Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień czy dwa tygodnie to pytanie czy chcemy napisać gameplan czy zrobić gameplan. Jak napisać, to można dać i termin jutro, ostatnim razem zajęło mi 35 minut. Pytanie jednak czy chcemy go zrobić - obejrzeć graczy przeciwnika, znaleźć ich słabe punkty, zaanalizować jakieś serie. W takim wypadku warto by dać trochę czasu, przecież by zdobyć niektóre serie to trzeba z kilka dni czekać na samo ściągnięcie.

ps. potrzebuję inva do ssc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień czy dwa tygodnie to pytanie czy chcemy napisać gameplan czy zrobić gameplan. Jak napisać, to można dać i termin jutro, ostatnim razem zajęło mi 35 minut. Pytanie jednak czy chcemy go zrobić - obejrzeć graczy przeciwnika, znaleźć ich słabe punkty, zaanalizować jakieś serie. W takim wypadku warto by dać trochę czasu, przecież by zdobyć niektóre serie to trzeba z kilka dni czekać na samo ściągnięcie.

ps. potrzebuję inva do ssc.

No niektórym potrzeba nawet miesiąca, aby pooglądać mecze. 

Niektórzy muszą zobaczyć po 20 meczy kazdego zawodnika, inni tylko urywki. Niektorym wystarczy hilite + statsy.

 

 

Koledzy drodzy. Zdecydujcie sie w końcu, ustalcie termin i grajcie bo ja wam mówię stary wyga, że tego nie dogracie jeśli nie ustalicie schematu czy też terminarza. najłatwiej jest wyznaczyć dyktatora który powie ile jest czasu i koniec, a nie każdy marudzi.

 

jesli każdy ma opis druzyny to ja wam wyznaczam datę 31 stycznia jako ostateczną do gameplanów i 12 lutego na rebuttal!

 

I wszyscy mogą już zacząc pisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórym potrzeba nawet miesiąca, aby pooglądać mecze. 

Niektórzy muszą zobaczyć po 20 meczy kazdego zawodnika, inni tylko urywki. Niektorym wystarczy hilite + statsy.

 

 

Koledzy drodzy. Zdecydujcie sie w końcu, ustalcie termin i grajcie bo ja wam mówię stary wyga, że tego nie dogracie jeśli nie ustalicie schematu czy też terminarza. najłatwiej jest wyznaczyć dyktatora który powie ile jest czasu i koniec, a nie każdy marudzi.

 

jesli każdy ma opis druzyny to ja wam wyznaczam datę 31 stycznia jako ostateczną do gameplanów i 12 lutego na rebuttal!

 

I wszyscy mogą już zacząc pisać!

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę sciemnial, że taki dl mi pasi, im dłużej tym lepszy gameplan pewnie powstanie (nic pewnego)

 

31 cisnem do tunezji więc zastrzegam sobie prawo do nieprzewidzianych komplikacji związanych z np ew. porwaniem przez Arabów, utrata nerki, 25letnim wyrokiem za skreta z czekolada oraz inne 2metrowe meduzy.

 

Kupiłem juz sobie dowcipy o mahomecie, pracuje nad dykcją.

 

Btfw. Zastanawiajaca cisza w AF od tygodnia... Wyczuwam spadek entuzjazmu.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długi deadline poszedł - przez to ta cisza. Jakby był tydzień na gameplan to by stykło spokojnie, zwłaszcza, że znacznie ważniejszy przy tak króciutkich opisach drużyn jest rebutal. Przecież nie będę za Smoka jego zagrań ofensywnych wymyślał, jego line-upów etc. Mogę napisać gameplan w D tylko względem tego co mam podane, a wielu opcji tam ofensywnych nie ma. I tak jest w kilku parach, przed rebutalem nic o D nie da się praktycznie napisać.

 

Tak myślałem właśnie, że ten opis to dla Ciebie pewnie za mało,.... Prześle Ci rotacje zblizona soon, co do D to jest dość łatwa sprawa w tym skladzie, wydaje mi się, napisz na pw albo gdzieś co konkretnie chcesz wiedzieć, postaram się w granicach możliwości odp. na Twe dylematy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.