Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Paul George tak wcześnie? chyba będę musiał się na serio bliżej przyjrzeć temu, co gra Indiana...

 

wogóle biorąc pod uwagę, że koleś miał już w składzie pippena, to ja bym się raczej zastanawiał nad Wadem czy Dwightem

 

mega dziwny wybór jak dla mnie

i jeszcze garnett, o którym chyba wogóle tu zapomniano, payton czy p.george over garnett? wtf? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle biorąc pod uwagę, że koleś miał już w składzie pippena, to ja bym się raczej zastanawiał nad Wadem czy Dwightem

 

mega dziwny wybór jak dla mnie

Wade gra z piłką tak jak Pippen, nie pasują do siebie kompletnie. Howard z kolei w tej zabawie centrów za bardzo co szukać nie ma. I tak mi post upa nie zagra na Shaqa, a w obronie mogę wziąć kogoś dobrego dużo dalej.

George z kolei daje mi kompletną dominację obwodu, dobry jumper i da radę zagrać w przeciwieństwie do Wade off the ball, a to ptrzy Pippenie jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogóle biorąc pod uwagę, że koleś miał już w składzie pippena, to ja bym się raczej zastanawiał nad Wadem czy Dwightem

 

mega dziwny wybór jak dla mnie

i jeszcze garnett, o którym chyba wogóle tu zapomniano, payton czy p.george over garnett? wtf? 

 

KG poszedł z 13 pickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade gra z piłką tak jak Pippen, nie pasują do siebie kompletnie. Howard z kolei w tej zabawie centrów za bardzo co szukać nie ma. I tak mi post upa nie zagra na Shaqa, a w obronie mogę wziąć kogoś dobrego dużo dalej.

George z kolei daje mi kompletną dominację obwodu, dobry jumper i da radę zagrać w przeciwieństwie do Wade off the ball, a to ptrzy Pippenie jest bardzo ważne.

 

Wade grał z piłką fhuj lepiej niż pippen, no proszę Cię, jak chodzi o kreowanie to jednak troszkę inna liga

biorąc pod uwagę, że raczej już nie dostaniesz jakiegoś zayebiście ofensywnego wysokiego, to moim zdaniem twoja drużyna na tle większości innych drużyn będzie kulała ofensywnie

 

pippen by chętnie z takim wadem pograł, żaden problem dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade grał z piłką fhuj lepiej niż pippen, no proszę Cię, jak chodzi o kreowanie to jednak troszkę inna liga

biorąc pod uwagę, że raczej już nie dostaniesz jakiegoś zayebiście ofensywnego wysokiego, to moim zdaniem twoja drużyna na tle większości innych drużyn będzie kulała ofensywnie

 

pippen by chętnie z takim wadem pograł, żaden problem dla niego

Pippen nie grał off the ball, więc nie wiem jak mieliby się dzielić piłką.

Akurat wysokich się nie boję, mam upatrzonych już idealnych. Zajebiści ofensywnych będzie ciężko używać przeciwko takim dominatorom w obronie jak Hakeem czy Jabbar, taki Howard jak dla mnie nie co szukać i każdego kto gameplane oprze na nim wyśmieję. Z kolei ja tworzę nieziemski help defense na obwodzie, o to będzie w późniejszym czasu trudno, szczególnie że mam  chyba dwóch najlepszy obrońców na obwodzie w skali all-time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pippen grał całkiem sporo off the ball, jak każdy grający w trójkątach

chcesz tego george'a to ok, ale nie próbuj nie wybrania Wade;a tłumaczyć pazernością Pippena na piłkę, to bzdura, poradziliby sobie świetnie w parze tak zresztą jak pippen radził sobie przez lata z jordanem

 

jednak głównym kreatorem bulls w HCO był jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Z kolei ja tworzę nieziemski help defense na obwodzie, o to będzie w późniejszym czasu trudno, szczególnie że mam  chyba dwóch najlepszy obrońców na obwodzie w skali all-time.

??? że niby George??? No to muszę przyznać że jak na razie to pojechałeś w kategoriach żartu

A w czym on jest lepszy od Moncriefa czy Bowena albo choćby takiego Paytona który nota bene moim zdaniem jest nawet lepszym obrońcą na obwodzie niż Pippen ale to można dyskutować - niemniej George nie ma w tej chwili żadnej przewagi nad takim Moncriefem choćby poza tym że Ty kolesia pewnie na oczy nie widziałeś.

 

Nie tym tekstem jak na razie to rozwalasz system- rozumiem że można bronić swojego wyboru ale naprawdę nie takimi idiotycznymi tekstami

 

Wziąłeś sobie kolesia który rok temu miał WS/48 na poziomie 0,145 - no błagam Ciebie ale to w ogóle nie jest poziom All time. Twój wybór jak dla mnie obok wysokiego wzięcia Admirała najbardziej skopany wybór jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kibic Jazz ma problemy z PG...

 

George ma aktualnie najlepsze w historii on/off rating od kiedy te statystyki sa prowadzone, gra krótko mówiąc masakryczny sezon na półce Lebrona i Duranta. A skoro oboje już poszli, to nei wiem czemu mam wstrzymac się z Goergem. W tej zabawie i tak Shaqa trzeba będzie podwajać, czy też Duncana. A mimo wszystko wolę to robić Georgem niż Rayem Allenem. Do tego transition to najłatwijesze punkty, a tutaj mam dwóch atletów, którzy po obu stronach będą z jednej strony je wyłapywać, z drugiej strony sami mogę zapierdalać. Kolejnym plusem jest obrona - mam gościa, który wypluł Paytona i Magica i jest gotów zrobić to i z Jordanem. Więc dajesz do swojej drugiej opcji? Obczaj co się stało z Hardenem jak mu się odechciało grać ostatnio w kosza :) Co miałem wziąć Howarda i zaklinać rzeczywisrość, że coś znaczy przeciw Hakeemowi? A tak przynajmniej wiem, że jest komu podwając i jednocześnie komu rotować, bo tutaj każdy będzie miał 3-point shooterów. A właśnie - PG w tym sezonie 60% ts i pięknie zapierdala z jumperów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George nie jest na pewno graczem w skali all time TOP 2 defenders . Skala on/off pokazuje tylko jak słaba ławke miała Indiana rok temu. PO 3 WS/48 więcej ci powie o graczu niż zwykłe on/off,

Po 4 - wybrałeś sobie dwóch sfów. George gra ostatnie 2 sezony 72% czasu na trójce.

Po 5 ostatnie 6 meczy George ma negatywny on-off więc wybierasz sobie gościa który 20 meczy zagrał na poziomie Duranta ( bo chyba nikomu nie wmówisz ze rok temu grał na ich poziomie) natrzepał statsów i wybierasz go z nr 18 - śmiech na sali

 

Powtarzam jedna seria PO z Heat i świetne 20 meczy i to dla Ciebie jest argument . Well done - oficjalnie skopałeś totalnie ten draft biorąc dwóch graczy na dublujących się pozycjach i na dodatek tylko jeden z nich coś udowodnił a drugi miał jak na razie 20 meczy na świetnym poziomie. I jak widać to nie jest tylko opinia fanów Jazz tylko ogólnie wszystkich.

 

Czekam teraz Rappar aż weźmiesz pierwsze 15 meczy Lina w Knicks i powiesz zobaczcie jakiego killera biorę na rozegranie. 15 meczy tylko ale jakie nawet Jordan nie miał takich pierwszych 15-tu

 

Edit : Zapomniałem dodać że w czasie tej serii 20 meczy Indiana Pacers miały prawie najłatwiejszy kalendarz gier i tylko Miami i Bucks mieli łatwiej

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.