Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Jedni beda robic upgrade do Mavs 2011, inni triangle jeszcze inni dadza pilke do Shaqa... Payton napewno nie ostal by sie do mojego kolejnego wyboru vide poprzednie drafty gdzie szedl w 2 rundzie, a gosc napewno nie jest zlym fitem dla druzyny bo zapewnie elitarna obrone w skali all-time oraz potrafi prowadzic solidne ofesywy.


Moim zdaniem Payton jest najlepszym obrońca w historii na obwodzie ( choć zrozumiem każde argumenty za Pippenem) to jednak nie da się ukryć że praktycznie masz w tej chwili pakiet doskonały choć osobiście zastanawiam się czy możesz zgodnie z regulaminem wybrać ostatni rok Duranta bo jeśli jest tak że musi rozegrać 120 meczy w obu sezonach to Durant razem z PO miał 117 meczy w dniu wyboru przez Ciebie więc chyba aktualny rok nie może się załapać do tego draftu ale to tak mi się tylko wydaje czysto formalnie

 

Do momentu zakonczenia draftu rozegra 3 mecze ;)

 

P.s. Dzieki za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście zastanawiam się czy możesz zgodnie z regulaminem wybrać ostatni rok Duranta bo jeśli jest tak że musi rozegrać 120 meczy w obu sezonach to Durant razem z PO miał 117 meczy w dniu wyboru przez Ciebie więc chyba aktualny rok nie może się załapać do tego draftu ale to tak mi się tylko wydaje czysto formalnie

Bez jaj, za tydzień będzie miał je rozegrane, ja nie widzę nic złego w wybieraniu graczy z obecnego sezonu. Po prostu chomik wziął obecną wersję Duranta, a Rappar George'a. Uważasz, że przez najbliższy tydzień, jak już dobiją do tych 120, coś się w ich grze zmieni? Formalizm tylko psuje zabawę (w której zresztą nie bierzesz udziału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ;) Ale to już trzecia koncepcja budowy składu i pasujących graczy dużo już nie zostało.

Koelner każdego da się obudować a Sir Charles przy tworzeniu normalnych zespołów jest swietnym pickiem. Tutaj jakoś nie widzę go ale zaproponuj jak chciałbyś go sensownie obudowac (Do czasu zakonczenia draft moze na PW)?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nie zgadzam się z ocena Robinsona Karpika.

Z czym konkretnie się nie zgadzasz?

 

Zresztą przy okazji takich draftów wychodza różne ciekawostki jak chocby nie wybranie jeszcze Barkleya którego unikalne umiejętnosci pownny spowodować że pojdzie w pierwszej 10. Jednak jego braki w obronie i w cm (194-196) powodują że nie ma szans go ukryć i jego obecnosc w pierwszej 5 dowolnego składu powoduje automatyczna porażke (Mimo ze to moj ulubiony gracz)

Nie rób już tutaj z Barkleya obrońcy w typie Carmelo. Barkley był dobry w man2man defense i zapewniał spokój na tablicach, zresztą Suns 1993 nie bronili źle (9 DRtg) pomimo tego, że pod koszem obok Charlesa główną siłę stanowli Mark West, Oliver Miller i Tom Chambers. Do tego Barkley bronił czasem silniejszych SFów, także znaleźć ludzi pasujących do niego na pewno się da.

 

W każdym razie stwierdziłem, że skoro mam 6'9 PG, to mogę sobie pozwolić na posiadanie 6'6 PFa. Atak na poziomie all-time już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koelner każdego da się obudować a Sir Charles przy tworzeniu normalnych zespołów jest swietnym pickiem. Tutaj jakoś nie widzę go ale zaproponuj jak chciałbyś go sensownie obudowac (Do czasu zakonczenia draft moze na PW)?

 

po pierwsze ja bym brał Barkleya z finałów, ponieważ miał lepsze statsy w PO wtedy niż jak był w 76ers, tam miał lepsze w RS ale kogo w all-time obchodzi RS? tym bardziej, że rozjebał po drodze Robinsona, Kempa ,doszedł do finału.

obudować? patrz roster Suns. trzeba mieć wysoką trójkę z rzutem i defensywnego C. w all-time to nie jest aż taki problem a w ataku Barkley daje rozpierdol.

akurat połączenie Johnson-Barkley mi się podoba, teraz wystarczy poprawić obronę i karpik zbudował bardzo dobry zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że cały czas patrzycie na graczy w perspektywie ich sukcesów drużynowych.

 

TMac miał w swoim prime Pata Garrity'ego, Drew Goodena i Godana Giricka jako support. Nawet Lebron z Cavs i Jordan z Bulls 80s by się nie zamienił.


Tutaj każdy ma w swoim zanadrzu innych HoF - wyniki drużynowe nie powinny mieć za wiele znaczenia tylko profil gracza. Ale jak chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley nie wiem jak może być niedoceniany - można co najwyżej dyskutować które lata były lepsze ( ja osobiście uwielbiam go za lata 90 i 91) ale Barkley to było monstrum - wybryk natury - w dobie small ballu to ja nie wiem komu może przeszkadzać taki gracz na czwórce

 

Barkley był za szybki dla większości PFów i za silny dla większości Sfów. JEgo FTR to jest 0,6-0,7 - jeśli Was wkurza Harden to ciekaw jestem co powiecie na sir Charlesa on praktycznie wpędzi w kłopoty z faulami na dzień dobry

 

Do tego to dopiero jest bestia kontrataku - chyba nawet Le Bron nie wygląda tak zabójczo

 

A PO 93?? Bladego pojęcia nie mam jak można to nie doceniać.

Pierwsza runda - wyciąga Suns z 0-2 na 3-2 za każdym razem robiąc wielkie cyferki

Druga runda - mecz nr 6 polecam obejrzeć

Finał WCF - mecz nr 5 to w ogóle jakis hardocre 45/15/10 na TS 80%!!!!

 

A same finały no cóż robisz 32/12/10 a przychodzi ci tu taki jeden co rzuca 55 pkt w tym meczu i co mu możesz zrobić

 

Świetny wybór zwłaszcza że obaj gracze poszli niżej niż powinni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym konkretnie się nie zgadzasz?

 

 

Nie rób już tutaj z Barkleya obrońcy w typie Carmelo. Barkley był dobry w man2man defense i zapewniał spokój na tablicach, zresztą Suns 1993 nie bronili źle (9 DRtg) pomimo tego, że pod koszem obok Charlesa główną siłę stanowli Mark West, Oliver Miller i Tom Chambers. Do tego Barkley bronił czasem silniejszych SFów, także znaleźć ludzi pasujących do niego na pewno się da.

 

W każdym razie stwierdziłem, że skoro mam 6'9 PG, to mogę sobie pozwolić na posiadanie 6'6 PFa. Atak na poziomie all-time już mam.

 

Odnosnie Robinsona odpisze pózniej.

 

Barkley w man2man defense był dość dobry. Nisko położony środek ciezkosci przy jego wadze pozwalał wypychać większość zawodników z trumny i samemu zajmować pozycje do zbiórek. Dlatego żebyśmy się dobrze zrozumieli. W normalnych warunkach Barkley to świetny fit i zapewnia ofensywę na bardzo wysokim poziomie. Natomiast  w skali All-Time cześć jego zalet ofensywnych się rozmywa ,a wzrost będzie przeszkoda. W karierze ile razy Barkley mierzył się z zespołem gdzie pod koszem znajdowało się dwóch sprawnych,wysokich i umiejących grac w ataku wysokich? W All time Barkley będzie musiał bronić zawodników wyższych o 15-20 cm którzy nie wiele ustępują mu waga. Dlatego tak jak uważam że faktycznie Barkley to TOP 20 zawodników all-time to w takich zabawach w pierwszych rundach nie widzę dla niego miejsca. Aczkolwiek chyba jedno z dwóch-trzech sensownych połączeń było właśnie z Magickiem więc gratki dla ciebie za wybór. To może wypalić.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh12,

 

Ty z kolei chyba za bardzo się napatrzyłeś na boxscore stats. Poziom naszych zespołów będzie pewnie wyrównany, więc jeśli widzę, że u Ciebie liderami są Robinson, który znikał przeciwko Golden State Warriors i Jimowi Petersenowi oraz T-Mac, który nie umiał zamknąć serii przy prowadzeniu 3-1, to mam poważne wątpliwości czy taki zespół da sobie radę. Jako fit nawet dają radę, ale oni są po prostu za młodzi na sukcesy. Ty to chyba nazywasz "the secret". Oni go nie znają.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh12,

 

Ty z kolei chyba za bardzo się napatrzyłeś na boxscore stats. Poziom naszych zespołów będzie pewnie wyrównany, więc jeśli widzę, że u Ciebie liderami są Robinson, który znikał przeciwko Golden State Warriors i Jimowi Petersenowi oraz T-Mac, który nie umiał zamknąć serii przy prowadzeniu 3-1, to mam poważne wątpliwości czy taki zespół da sobie radę. Jako fit nawet dają radę, ale oni są po prostu za młodzi na sukcesy. Ty to chyba nazywasz "the secret". Oni go nie znają.

David Robinson to s5 Center "The Secret team", a Tracy to tylko element układanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba nie do końca kumasz "The Secret". Magic+Barkley może i wirtualnie super do siebie pasują, ale już teraz jest tam o jednego alpha doga za dużo. Świetne połączenie sportowe, okropne w szatni.

 

Gdyby się nie wydarzyło w rzeczywistości ale tylko ktoś by złożył taki team to to samo byś powiedział o połączeniu Jordan-Rodman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DH12, chodzi o to,że wypada z dwóch liderów jednego mieć z tym "cojones" albo jakimiś zespołowymi sukcesami typu finał czy mistrzostwo. a tak to jak nawet teraz obudujesz ich Harperami, Grantami czy Longleyami to i tak już mocno nie wpłynie.

w 2003 gm 7 z detroit t-mac ładuje 21 pkt przy TS% 40 a właśnie te Goodeny dają 20 pkt ,17 zbiórek przy ts50%, giricek 16 pkt przy ts 60, więc oni się pojawili a on nie.

robinsona bym brał z 94-95 ,chociaż powąchał już wtedy mvp i finału konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba nie do końca kumasz "The Secret". Magic+Barkley może i wirtualnie super do siebie pasują, ale już teraz jest tam o jednego alpha doga za dużo. Świetne połączenie sportowe, okropne w szatni.

Aha, a mógłbyś zapodać jakimś źródłem czy po prostu tak Ci się wydaje? W ogóle narzekał ktoś kiedyś na Johnsona w szatni Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

defensywnie będzie krucho + z tego co kojarzę Sir Charles lubił sobie wziąć często iso ze swoim rywalem na barana i go przepchać, co trochę nie za dobrze współgra z Magicowym Showtime, który woli szybszą grę. Z resztą Barkleyowa Philadelphia ma jeden z wolniejszych temp gry w ówczesnej lidze.(około 95 przy 103 Lakers).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.