Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

k****, tyle to ciagnęliście, że zapomniałem już co myślałem o poszczególnych składach. Do kiedy i komu trzeba wysłać głosy?

 

Do dzisiaj na maila Rappara  maciek.rudol@gmail.com, bądź mu na PW, albo bezpośrednio w temacie, w sumei nie wiem, które rozwiązanie lepsze, ja wysłałem Rapparowi na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastepnej rundzie dobrze by bylo glosowac na forum publicznym z tego moze wyjsc jakas fajna dyskusja a takie glosowanie na pw mija sie chyba z celem jakim po prostu jest fun z dyskusji i oceniania skladow

 

Wiem, że to na tym forum się praktycznie nie zdarza, ale co jeśli dyskusja postronnych użytkowników w danej parze doprowadziłaby go, do zmiany poglądów i zmiany głosu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastepnej rundzie dobrze by bylo glosowac na forum publicznym z tego moze wyjsc jakas fajna dyskusja a takie glosowanie na pw mija sie chyba z celem jakim po prostu jest fun z dyskusji i oceniania skladow

Komentować i dyskutować można cały czas. Mi chodzi by się ludzie nie sugerowali poszczególnymi głosami. 

A dyskusji nie ma, bo nikomu się nie chce, osobiscie zachęcałem jak i wciąż zachęcam, wszystkie tematy są otwarte,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje głosy. kto jeszcze nie głosował niech nie czyta ;]


Wowo vs P_M
(jak zacięty to pojedynek świadczy o tym choćby to, że mam napisane dwa uzasadnienia z różnym wynikiem;])

Wowo chyba trafił najgorszy możliwy dla siebie matchup, bo akurat KAJ to zły przeciwnik dla Hakeema. poza tym zadecydował jeden element twojej taktyki Wowo, co IMO jest strzałem w kolano. otóż nie podoba mi się koncepcja pomocy od strong side przy KAJ i rotowania, bo nie masz dość szybkich obrońców na obwodzie. zresztą sam napisałeś, że rotujesz aby „zostawić miejsce dla Battier/Cooper/Kemp na 3pt albo mid range”. to zabójcza taktyka dla dla ciebie, bo dwaj pierwsi to świetni strzelcy za trzy, a i Kemp z midrane nie był taki zły, zresztą on i tak więcej będzie ścinał na kosz przy podwojeniu KAJ i „Webber uważa aby Kemp się nie urwał” to jak dla mnie też kiepsko wygląda, bo Shawn jest zwyczajnie szybszy, zresztą Cwebb lepiej bronił na low post niż przeciw szybkim, cutującym wysokim.

głos na P_M

 

Julekstep vs dh

dwóch za trójką, McHale pod koszem i Isiah/Moncrief na midrange to nie jest dobry spacing, Julekstep, i tym samym dh ma ułatwione zadanie jeśli chodzi o pomoc dla Nasha. poza tym skupianie ofensywy na atakowaniu kanadyjczyka to raczej średni pomysł, bo ograniczasz tym swojego Birda, przez którego to atak powinien iść większość czasu. dodatkowo na lepszą wygląda mi help D dh, nie tylko dlatego, że ma w tym względzie zwyczajnie lepszych wysokich, ale również dlatego, że po podaniu do McHale’a właściwie kończy się ruch piłki, co np. nieco obniży przydatność Laimbeera na obwodzie (tzn. widzę to tak, że np. DRob pomaga Nashowi zostawiając McHale’a, do którego rotuje Horace od Laimbeera i Bill się już zwykle piłki nie doczeka).

 

głos na dh

Gregorius vs Julius

Julius, nie ukrywam, myślałem, że masz małe szanse w tym matchupie, ale napisałeś fajny gameplan, podoba mi się zmiana S5, bo uważam, że Dantley z Nancem to większy problem dla Gregoriousa (BTW Gregorious, Daugherty raczej nie był dobrym defensorem, a Dantley dbał o D – w końcu był częścią świetnych defensywnie bad boys). niestety odpuściłeś i nie napisałeś rebutala, więc nie wiadomo jak np. chcesz bronić p&r, a to jakby nie było kluczowa sprawa tutaj (i p&r z Pricem wcale nie są mniej groźne niż ze Stocktonem, powiedziałbym nawet, że są GROŹNIEJSZE). szkoda, bo mimo forumowej niechęci do Mosesa wynik tego pojedynku wcale nie musiał być tak oczywisty. w tej sytuacji jednak mój głos idzie na Gregoriusa, bo prawie do niczego u niego nie mogę się przyczepić (poza propagandowymi tekstami jak np. ten o Daughertym ;]).


Koelner vs RappaR
tutaj nie wiem jak zagłosować. sorry ;] jeśli będzie remis w tej parze, to wtedy oddam głos.

 

Ignazz vs Karpik
nie podoba mi się dostosowanie do Karpika w ten sposób, że Mourninga sadza się na ławce. to przecież twój drugi najlepszy zawodnik Ignazz i o sile twojego zespołu decyduje świetna D oparta na dwóch wieżach! poza tym nie bardzo wiadomo jak bronisz Magica. no i odpuszczenie rebutala (co traktuję jako brak adjustments podczas meczu), podczas gdy Karpik dobrze wszystko wypunktował. tak więc głos na niego.

 

na pozostałe trzy pojedynki jak rozumiem nie oddajemy głosu, bo tylko jeden GM z 6 napisał choćby gameplan? szkoda, szczególnie składu Kucio, bo od pewnego momentu powstawał po moich sugestiach, więc czuję się trochę za niego odpowiedzialny ;]


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że to na tym forum się praktycznie nie zdarza, ale co jeśli dyskusja postronnych użytkowników w danej parze doprowadziłaby go, do zmiany poglądów i zmiany głosu? :-)

 

to zależy od użytkownika. ja na pewno się nie będę niczyjimi głosowami sugerował. i tak to jest zabawa i tak każdy uważa, że jego skład jest the best :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.