Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorców jest sporo z poprzedniego draftu, ale chyba teraz mamy większą świadomość dostępnych wariantów. Mam nadzieje, że najlepsi pokażą skilla i zobaczymy coś specialnego :)

 

 

Żałuję, że nie mam zapału i czasu, aby przesledzic wyrywkowo serie postsezonowe najważniejszych fitow rywala... a u Was jak z tym? Analizujecie tak dogłębnie lub planujecie to robić?

 

Trochę tego jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długi deadline poszedł - przez to ta cisza. Jakby był tydzień na gameplan to by stykło spokojnie, zwłaszcza, że znacznie ważniejszy przy tak króciutkich opisach drużyn jest rebutal. Przecież nie będę za Smoka jego zagrań ofensywnych wymyślał, jego line-upów etc. Mogę napisać gameplan w D tylko względem tego co mam podane, a wielu opcji tam ofensywnych nie ma. I tak jest w kilku parach, przed rebutalem nic o D nie da się praktycznie napisać. 

 

No albo lepiej miesiąc dyskutować czy lepiej tydzien  6 dni a moze 8?

jak pamietam wasze ustalenie to chyba wszystko do rappara idzie poza opisem koelnera, który mi ma przesłać swoje wysilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.