Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Koelner ja bym Szaka brał z jedynką bo choć całościowo Jordan był na innej planecie to jednak te 2-3 lata Shaqa zanim się spasł za mocno to była coś czego się nie da opisać. Pomyśl dorzucisz sobie choćby takiego Billa Laimbeera z okresu tytułów który się pewnie ostatnie a on idealnie by ci pasował. Na dwójce i tak sami shooterzy od wyboru do koloru. Ta liga jest pełna przykładowych Mitchów Richmondów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo racji jest w tym co piszesz ely

 

nie chce mi sie juz szukac tych filmikow z wczesnych Lakers, ale kazdy pamieta ten slynny coast to coast, rzucanie sie na parkiet/w trybuny/wszedzie, dream szejka na majkelu przed ASG i oczywiscie ta one of best ever pake juz podczas samej game

 

to sie juz nie powtorzy, nie wiem czy ktos to juz pisal, wszyscy to wiedza, ale zmienili zasady in the paint, bo byl takim za mocnym sukinsynem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Ty ely3 ale ja zawsze jak patrzę to przez pryzmat tego wokół kogo ktoś buduje zespół i próbuje nie utrudniać sobie pracy tylko przenieść przeszłość. jeśli dajmy na to kucio próbuje budować zespół wokół Jamesa to ja widzę u niego all-time graczy pokroju ,lepsza wersja Haslema, lepsza wersja Bosha, Wade i lepsza wersja Chalmersa. jak ktoś mi będzie eksperymentował jak białaczekolada, że Jordan będzie kreatorem i będzie grał p'n'r (z czego nie był all-time) to na niego nie oddam głosu. dlatego szukam Harpera, Bryanta, Rice'a/Foxa, AC Greena/ Horryego. ze wskazaniem na tą pierwszą bandę ponieważ wtedy Shaq robił lepszy rozpierdol. więc to tak wygląda z mojej strony.

 

a Mitch Richmond nie miał takiego fajnego firststepu :smile:

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mitch to gracz z najwiksza srednia ppg ze wszystkich tych, ktorzy nie powachali nigdy nawet finalu konferencji? nie wiem czy Richmond w polfinale byl ale strzelam ze raz byl :smile:

 

 

 

ale jak prosilem, zeby zweryfikowac wszystkich - to dostalem bana na 24

 

co to ma byc koles nie sledzi draftu, bo przeciez 5  pick byl juz dawno temu, powinien byc na czutce

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak prosilem, zeby zweryfikowac wszystkich - to dostalem bana na 24

 

co to ma byc koles nie sledzi draftu, bo przeciez 5  pick byl juz dawno temu, powinien byc na czutce

Dlatego dobrze by było, gdyby Rappar, czyli organizator się wypowiedział na ten temat. Jak dla mnie deadline do jutra do południa, jest jak najbardziej ok, bo wtedy miną w sumie 2 doby od ostatniej wizyty na forum tego chłopaka. Ja rozumiem, że nie każdy ma obowiązek wchodzić na forum kilka razy dziennie i ma prawo gdzieś pojechać, itd., zwłaszcza, że mamy okres przedświąteczny, ale Ronniecośtam nie jest powszechnie znanym userem i w sumie nie wiadomo (bo sam nic nie powiedział) jak dużo ma czasu. Julius się oczywiście spóźnił, ale każdy go zna i wiadomo, że jak wejdzie do gry, to nikomu nie będzie przedłużał niepotrzebnie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa prosta - mieliśmy zaczynać od soboty, tak więc od 35 minut płynie 24 godzinny czas, jeśli do północy RonnieArtestics nie zagłosuje, wypada i wchodzi Julius, który ma znowu 24 godziny na pick.

Wcześniej pisałem we wtorek, że oficjalnie zaczynamy od weekendu i wcześniejsze picki to po prostu kwestia woli, nie określonego limitu, więc nie ma co zmienić zasad gry w trakcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR ale po c***?? widać, że wszyscy, których znamy są zainteresowani i jest szansa, żeby to poszło szybciej

 

nie wiem nic o Panie RA, ale jego zerowa aktywnosc w tym dziale nie wrozy nic dobrego, przedluzymy tylko zamulke i pi****lenie o Magicu

 

// pozatym nie rzuce zadnym kwasem jesli stwierdze, ze gowno ustalalismy, Ty sobie ustaliles i poszedles na dwa dni

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ron wypada z zabawy to powinni wszyscy poniżej dziewiątki przesunąć się o jedno "oczko", a nowy gracz dostałby #16. To lepsze rozwiązanie niż dokoptywanie kogoś na #9 Artestica.

Ja uważam, że nie ma co wprowadzać zamieszania, zwłaszcza, że Rappar nie może już pewnie edytować pierwszego posta. Znając życie, zaczęłyby się problemy, jeden czy dwóch userów pomyliłby kolejność wyboru itd. Dlatego prościej będzie jak Julius po prostu będzie wybierał jako #9. Swoją drogą Ronnie się dzisiaj nawet zalogował i dalej się nie odzywa. Rappar, uważam, że naprawdę nie ma na co czekać. Nikt po nim płakać nie będzie. Julius is fo real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses przed Magiciem? Wow! Osobiście uważam, że Moses Malone jest mocno przeceniany i przede wszystkim trudny do obudowania, tzn jest raczej przeciętnym obrońcą i nie da się na nim oprzeć ataku w all-time lidze. Z drugiej strony Moses nie potrzebuje wielu zagrywek na niego, żeby być efektywnym i dominuje na deskach. No ale jak dla mnie #9, to za wysoko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nie wybieramy najlepszego 9 zawodnika ever, tylko goscia pod zespol.

 

Poszedł Hakeem, KAJ, Shaq, Duncan, Wilta i Russella nie wybieramy wiec Moses to najlepszy dostepny C, który był.

 

Totalny dominator na deskach, twardziel, fighter, rozkurwiacz pomalowanego - gwarantujący minimum +20ppg prawie bez piłki do tego jeden z lepszych zbierajacych w ataku eva, także trzeba go zastawiac a nie biegac do kontry. Będzie mial kto zbierać cegiełki niskich.

 

Myslalem nad Magiciem - ale PG uważam za wcale nie kluczową pozycję - w ostatnich 3 dekadach tylko Magic i Thomas byli jakimis wybijajacymi sie postaciami na rozegraniu, inne zespoly radzily sobie bez tego. PG do pewnego stopnia usprawnia gre w ataku, w kontrze, ale są rzeczy ważniejsze IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.