Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

przyznaje sie bez bicia, ze rebutala jeszcze nie napsiałem.... ale nei za bardzo wiem po prostu jak się do tego zabrać.

 

Gregorius napisał (napisałeś) przysłowiowe 3 linijki, ja 3 strony a4. teraz on napisze rebutala na moj gameplan na a4, a ja wlasciwie nie mam jak sie ustosunkować do tego co on napisał. troche impas. 

 

Napisz mi pytania na PW. W końcu to jest zabawa. Moj rebutal nie jest obszerniejszy niż opis bo gram najprostszymi środkami i akurat na twój zespól uważam że to wystarczy. ja już swój wysłałem więc i tak go nie zmienię. natomiast traktujac Was poważnie nie bede tłumaczył jak wygląda izolacja itd.

 

Ogolnie atak opieram na pickach,kontrze,izolacji i inside outside.

Obrona : men to men (nie wychodzę zbyt wysoko) oraz strefa w zależności od sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogolnie atak opieram na pickach,kontrze,izolacji i inside outside.

 

w sumie kontrę oraz izolację to bez sensu tłumaczyć z racji tego,że to jest dość jasne. picki warto opisać czy więcej pop outów , czy więcej topów czy side picków chociaż to też się wydaje oczywiste od tego kim się gra i każdy sam sobie może to wyobrazić. czy mam pisać, że nie gram z Shaqiem pop outów? :grin: a inside outside chyba wszyscy tu grają co mają wysokich ofensywnych zawodników co potrafią tak grać.

 

 

Was poważnie nie bede tłumaczył jak wygląda izolacja itd.

 

dokładnie

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wieczór będzie mój rebutal do 22 myślę najpóźniej.

 

Sorry PM ale do jutra będziesz w niepewności.

 

Głosowanie bez tłumaczenia chyba, w sensie tłumaczenie w komentarzach normalnie ? 

 

Dupy nie urwę, bylebyś nie odjebał za długiego rebutala, bo będę sobie w brodę pluł, że nie wykorzystałem tego tygodnia, tylko się "wyrychliłem" niepotrzebnie za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, robimy tak - termin 20.02

Czy ktoś wyśle czy nie, lecimy wtedy z głosowaniem. 

Głosowanie trwa do niedzieli, każdy leci z typami(najlepiej z uzasadniemiem) w 5 parach, które mamy i jeden głos na najbliższego wygranej do niedzieli.

Głosy pw/mail do mnie(pokasuje w skrzynce), zebrane głosy wrzucę na forum i policzę i zaczniemy drugą runde.

 

Co do głosowania w parach ktore nadeslaly gameplany, to rozumiem, ale prosze o wytlumaczenie, czy i w jaki sposób mam głosować na pary, które w ogóle nie podały gameplanu, bądź tylko jedna osoba z tej pary podała gameplan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu tak, śmiem nawet twierdzić, że bardzo dobrze, z twoimi postami ni w ząb. "i jeden głos na najbliższego wygranej do niedzieli" - nic mi to nie mówi.

Pisałem to już ze 3 razy i reszta zrozumiała - z 5 par, w których są oba gameplany, wybierasz jedną osobę, która przegrała w swojej parze, ale jednak twoim zdaniem była najbliżej do wygrania matchupu, najmniej jednej zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mówione - przechodzą automatycznie Ci z gameplanami, za parę bez gameplanów właśnie wchodzi ta osoba.

Odnośnie głosów - skasowałem pw, więc jest miejsce, wysyłać albo mi na maila albo na pw. Głosy zamieszczę w niedzielę, ładnie by było jakby każdy dorzucił opis. Przy okazji pogonić trochę sędziów.

Chytruz Lorak Przem Ely3 itd śledzicie w ogóle jeszcze to podforum? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh właśnie wróciłem z wojaży święcie przekonany, że tu już po pierwszej rundzie, albo końcówka chociaż... ale nie o tym ja chciałem

 

gdy dotarłem do Tunezji okazało się, że nie ma ta w ogóle żadnego łącza internetowego, a do najbliższego takowego miałem ok 25km - szczerze się wkurwiłem bo swój gp miałem już powiedzmy w połowie zrobiony, ale potrzebowałem dość szybkiego/jakiegokolwiek łącza żeby powrzucać fragmenty meczów z YT. Byłem tak wkurwiony, ale nic nie mogłem na to poradzić, łącze podobno jeszcze niedawno było, ale już nie ma (w tym kraju zawsze musi być coś spierdolone). Krótko mówiąc dałem za wygraną, choć mimo wszystko liczyłem się z tym, że za dużo tutaj nie ugram w tej zabawie, a cała ta sytuacja to takie trochę forumowe harakiri z mojej strony. Niestety, nie mam za wiele na swoje usprawiedliwienie. Mogę tylko przeprosić szczególnie mocno januarego, który włożył zapewne multum pracy w swój team - przepraszam najmocniej, jest mi niesłychanie głupio z tego powodu. Zdaję sobie sprawę, że takie biadolenie na niewiele się tu zda, lecz czuję się w obowiązku przeprosić.

 

Przepraszam również Was wszystkich z taki stan rzeczy. Trochę, przyznam szczerze były to jednak za wysokie progi, ale nigdy nie chciałbym aby skończyło się to w taki sposób.

 

Mam nadzieję, żę uda Wam się dojechać z zabawą do końca. Życzę powodzenia.

 

LBS

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pary Julekstep i BiałaCzekolada, czy będziecie pisać rebutale, bo w pozostałych parach zdecydowałem o głosowaniu, ale u Was przydałyby się rebutale, bo nie wiem na kogo zagłosować.

 

Edit: BC napisał, że zapomniał o grze i dzisiaj wieczorem wrzuci rebutala, tak więc Rappar po jego rebutalu mozesz sie spodziewać maila z moim głosowaniem.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.