Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

No widać że się znają, tu się każdy zna (patrz: Misiale i motyw z szukaniem rapera do piosenki )

Coś widze że udało się pod respiratorować temacik . LinKs jak się jakoś specjalnie "... hajpe haope bez reszty oddany..." to wbij na pogaduche na gg.

 

Pogaduche na gg ... to widze ze tu jest jakieś kółko HH :lol: Powiedzcie o której i kiedy i czy sa jeszcze zapisy :lol:

 

PozdRoo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać że się znają, tu się każdy zna (patrz: Misiale i motyw z szukaniem rapera do piosenki )

Coś widze że udało się pod respiratorować temacik . LinKs jak się jakoś specjalnie "... hajpe haope bez reszty oddany..." to wbij na pogaduche na gg.

 

Pogaduche na gg ... to widze ze tu jest jakieś kółko HH :lol: Powiedzcie o której i kiedy i czy sa jeszcze zapisy :lol:

 

PozdRoo :!:

No ba że kółko, jeszcze troche i mi pan Rydzyk obieca wciągniecie do sekty Radia Maryja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moze odbiegne troche od waszej rozmowy, w kazdym razie chyba pisze na temat, chcialbym zapytac czy którys z forumowiczów wybiera sie na piatkowy (11 luty) koncert Ostrego w Kce w Mega klubie? Jesli tak to mozna by sie spotkac na miejscu i na jakis browarek skoczyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.hip-hop.pl/mp3/index2.php?id=1106218503

 

dla fanów ambitnego i dobrego rapu. Pro nowego Grammatika i singiel Dedykowane. Już niedługo i płytka będzie do naszej dyspozycji.

No właśnie dziś premiera trzeciego Gramatika 8) Ma któs już :?: Jak wrażenia :lol: Ja qrde teraz cienko z kaska mam ale myśle ze wciągu tygodnia powinienem wyciagnąc od starych te 25 blach i polecic do empiku albo innej medi i zakupić płytke :wink: A co do singla to na poziomie Gramatika ale jakoś mnie nie zachwycił bardzo ... ale cały krążek jest napewno GIT 8) (nie moze byc innaczej)

 

P.S. Quickly nawet ma avka tej płytki więc napewno juz ona mu sie kręci w odtwarzaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zato zajebiscie polecam Wysoki Lot - w koncu mamy godnego reprezentanta krk

jakoś ich nie mogę zapamiętać.. to są ci od 'gdzieciekcie' czy jakoś tak czy od tego 'tak się dzieje na plantach' czy jakoś tak? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dla mnie osobiście lepsi są grad gromów, 4hm świta czy jak się nazwią :) w każdym bądź razie z gremem na czele, ale może mówię tak dlatego, że ich.. osobiście znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Quickly nawet ma avka tej płytki więc napewno juz ona mu sie kręci w odtwarzaczu :)

No jescze się nie kręci bo dopiero dzisiaj zamówiłem ze sklepiku internetowego to będzie pewnie za 5 dni najwcześniej. Apropo jakiś tam nowości to już niedługo płyta Fusznika i Olsena.

Oj ciekawy ten 2005 ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Quickly nawet ma avka tej płytki więc napewno juz ona mu sie kręci w odtwarzaczu :)

No jescze się nie kręci bo dopiero dzisiaj zamówiłem ze sklepiku internetowego to będzie pewnie za 5 dni najwcześniej. Apropo jakiś tam nowości to już niedługo płyta Fusznika i Olsena.

Oj ciekawy ten 2005 ciekawy

No i przede wszytkim trzecie WWO 8) to jest bez watpienia najbardziej oczekiwana przeze mnie płytka 2005 :wink: ale póki co to musze skolowac hajs na Grammatika :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz SILAS to jest tak , że lubie posłuchać amerykańskiego hip hopu, ale to co blisko, to najbliżej sercu. Wiesz.. chociaż już po mału dołuje mnie ten polski hip hop.. mam go poprostu czasem dosyć..wtedy łapie za Nasa i wszystko lajcik 8)

własnie jeśli chodzi o amerykański hip hop to

Nas

AZ --> zajebisty !

Snoop Dogg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam ostatnio słucham Niemieckiego Rapu :lol:

 

Dołączona grafika

polecam tego goscia.. Sido do tej pory zaskoczył mnie w bardzo pozytywny sposób..

teraz własnie słucham jego kawałek "Mein Block"...

Pasuje mi jakoś zdobyć nową płytke Medi Topa NLB - nieznośny Luz Życia..ma teledysk i jeden kawałek..Jestem Stąd.. całkiem całkiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moglbym zluchac niemieckiego rapu. nienawidze tego jezyka. japonski rap jest spoko :D slyszalem pare kawalkow. WESÓŁ, tez lubie posluchac polskiego rapu ale do amerykanskiego mu jeszcze daleko. tam to powstalo i zawsze tam rap bedzie na wyzszym poziomie

moja czolowka ze stanow to: METH (i wogole WU TANG), Snoop (nowa plytka tez wypas), NAS tez lubie, Ludacris.

szkoda ze ODB umarl bo jego kawalki mialy niepowtazalny wykrecony klimat.

a w polsce jak dla mnie zadzi OSTR, chociaz lubie takze innych polskich oldschoolowcow jak np. DR. PEJGER PEJA WESZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Do Japońskiego Hip-Hopu to całkiem mi lezy :wink:

Zassałem sobie raz pare kawałków z forum Hip-Hop Planet :lol:

niezły Flow :D

Silsias zgadzam się z tym ze w polsce rządi OSTR

jego ostatni album całkiem się trzyma

a Teledysk Odzyskam Hip-Hop jest rozwalający :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Magic*, OSTR ma switny flow, bezbledne teksty a jego freestyle jest nie do pobicia. moze widzales bitwe OSTR VS ... (OSTR kontra kilkunastu gosci - ale ich rozwalal) kto z was widzail jak OSTR udaje BUSTA RHYMSA?? jak to zobaczylem to przez tydzien bylem w szoku. muzycznie tez ma swietne kawalki. jazzowe sample czyli powrot do kozeni. teledysk jest rzeczywiscie switny a szczegolnie ten dzieciak co "CHCE BYC ADAMEM" :D

OSTR pokazuje takze ze solowy album nie musi byc skladanka (multum gosci) porzedni dwuplytowy album nawinal sam. ten nowy tez. kolo jest bezbledny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.