 3194548
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no słuchałem dwa nowe kawałki...

Jeden to Mezo- Tak robię rap (czy cuś w tym stylu ;) )

miał się odgryźć na Mesie i Numerze Raz, ale mu nie wyszło... no słyszałem kilka razy ten kawałek Mesa ale nie pamiętam tytułu 8) :evil:

w każdym razie kawałek jest kiepski i jakoś mnie nie przekonał , że Mezo jest coool 8)

drugi to Flexxip- Szukam tego hajsu..

no jak dla mnie mś.... takie coś mi się podoba ;) bedę musiał odpalić sobie płyte flexxip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no słuchałem dwa nowe kawałki...

Jeden to Mezo- Tak robię rap (czy cuś w tym stylu ;) )

miał się odgryźć na Mesie i Numerze Raz, ale mu nie wyszło... no słyszałem kilka razy ten kawałek Mesa ale nie pamiętam tytułu 8) :evil:

w każdym razie kawałek jest kiepski i jakoś mnie nie przekonał , że Mezo jest coool 8)

 

Nom już nudny trochę jest ten Mezo - cały czas jedzie na tym samym. Gada, że "ty cośtamcośtam, jak" - i tu daje nazwisko albo piłkarza, albo znanych ludzi. W Tak robie rap to samo jest... Ale "Nasze Życie" z Dużym P jest naprawde zawaliste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ moglibyscie podac jakies fajne linki do portali o hip hopie .Moim zrodlem do tej pory bylo muzyka.onet.pl ale to juz mi nie wystarcza ... :(

jesli ktos nie moze podac mi linka no to dajcie tytuly albumow de la soula .Jak mozecie podajcie ktory sie wam najbardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.