Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie

są takie zmiany które dobrze wpływają na oba zespoly w dalszej perspektywie, nawet jezli wydaje sie z jeden zespoł oddając podstawowego gracza traci. Tu mam na mysli Pisotns, którzy podpisujac ewentulany kontrakt z Benem zwiazali by sie na cztery lata. Ben lepszy nie bedzie, wydaje sie ze PIsotns w tym skąłdzie z tym cąłym Filipem sa juz ugrani, czyli wiecej juz z nich on nie wycisnie. POtrzeba wiec powoli przebudowąc zespół. trzeba podpisac Kontrakt z Princem (chyba jedyny gracz Pistons, który rokuje spory rozwój w przyszłosci) Billupsem a mając juz w capie kontrakt Bena troche by sprawe utrudniało. Drugi fakt ze Coś Ben nie przepadał z Filipkiem wiec...

Byłem przekonany ze Ben nie opuści Det, ten team spirit wspaniali kibice którzy uwielbiali Bena, rekorodwy sezon regularny, wydawać by sie mogło ze Ben Musi grac w Pistons.

 

Pax postawił sporo na szale, zaryzykował i według mnie wygrał. Nie po raz pierwszy ten Menadzer BUlls pokazuje ze wie czego chce i jest zrobic wiele by to osiagnąc. Bulls potrzebowali doświadczenia dobrej defensywy mentora kolejnego walczaka, który bedzie szorował parkiety łamał nosy blokował rywali i zostawił zdrowie na parkiecie, plus pracowitośc na treningach czyli wzór dla naszyk rookie (pozdr Tyrus). to daje Ben.

Zarobi 60mln

duzo za duzo.

Kogo to obchodzi w obecnej sytuacji Bulls?

około 17 mln ponizej Salry, do podpisania Kirk teraz za rok Noci moze Deng i Gorodon, badz rok pozniej. Wszytko zalezy od nadchodżacego sezonu, od wyników od postawy graczy. Jezeli beda sukcesy w playoffs Reinsdorf bedzie gotów zapłacic podatek od luxusu. Nie powótrzy ponownie tego samego błedu i nie ukręci łba kurze znoszącej złote jaja.

Zreszta pan który go do tego nakłonił juz dawno skrócił meki kibicom Bykówi odszedł w zapomnienie.

Teraz jest czas Paxsona i nie martwiłbym sie na miejscu komentatorów espn o przyszlosc graczy Bulls. Jezli dany gracz bedzie naprawde potrzebny Bulls bedzie grął w Chicago nigdzie indziej.

rok temu sporo było płaczu po Currym (podzrawiam Kore) :wink: o osłabieniu zepsołu i takie tam. Efekt był taki ze Bulls duzo lepiej zaprezetnowali sie w tegorocznych playoffs niz w meczach z wizards.

Widac ze pAx ma pomysł na ten zespół i powoli acz sukcesywnie buduje kompletny skład. Dzis w nocy dodał kolejny ważny element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brednie!

Przepłacanie Bena?

a na kogo to sie głosowało do ASG? A to nie zmanieryzowana gwiazda tylko solidny jeszcze pare lat gość co wymiata.

Lepszego do wzięcia nie było.

Jak jeszcze za CHandlera denga i Thomasa dostana KG to bedzie bal!

Inaczej na to trzeba spojrzeć.

1. Kibice - czują sie usatysfakconowani na pewno że cos w Szikago drgęło

2. Była kasa wolna to sie ją wydało a nie czekało na LBJ i jakiś tam plan (Wade Bron i Melo) raczej zostaja i nie było na co liczyć!

3. Obrona obrona obrona jaest kim grać przeciw Heat! jeszcze Poseya wyrwać lub innego Wade Stopera i jest miód!

4. Lepiej bylo wziąść Peje Radmana lub inne gmioty? fuj

 

Trzeba patrzeć na 60 baniek "nie że stary" ( bo ostatni rok w lutym to NYK na pewno go łykna aby robic miejsce w salary) :wink:

tylko że wydano 60 mio najlepiej jak mozna było

Bulls mogli tyle dać po wczesniej oszczędzali to dali.

Dampier nie wart MJ 30.000.000 nie wart? IMO radman w LAL to głupota bo dla mnie ćwok jakich mało ale poczekamy zobaczymy.

JRSmitha w Bulls jakoś nie widze!

Stojak wart kasy bo mimo że słaby w D to takiego gracza potrzebuje klub aby oprzeć swoje fundamenty ( pare lat pogra z CP i bedzie utozsamiany z miastem) Niekażdy wybieraL się do NO.

Speedy na S5 PG? Malutki trochę choć do Boykinsa jeszcze trochę!

Pistons ładna dziura na C ale faceci moga sie spiąć aby cos pokazać!

Przybilla w SAS? Dajcie Dalemberta nikogo więcej nie chcę!

powtarzam! Wart tych $ Benek jak najbardziej!

Pisałem w lutym że dwa Benki będą grały razem? To taki "BB"owen!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba podpisac Kontrakt z Princem

Z nim już podpisali w ubiegłorocznym offseason.

 

Jeszcze mówiąc o Benie w Bulls, to niewątpliwie porażka Dumarsa. Zdaje się, że po to oddawał tych Milliciców i Arroyo, aby mieć więcej kasy na podpisanie Benka, a mimo to go stracił. Zastąpić go nie ma za bardzo kim i jego strata będzie na pewno bardzo odczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO radman w LAL to głupota bo dla mnie ćwok jakich mało ale poczekamy zobaczymy.

Stojak wart kasy bo mimo że słaby w D to takiego gracza potrzebuje klub aby oprzeć swoje fundamenty ( pare lat pogra z CP i bedzie utozsamiany z miastem) Niekażdy wybieraL się do NO.

mógłbyś jakoś rozwinąć bo ja nie bardzo łapię :? tzn tego, że Stojak wart takiej kasy nie musisz bo jakbyś tego nie rozinął to i tak nie zrozumiem jak można pisać, że on jest tego warty :) chodzi mi o Radmanovica w Lakers.

Jeżeli podchodzić do tego jak ja, że kase trzeba było wydać najpierw na PG to jeszcze rozumiem, ale dlaczego piszesz, że to głupota :?: pewny strzelec z dystansu to była jedna z największych potrzeb w Lakers dodatkowo właśnie gracze tego typu co on najwięcej korzystają z obecności Bryanta na parkiecie bo okazji do rzucania z czystych pozycji będzie miał od groma i trochę, zresztą nie tylko ze względu na osobę Bryanta, ale także specyfikę trójkątów.

W przeciwieństwie do większość FA tego offseason nie został przepłacony dostał tyle ile jest warty, dla mnie absolutny priorytet to był broniący PG, ale z pewnością nie można mówić, że podpisanie Radamana przez Lakers to głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ESPN i HoopsHypie pojawiły się informacje o tym, że Bulls są bardzo blisko oddania do NOH Tysona Chandlera w zamian za J.R. Smitha i P.J. Browna. Co ciekawe, ten ostatni ma być elementem układanki na mocy której trafi do Atlanty w zamian za niechcącego już tam grać Ala Harringtona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nim już podpisali w ubiegłorocznym offseason.

Kily to wez mi powiedz co to ma byc na tym Hoopshype

http://www.hoopshype.com/salaries/detroit.htm

tym sie sugerowąłem ze za rok trzeba podpisac nową umowe, ja tam za bardzo na biezaco z całą NBA nie jestem wiec nie pamietam czy juz podpisali,ale z tego linku wynika ze za rok bedzie FA. Ktoś sie pomylił albo oni i ja albo Ty.

 

Maxec widac ze PAx chce wszytko załatwic przed 12 lipca :wink:

Szkoda mi tysona, zżyłem sie z chłopakiem tych pare latek ale ewidentnie widąc ze dublują sie umiejetnosciami z Benem do tego dochodzi jego wieloletni wysoki kontrakt, bezndziejne wystepy w tegorocznych playoffs bardzo słaby sezon no i jeszcze na dobitkę równie słabe poprzednie playoffs z Wizards. W sumie facet młody ciagle szanse na bardzo dobry rozwój, tylko tych symptomów dobrej gry coraz mniej. Ja ze wzgledu chyba na sentyment dla tego gracza zostawiłbym go jeszcze sezon, ale GM raczej sentymentami kierować sie nie powinien. PJ zwalnie nam 8mln po sezonie i to jest chyba jeden z decydujacych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, czy koszt jest wysoki, czy nie, to Chicago jakiś koncept budowy drużyny ma :wink: . Teraz podobno polują na Garnett'a (w zamian Chandler, Deng i Thomas). I nie byłby to zły ruch, bo wtedy rzeczywiście kogoś jeszcze na trójkę (może Nocioni) i piątka przedstawiałaby się naprawdę imponująco: Hinrich, Gordon, Nocioni, Garnett i Wallace. Problemem mogłaby być wtedy ławka, bo jakichś naprawdę super rezerwowych to nie widzę. Jednak jacyś grajkowie by byli (Duhon, Allen, Harrington, Sweetney, ten Szwajcar co to ma niesamowite imię i nazwisko :wink: ). Paczka wyglądalaby całkiem fajnie, kto wie czy nie na finał. I to byłaby jednak szansa (chyba już ostatnia) dla KG i kto wie, czy na to nie pójdzie. W każdy razie z Minny powinien uciekać i przy tego typu ruchach Chicago w tej drużynie by się przydał. No i wtedy odpadałby problem zdi=obywania punktów z bliskiej odległości kosza, a para Big Ben-KG to świetna mieszanka obrony i ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś słyszałem, że podobno częścią umowy z Benem było to, że Bulls będą wciąż starali się pozyskać KG zdaje się w zamian za Chandlera, Denga i Thomasa tylko jak się to ma do plotek o wymianie z Hornets :?

Kirk/Gordon/Nocioni/KG/Ben :shock:

 

 

Z nim już podpisali w ubiegłorocznym offseason.

Kily to wez mi powiedz co to ma byc na tym Hoopshype

http://www.hoopshype.com/salaries/detroit.htm

tym sie sugerowąłem ze za rok trzeba podpisac nową umowe, ja tam za bardzo na biezaco z całą NBA nie jestem wiec nie pamietam czy juz podpisali,ale z tego linku wynika ze za rok bedzie FA. Ktoś sie pomylił albo oni i ja albo Ty.

http://www.nationwide.net/~patricia/contracts na tej stronie najlepiej sprawdzać czy ktoś ma podpisany kontrakt czy nie, na hoopshype mają sporo nie aktualnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily to wez mi powiedz co to ma byc na tym Hoopshype

http://www.hoopshype.com/salaries/detroit.htm

tym sie sugerowąłem ze za rok trzeba podpisac nową umowe, ja tam za bardzo na biezaco z całą NBA nie jestem wiec nie pamietam czy juz podpisali,ale z tego linku wynika ze za rok bedzie FA. Ktoś sie pomylił albo oni i ja albo Ty.

Trochę to mylące, ale kiedy kontrakt wygasa to jest w rubryce $0, a kiedy nie znają wysokości kontraktu to jest czyste pole.

 

spabloo nie oglądałem za dużo meczy Thomasa (aż dwa w NCAA) dlatego też nie wiem za dużo o jego jumperkach, ale skoro Ty tak twierdzisz to pewnie tak jest. Pytanie- czy z jego jumpem jest aż tak dobrze? Czy gotowy jest do gry na TYM poziomie rywalizacji? Wiem, że defensywie już sporo potrafi, ale o atak wielu się obawia.

Atak kuleje, ale chodzi tu przede wszystkim o manewry podkoszowe. Jumper jest, ale trochę mało wykorzystywany. Tak jak pisałem jest całkiem sensowny, ale oczywiście wymaga jeszcze dużo pracy. Problemem jest jednak nabranie masy i siły. Doskonale to było widać na przykładzie Howarda. Kiedy oglądało się jakieś filmiki z gry w HS, to rzucał jumpery i to nawet za 3 punkty. A dzisiaj rzutu praktycznie zero. Siłownia swoje robi, a Tyrus jej nie ominie, bo waży zdecydowanie za mało. Moje zdanie jest więc takie, że zamiast szukać niepotrzebnie jakiegoś grajka, który zabierałby młodemu minuty, to trzeba odpowiednio młodego ukierunkować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś słyszałem, że podobno częścią umowy z Benem było to, że Bulls będą wciąż starali się pozyskać KG

:lol: Jakies to dziwne. Niezla i niespotykana klauzula by to byla, bo ciekawe kto by sie nie starał...

 

Kirk/Gordon/Nocioni/KG/Ben :shock:

No, no, mocno to wygląda. Ale Garnett za z lekka surowego jeszcze Denga, busta Chandlera i jakiegos Thomasa? Jakby wyłowili go za ten komplet, to bylby to rabunek w bialy dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nim już podpisali w ubiegłorocznym offseason.

Kily to wez mi powiedz co to ma byc na tym Hoopshype

http://www.hoopshype.com/salaries/detroit.htm

tym sie sugerowąłem ze za rok trzeba podpisac nową umowe, ja tam za bardzo na biezaco z całą NBA nie jestem wiec nie pamietam czy juz podpisali,ale z tego linku wynika ze za rok bedzie FA. Ktoś sie pomylił albo oni i ja albo Ty.

heh - wpadłeś Byku w tą samą pułapkę nieuaktualnianych danych na hoopshype co ja jakiś czas temu także w sprawie Prince'a...podobnie jak Ciebie, i mnie wyprowadził z błędu Kily, mówiąc, że Tay podpisał już przed poprzednim sezonem kontrakt na 5 lat za $48 mln..tu masz oficjalne potwierdzenie z nba.com:

http://www.nba.com/pistons/news/tprince_051031.html

 

widać, ze jeśli chodzi o hoopshype trzeba się słyuchać cennej rady spabloo (wow - gratuluję spotrzegawczości) by patrzeć czy komórka w tabeli z płacami jest pusta czy jest $0 - nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten niuans...rzeczywiście bowiem przy Tayu są puste miejsca co oznacza, że ma kontrakt, a danych nie wpisano, ponieważ do tej pory chyba nie wiadomo ile będzie dokładnie dostawał za poszczególne sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czemu ciągle wszystko o tego Denga się rozbija :?

Ok, Garnek to gracz, za którego warto poświęcić tę trójkę, ale ja chętniej oddałbym jednak Nocioniego, bo Deng to prospekt jakich ostatnio mało w NBA (nie licząc Bronka, bo to fenomen). Aż mi gul skacze na myśl o oddaniu Luola bo to obok Kirka mój ulubieniec, no ale perspektywa przyjścia samego Big Ticketa trochę tego gula mi zmniejsza :twisted:

 

Co do opcji wzięcia PJa i oddania go za Harringtona to chyba jesten na nie. Harrington zabierał będzie minuty SFom, bo PF z niego średni. A PJ to jednak doświadczenie, waleczność i centymetry pod koszem, a nie gdzieś pod trójką. Nie zrozumcie mnie źle- Al to dobry gracz, ale w obecnej sytuacji twierdzę, że przydałby się jednak bardziej Brown, który nie dość, że jeszce dość świerzy to z kończącym się kontraktem!

 

 

Aha i wyłapałem jeszcze info, że Chandler mógłby pójść za Nene :shock: Chyba sience firtion! Choć w sumoie s'n't jest możliwy, kontrakty mozna podpisywać dopiero od 12go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie ;]. Wedlug moich ostatnich informacji to Nazr bedzie gral od przyszlego sezonu w Detroit oraz Przybilla prawdopodobnie wroci do Portland. Rynek wolnych agentow kurczy sie DRASTYCZNIE. Dodatkowo Wade przystal na 5 letnie extension od Miami i z tych wielkich zostal tylko sam Lebron, ktory doslownie znikl po tym jak dostal propozycje od Cleveland w sprawie przedluzenia umowy :E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojak wart kasy bo mimo że słaby w D to takiego gracza potrzebuje klub aby oprzeć swoje fundamenty ( pare lat pogra z CP i bedzie utozsamiany z miastem) Niekażdy wybieraL się do NO.

Musialem to przegapic. Wiesz, tyle ze Stojak to taki gracz ktory raczej jest dodatkiem i nikim wiecej niz wybitnym strzelecem nie bedize. Dostał kase jak na lidera, a on nie poprowadzi Hornets do sukcesu bo ma cienka obrone czego anwet sam nie ukrywasz a w ataku jest dobry w RS a w najwazniejszch momentach tez czesto ma kłopoty, napewno na nim bym nie opierał swojego fundamentu, bo jest on tylko shooterem do tego wiekowym ktory chyba najlepszy okres kariery ma za soba. Podsumowujac wspiera rzutowo, ale nie zawsze bo w koncowkach daje Ciala(w PO nawet serie zawala jak chcoiazby niedawna Pacers-Nets), ma najlepsze lata za soba i z poziomem defensywy takze cienko. To sprawia ze na nim nie da sie budowac jakiegos porzadnego zespołu, musi miec kogos jescze i zawsze bedzie tym drugim, tutaj moze za CP ale nigdy nie bedzie jednym z dwoch liderów, zawsze bedzie stal z tyłu bo brak mu sporo. Za takieg gracza takie pnienadze sa po prostu smieszne i nie wiem na czym opierasz to ze on powinen to dostac, tyle nie dalbym nawet niektorym kompletnym koszykarzom a co dopiero z tyloma wadami a tylko z genialnym rzutem...

A co do LeBrona to juz Pisalem na forum cavs, ze nie ma co sie tym przejmowac, dostał propozycje sporego kontraktu, dajmy mu czas na zastanowienie, niech odpoczenie od tego wszystkiego, przespi sie z oferta i podejmie swiadoma decyzje a wierze ze włąsine taka decyzja bedzie pomyslna dla Cavs.

Że Wade przedluzy było raczje pewne, tam ma Shaqa, z nim ma mistrzostwo, i choc raczej nie bedezi back2back to dalej bedzie liderem w swietnej i liczacej sie ekipie, nic tylko podpisywac. Z SO pobedzie jescez troche na sczycie a jak cos to potem dostanei zespoł na własnosc-opłacało mu sie to przyjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzech najbardziej rozchwytywanych FA już mamy z głowy. Ben w Bulls Nazr w Pistons (długo to oni nie płakali po Wallac'ie :wink:) i na koniec Przybilla (mam gdzieś nawet jego pierwsze występy w Bucks na VHS- LOL), który pozostanie w PTB. Najbardziej rozbawiło mnie to "Joel said all along that loyalty is important to him," Duffy said. "It means a lot to him that Portland gave him a chance two years ago when no one else did. His relationship with the Blazers and [general manager] Kevin Pritchard were very important factors."

A niedawno czytałem, że chciałby się wyrwać z tego zatęchłego klimatu... LOL2

 

Ciekawe jakby śpiewał gdyby dostał te 30 baniek od innej ekipy- może wróciłoby słynne championship potencial... :wink:

 

 

No cóż teraz pozostaje wzmacniać się poprzez wymiany, bo z tych graczy, którzy są na rynku tylko Wells jest wart zainteresowania. no może jeszcze Evans, ale on pewnie poleci na szmal z NYK (jak jego też popsują to ja nie mam więcej pytań). Harringtona jak pisałem wyżej nie chciałbym w Chicago po dzisiejszych rewelacjach

Zawsze też mozna podpisać Maćka Lampe.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Wade przedluzy było raczje pewne, tam ma Shaqa, z nim ma mistrzostwo, i choc raczej nie bedezi back2back to dalej bedzie liderem w swietnej i liczacej sie ekipie, nic tylko podpisywac. Z SO pobedzie jescez troche na sczycie a jak cos to potem dostanei zespoł na własnosc-opłacało mu sie to przyjał.

Czy ja wiem, czy opłacało mu się wiązać z klubem do 2013 roku? Ta ekipa z Shaqiem na czele robi się coraz starsza i w najbliższych latach powinna bardzo wyraźnie stracić na wartości, a ogromne kontrakty dla Wade'a i starego Shaqa powodują, że o wzmocnienia będzie tam trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Wade przedluzy było raczje pewne, tam ma Shaqa, z nim ma mistrzostwo, i choc raczej nie bedezi back2back to dalej bedzie liderem w swietnej i liczacej sie ekipie, nic tylko podpisywac. Z SO pobedzie jescez troche na sczycie a jak cos to potem dostanei zespoł na własnosc-opłacało mu sie to przyjał.

Czy ja wiem, czy opłacało mu się wiązać z klubem do 2013 roku? Ta ekipa z Shaqiem na czele robi się coraz starsza i w najbliższych latach powinna bardzo wyraźnie stracić na wartości, a ogromne kontrakty dla Wade'a i starego Shaqa powodują, że o wzmocnienia będzie tam trudno.
Opłaca mu sie z teog wzgledu ze ma Shaqa, sa tam 2 gwiazdy i dopoki Shaq bediez grał na poziomie to oni w PO beda bez problmemow, on bedzie zdobywał doswiadczenie a potem jezeli Shaq odejdzie to juz bedzie ze sporymi sukcesami i albo dadza mu drugiego swietnego do pomocy albo bedzei samotnym lidrem. W kazdym razie narazie mu to sie opłaca, bo bedzie w granicach szczytu(tzn.PO) z mozliwoscia po jakims czasie przejecia zespolu na własnosc, a jak mu sie odwidzi to znowu spróbuja mu cos pewnie dodac. Jego sytuacj anrazie jest bardzo komforotowa bo ma swietne warunki do rozwoju. Jest liderem, prowadzi backcourt a jak cos to ma do pomocy niezniszczalnego tytana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Portland robi znakomita robote, odmlodzili ekipe, oddali marudy (no jeszczez Miles im zostal ktory ma jakies 'ale do McMillana), zrobili chyba z 6 trejdow w trakcie draftu, moga sporo namieszac, na pewno maja perspektywiczna druzyne. A przypominam sobie jak jechali z nimi w trakcie draftu komentatorzy ESPN, ze ich ruchy sie kupy nie trzymaja, czy tym klubem ktos kieruje itd, ciekawe...

Nazr w Detroit to w sumie zadna niespodzianka, oczywiscie jest slabszy defensywnie od Bena ale w ataku jak w koncu przestanie myslec o innych sprawach niz koszykowka i zajmie sie swoja robota to na pewno przyda sie Pistons.

I na koniec swietny news dla wszystkich "fanow" Phoenix Suns, tak tak panowie Kore i Van (m.in.) wasz "ukochany" zespol "wzmocnil" Eric Piatkowski, chyba wiecej nie trzeba dodawac... aha az na 2 lata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.