Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Moja prpozycja jest taka:

Czekamy do konca tygodnia i tak dh12 ma napisac.

Osoby, ktore nie napisaly, wywalamy i robimy rebutal. Potem mormalnie glosowanie z tym ze automatem przechodza ci od graczy nieaktywnych, a co do pary kuciohavlicek to kazdy glosuje na jednego z graczy dodatkowo, ktory wedlug niego najbardziej powinien przejsc dalej(przy robieniu match upow, na przyklad ze ten byl najblizej zwyciestwa) i wchodzi on jako ósmy do ćwierćfinałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że chyba normalnie nie wywalę Jordana, ale w sumie +1 do opcji wyżej. Nic lepszego nie wymyślimy.

 

Mi też nie było dane wywalić Jordana w poprzednim drafcie, mimo że mogłem się z nim zmierzyć :(

Jak tam Panowie pracujecie już nad rebutalami? Ja powoli powoli coś tam skrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak już wcześniej wspomniałem powoli skrobię. RappaR podaj datę do kiedy ma być oddane, bo te do końca tygodnia jest dla mnie nie jasne, zwłaszcza że to sformułowania pojawia się zbyt często i na przestrzeni przecięcia się tygodni, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sformulowanie to taki eufemizm dla - rebutale będą jak będą.

Dh12 oddal tydzień po terminie, który był wydłuzony o pół tygodnia. I co zrobic?

Jakby ktoś jeszcze z pozostałych napisał, by poczekac na niego, to też byśmy czekali.

No sorry, ale takie mamy forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wysłałem na maila Rapparowi.

 

Tak w ogóle Rapp to przeczyść skrzynkę, bo nie można Ci PW wysłać.

 

Ja wyjeżdzam w środę i wracam w piątek popołudniu, ale mam nadzieję, że więcej rebutali już nie będzie i to ostatni w tej serii, bo to za dużo pisania.

 

Liczę na dobry mecz i rzetelne głosowanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.