Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zapytać, czemu opisy ekip dajemy przed losowaniem par? Ogólną charakterystykę zawodników przecież każdy zna, więc można wywnioskować co, kto będzie grał, a gameplan to gameplan i można w nim wiele zmienić biorąc pod uwagę przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież opis drużyny powinien być podstawą. Skąd człowiek ma wiedzieć jak się przygotować pod rywala, skoro nie wiadomo czy ktoś ma zamiar grać pick&rolle, low post, high post, motion czy princeton. Dojdzie do sytuacji, że w matchupie ktoś nastawi się na obronę pick&rolli i low post, bo tak mu się będzie wydawało, a ten drugi napisze, że gra Adelman offense. Bez sensu zupełnie. Introdakszyn swoich zespołów jest moim zdaniem najważniejszy, bo tak nie będziemy mieli pojęcia kto jak chce grać i jak ułożyć pod niego obronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chcesz chyba powiedzieć, że w jednym meczu zagrasz triangle pod konkretnego przeciwnika, a w drugim princeton. Każda drużyna (nawet tegoroczni Knicks) ma jakiś swój styl, zawodnicy mają swoje role, które nie zmieniają się z meczu na mecz diametralnie. Wiadomo, że pod każdego rywala się nieco modyfikuje założenia w ataku i przede wszystkim obronie, ale ogólny sposób grania jest ten sam. Bez opisów zespołów to wszystko nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To tutaj pytanie czy ustalamy pod każdego przeciwnika gameplan oddzielnie, czy jednak musimy się trzymać jednej wersji. Mi się wydawało, że to pierwsze, tak zresztą było w poprzedniej zabawie.

 

 

przecież to żaden dylemat, po to jest losowanie par

 

PS. nie chcę sztucznie zaogniać sytuacji, ale taki manewr jaki nam  zaprezentował kolega chomik, jest totalnie poniżej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. nie chcę sztucznie zaogniać sytuacji, ale taki manewr jaki nam  zaprezentował kolega chomik, jest totalnie poniżej krytyki.

 

Pierwsza nie bede sie tlumaczyl co i jak ale sa regiony swiata gdzie straszne problemy z netem (np Kuba, wiem bylem widzialem).

 

Tam gdzie sie wybieramy prawdopodobnie dostepu nie bedzie badz bedzie mega ale to mega ograniczony.

 

Opis napisalem juz pare dni temu wlasnie dlatego ze nie olewam kolegow z gry aczkolwiek moglem sie calkowicie wyjeba**** .

 

Niepozdrawiam.

 

P.s. Wyjazd nie byl planowany ale swiateczno noworoczny bonus polaczony z wolnym zony spowodowal taka a nie inna decyzje.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chcesz chyba powiedzieć, że w jednym meczu zagrasz triangle pod konkretnego przeciwnika, a w drugim princeton. Każda drużyna (nawet tegoroczni Knicks) ma jakiś swój styl, zawodnicy mają swoje role, które nie zmieniają się z meczu na mecz diametralnie. Wiadomo, że pod każdego rywala się nieco modyfikuje założenia w ataku i przede wszystkim obronie, ale ogólny sposób grania jest ten sam. Bez opisów zespołów to wszystko nie ma sensu.

Właśnie nie wiem czemu, jak dla mnie powinniśmy móc, mimo wszystko tutaj nie gramy w prawdziwej lidze i jak dla mnie co się dzieje w finale nie powinno być w żaden sposób zależne od finału. Zresztą zmieniały się w i poprzedniej zabawie. Wiem, że tutaj argumentuję mocno pod siebie, bo mam chyba najbardziej elastyczny skład, ale przyjąłem to za pewnik z ostatniej zabawy. Opisy to raczej były jak u Chytruza info kto co potrafi grać i różne rzeczy które umykają z profili gracza.

Pierwsza nie bede sie tlumaczyl co i jak ale sa regiony swiata gdzie straszne problemy z netem (np Kuba, wiem bylem widzialem).

 

Tam gdzie sie wybieramy prawdopodobnie dostepu nie bedzie badz bedzie mega ale to mega ograniczony.

 

Opis napisalem juz pare dni temu wlasnie dlatego ze nie olewam kolegow z gry aczkolwiek moglem sie calkowicie wyjeba**** .

 

Niepozdrawiam.

 

P.s. Wyjazd nie byl planowany ale swiateczno noworoczny bonus polaczony z wolnym zony spowodowal taka a nie inna decyzje.

Chomik, nie tłumacz się - to w końcu tylko zabawa :) Miłych wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn po prostu na przykładzie LAL AD13 widzimy, że jednak ogólna filozofia musi być, bo potem zmiany to jest strzał w stopę. Sorry RappaR, ale nie przyjmuję argumentu, że można grać triangle i zupełnie inną ofensywę w 2 seriach pod rząd.

 

W prawdziwej lidze zgodze sie w pelni, w wirtualnej jak dla mnie nie widze problemu, moze zaleznie od wyniku glosowania mamy dodawac zmeczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak dla mnie wtedy zbyt się ograniczamy przy opisie, jak dla mnie opis to powinen być tylko prezentacja graczy, a reszta szczegółowo w gameplanach. Wtedy dać więcej czasu by gracze pooglądali swoich i przeciwników pod kątem zalet i wad. Ten system był poprzednio i idealnie fukncjonował.

Ja nie mówię, że mamy się śpieszyć, ale ciężar gry przełożyć na poszczególne rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czemu, jak dla mnie powinniśmy móc, mimo wszystko tutaj nie gramy w prawdziwej lidze

Ale w lepszy bądź gorszy sposób symulujemy turniej, w którym biorą udział wybrane zespoły. Drużyn jest 16, jest drabinka. Każdy zespół musi mieć jakąś tożsamość, bo inaczej te gameplany będą zwykłą stratą czasu. Napiszę esej o tym jak próbuję zatrzymać Nasha na p&r, a tu się nagle dowiem, że Czekolada gra princeton przez Robinsona i Granta, a Nash robi backdoor cuty. Stracę tylko niepotrzebnie czas. Chyba każdy to traktuje jak PO, do których się przystępuje po RS i jest się przeskautowanym na wylot przez rywala. RappaR nie rób wsi, zresztą widzę, że większość jest za tym, więc nie bardzo masz raczej wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być na początku charakterystyka zespołu. najlepiej aby do każdego zawodnika dodać jakiś krótki opis aby mniej więcej wszystkim przypomnieć (będę u każdego doceniał to, że oprócz zalety wymieni także wady) , podać statystyki z tego okresu (załączyć jakiś filmik z youtube) , opisać budowę składu od ataku do obrony, oraz będę wyczulony na wszystkie bajko pisarstwa w stylu Bastilliona

 

zostana kompletnie wylaczone. jego wady zostana bolesnie wykorzystane...byla 1-man army...przejebanym jumperem do ktorego wyskakiwal jakby chcial wyskoczyc z areny...jest koszmarem...masakrowal...bedzie niesamowite...bedzie napierdalal na calego,DI - FENS (du-du-du)
DI - FENS (du-du-du)
DI - FENS (du-du-du)

 

każdą innowację i talent pisarski będę doceniał ale prosiłbym o ograniczanie czasowników oraz przymiotników, które mogą wyolbrzymić czyiś pomysł na grę czy kogoś warsztat.

jesteśmy dorosłymi ludźmi więc proszę bez dziecinady.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.