Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, robimy tak - termin 20.02

Czy ktoś wyśle czy nie, lecimy wtedy z głosowaniem. 

Głosowanie trwa do niedzieli, każdy leci z typami(najlepiej z uzasadniemiem) w 5 parach, które mamy i jeden głos na najbliższego wygranej do niedzieli.

Głosy pw/mail do mnie(pokasuje w skrzynce), zebrane głosy wrzucę na forum i policzę i zaczniemy drugą runde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro z napisaniem gameplanów i rebutali są takie problemy, to co dopiero będzie z głosowaniem, gdzie mamy tu chyba ponad 30-tkę ludzi, którzy będą musieli zagłosować z uzasadnieniem...

 

Chyba nie dane jest mi pograć w ATF, gdyż poprzednim razem, też skończyłem na gameplanie i reszta się posypała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja czegoś nie rozumiem. jeśli nawet ktoś nie ma czasu to niech siądzie 15 minut i napisze ,to niewiele. ja też napisałem wszystko szybko ponieważ wiedziałem, że są terminy. tak to też mógłbym siedzieć dwa miechy i wyszukiwać wszystkie statsy, słabsze serie przeciwników ,wycinać akcje z meczów, rysować taktykę a paincie ale to się mija z celem. draft szedł w miarę ok ale nie wiem czy ludzie są cipami i nie chcą nic napisać bo się wstydzą czy nie chcą przegrać, nie kapuje tego. ciężko mi to w ogóle wytłumaczyć.

06strus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje też wysłałem już jakiś czas temu i boję się że tego nie dokończymy. Uważam że powinno się wrzucić teraz wszystko co jest i zacznijmy dyskusje. Bo dyskusja jest tym co zwiększy zainteresowanie ,a takie czekanie jeszcze chwile to każdy będzie miał wszystko w d..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje sie bez bicia, ze rebutala jeszcze nie napsiałem.... ale nei za bardzo wiem po prostu jak się do tego zabrać.

 

Gregorius napisał (napisałeś) przysłowiowe 3 linijki, ja 3 strony a4. teraz on napisze rebutala na moj gameplan na a4, a ja wlasciwie nie mam jak sie ustosunkować do tego co on napisał. troche impas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.