Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to te ostatnie godziny przed trade deadline mnie troche zawiodły. Liczyłem na cos wiecej niz wymiany z Anthonym Johnsonem, Fredem Jonesem czy Juanem Dixonem. Liczyłem na Kidda, Cartera, Bibby'ego, Gasola czy nawet Kwame Browna. A to byly tylko te najglosniejsze ploty, a wiadomo ze czesto wypalaly jakieś trade'y z "ukrycia. A tu nic. Cavs powalcza o misia z mocnym frontcourtem i duetem Pg: Gibson/Snow (obstawiam gora drugą rundę). Lakers znow beda liczyc na liderszip kobego, swietna obrone Kłomiego oraz wszechstronnosc Waltona zamiast Kidda. Bulls kolejne PO zagraja bez zadnego post scorera ( a nazwiska jak randolph czy gasol kusily). Ale najdziwniejsze ze o Heat praktycznie wogole nie bylo slychać, a bez Wade'a to ciezko bedzie walczyc o PO, a przeciez to miszczowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z duzej chmury maly descz, tym razem Izajasz Tomas nie sciemnil twierdzac przed ASG ze nie bedzie zadnych duzych wymian (wg informacji od innych GM) i o dziwo mial racje. Ja sie tylko odniose do tego trejdu Mavs-Hawks. Jak mozna nie kochac tego co zrobili Mavs? Oddali piate kolo u wozu ktory praktycznie nic nie gral, i teraz pare perelek, zaoszczedzili 2.64G usd w taxie na ten sezon plus 5.72 mil usd za kolejny sezon (2.76G kontraktu plus 2.76G taxu), do tego dostali druga runde draftu (obecnie 37 pick) oraz dostali 2.64G usd na kolejny sezon trade exception. No nic tylko "kochac" GM Hawks za kolejne wzmocnienie najlepszych druzyn nba (patrz chocby wzmocnienie Suns). Ok ja rozumiem ze oni chca jedynke z prawdziwego zdarzenia, ale trzeba bylo tak przeplacac Speedy Claxtona? Trzeba bylo odpuscic w drafcie takie nazwiska jak Paul, Deron Williams, Rondo, Marcus Williams? Teraz oczywiscie latwo mi krytykowac, ale od tego jest ten tak zwany GM GM-em zeby podejmowac jakies sensowne decyzje, ja tam sensu w tym co robia wladze Atlanty nie widze, typ jest do wylania z roboty od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nuggets forward Eduardo Najera said as of now he plans on exercising his $4.95 million player option for next season.

Chyba mamy kolejnego optymistę. Nie wiem, co może być przyczyną, ale jeśli ten gość uważa, że gdzieś dostanie większy szmal, to może się przeliczyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.