Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie, na moje to takie połamane podkłady itp. też nie są za fajne, owlę podkład z jakimś fajnym sampelkiem albo coś w tym stylu..

no i fokus - nie za bardzo go lubię i jak słyszę to co leci w radio, albo esperanto to mnie tak coś.. w środku.. :)

dlatego tego nie słucham i dlatego się o tym nie wypowiadam, pozdro antekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta płyta będzie większą polewką niż 18L i Mezo razem wzięci

Za te słowa.. od każdego porządnego fanatyka hip-Hopu.. dobrego oczywiście.. dostałbyś po pysku..

Jak można porównywać Pokahontaz do 18 l? o Mezie już nie wspomne?

może jeszcze porównasz ich do Verby? heh.. nic więcej.. nie powiem bo.. mi się nie chce.. :) ale gosciu zastanów się co ty mówisz?

aa i według ciebie kto jest tym wyjątkiem..? może właśnie mezo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zlejmy już tego nieszczęśliwego użytkownika i zostawmy w spokoju rzeczy oczywiste.

 

A teraz takie wielkanocne pytanie do was:

Tworzycie coś z hip-haope?! Bity, teksty, rymujecie, bitboxujecie, cokolwiek. Jak tak to dajcie próbki :) . Bo narazie wiem że oprócz mnie to Wesół coś tam nagrał ostatnio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że uraziłem dume paru fanów fAjNeGo sKłaDu jakim jest PFK która nagrywa płyty w 4 tygodnie (Pijani Powietrzem)

 

w życiu przesłuchałem bardzo dużo płyt dlatego potrafie określi coś co jest shitem jak to co teraz robią te dwa wacki fokus i rahim

 

nie zapomne jak zagrali kiedyś przed RZA na sali było może z 20 osób a jak już znudziło sie ludzią pijącym browar to zaczeły sie gwizdy a w klubie około 1500 ludu było :)

 

a najlepsze są teksy o Magiku, ludzie niedość że on był średni to jeszcze jak można wczuwać sie w chorego samobójce litości

 

jedno jeszcze widać że o prawdziwym hiphopie macie małe pojęcie więc w tym temacie nie ma co pisać...(nie wszyscy oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że uraziłem dume paru fanów fAjNeGo sKłaDu jakim jest PFK która nagrywa płyty w 4 tygodnie (Pijani Powietrzem)

 

w życiu przesłuchałem bardzo dużo płyt dlatego potrafie określi coś co jest shitem jak to co teraz robią te dwa wacki fokus i rahim

 

nie zapomne jak zagrali kiedyś przed RZA na sali było może z 20 osób a jak już znudziło sie ludzią pijącym browar to zaczeły sie gwizdy a w klubie około 1500 ludu było :)

 

a najlepsze są teksy o Magiku, ludzie niedość że on był średni to jeszcze jak można wczuwać sie w chorego samobójce litości

 

jedno jeszcze widać że o prawdziwym hiphopie macie małe pojęcie więc w tym temacie nie ma co pisać...(nie wszyscy oczywiście)

rozumiemy ze pan ma pojęcie wielkie :D tak sobie oblukałem kalendarz, że pryma aprylis to dopiero za troche wiec czemu już robimy jakiś przedsmak tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widze ze chyba sobie swoje poglady z e-basketu porzyczyles - w koncu to takie popularne forum i tam sie bardziej na wszystkim znaja...

 

swoja droga co tu do rzeczy ma ile mamy lat??? sprawa rozchodzi sie o pfk, tak?? zarzucasz ze robia chlam i buzere, tak?? moze i moja wypowiedz bedziej troszke mniej obiektywna niz to powinno byc, ale akurat uwazam tworcow pfk za jednych z najlepszych na polskiej scenie, o ile to mozna tak w ogole nazwac, a dlaczego?

 

- maja swoj jedyny i jak narazie niepodrabialny styl

- nadal maja wielki szacunek dla magika, ktory w tamtych czasach byl fenomenem polskiego hh i z tym nie mozna sie niezgodzic. prawda, w tym momencie jest wielu mc przewyzszajacych go, ale wtedy byl najprawdziwszym i najoryginlniejszym mc w polsce

- pomimo jego smierci, pfk nadal go niesamowicie szanuja i sa swiadomi ile mu zawdzieczaja

 

 

zauwazylem tez taka fajna sprawe, ze wiekszosc haterow jest ze stolicy - czyzby zabolala ironia skierowana w strone pezeta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już myślałem że jednak nowy ''''kolega'''' jednak do jakiejś dyskusji się nada, no ale widze że jak ma obcykane argumenty to szkoda gadac. juz nam bardziej z tym wiekiem nie mogłeś pojechać stary :cry: smutno mi poprostu na wielkanoc taki niemily zonk :cry:

 

EDIT

travcka już z tym pezetem nie było trzeba bo mi jeszcze (nam) mistrzu powie że pezet jest gie i mi zryje psychike :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widze ze chyba sobie swoje poglady z e-basketu porzyczyles

to je najpierw poczytaj, znajdziesz łatwo :shock:

 

maja swoj jedyny i jak narazie niepodrabialny styl

to fakt nikt jeszcze nie zaczął mieszać rapu z teśno :shock:

 

nadal maja wielki szacunek dla magika, ktory w tamtych czasach byl fenomenem polskiego hh i z tym nie mozna sie niezgodzic. prawda, w tym momencie jest wielu mc przewyzszajacych go, ale wtedy byl najprawdziwszym i najoryginlniejszym mc w polsce

a co ma do rzeczy szacunek do magika ? magik najlepszy phi - twoja opinia, jeśli zryta psychika chorych tekstów samobójcy może być "jakaś" dla mnie to dno i tylko świadczy o tym że mało rapu słuchałeś bo on nie patrząc na jakość tekstów był przeciętny, gdyby dalej żył wątpie żeby tyle małolatów sie nim tak jarało, no ale on wolał skoczyć po czipsy zapomniał że mieszka na którymś tam piętrze :)

 

wogóle co ja pisze skoro to mnie tylko śmieszy :)

 

wiekszosc haterow jest ze stolicy

stary dzięki zawsze wiedziałem że Warszawa to ściema, a hater to słowo bardzo często powtarzane przez fanatyków nie wiedzących co tak naprawde znaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej koleś, po pierwsze wiesz jak już TY jesteś taki doświadczony to powinieneś wiedzieć, że trzeba mieć szacunek dla pewnych wartości i przede wszystkim dla INNYCH..

poza tym jesteś tutaj nowy, więc nie wiem na czym ma to polegać.. że chcesz żeby było głośno o Tobie, bo masz zupełnie odmienne zdanie od innych.. czaisz? Nie myśl, że jak masz zupełnie inne zdanie od ogółu to masz racje..

jak Ci się nie podoba PFK to nie musisz słuchać, ale nigdy nie obrażaj czyjejś pracy

dla informacji mam tak jak Travcka 17 lat.. i co z tym zrobisz?

acha.. jeszcze jedno .. goście na e-baskecie znają się lepiej na hiphopie.. bo co? podzielają twoje zdanie.. damn człowieku, jak coś się na tym forum nie podoba.. to e-basket wita..

 

jeszcze jedno właśnie sie wczytuje w to co piszesz i wkurwia mnie to jak ktoś obraża innych ja pier*ole jak mnie to denerwuje ! nie zyskasz tak szacunku.. dobra nie chce mi sie z Tobą dyskutować, więc strzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to je najpierw poczytaj, znajdziesz łatwo

poczytalem juz dawno i co?? dziwna zbieznosc twoich pogladow z tamtejszymi...

 

to fakt nikt jeszcze nie zaczął mieszać rapu z teśno

co ty k**** z tym techno??? kto tu malo slucha hh, skoro nie potrafi rozpoznac voltowego bitu, swoja droga powinien ci sie podobac, przeciez to warszafski grajek...

 

a co ma do rzeczy szacunek do magika ? magik najlepszy phi - twoja opinia, jeśli zryta psychika chorych tekstów samobójcy może być "jakaś" dla mnie to dno i tylko świadczy o tym że mało rapu słuchałeś bo on nie patrząc na jakość tekstów był przeciętny, gdyby dalej żył wątpie żeby tyle małolatów sie nim tak jarało, no ale on wolał skoczyć po czipsy zapomniał że mieszka na którymś tam piętrze

 

poziom tekstow przecietny?? stary, a przeczytales chociaz raz jeden tekst?? bo niewyglada mi na to, juz nie mowie nawet o jego tworczosci w pfk, ale takze o tym co bylo na ksiedze tajemniczej itp - chcialbym, zeby chociaz jedna czwarta polskich mc byla tak "przecietna"

 

stary dzięki zawsze wiedziałem że Warszawa to ściema, a hater to słowo bardzo często powtarzane przez fanatyków nie wiedzących co tak naprawde znaczy

oprocz zip, hiphopowa warszafka to jedna wielka sciema - pezet malolat - ciecie ktore bez noona nic by nie zrobily.

 

hater - prosze mistrzu, wytlumacz.../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie Travcki z tą Warszawą :D :twisted:

jesteś z pruszkowa, więc czemu się tak do warszawy przywiązujesz ??

 

teraz gościu dałes plamę..

PFK jakby nie było, kto by nie słuchał, stworzyło coś nowego i jak widac, fajnie się to wszystko sprawdziło, a że magik to był kiepski eMCe ? przemyśl to i odpowiedz sobie sam, czy nie za bardzo na siłę odp , że jest cienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mądry głos się tu włączył (Wesół). Jak już było mówione nowy użytkowniku nie podoba ci sie tutaj to się nie wypowiadaj i tyle i proponuje porzucić już wątek przekonywania chłopaka bo co to da?! nic. więc moze zmieńmy ten temat na jakiś inny :wink:

 

EDIT:

a ten tekst z wyskoczeniem po czipsy to już koleś porażka, szkoda gadac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu. robisz sobie jaj z czyjejs smierci. to troche nie na miejscu. a Magik byl naprawde dobrym raperem biorac pod uwage jedynie jedna plyte PFK. teraz to nie wiem co sie dzieje z pokahontaz (aby tak ogolnikowo) bo slucham raczej ameryckiego RAPU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.