Skocz do zawartości

Czas zacząć łowy! Free Agents i zmiany kadrowe


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Reggie "Obłapiacz męskich genitaliów" Evans w Knicks? :D

Dobre, dobre, to mi sie podoba. Ta druzyna potrzebuje kogos z jajami... Niestety ja tego nie widze. To wesołek i boje sie, ze luzna atmosfera polaczona z mozliwym brakiem sukcesow go zepsuje. Pamietacie jaki byl Malik Rose w Spurs, a co jest z nim teraz? Jasne, ze kazdy pracuś się przyda w rozklejonych Knicks, ale ja mysle, ze nie tędy droga, bo watpie, zeby Evans mial na tyle silny charakter, by robić swoje, kiedy (jeśli) reszta olewa. No chyba, ze Knicks ogolnie zostaną w jakis sposob postawieni na równe nogi, będa sie liczyc w walce o playoffs, to wtedy cos z tego moze byc. Ale powątpiewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pewnie Knicks chcą go przepładzić jak rozbili z Jerome Jamesem i napewno nie wyjdzie im na dobrze. Reggie zacznie strzelać fochy, albo się popsuje jak Malik Rose. Thomas powinien myśleć jak tu się pozbyć Marba, Francisa lub -Jalena Rose'a aby zwolinć troszkę kasy.

-Bobby Jackson oświadczył mediom Memphis, że nie ma zamiaru wracać do Grizzlies aby sprawdzić sie na rynku i że nie jest zadowolony z taktyki Fratello.

- Charlotte Bobcats są bardzo zainteresowani Ronaldem Murray'em i mają zamiar mu zaoferować jakiś niezły kontrakcik.

- Bardzo rozchwytywany jest pierwszy PG Bobków B-Knight. Jego pozyskaniem są zainteresowani Raptors, Blazers, Heat, Grizzlies, Cavs.

- Możliwe że Raptors chcą wystawić CV na rynek aby tylko zdobyć porządnego centra. Krąży plotka na lini Raps-Bucks gdzie do Toronto powędrowałby Magliore i Mo Williams za Mo Pete'a i CV. Jeżeli taki transfer doszedłby do skutku to zdecydowanie lepiej wychodzą na tym Bucks choć nie wiem czy potrzebn im kolejny PF skoro jest Bogut, Smith, Eiylsova czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte Bobcats są bardzo zainteresowani Ronaldem Murray'em i mają zamiar mu zaoferować jakiś niezły kontrakcik.

Niezły tzn w jakich granicach? Bo wydaje mi sie ze dla Cavs nie opłąca sie specjalnie, gdyz Flip jak wychodził z łąwki i gral mniej minut to strasznie cieniowal, grał "na pałe", rzucał za czesto i z niewypracowanych pozycji, nie byl tym samym graczem co po tym jak go sciągnelismy, wiec na siłe wyrównywac do propozycji innych to dla mnie nie ma sensu.

 

- Bardzo rozchwytywany jest pierwszy PG Bobków B-Knight. Jego pozyskaniem są zainteresowani Raptors, Blazers, Heat, Grizzlies, Cavs.

Do Cavs to on mi pasuje. Tam trzeba kogos takiego jak on. Czyli świetnie kreuje i nie zabiera też wielu rzutów. Idealny altruista, taki ktory rozegra i poda a nie pokozłuje i sam rzuci. LeBron przy nim mialby wiele dogodnych pozycji i sam nie musiałby osbie ich szukac, meczac sie na kozle bo nikt nie mzoe mu dograc

Dla Raps natomiast oferta niezla, bo tam PG jest potrzebny a Knight to gracz juz z jakims doswiadczeniem, ograniem i do tego świetny w tym co robi.

 

- Możliwe że Raptors chcą wystawić CV na rynek aby tylko zdobyć porządnego centra. Krąży plotka na lini Raps-Bucks gdzie do Toronto powędrowałby Magliore i Mo Williams za Mo Pete'a i CV. Jeżeli taki transfer doszedłby do skutku to zdecydowanie lepiej wychodzą na tym Bucks choć nie wiem czy potrzebn im kolejny PF skoro jest Bogut, Smith, Eiylsova czy jakos tak.

Aż musiałem chwile odsapnac i pomyslec nad tym. na poczatku chciałem od razu pisac kategoryczne nie itd. Ale po zastanowieni dlaej mowie nie ale juz nie z tkaim przekonaniem. Magliore to gracz dobry ale kontuzjogenny wiec zatrudnienie go to jakies ryzyko. Vilanueva natomisat to koszykarz ze swietną przyszłosc, jest bardoz dobry, sie rozwija i do tego idealnie pasuje do Raptors, gdize moze w pełni rozwinac skrzydła. Mo Pete ma wachania ale to taka jakby ikona Raptors i nie wiem czy Mo Williams mimo tego ze dobrze sie rozwija byłby od niego lepszy,a nawet jesli to nie na tyel by mnie do tego przekonac. Jeżeli jednak pojdzie taka wymiana, to nie bede wyzywał Colongelo, tylko spokojnie poczekam na to co sie stanie, bo jest to troche kuszaca propozycja ale ja jestem narazie przeciwko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ewentualnego przyjscia Evansa do Knicks to poki co nie ma sie czym podniecac, gracz moze sobie mowic gdzie chce isc i czekac na telefon, do tego daleka droga.

Larry Brown juz coraz blizej pozegnania z NY, wlasciciel klubu J.Dolan nie lubi jego sposobu bycia, komentowania wszystkiego co sie dzieje w klubie do prasy, krytykowania zawodnikow i stawiania ich w zlym swietle samemu sie przy tym wybielajac, no i na pewno nie lubi rotacji (42 czy 46 starting line-ups w ostatnim sezonie?). O wyniku chyba nawet nie trzeba wspominac. Lubi za to Izajasza...

I na sam koniec absolutna bomba, chyba wyssana z palca, chyba najzwyklejsza ploteczka ktora moze wywolac burze na tym forum, ze Knicks probuja upchnac Marburego lub Francisa do Suns albo Lakers, co wydaje mi sie zupelnie bez sensu, no ale to plotka ktora znalazlem wiec sie z nia dziele. Ale jeszcze lepsza jest ta druga, podjeto probe wytrejdowania Crawforda i konczacego sie 14 mln kontraktu Jelena Rose'a do 76ers... za AI :shock:

 

edit:

Zapomnialem dodac ze S.Kemp szykuje sie do powrotu do ligi w barwach Denver a PG B.Knighta chcialoby miec u siebie Toronto badz Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze lepsza jest ta druga, podjeto probe wytrejdowania Crawforda i konczacego sie 14 mln kontraktu Jelena Rose'a do 76ers... za AI Shocked

 

No to musi byc plotka. King jest jaki jest ale szalencem nie jest zeby oddac gwiadze swojego zespołu za koszykarza o gorszych umiejetnosciach, wiekszej kłotliwosci. Jednym słowem oddaje dobrego lidera i gwiazde za kogos kto jest tylko gwiazdka. Jeszcze Crawford do tego-OMG :? nawet nie chce mi sie rozwazac tego bo jakby to sie stało to załąmałbyms iec hbya kompletnie jak za kogos takie oddano by dusze i ikone tego zespołu. Brzmi to jak najczarniejszy sen i wydaje sie ze niektorzy z nudów tworza włąsnie takie durne ploty, kotre nawet nie maja szans na spełnienie sie...

 

A co do Browna to juz wielokrotnie mowilem, jak on tam nie zrobił porzadku i wylatuje to z takim sklądem nikt tam nie zdola nic zdziałąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze lepsza jest ta druga, podjeto probe wytrejdowania Crawforda i konczacego sie 14 mln kontraktu Jelena Rose'a do 76ers... za AI Shocked

 

No to musi byc plotka. King jest jaki jest ale szalencem nie jest zeby oddac gwiadze swojego zespołu za koszykarza o gorszych umiejetnosciach, wiekszej kłotliwosci. Jednym słowem oddaje dobrego lidera i gwiazde za kogos kto jest tylko gwiazdka. Jeszcze Crawford do tego-OMG :? nawet nie chce mi sie rozwazac tego bo jakby to sie stało to załąmałbyms iec hbya kompletnie jak za kogos takie oddano by dusze i ikone tego zespołu. Brzmi to jak najczarniejszy sen i wydaje sie ze niektorzy z nudów tworza włąsnie takie durne ploty, kotre nawet nie maja szans na spełnienie sie...

 

dramatyzujesz KarSp za bardzo, wcale z punktu widzenia Sixers nie byłby to zły trade jeśli postanowiliby pójść w kierunku przebudowy drużyny, w lutym taki kontrakt jak ten Rose'a może być bardzo pożyteczny, mielibyście szansę na 1 pick i wybranie Odena za rok :) a potem jeszcze do wykorzystania kolejny kontrakt Webbera. Sixers w przeciągu dwóch lat mogliby się całkiem fajnie przebudować i patrzeć w przyszłość z jakimiś nadziejami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne plotki i ploteczki:

1.Golden State chce oddac Bullsom Troya Murphy i ich 9-ty pick za Sweetneya i 2-gi pick.

2.W zwiazku ze tym ze Shaq sie starzeje i nie wiadomo jak bedzie wygladala przyszlosc Miami wcale nie jest powiedziane ze Wade bedzie chcial zostac na Florydzie i podpisac wielomilionowego maksa

3.Mowi sie o wytrejdowaniu Hughesa z Cavsa zeby dodac Bronkowi lepszego partnera

4.W Pacers szykuja sie zmiany, mowi sie o oddaniu O'Neala do Toronto za "jakichs" grajkow i pick nr 1.

5.Pacers zastanawiaja sie nad oddaniem Tinsleya w zamian za Ricky Davisa

6.Poki co Denver wyszydzilo wszystkie oferty za Martina, zglosilo sie pare blizej nieokreslonych klubow z "g... ofertami" ktore wywolaly tylko fale smiechu w Colorado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.Poki co Denver wyszydzilo wszystkie oferty za Martina, zglosilo sie pare blizej nieokreslonych klubow z "g... ofertami" ktore wywolaly tylko fale smiechu w Colorado

:lol: to jest dobre też to słyszałem, już to widzę jak wyszydzili wszystkie oferty za niego, z pewnością będą mieli masę chętnych na gościa, który ma problemy z zachowaniem, ze zdrowiem i ze zbyt wysokim kontraktem :) powinni się cieszyć jak dostaną za niego cokolwiek co pozwoliłoby im zaoszczędzić i prawda jest taka, że na 100% z takiego czegoś by się cholernie ucieszyli. Ja rozumiem, że chcą sobie teraz zawyżyć jego wartość na rynku, ale trzeba było o tym pomyśleć zanim zawiesili go na mecze PO kiedy mógł się wykazać poprawiając jakoś swoje notowania a teraz z pewnościa będą mogli przebierać w ofertach :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do propozycji Golden to jest smieszna : Troy za pick 2 !!!!! jezeli juz mielibysmy iść na wymiane gracza/y za nasz 2 pick to oni oddac nam by musieli kogoś z młodych : Jke lub Biedrins + Pietrus to wtedy dla nas miałoby to sens a nie pakowanie sie w gigantyczny kontrakt Troya , który z całym szacunkiem jest tylko niezłym pf-em no i poza tym to im zależy na tym 2 picku a nie nam a aby nas zachęcić do jego oddania to muszą sie bardziej postarać ... mam nadzieję ze Pax jest zdrowy na umysle no i ta kolejna ploteczka sie nie sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjeto probe wytrejdowania Crawforda i konczacego sie 14 mln kontraktu Jelena Rose'a do 76ers... za AI

 

Iverson, Marbury, Francis w jednej druzynie ?? Chcialbym... ee tam chcialbym, musze to zobaczyc 8)

 

Golden State chce oddac Bullsom Troya Murphy i ich 9-ty pick za Sweetneya i 2-gi pick.

chyba w Stanach obchodzą prima apprillis w czerwcu :lol::lol: jedna z najglupszych propozycji trade'u jakie slyszalem. Farfocel z farfoclowatym pickiem za talent z utalentowanym pickiem. Ktoz takie rzeczy wymysla...

 

Mowi sie o wytrejdowaniu Hughesa z Cavsa zeby dodac Bronkowi lepszego partnera

 

co prawda ostatnie ruchy kadrowe Cavsow zle nie wygladaly, ale cos cuzje ze ulepszanie tego co juz jest dobre skonczy sie dla nich zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że ten możliwy transfer ma coś wspólnego z faktem, że Bron i Larry sie nie zgadzali ze sobą w trakcie sezonu, a co skrzętnie chciano zatuszować (co się oczywiścoie w NBA żadko udaje). Inna sprawa, że Hughes zostałtak przepłacony, że niewielu się znajdzie chętnych na jego usługi. Rozumiem (znaczy nie rozumiem) przepłacać wysokich, ale takiego bolka po jednym dobrym sezonie, kiedy G w NBA jest od cholery... Ferry może szybko pożałować tej decyzji, no chyba że za Hughesa wyciągną Garnetta :lol:

 

EDIT

Właśnie przeczytałem coś o co podejżewałęm Jaxa od dłuższego czasu, choć szczerze to myślałem, że zaproponuje też Bynuma.

Phil Jackson has targeted the player he likes for his triangle offense, and that?s apparently Brandon Roy . Jackson likes big point guards who can handle, pass, shoot and defend, and Roy fits all of those requirements to a T. What?s interesting is that Roy still has not conducted a workout outside of the top 5 (he reportedly cancelled Houston, Orlando and New Orleans, except for the Los Angeles Lakers. The Lakers are talking with teams in the top 5 about trading up, and one rumor has them sending Lamar Odom in return for the rights to the #2 and #16 picks. This trade might have to be consummated after the draft, with the Bulls picking for the Lakers on draft night, when Chicago has cap space to take on a bigger contract. Moving Odom?s 40 million dollar contract would give the Lakers room to explore the talented free agent class of 2007.

Hmm czyżby super partner Bryanta, z którym podobno jest bardzo zaprzyjaźniony i tworzyć ma duet na lata ma się rozpaść po roku współpracy w trójkącach? Czyżby gracz, którego Jax jednym tchem wymianiał z Pippenem miał odejść za jakieś picki w słabiutkim drafcie. Hmmm daje to trochę do myślenia. Albo Odom jest tak przereklamowany przez staff Lakers, albo ten Roy jest aż tak dobry!!!

 

A po cholerę Bykom taki przekwalifikowany PF bo tylko na takiej pozycji mógłby grać w Bulls? Jeszcze opcja z tym całym Bynumem, który robi pozytywne wrażenie jest ok, ale sam Odom. Nie żebym miał coś przeciwko jego grze (w końcówce RS), ale dziwne dla mnie jest, że Jax chciałby pozbyć się najlepszego obok KB gracza, gracza, który pełni może i najważniejszą rolę w taktyce Phila. Ciekawe. W sumie to nie wiem na chwilę obecną czy opłaciłoby się ściągać Odoma, bo choć to niezły nabijacz sts to jego himeryczna gra jakoś do mnie nigdy nie przemawiała, a 3 miesiące dobrej gry to jednak za mało. Choć z drugiej strony watpie, żeby którykolwiek z graczy TOP4 draftu miał tyle talentu, choć może któryś jest bardziej waleczny i w perspektywie jako rasowy podkoszowiec może wnieść więcej do składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego przeczytałem na real gm mianowicie zainteresowanie J.R Smithsem wyraziły władze Orlando. Jak wiemy Scott nie dazy go za dużą sympatią, raczej pozbędzie się go tego lata, a Orlando wdg mnie będzie idealnym miejscem dla niego, napewno dostanie dużo minut. Z kolei w Orlando nie chce chyba pozostac z tego co tam czytałem Arizin, jest zastrzezonym FA, myśle że może być wymiana na zasadzię snt, w gre jakieś picki moga wchodzić.

 

Z takich bardziej nieprawdopodobnych o rebuldingu minesoty. W zamian za garnka do Min miałby przybyc Miller, Thomas, Wells (z nowym kontraktem) oraz pick 19. Dla saco bezsensu jak dla mnie bo pozbywają się połowy składu, no ale to jak chcą już, minesota nie wiem, mają juz podstawy do budowania się od nowa ale to chyba nie to.

 

Co do tego co pisał Józek o draftowaniu Roya dla Lakers przez nas, to mam nadzieje ze to tylko plotka, mniejsa w naszym skladzie dla Odoma nie widze, chociaz nie mówie że jest złym grajkiem. U nas mógłby grać jedynie pod koszem, a to nam na dobre by chyba nie wyszło, pozatym tak duży kontrakt w Cupie byłby złą opcją tymbardziej że młodzi liczą na nowe kontrakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Właśnie przeczytałem coś o co podejżewałęm Jaxa od dłuższego czasu, choć szczerze to myślałem, że zaproponuje też Bynuma.

Phil Jackson has targeted the player he likes for his triangle offense, and that?s apparently Brandon Roy . Jackson likes big point guards who can handle, pass, shoot and defend, and Roy fits all of those requirements to a T. What?s interesting is that Roy still has not conducted a workout outside of the top 5 (he reportedly cancelled Houston, Orlando and New Orleans, except for the Los Angeles Lakers. The Lakers are talking with teams in the top 5 about trading up, and one rumor has them sending Lamar Odom in return for the rights to the #2 and #16 picks. This trade might have to be consummated after the draft, with the Bulls picking for the Lakers on draft night, when Chicago has cap space to take on a bigger contract. Moving Odom?s 40 million dollar contract would give the Lakers room to explore the talented free agent class of 2007.

Hmm czyżby super partner Bryanta, z którym podobno jest bardzo zaprzyjaźniony i tworzyć ma duet na lata ma się rozpaść po roku współpracy w trójkącach? Czyżby gracz, którego Jax jednym tchem wymianiał z Pippenem miał odejść za jakieś picki w słabiutkim drafcie. Hmmm daje to trochę do myślenia. Albo Odom jest tak przereklamowany przez staff Lakers, albo ten Roy jest aż tak dobry!!!

 

A po cholerę Bykom taki przekwalifikowany PF bo tylko na takiej pozycji mógłby grać w Bulls? Jeszcze opcja z tym całym Bynumem, który robi pozytywne wrażenie jest ok, ale sam Odom. Nie żebym miał coś przeciwko jego grze (w końcówce RS), ale dziwne dla mnie jest, że Jax chciałby pozbyć się najlepszego obok KB gracza, gracza, który pełni może i najważniejszą rolę w taktyce Phila. Ciekawe. W sumie to nie wiem na chwilę obecną czy opłaciłoby się ściągać Odoma, bo choć to niezły nabijacz sts to jego himeryczna gra jakoś do mnie nigdy nie przemawiała, a 3 miesiące dobrej gry to jednak za mało. Choć z drugiej strony watpie, żeby którykolwiek z graczy TOP4 draftu miał tyle talentu, choć może któryś jest bardziej waleczny i w perspektywie jako rasowy podkoszowiec może wnieść więcej do składu.

tutaj sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa i niestety niezbyt dobra dla Lakers. Lakers mają w dupie Gordona jak i również pick Bulls to byłby tylko dodatek im w głowie wciąż siedzi to samo od dwóch lat i tutaj liczyłby się trade exeption wynoszący ok 12mln, które można byłoby zainwestować w gracza, który ma kontrakt do takiej sumy albo takiego, który dopiero ma podpisać taki kontrakt, chyba nie muszę dodawać o kogo wciąż Lakers chodzi i jak pisałem niedawno, że nie sądze by ten ktoś podpisał przedłużenie ze swoim klubem teraz mam wielką nadzieję, że jednak 12 lipca to zrobi w przeciwnym wypadku Lakers nie przestaną chodzić z głową w chmurach wciąż będą im przechodziły koło nosa kolejne okazje na realne wzmocnienia tej drużyny :evil:

 

Trade z Bulls z udziałem Lamara i Mihma :?: jasne za pick Gordona i Chandlera i możemy się zastanowić co nie znaczy wcale, że byłbym taką wymianą zachwycony 8) jednak w związku z tym co pisałem wyżej dla Lakers większą wartosć miałyby te wolne 12mln niż Chandler.

 

Mam jednak wielką nadzieję, że to tylko i wyłącznie zwykłe plotki a jak Jax zachwycony by jakimś debiutantem nie był to sam doskonale wiesz Joseph jakie do rookies ma on podejście i dodatkowo on chce wygrywać już teraz a nie kiedyś tam dlatego najchętniej pozbyłby się Bynuma za jakieś wzmocnienie na teraz gdyby takie coś miało jednak dojść do skutku to nie miałoby to wiele wspólnego z Jaxem czy z Odomem, którego Phil po roku w trójkątach, które zaczął łapać w życiu by z własnej i nie przymuszonej woli nie puścił. Jeśli cokolwiek jest w tych plotach to związane to jest nie z nimi, ale z tym co od dwóch lat wisi nad Lakers ograniczając ich ruchy kadrowe :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza plotka to oddanie przez Raptors Alvina Williamsa i 1 picku za 3 pick i Brevina Knighta z Bobcats.

Najnowszy plan Suns to pozostawienie Matrixa zeby sprawdzic jak bedzie sie spisywala "swieta trojca" Matrix, Nash i Amare, ale... jak dostana propozycje nie do odrzucenia... to jej nie odrzuca.

 

EDIT i zarazem Breaking News:

Niektorzy nie proznuja i mamy juz pierwszy trejd tego lata:

Wg ESPN News SA Spurs oddali mega ruchliwego Rasho Nesterovica i kaske do Toronto za Erica Williamsa, Bonnera oraz druga runde draftu w 2009 roku. Po co Raptors z taka niby swietlana przyszloscia takie drewno oto jest pytanie...

ps-prosilbym ktoregos z modow o zmiane nazwy tematu, albo chociaz zmienienie liter napisanych z capsem na "normalne", to az bije w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza plotka to oddanie przez Raptors Alvina Williamsa i 1 picku za 3 pick i Brevina Knighta z Bobcats.

 

Dla mnie świetna propozycja. Dajemy 1 pick a dostajemy Brevina, 3 pick i do tego uwalniamy sie od dosc sporego kontraktu Williamsa ktory nam ciąży. Nic tylko to brac tym bardziej ze brakuje nam rozgrywjaacego a Knight jest niezły jezeli chodzi o budowanie akcji, do tego doswiadczony czyli moglby pomoc w rozwoju dla Calderona, sporo nauczyc ktoremu jak pamietam zdazay sie czasami błedy wynikajace z braku ogrania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej świetna wymiana że róznica pomiędzy pickiem1 a 3 nie taka sporo ( oczywiście może w praktyce byc duza ale na razie przed draftem grupa 1-6 graczy jest bardzo wyrównana)

W kontekście oceny draftu to bedzie to chyba podobny w swojej bezbarwności draft do poprzedniego. ciekawi mnie skąd obserwatorzy tak juz pieja nad nastepnym draftem. Oden rozumiem ale bez przesady!

co do wymiany SAS Raps to oba kluby zrobiły swoje

1. Bosh odciazony od gry na C będzie tylko lepszy a i rasho może wrócić do łask i zagrać solidnie!

2. SAS pozbyli się w ich systemie niepotrzebnego zupełnie gracza, pod koszem więcej miejcsa dla Oberto i Scoli, no i duzo miejsca w salary cup za rok a może i teraz bo kończący kontrakt Erica jest dobry na handel.

Samuel, BigBen nie tak już nierealnie bo technicznie do zrobienia, oczywiście układ z Pistons raczej niemożliwy bo nikt nie chce wzmacniać najgrożniejszego przeciwnika ( obok Mavs i Heat) ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no, Stojakovic... Ale czy ja wiem, czy on chce odejsc. Jak to danp przeczytalem, to myslalem, ze sobie pojdzie. Ale przed chwila zobaczylem, ze Posey tez moze zrobic opt-out, ale nie z powodu checi szukania okazji na rynku. Wprawdzie opcja daje mu ponad 6 baniek, czyli jak na jego gre na pewno jest to kwota jak najbardziej adekwatna, o ile nie za duza, ale on moze szukac kontraktu moze nie tyle bardziej lukratywnego, ale na dluzszy okres. Cos a la Damon Jones rok temu. Kurde, wkurza mnie to. Nie chce mi sie grzebac i sprawdzac tych kontraktowych zagadnien, ale jesli Heat beda zmuszeni wykorzystac MLE na to, zeby go zatrzymac, to bede zly, bo moze to zamknac mozliwosc pozyskania jakiegos niezlego zawodnika szukajacego raczej mozliwosci walki o tytul niz pieniedzy (Eddie Jones bylby tutaj moim faworytem - ups, teraz widze, ze on ma jeszcze rok w kontrakcie :? Fuck). Ale Posey'a tez szkoda tracic. W plyoffs, a szczegolnie w finale, pokazal naprawde dobra obrone i nietuzinkowa walecznosc.

 

Widze tez, ze Miami dosc mocno stara sie pozyskac w jakiejs wymianie pick w drafcie. Swojego nie maja, bo oddali Lakersom za Shaqa. Niby Derek Anderson by mogl byc takim mięsem, za ktore szlo by dostac wybor gdzies w koncowkce pierwszej rundy. Tylko ja sie pytam po co? Juz mnie meczy czytanie tekstow o tym, jaki to potencjal ma Dorrell Wright albo jaki fajny "shootich touch" ma Earl Barron czy jak solidny i dojrzaly jest Simien... Przeciez ci kolesie w ogole nie graja, to po jaka cholere pchac sie w draft i brac kolejnego bolka, ktory bedzie zgarnial nieweryfikowalne pochwaly za co, za gre na treningach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szak z tego co ja wyczytalem ostatnio z magazynow o koszu i sportowych gazet (tak zwanych ogolnych) to Posey nigdzie sie nie rusza i ma zamiar spokojnie dopelnic kontrakt z Heat. W sumie to nigdy do konca nic nie jest pewne, ale gdzie mu bedzie lepiej niz u boku Czakilla i Wade'a, do tego na slonecznej Florydzie, zarabiajac ponad 6 baniek? Nawet za sezon znajdzie sie na niego nabywca, i to za spora kaske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.